Hledat

Ubytování

Dom Tkacza 2 Hostel

Samorządowa 4/1A, 59-225 Chojnów, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hostel) Dom Tkacza 2. Dom Tkacza 2 offers accommodation in Chojnów. The accommodation features a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytování Dom Tkacza 2 se nachází ve městě Samorządowa 4/1A (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Dom Tkacza 2

The accommodation features a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Dom Tkacza 2 offers accommodation in Chojnów. Legnica is 20 km from Dom Tkacza 2, while Lubin is 32 km from the property. The rooms at the hostel are fitted with a shared bathroom fitted with a shower. The nearest airport is Wroclaw – Copernicus Airport, 95 km from the accommodation.

Vybavení ubytování Dom Tkacza 2

  • Společná kuchyně
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Venkovní dětské hřiště
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Chojnów

Pałacyk

8,9

Pałacyk

Ubytování (Penzion) Pałacyk. Pałacyk se nachází v historické budově v Chojnowie, 400 metrů od vlakového a autobusového nádraží Chojnów a náměstí Rynek Główny. Ubytování Pałacyk se nachází ve městě Chojnów (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ceglany Dworek

Ceglany Dworek

Ubytování (Hotel) Ceglany Dworek. Boasting a garden, Ceglany Dworek is located in Chojnów. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Ceglany Dworek se nachází ve městě Chojnów (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Letniskowy Rokitki 286 minimum na tydzień

Dom Letniskowy Rokitki 286 minimum na tydzień

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Letniskowy Rokitki 286 minimum na tydzień. Dom Letniskowy Rokitki 286 se nachází v Chojnowie a nabízí zahradu a terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Dom Letniskowy Rokitki 286 minimum na tydzień se nachází ve městě Chojnów (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Tkacza

Dom Tkacza

Ubytování (Hostel) Dom Tkacza. Dom Tkacza is located in Chojnów. The accommodation provides a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytování Dom Tkacza se nachází ve městě Tkacka 10 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Chata Jana

Agroturystyka Chata Jana

Ubytování (Venkovský dům) Agroturystyka Chata Jana. Agroturystyka Chata Jana is located in Chojnów and offers a garden and a terrace. The accommodation is 38 km from Głogów. Ubytování Agroturystyka Chata Jana se nachází ve městě Chojnów (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)