Hledat

Ubytování

Dom Na Wzgórzu Farma

Piaski Drużków 168, 32-860 Czchów, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Farma) Dom Na Wzgórzu. Situated in Czchów, 36 km from Bochnia, Dom Na Wzgórzu features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Dom Na Wzgórzu se nachází ve městě Piaski Drużków 168 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Dom Na Wzgórzu

Guests at Dom Na Wzgórzu can enjoy hiking nearby, or make the most of the garden. The nearest airport is John Paul II International Kraków–Balice Airport, 93 km from Dom Na Wzgórzu. Tarnów is 38 km from the accommodation, while Nowy Sącz is 29 km from the property. The farm stay offers a terrace. Situated in Czchów, 36 km from Bochnia, Dom Na Wzgórzu features a shared lounge and free WiFi. A flat-screen TV with DVD player, shared bathroom with a hairdryer, and a kitchen with fridge are offered in certain units.

Vybavení ubytování Dom Na Wzgórzu

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Badmintonové vybavení
 • Pěší turistika
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Pelíšky pro domácí mazlíčky
 • Společenská místnost
 • Služba praní
 • Stolní hry/puzzle
 • Prostor pro kuřáky
 • Topení

Jiná ubytování v polském městě Czchów

Pensjonat Zacisze

9,4

Pensjonat Zacisze

Ubytování (Penzion) Pensjonat Zacisze. Pensjonat Zacisze se nachází ve městě Czchów a nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu s bazénem, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Pensjonat Zacisze se nachází ve městě Czchów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Cztery Pory Roku

9,4

Domki Cztery Pory Roku

Ubytování (Chata) Domki Cztery Pory Roku. Set in Czchów, 35 km from Bochnia, Domki Cztery Pory Roku offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Domki Cztery Pory Roku se nachází ve městě Sądecka 20 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka SALUTO

9,3

Agroturystyka SALUTO

Ubytování (Farma) Agroturystyka SALUTO. Situated in Czchów, 33 km from Bochnia, Agroturystyka SALUTO features a garden and free WiFi. Ubytování Agroturystyka SALUTO se nachází ve městě Biskupice Melsztyńskie 156 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Łaziska

8,7

Hotel Łaziska

Ubytování (Hotel) Hotel Łaziska. Hotel Łaziska se nachází v Czchowě a má bezplatné půjčení kol, zahradu, bar a společný salonek,úshocnu zavazadel, restauraci, venkovní bazén a terasu. Ubytování Hotel Łaziska se nachází ve městě ul. Kolonia 4 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Pracy Twórczej

8,2

Dom Pracy Twórczej

Ubytování (Apartmány) Dom Pracy Twórczej. Situated in Czchów in the Lesser Poland region, Dom Pracy Twórczej features accommodation with free private parking. Ubytování Dom Pracy Twórczej se nachází ve městě Domosławice 29 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Nad Jeziorem Czchowskim

8,1

Agroturystyka Nad Jeziorem Czchowskim

Ubytování (Chata) Agroturystyka Nad Jeziorem Czchowskim. Located in Czchów, 37 km from Bochnia, Agroturystyka Nad Jeziorem Czchowskim provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Agroturystyka Nad Jeziorem Czchowskim se nachází ve městě Piaski Druzkow 45 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Cztery Pory Roku

Agroturystyka Cztery Pory Roku

Ubytování (Apartmán) Agroturystyka Cztery Pory Roku. Agroturystyka Cztery Pory Roku is situated in Czchów and offers a garden. It offers free WiFi and a terrace. Ubytování Agroturystyka Cztery Pory Roku se nachází ve městě Czchów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka u Babci

Agroturystyka u Babci

Ubytování (Apartmán) Agroturystyka u Babci. Set in Czchów in the Lesser Poland region, Agroturystyka u Babci features a garden. This apartment offers accommodation with a terrace. Ubytování Agroturystyka u Babci se nachází ve městě Czchów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)