Hledat

Ubytování

Cichy Domek Chata

Ciche 3, 87-305 Zbiczno, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Cichy Domek. Featuring accommodation with a terrace, Cichy Domek is set in Zbiczno. This lodge has a garden and free private parking. Ubytování Cichy Domek se nachází ve městě Ciche 3 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Cichy Domek

The lodge features 1 bedroom, a flat-screen TV with cable channels, an equipped kitchenette with a microwave and a fridge, and 1 bathroom with a shower. Featuring accommodation with a terrace, Cichy Domek is set in Zbiczno. This lodge has a garden and free private parking. Iława is 37 km from the lodge, while Rudnik is 43 km away.

Vybavení ubytování Cichy Domek

  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Pláž
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Zbiczno

Sumówko Leśne Siedlisko

9,9

Sumówko Leśne Siedlisko

Ubytování (Farma) Sumówko Leśne Siedlisko. Sumówko Leśne Siedlisko is set in Zbiczno in Brodnicki Natural Landscape Park and offers free bikes and barbecue facilities. Ubytování Sumówko Leśne Siedlisko se nachází ve městě Sumówko 61 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rytebłota Resort & Spa

8,4

Rytebłota Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Rytebłota Resort & Spa. Facing the beachfront in Zbiczno, Rytebłota Resort & Spa features a bar and a garden. Ubytování Rytebłota Resort & Spa se nachází ve městě Zbiczno (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rytebłota

Villa Rytebłota

Ubytování (Vily) Villa Rytebłota. Villa Rytebłota se nachází v obci Zbiczno. Vila stojí 39 km od Iławy. Ubytování Villa Rytebłota se nachází ve městě Zbiczno (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KORMORAN

KORMORAN

Ubytování (Privát) KORMORAN. Set in Zbiczno in the Kuyavian-Pomeranian region, KORMORAN features a garden. Ubytování KORMORAN se nachází ve městě Żmijewo 10 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy Szramowo

Domek letniskowy Szramowo

Ubytování (Prázdninový dům) Domek letniskowy Szramowo. Domek letniskowy Szramowo is set in Zbiczno and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and barbecue facilities. Ubytování Domek letniskowy Szramowo se nachází ve městě Zbiczno (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)