Hledat

Ubytování

Dom Stare Czaple Chata

Stare Czaple 57, 83-324 Stare Czaple, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Dom Stare Czaple. Providing garden views, Dom Stare Czaple in Stare Czaple provides accommodation, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Dom Stare Czaple se nachází ve městě Stare Czaple 57 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Dom Stare Czaple

Each unit is equipped with a patio, a fully equipped kitchen with a microwave, a fireplace, a seating area with a sofa, a flat-screen TV, a washing machine, and a private bathroom with bath. A fridge, an oven and stovetop are also provided, as well as a kettle and a coffee machine. The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 47 km from Dom Stare Czaple. Brodnica is 7 km from the lodge, while Kartuzy is 17 km away. Providing garden views, Dom Stare Czaple in Stare Czaple provides accommodation, a shared lounge, a garden and a terrace.

Vybavení ubytování Dom Stare Czaple

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Pěší turistika
 • Rybaření
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Společenská místnost
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování v polském městě Stare Czaple

Czaplowisko - domki z sauną na Kaszubach

9,8

Czaplowisko - domki z sauną na Kaszubach

Ubytování (Prázdninové domy) Czaplowisko - domki z sauną na Kaszubach. Offering lake views, Czaplowisko - domki z sauną na Kaszubach in Stare Czaple offers accommodation, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Czaplowisko - domki z sauną na Kaszubach se nachází ve městě Stare Czaple 103 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ranczo Gozdawa

8,6

Ranczo Gozdawa

Ubytování (Farma) Ranczo Gozdawa. Ranczo Gozdawa nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, možností bezplatného půjčení jízdních kol a grilem. Ubytování Ranczo Gozdawa se nachází ve městě Stare Czaple 9 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaszubskie Jesioro Marzeń

Kaszubskie Jesioro Marzeń

Ubytování (Prázdninový dům) Kaszubskie Jesioro Marzeń. Kaszubskie Jesioro Marzeń is located in Stare Czaple and offers a garden and a terrace. Ubytování Kaszubskie Jesioro Marzeń se nachází ve městě Stare Czaple 520 A (Polsko - Pomořské vojvodství).

Jezioro Marzeń na Kaszubach

Jezioro Marzeń na Kaszubach

Ubytování (Vila) Jezioro Marzeń na Kaszubach. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Jezioro Marzeń na Kaszubach is set in Stare Czaple. Ubytování Jezioro Marzeń na Kaszubach se nachází ve městě Stare Czaple 520 B (Polsko - Pomořské vojvodství).

Modrzewiowy domek letniskowy - Stare Czaple

Modrzewiowy domek letniskowy - Stare Czaple

Ubytování (Prázdninový dům) Modrzewiowy domek letniskowy - Stare Czaple. Situated in Brodnica in the Pomerania region, Modrzewiowy domek letniskowy - Stare Czaple features a terrace and garden views. Ubytování Modrzewiowy domek letniskowy - Stare Czaple se nachází ve městě Stare Czaple (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)