Hledat

Ubytování

Cicha Chata Kudłacze Venkovský dům

1542 Pcim, Poland, 32-432 Pcim, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Cicha Chata Kudłacze. Located in Pcim in the Lesser Poland region, Cicha Chata Kudłacze provides accommodation with free private parking. Ubytování Cicha Chata Kudłacze se nachází ve městě Poland (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Cicha Chata Kudłacze

A terrace can be found at Cicha Chata Kudłacze, along with a garden. Located in Pcim in the Lesser Poland region, Cicha Chata Kudłacze provides accommodation with free private parking. Opening to a patio with garden or mountain views, all units at the country house are fitted with a kitchen with a fridge and an oven. The nearest airport is John Paul II International Kraków–Balice Airport, 59 km from the accommodation.

Vybavení ubytování Cicha Chata Kudłacze

  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Pcim

Góralska Ostoja

10

Góralska Ostoja

Ubytování (Prázdninový dům) Góralska Ostoja. Góralska Ostoja, dřevěný klenutý dům v horském stylu, se nachází v klidné části města Pcim. Nabízí výhled na hory, prostornou zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Góralska Ostoja se nachází ve městě Pcim 1205 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Gniewnik

10

Gniewnik

Ubytování (Chata) Gniewnik. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Gniewnik is located in Pcim. Ubytování Gniewnik se nachází ve městě Pcim 1404 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rancho Pcim

9,7

Hotel Rancho Pcim

Ubytování (Hotel) Hotel Rancho Pcim. Set in Pcim, Hotel Rancho Pcim features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Rancho Pcim se nachází ve městě Pcim (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi u Feliksa

9,2

Noclegi u Feliksa

Ubytování (Prázdninový dům) Noclegi u Feliksa. Featuring a garden and a terrace, Noclegi u Feliksa features accommodation in Pcim with free WiFi and mountain views. Ubytování Noclegi u Feliksa se nachází ve městě Pcim 1260 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain cabin

9

Mountain cabin

Ubytování (Chata) Mountain cabin. Mountain cabin is situated in Pcim and offers a shared lounge and a terrace. This chalet features free private parking, a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytování Mountain cabin se nachází ve městě 1151 Pcim (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gawra

Gawra

Ubytování (Prázdninový dům) Gawra. Set in Pcim, Gawra offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Gawra se nachází ve městě Pcim 1451 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)