Hledat

Ubytování

Chata Wielki Potok Apartmány

Jaworzynka 1015 Apartament 1, 43-476 Jaworzynka, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Chata Wielki Potok. Set in Jaworzynka, 29 km from Ustroń, Chata Wielki Potok offers a garden and free WiFi. Ubytování Chata Wielki Potok se nachází ve městě Jaworzynka 1015 Apartament 1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Chata Wielki Potok

A stovetop and kettle are also offered. Wisła is 19 km from Chata Wielki Potok, while Szczyrk is 37 km from the property. A terrace is available for guests to use at the apartment. Set in Jaworzynka, 29 km from Ustroń, Chata Wielki Potok offers a garden and free WiFi. Each unit is fitted with a balcony, a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a flat-screen TV and a private bathroom with shower.

Vybavení ubytování Chata Wielki Potok

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Aquapark Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Dovoz potravin Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Jaworzynka

Agroturystyka Na Uwietrzu

10

Agroturystyka Na Uwietrzu

Ubytování (Farma) Agroturystyka Na Uwietrzu. Agroturystyka Na Uwietrzu se nachází v Jaworzynce, 27 km od Ustroně, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Agroturystyka Na Uwietrzu se nachází ve městě Jaworzynka (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Hasztuba

10

Willa Hasztuba

Ubytování (Vila) Willa Hasztuba. Willa Hasztuba se nachází v Jaworzynce. K dispozici je také terasa. Vila má TV s plochou obrazovkou, 4 ložnice a obývací pokoj. K dispozici je také kuchyň. Ubytování Willa Hasztuba se nachází ve městě Jaworzynka (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek do wynajęcia SkoSki

10

Domek do wynajęcia SkoSki

Ubytování (Prázdninový dům) Domek do wynajęcia SkoSki. Set in Jaworzynka in the Silesia region, Domek do wynajęcia SkoSki has a balcony and mountain views. Ubytování Domek do wynajęcia SkoSki se nachází ve městě Jaworzynka (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Jaworzynka

9,8

Apartamenty Jaworzynka

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Jaworzynka. Apartamenty Jaworzynka se nachází ve vesnici Jaworzynka, 28 km od Ustroně. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartamenty Jaworzynka se nachází ve městě Jaworzynka 780 780 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ChatkaDuraje

9,7

ChatkaDuraje

Ubytování (Apartmán) ChatkaDuraje. ChatkaDuraje is located in Jaworzynka and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování ChatkaDuraje se nachází ve městě Jaworzynka 79 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki pod Beskidem

9,5

Domki pod Beskidem

Ubytování (Farma) Domki pod Beskidem. Domki pod Beskidem je chata situovaná na farmě v Javořince. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Domki pod Beskidem se nachází ve městě Jaworzynka 845 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Zapasieki

9,5

Agroturystyka Zapasieki

Ubytování (Farma) Agroturystyka Zapasieki. Set in Jaworzynka, 29 km from Ustroń, Agroturystyka Zapasieki offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Agroturystyka Zapasieki se nachází ve městě ul. Zapasieki 710 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Wypoczynkowo- Sportowe Jaworzynka

9,2

Centrum Wypoczynkowo- Sportowe Jaworzynka

Ubytování (Hotel) Centrum Wypoczynkowo- Sportowe Jaworzynka. Centrum Wypoczynkowo- Sportowe Jaworzynka je hotel situovaný Jaworzynce. Ubytování Centrum Wypoczynkowo- Sportowe Jaworzynka se nachází ve městě Jaworzynka 89 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Krężelka

Villa Krężelka

Ubytování (Vila) Villa Krężelka. Featuring free WiFi throughout the property, Villa Krężelka is a villa, set in Jaworzynka. It provides free private parking. Ubytování Villa Krężelka se nachází ve městě Jaworzynka 829 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament z kominkiem i wanną

Apartament z kominkiem i wanną

Ubytování (Apartmán) Apartament z kominkiem i wanną. Situated in Jaworzynka in the Silesia region, Apartament z kominkiem i wanną has a garden. Ubytování Apartament z kominkiem i wanną se nachází ve městě Jaworzynka 1015 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek W Górach Jaworzynka

Domek W Górach Jaworzynka

Ubytování (Chata) Domek W Górach Jaworzynka. Situated in Jaworzynka in the Silesia region, Domek W Górach Jaworzynka features a terrace and mountain views. Ubytování Domek W Górach Jaworzynka se nachází ve městě Jaworzynka Krezelka 967 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Panorama - Szklany Dom

Villa Panorama - Szklany Dom

Ubytování (Vila) Villa Panorama - Szklany Dom. Located in Jaworzynka, Villa Panorama - Szklany Dom offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Villa Panorama - Szklany Dom se nachází ve městě Jaworzynka 1021 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Ani Ap.2

Domki Ani Ap.2

Ubytování (Apartmán) Domki Ani Ap.2. Domki Ani Ap.2 is set in Jaworzynka. Guests have access to free WiFi. The apartment features a flat-screen TV and 2 bedrooms. Ubytování Domki Ani Ap.2 se nachází ve městě Jaworzynka (Polsko - Slezské vojvodství).