Hledat

Ubytování

Dom na Warmii Apartmán

Bartołty Małe 6, 11-010 Barczewo, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Dom na Warmii. Dom na Warmii is set in Barczewo. The accommodation is 31 km from Szczytno. Olsztyn is 33 km from the apartment, while Mrągowo is 41 km from the property. Ubytování Dom na Warmii se nachází ve městě Bartołty Małe 6 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Dom na Warmii

The accommodation is 31 km from Szczytno. Olsztyn is 33 km from the apartment, while Mrągowo is 41 km from the property. The nearest airport is Olsztyn-Mazury Regional Airport, 42 km from Dom na Warmii. Dom na Warmii is set in Barczewo.

Vybavení ubytování Dom na Warmii

  • Parkování není možné.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování v polském městě Barczewo

Na Skraju Warmii

9,7

Na Skraju Warmii

Ubytování (Vila) Na Skraju Warmii. Na Skraju Warmii is located in Barczewo and offers free bikes and a terrace. Ubytování Na Skraju Warmii se nachází ve městě 128 Wipsowo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duchówka

9,6

Duchówka

Ubytování (Apartmán) Duchówka. Duchówka is set in Barczewo and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Duchówka se nachází ve městě Jedzbark 6 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturistik Düsselkamp

9,6

Agroturistik Düsselkamp

Ubytování (Apartmán) Agroturistik Düsselkamp. Agroturistik Düsselkamp is situated in Barczewo and offers free bikes, a garden and a private beach area. Ubytování Agroturistik Düsselkamp se nachází ve městě tumiany 16 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka

9,4

Agroturystyka

Ubytování (Chata) Agroturystyka. Agroturystyka is set in Bartolty Wielkie and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Agroturystyka se nachází ve městě Bartołty Wielkie188 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Dadaj 2

9

Apartament Dadaj 2

Ubytování (Apartmán) Apartament Dadaj 2. Apartament Dadaj 2 is situated in Ramsowo and offers a restaurant and a bar. The accommodation is 41 km from Lidzbark Warmiński. Ubytování Apartament Dadaj 2 se nachází ve městě Dadaj 2/4 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Warmińska Winnica

8,7

Warmińska Winnica

Ubytování (Venkovský dům) Warmińska Winnica. Offering a small private beach area, Warmińska Winnica is located 9 km from the centre of Barczewo. Ubytování Warmińska Winnica se nachází ve městě Skajboty 74 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Azzun Orient SPA&Wellness

8,5

Hotel Azzun Orient SPA&Wellness

Ubytování (Hotel) Hotel Azzun Orient SPA&Wellness. Hotel Azzun Orient SPA & Wellness AzZun Hotel is located in the Masurian Lake District. Guests have free access to the on-site Termy Azzun centre. Ubytování Hotel Azzun Orient SPA&Wellness se nachází ve městě Kromerowo 29 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kwatery Prywatne Hotelik

8,1

Kwatery Prywatne Hotelik

Ubytování (Privát) Kwatery Prywatne Hotelik. Kwatery Prywatne Hotelik is situated in Barczewo. A continental breakfast is available each morning at the homestay. Ubytování Kwatery Prywatne Hotelik se nachází ve městě Warminska 56 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Zalesie

7,8

Domek Zalesie

Ubytování (Chata) Domek Zalesie. Domek Zalesie is located in Barczewo and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Domek Zalesie se nachází ve městě Zalesie 9 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szypry - wakacyjny dom nad jeziorem

Szypry - wakacyjny dom nad jeziorem

Ubytování (Prázdninový dům) Szypry - wakacyjny dom nad jeziorem. Szypry - wakacyjny dom nad jeziorem is set in Barczewo and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Szypry - wakacyjny dom nad jeziorem se nachází ve městě Szypry 1 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Barczewo Kaplityny VII

Holiday home Barczewo Kaplityny VII

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Barczewo Kaplityny VII. Holiday home Barczewo Kaplityny VII is situated in Barczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Barczewo Kaplityny VII se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Alik

Alik

Ubytování (Penzion) Alik. Alik Pokoje Gościnne se nachází ve městě Barczewo a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou využívat terasu. Ubytování Alik se nachází ve městě Barczewo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek

Dworek

Ubytování (Prázdninový dům) Dworek. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Dworek is located in Barczewo. Ubytování Dworek se nachází ve městě Skajboty 71 71 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maly Domek Zalesie

Maly Domek Zalesie

Ubytování (Prázdninový dům) Maly Domek Zalesie. Set in Barczewo in the Warmia-Masuria region, Maly Domek Zalesie has a terrace and garden views. Ubytování Maly Domek Zalesie se nachází ve městě Zalesie 8 Zalesie 8 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Barczewo Kaplityny II

Holiday home Barczewo Kaplityny II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Barczewo Kaplityny II. Holiday home Barczewo Kaplityny II is situated in Barczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Barczewo Kaplityny II se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Holiday home Barczewo Kaplityny VI

Holiday home Barczewo Kaplityny VI

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Barczewo Kaplityny VI. Holiday home Barczewo Kaplityny VI is set in Barczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Barczewo Kaplityny VI se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Holiday home Barczewo Kaplityny V

Holiday home Barczewo Kaplityny V

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Barczewo Kaplityny V. Holiday home Barczewo Kaplityny V is located in Bogdany and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Barczewo Kaplityny V se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Domek nad jeziorem z plażą w Zalesiu - Mazury

Domek nad jeziorem z plażą w Zalesiu - Mazury

Ubytování (Prázdninový dům) Domek nad jeziorem z plażą w Zalesiu - Mazury. Domek nad jeziorem z we Zalesiu - Mazuris se nachází v Barczechu a nabízí sdílený lounge a terasu. Lidzbark Warmiński je vzdálený 46 km. Ubytování Domek nad jeziorem z plażą w Zalesiu - Mazury se nachází ve městě Barczewo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Zapach Drewna Domy na Mazurach

Zapach Drewna Domy na Mazurach

Ubytování (Prázdninový dům) Zapach Drewna Domy na Mazurach. Zapach Drewna Domy na Mazurach is set in Barczewo. Featuring free WiFi, the property also has a bar and a garden. Ubytování Zapach Drewna Domy na Mazurach se nachází ve městě Barczewo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Barczewo Kaplityny IV

Holiday home Barczewo Kaplityny IV

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Barczewo Kaplityny IV. Holiday home Barczewo Kaplityny IV is set in Barczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Barczewo Kaplityny IV se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Holiday home Barczewo Kaplityny III

Holiday home Barczewo Kaplityny III

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Barczewo Kaplityny III. Holiday home Barczewo Kaplityny III is located in Barczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Barczewo Kaplityny III se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Domek letniskowy nad jeziorem

Domek letniskowy nad jeziorem

Ubytování (Apartmán) Domek letniskowy nad jeziorem. Domek letniskowy nad jeziorem se nachází v Barczewu a nabízí terasu. 18 km od Olsztynu. Mrągowo leží 37 km od apartmánu. Ubytování Domek letniskowy nad jeziorem se nachází ve městě Barczewo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Ośrodek Wypoczynkowy Camping Tumiany

Ośrodek Wypoczynkowy Camping Tumiany

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wypoczynkowy Camping Tumiany. Ośrodek Wypoczynkowy Camping Tumiany se nachází v Barczewu a nabízí restauraci a bar. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Camping Tumiany se nachází ve městě Barczewo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Holiday home Barczewo Kaplityny

Holiday home Barczewo Kaplityny

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Barczewo Kaplityny. Holiday home Barczewo Kaplityny is set in Barczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Barczewo Kaplityny se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Apartament Dadaj Warmia i Mazury

Apartament Dadaj Warmia i Mazury

Ubytování (Apartmán) Apartament Dadaj Warmia i Mazury. Boasting accommodation with a balcony, Apartament Dadaj Warmia i Mazury is located in Barczewo. Ubytování Apartament Dadaj Warmia i Mazury se nachází ve městě Barczewo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazurska

Mazurska

Ubytování (Apartmány) Mazurska. Mazurska se nachází v Barczewu. Apartmán je vzdálený 17 km od Olsztynu a 45 km od Mrągowa. Na regionální letiště Olsztyn-Mazury je to 67 km. Ubytování Mazurska se nachází ve městě Barczewo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)