Hledat

Ubytování

Cicha Dolina Farma

Radzie 13, 11-510 Wydminy, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Farma) Cicha Dolina. Situated in Wydminy, 50 km from Pisz, Cicha Dolina features a shared lounge and free WiFi. There is a fully equipped kitchenette and a private bathroom. Ubytování Cicha Dolina se nachází ve městě Radzie 13 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Cicha Dolina

There is a garden with a barbecue at this property and guests can go cycling nearby. Giżycko is 27 km from the accommodation, while Ełk is 26 km from the property. A continental breakfast is available each morning at the farm stay. Cicha Dolina offers a children's playground. There is a fully equipped kitchenette and a private bathroom. Situated in Wydminy, 50 km from Pisz, Cicha Dolina features a shared lounge and free WiFi.

Vybavení ubytování Cicha Dolina

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Badmintonové vybavení
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Karaoke
 • Dětské hřiště
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Společenská místnost
 • Televizní programy pro děti
 • Venkovní dětské hřiště
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Wydminy

Złota Wójtówka

9,9

Złota Wójtówka

Ubytování (Farma) Złota Wójtówka. Set in Wydminy in the Warmia-Masuria region, Złota Wójtówka offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Złota Wójtówka se nachází ve městě 1 Radzie (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOMEK LETNISKOWY NA MAZURACH

9,8

DOMEK LETNISKOWY NA MAZURACH

Ubytování (Prázdninový dům) DOMEK LETNISKOWY NA MAZURACH. Set in Wydminy in the Warmia-Masuria Region, this villa features a garden with a barbecue and a children's playground, as well as a sauna, available at a... Ubytování DOMEK LETNISKOWY NA MAZURACH se nachází ve městě ul. Żeromskiego 2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wioska Biegaczy

9,8

Wioska Biegaczy

Ubytování (Farma) Wioska Biegaczy. Situated in Wydminy in the Warmia-Masuria region, Wioska Biegaczy features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Wioska Biegaczy se nachází ve městě Wężówka 20 11-510 Wydminy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazurski Widok

9,7

Mazurski Widok

Ubytování (Apartmán) Mazurski Widok. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Mazurski Widok is located in Wydminy. The property features lake views. Ubytování Mazurski Widok se nachází ve městě Wydminy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forest View Villa

9,7

Forest View Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Forest View Villa. Forest View Villa is located in Wydminy and offers a terrace. This holiday home has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Forest View Villa se nachází ve městě Orłowo 74 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek w sadzie

9,7

Domek w sadzie

Ubytování (Prázdninový dům) Domek w sadzie. Domek w sadzie is situated in Wydminy and offers a private beach area, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Domek w sadzie se nachází ve městě Szczybały Orłowskie 10 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Nad Jeziorem Wydmińskim

9,6

Domki Nad Jeziorem Wydmińskim

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Nad Jeziorem Wydmińskim. Offering a barbecue, Domki Nad Jeziorem Wydmińskim is situated in Wydminy. Mikołajki is 37 km away. Free private parking is available on site. Ubytování Domki Nad Jeziorem Wydmińskim se nachází ve městě Suwalska 9 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka nad stawem

9,6

Agroturystyka nad stawem

Ubytování (Farma) Agroturystyka nad stawem. Offering garden views, Agroturystyka nad stawem in Wydminy offers accommodation, free bikes, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Agroturystyka nad stawem se nachází ve městě Mazuchówka 85/2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Dębami - pokoje na Mazurach

9,6

Pod Dębami - pokoje na Mazurach

Ubytování (Farma) Pod Dębami - pokoje na Mazurach. Featuring free WiFi and a barbecue, Under the Oaks - Guest House in Masuria offers accommodation in Wydminy. Free private parking is available on site. Ubytování Pod Dębami - pokoje na Mazurach se nachází ve městě 40 Michała Kajki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazurskie Żurawisko

9,6

Mazurskie Żurawisko

Ubytování (Farma) Mazurskie Żurawisko. Located in Wydminy, 40 km from Ełk, Mazurskie Żurawisko provides free bikes and free WiFi. Ubytování Mazurskie Żurawisko se nachází ve městě Sucholaski 46 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Dom Wakacyjny jak w Czarnolesie

9,4

Dom Wakacyjny jak w Czarnolesie

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Wakacyjny jak w Czarnolesie. Dom Wakacyjny jak w Czarnolesie is situated in Wydminy. This property offers access to a terrace and free private parking. Ubytování Dom Wakacyjny jak w Czarnolesie se nachází ve městě Czarnówka (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Bajka

9,3

Domek Bajka

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Bajka. Domek Bajka is situated in Wydminy and offers a private beach area and a terrace. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Domek Bajka se nachází ve městě Czarnówka 7 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sloneczna Weranda

9,2

Sloneczna Weranda

Ubytování (Bed and breakfast) Sloneczna Weranda. Situated in Wydminy in the Warmia-Masuria region, Sloneczna Weranda features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Sloneczna Weranda se nachází ve městě Wężówka 11 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat "Za Stodola"

8,9

Pensjonat "Za Stodola"

Ubytování (Farma) Pensjonat "Za Stodola". Set in Wydminy in the Warmia-Masuria region, Pensjonat "Za Stodola" offers accommodation with free private parking. The farm stay offers a sun terrace. Ubytování Pensjonat "Za Stodola" se nachází ve městě Grunwaldzka 54 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gosciniec Wydminy

8,7

Gosciniec Wydminy

Ubytování (Bed and breakfast) Gosciniec Wydminy. Gosciniec Wydminy se nachází ve městě Wydminy a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Každé ráno se zde podává anglická/irská snídaně. Ubytování Gosciniec Wydminy se nachází ve městě Wydminy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Pensjonat Sielanka

8,2

Pensjonat Sielanka

Ubytování (Penzion) Pensjonat Sielanka. Offering an outdoor pool and a restaurant, Pensjonat Sielanka is located in Okrągłe, right on the Skomack Mały Lake, 12 km from Wydminy. Ubytování Pensjonat Sielanka se nachází ve městě Wydminy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CEN Wydminy

7,6

CEN Wydminy

Ubytování (Rezort) CEN Wydminy. Offering a barbecue and children's playground, CEN Wydminy is set in Wydminy in the Warmia-Masuria Region. Wydmińskie Lake is 1.3 km from the property. Ubytování CEN Wydminy se nachází ve městě Elcka 2B (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Sucholaski

Dom Sucholaski

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Sucholaski. Situated in Wydminy in the Warmia-Masuria region, Dom Sucholaski has a garden. The property is 39 km from Ełk and free private parking is available. Ubytování Dom Sucholaski se nachází ve městě Sucholaski 35a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Wydminy Wydminy

Holiday home Wydminy Wydminy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Wydminy Wydminy. Holiday home Wydminy Wydminy is set in Wydminy. This holiday home features barbecue facilities and free private parking. Ubytování Holiday home Wydminy Wydminy se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Gościniec Zelówka

Gościniec Zelówka

Ubytování (Venkovský dům) Gościniec Zelówka. Gościniec Zelówka se nachází ve Wydminech v regionu Warmia-Mazury a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Gościniec Zelówka se nachází ve městě Wydminy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Wydminy

Apartamenty Wydminy

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Wydminy. Located in Wydminy in the Warmia-Masuria region, Apartamenty Wydminy features a garden. This apartment also has free WiFi. Ubytování Apartamenty Wydminy se nachází ve městě Wydminy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezydencja Sucholaski

Rezydencja Sucholaski

Ubytování (Vila) Rezydencja Sucholaski. Rezydencja Sucholaski is situated in Wydminy and offers free bikes, a private beach area and water sports facilities. Ubytování Rezydencja Sucholaski se nachází ve městě Sucholaski 34 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Składowa

Apartament Składowa

Ubytování (Apartmán) Apartament Składowa. Apartament Składowa is set in Wydminy and offers a terrace. The accommodation is 36 km from Mikołajki. Ubytování Apartament Składowa se nachází ve městě Wydminy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wydminianka

Wydminianka

Ubytování (Chata) Wydminianka. Situated in Wydminy in the Warmia-Masuria region, Wydminianka has a terrace and lake views. Ubytování Wydminianka se nachází ve městě suwalska domek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Balbinka

Balbinka

Ubytování (Prázdninový dům) Balbinka. Balbinka is situated in Wydminy. Located on the beachfront, this property has a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Balbinka se nachází ve městě Źródlana 6 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy 4/5 osobowy

Domek letniskowy 4/5 osobowy

Ubytování (Apartmán) Domek letniskowy 4/5 osobowy. Situated in Wydminy in the Warmia-Masuria region, Domek letniskowy 4/5 osobowy has a garden. The accommodation is 28 km from Ełk. Ubytování Domek letniskowy 4/5 osobowy se nachází ve městě Wydminy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Placówka - całoroczny dom wakacyjny

Placówka - całoroczny dom wakacyjny

Ubytování (Prázdninový dům) Placówka - całoroczny dom wakacyjny. Located in Wydminy in the Warmia-Masuria region, Placówka - całoroczny dom wakacyjny features a terrace. Ubytování Placówka - całoroczny dom wakacyjny se nachází ve městě Wydminy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Domek Masuria

Domek Masuria

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Masuria. Located in Wydminy in the Warmia-Masuria region, Domek Masuria features a terrace. Ubytování Domek Masuria se nachází ve městě Wydminy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)