Hledat

Ubytování

Dom Na Mazurach Chata

PRZERWANKI 57, 11-610 Przerwanki, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Dom Na Mazurach. Situated in Przerwanki in the Warmia-Masuria region, Dom Na Mazurach features accommodation with free private parking. Ubytování Dom Na Mazurach se nachází ve městě PRZERWANKI 57 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Dom Na Mazurach

Each unit features a balcony offering lake views, a flat-screen TV, a dining area, a well-fitted kitchenette and a private bathroom with shower and a hairdryer. Situated in Przerwanki in the Warmia-Masuria region, Dom Na Mazurach features accommodation with free private parking. A terrace is available for guests to use at the lodge. Giżycko is 18 km from Dom Na Mazurach. A microwave, a fridge and toaster are also available, as well as a kettle and a coffee machine.

Vybavení ubytování Dom Na Mazurach

  • Terasa
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Przerwanki

Przerwanki

9,4

Przerwanki

Ubytování (Prázdninový dům) Przerwanki. Przerwanki is set in the holiday home and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Przerwanki se nachází ve městě Przerwanki 13b (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOM NA MAZURACH

DOM NA MAZURACH

Ubytování (Prázdninový dům) DOM NA MAZURACH. DOM NA MAZURACH is located in Przerwanki and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování DOM NA MAZURACH se nachází ve městě Przerwanki 7b (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).