Hledat

Ubytování

Czarna Wieża Apartmány

ul. Malinowskiego 25 a, 59-600 Lwówek Śląski, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Czarna Wieża. Set in Lwówek Śląski in the Lower Silesia region, Czarna Wieża offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Czarna Wieża se nachází ve městě ul. Malinowskiego 25 a (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Czarna Wieża

The nearest airport is Wroclaw – Copernicus Airport, 118 km from Czarna Wieża. Set in Lwówek Śląski in the Lower Silesia region, Czarna Wieża offers accommodation with free WiFi and free private parking. The apartment offers a flat-screen TV and a private bathroom with a hairdryer, free toiletries and shower. A fridge is also featured, as well as a kettle and a coffee machine. Szklarska Poręba is 48 km from the accommodation, while Świeradów-Zdrój is 35 km away. A bicycle rental service is available at Czarna Wieża, while hiking and cycling can be enjoyed nearby.

Vybavení ubytování Czarna Wieża

 • Venkovní nábytek
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Parkování na ulici
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Lwówek Śląski

Gościniec Pod Zielonym Jajem

9,6

Gościniec Pod Zielonym Jajem

Ubytování (Penzion – hostinec) Gościniec Pod Zielonym Jajem. Gościniec Pod Zielonym Jajem is housed in a 200-year old country house, located in a woodland valley at the foot of the Sudety Mountains and it boasts... Ubytování Gościniec Pod Zielonym Jajem se nachází ve městě Płóczki Górne 102 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Madelaine

9,2

Hotel Madelaine

Ubytování (Hotel) Hotel Madelaine. Tříhvězdičkový Hotel Madelaine se nachází 160 metrů od pivovaru Lwówek, který je otevřen pro návštěvy. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Hotel Madelaine se nachází ve městě ul.H.Brodatego 2 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pałac Brunów

9,1

Pałac Brunów

Ubytování (Hotel) Pałac Brunów. Pałac Brunów nabízí možnost strávit pohodovou dovolenou v malebné zelené krajině Lwówek Śląski, v blízkosti jezer, cyklistických stezek a lesů. Ubytování Pałac Brunów se nachází ve městě Brunów 27 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Agat

8,2

Agroturystyka Agat

Ubytování (Farma) Agroturystyka Agat. Located in Lwówek Śląski in the Lower Silesia region, Agroturystyka Agat provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Agroturystyka Agat se nachází ve městě Płóczki Dolne 43 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stara Szkoła Dębowy Gaj The Old School Dębowy Gaj

Stara Szkoła Dębowy Gaj The Old School Dębowy Gaj

Ubytování (Bed and breakfast) Stara Szkoła Dębowy Gaj The Old School Dębowy Gaj. Stara Szkoła Dębowy Gaj se nachází ve městě Lwówek Śląski, 32 km od města Świeradów-Zdrój. Old School Dębowy Gaj nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stara Szkoła Dębowy Gaj The Old School Dębowy Gaj se nachází ve městě Lwówek Śląski (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GA Grudzianka

GA Grudzianka

Ubytování (Farma) GA Grudzianka. GA Grudzianka se nachází v Lwówku a nabízí zahradu a terasu. Świebodzin je vzdálený 45 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování GA Grudzianka se nachází ve městě Lwówek Śląski (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)