Hledat

Ubytování

Dom nad Bałtykiem Penzion

Pucka 63, 84-100 Darżlubie, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Dom nad Bałtykiem. Dom nad Bałtykiem se nachází ve vesnici Darżlubie a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a ubytování s patiem s výhledem do zahrady. Ubytování Dom nad Bałtykiem se nachází ve městě Pucka 63 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Popis ubytování Dom nad Bałtykiem

Všechny pokoje mají myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, lednici, sprchu, fén a psací stůl. Dom nad Bałtykiem je vzdálený 32 km od Gdyně, 43 km od Sopot a 50 km od letiště Lecha Walesy Gdaňsk. K penzionu patří terasa. Dom nad Bałtykiem se nachází ve vesnici Darżlubie a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a ubytování s patiem s výhledem do zahrady.

Vybavení ubytování Dom nad Bałtykiem

  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Darżlubie

Pokój w puszczy

9,4

Pokój w puszczy

Ubytování (Apartmán) Pokój w puszczy. Pokój w puszczy is located in Darżlubie. The accommodation is 14 km from Władysławowo, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Pokój w puszczy se nachází ve městě Nowa 51 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Estancia

Villa Estancia

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Estancia. Villa Estancia offers accommodation in two exclusive suites in a quiet village of Darżlubie. Free private parking is available on site. Ubytování Villa Estancia se nachází ve městě Pieniężna 21 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)