Hledat

Ubytování

Dom pod głogami Prázdninový dům

Piece 22, 12-100 Szczytno, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Dom pod głogami. Dom pod głogami is located in Szczytno and offers a shared lounge and a terrace. The air-conditioned accommodation is 41 km from Olsztyn. Ubytování Dom pod głogami se nachází ve městě Piece 22 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Dom pod głogami

Dom pod głogami is located in Szczytno and offers a shared lounge and a terrace. The nearest airport is Olsztyn-Mazury Regional Airport, 18 km from the holiday home. The air-conditioned accommodation is 41 km from Olsztyn. Composed of 5 bedrooms and 1 bathroom, this holiday home comes with a flat-screen TV. There is a garden with a barbecue at this property and guests can go hiking nearby. The accommodation is equipped with a kitchen.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Dom pod głogami

 • Parkování k dispozici
 • Parkovací garáž
 • Parkování na ulici
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Společná kuchyně
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Vlastní koupelna
 • TV s plochou obrazovkou
 • Klimatizace
 • Rozkládací pohovka
 • Sušák na prádlo
 • Skládací postel
 • Věšák na oblečení
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společenská místnost
 • Pláž
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pronájem aut
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Výhled
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Szczytno

Domek Letniskowy - Jerutki

9,9

Domek Letniskowy - Jerutki

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Letniskowy - Jerutki. Domek Letniskowy - Jerutki se nachází ve vesnici Jerutki a nabízí zázemí pro vodní sporty, jízdní kola k zapůjčení zdarma, terasu a gril. Ubytování Domek Letniskowy - Jerutki se nachází ve městě Jerutki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśny Apartament

9,8

Leśny Apartament

Ubytování (Apartmán) Leśny Apartament. Leśny Apartament se nachází ve městě Szczytno. Ubytování je vzdálené 50 km od Mrągowa a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Leśny Apartament se nachází ve městě Szczytno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Szczytno Mazury II

9,8

Apartament Szczytno Mazury II

Ubytování (Apartmán) Apartament Szczytno Mazury II. Apartament Szczytno Mazury II se nachází ve městě Szczytno ve Warmińsko-Mazurské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 44 km od Nidzicy. Ubytování Apartament Szczytno Mazury II se nachází ve městě Szczytno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom na Mazurach Nussdom

9,5

Dom na Mazurach Nussdom

Ubytování (Prázdninový dům) Dom na Mazurach Nussdom. Located in Szczytno, Dom na Mazurach Nussdom offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Dom na Mazurach Nussdom se nachází ve městě Szczytno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

1 Maja 40A

9,3

1 Maja 40A

Ubytování (Apartmán) 1 Maja 40A. Featuring a terrace, 1 Maja 40A offers accommodation in Szczytno with free WiFi and garden views. Ubytování 1 Maja 40A se nachází ve městě 1 Maja 40A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Szczytno Mazury

9,3

Apartament Szczytno Mazury

Ubytování (Apartmán) Apartament Szczytno Mazury. Apartament Szczytno Mazury is situated in Szczytno. Guests benefit from a balcony and a children's playground. Ubytování Apartament Szczytno Mazury se nachází ve městě Królowej Jadwigi 4D (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sasek

9,3

Sasek

Ubytování (Apartmány) Sasek. Sasek has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Szczytno. Guests at the apartment can enjoy a continental or a buffet breakfast. Ubytování Sasek se nachází ve městě Sasek Mały 14 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gosciniec Nad Stawem

9,2

Gosciniec Nad Stawem

Ubytování (Farma) Gosciniec Nad Stawem. Gosciniec Nad Stawem is located in Szczytno, 600 metres away from the Romanek Lake. Ubytování Gosciniec Nad Stawem se nachází ve městě Romany 78C (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wałpusz Holiday Home

9,1

Wałpusz Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Wałpusz Holiday Home. Wałpusz Holiday Home se nachází ve městě Szczytno a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a terasu. Ubytování Wałpusz Holiday Home se nachází ve městě Szczytno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Marusa

9

Pokoje Gościnne Marusa

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne Marusa. Pokoje Gościnne Marusa is offering accommodation in Szczytno. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pokoje Gościnne Marusa se nachází ve městě ul.1-Maja 52 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gospodarstwo Agroturystyczne Kamez

8,9

Gospodarstwo Agroturystyczne Kamez

Ubytování (Farma) Gospodarstwo Agroturystyczne Kamez. Set in Szczytno in the Warmia-Masuria region, Gospodarstwo Agroturystyczne Kamez offers accommodation with free private parking. Ubytování Gospodarstwo Agroturystyczne Kamez se nachází ve městě Wawrochy 36 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Sedansk Nad Jeziorem Mazury

8,7

Agroturystyka Sedansk Nad Jeziorem Mazury

Ubytování (Farma) Agroturystyka Sedansk Nad Jeziorem Mazury. Agroturystyka Sedansk Nad Jeziorem Mazury se nachází v Szczytnu, 49 km od Nidzicy, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Agroturystyka Sedansk Nad Jeziorem Mazury se nachází ve městě Szczytno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dar Lasu

8,3

Dar Lasu

Ubytování (Chata) Dar Lasu. Set in Szczytno, 45 km from Olsztyn, Dar Lasu offers a garden and free WiFi. A terrace is available for guests at the lodge to use. Ubytování Dar Lasu se nachází ve městě Ketrzynskiego 10 Kobyłocha 11 D (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Sasek Ośrodek Wypoczynkowy Kobyłocha

8

Sasek Ośrodek Wypoczynkowy Kobyłocha

Ubytování (Prázdninový areál) Sasek Ośrodek Wypoczynkowy Kobyłocha. Sasek Ośrodek Wypoczynkowy Kobyłocha se nachází u pláže v Kobyłochě a nabízí restauraci a bar. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Sasek Ośrodek Wypoczynkowy Kobyłocha se nachází ve městě Szczytno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Letniskowe Szczycionek

7,8

Domki Letniskowe Szczycionek

Ubytování (Chata) Domki Letniskowe Szczycionek. Set in Szczytno, 50 km from Nidzica, Domki Letniskowe Szczycionek offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Domki Letniskowe Szczycionek se nachází ve městě Szczytno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Szczycionek w Mazurskim uroku

7,7

Apartamenty Szczycionek w Mazurskim uroku

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Szczycionek w Mazurskim uroku. Located in Szczytno, 50 km from Nidzica, Apartamenty Szczycionek w Mazurskim uroku provides a garden and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Apartamenty Szczycionek w Mazurskim uroku se nachází ve městě Szczytno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jurand

6,9

Jurand

Ubytování (Privát) Jurand. Jurand is located in a quiet area of Szczytno, by the edge of the forest and 1,2 km from Domowe Małe Lake. Ubytování Jurand se nachází ve městě Józefa Piłsudskiego 3/5 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 150m2 SZCZYTNO Mazury City CENTER Lake View

Apartament 150m2 SZCZYTNO Mazury City CENTER Lake View

Ubytování (Apartmán) Apartament 150m2 SZCZYTNO Mazury City CENTER Lake View. Set in Szczytno in the Warmia-Masuria region, Apartament 150m2 SZCZYTNO Mazury City CENTER Lake View features a balcony and lake views. Ubytování Apartament 150m2 SZCZYTNO Mazury City CENTER Lake View se nachází ve městě 42 Odrodzenia (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Szczytno *LXI *

Holiday home Szczytno *LXI *

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Szczytno *LXI *. Holiday home Szczytno *LXI * is set in Szczytno and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Szczytno *LXI * se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Dom pod klonami

Dom pod klonami

Ubytování (Prázdninový dům) Dom pod klonami. Dom pod klonami is located in Szczytno and offers a shared lounge and a terrace. The property features lake views and is 45 km from Olsztyn. Ubytování Dom pod klonami se nachází ve městě Trelkówko dz. 39/7 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Magiczne Mazury

Domki Magiczne Mazury

Ubytování (Prázdninový dům) Domki Magiczne Mazury. Domki Magiczne Mazury is set in Szczytno and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Domki Magiczne Mazury se nachází ve městě Marksewo 90/22 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio CENTRUM Szczytno Mazury

Studio CENTRUM Szczytno Mazury

Ubytování (Apartmán) Studio CENTRUM Szczytno Mazury. Studio CENTRUM Szczytno Mazury is located in Szczytno. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Studio CENTRUM Szczytno Mazury se nachází ve městě Szczytno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Szczytno

Three-Bedroom Holiday Home in Szczytno

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Szczytno. Three-Bedroom Holiday Home in Szczytno is located in Szczytno and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Szczytno se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szczytno - najtańszy skromny nocleg

Szczytno - najtańszy skromny nocleg

Ubytování (Penzion) Szczytno - najtańszy skromny nocleg. Szczytno - najtańszy skromny nocleg features rooms in Szczytno. All guest rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytování Szczytno - najtańszy skromny nocleg se nachází ve městě Szczytno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Żurawi Śpiew

Żurawi Śpiew

Ubytování (Apartmán) Żurawi Śpiew. Situated in Szczytno in the Warmia-Masuria region, Żurawi Śpiew features a garden. The apartment has lake views and is 40 km from Mrągowo. Ubytování Żurawi Śpiew se nachází ve městě Szczytno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Three-Bedroom Holiday Home in Szczytno

Three-Bedroom Holiday Home in Szczytno

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Szczytno. Three-Bedroom Holiday Home in Szczytno is situated in Szczytno and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Szczytno se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

domek letniskowy z duszą nad jeziorem Wałpusz, miejscowość Wałpusz

domek letniskowy z duszą nad jeziorem Wałpusz, miejscowość Wałpusz

Ubytování (Prázdninový dům) domek letniskowy z duszą nad jeziorem Wałpusz, miejscowość Wałpusz. Domek letniskowy z duszą nad jeziorem Wałpusz, miejscowość Wałpusz is set in Szczytno and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování domek letniskowy z duszą nad jeziorem Wałpusz, miejscowość Wałpusz se nachází ve městě Szczytno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Houseboat Łabądź 1

Houseboat Łabądź 1

Ubytování (Botel) Houseboat Łabądź 1. Houseboat Łabądź 1 is set in Szczytno and offers a terrace. The boat has lake views and is 32 km from Olsztyn. Ubytování Houseboat Łabądź 1 se nachází ve městě Szczytno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)