Hledat

Ubytování

Chata Pod Strzechą Privát

Młyńska 4a 3, 83-424 Lipusz, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Chata Pod Strzechą. Featuring river views, Chata Pod Strzechą in Lipusz features accommodation, free bikes, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Chata Pod Strzechą se nachází ve městě Młyńska 4a 3 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Chata Pod Strzechą

A stovetop and coffee machine are also available. Brodnica is 40 km from Chata Pod Strzechą, while Kościerzyna is 18 km from the property. The homestay features both WiFi and private parking free of charge. Featuring river views, Chata Pod Strzechą in Lipusz features accommodation, free bikes, a garden, barbecue facilities and a terrace. The units come with tiled floors and feature a fully equipped kitchenette with a fridge, a dining area, a flat-screen TV with satellite channels, and a private bathroom with shower. The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 72 km from the accommodation. If you would like to discover the area, hiking and cycling are possible in the surroundings.

Vybavení ubytování Chata Pod Strzechą

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Prohlídky na kole
 • Pěší prohlídky
 • Badmintonové vybavení
 • Jízdní kola (zdarma)
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Láhev vody
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Svatební apartmá
 • Televizní programy pro děti
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Trezor
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování v polském městě Lipusz

Dworek Chateau de Janauis

9,9

Dworek Chateau de Janauis

Ubytování (Prázdninový dům) Dworek Chateau de Janauis. Dworek Chateau de Janauis se nachází v Kościerzynie a nabízí zahradu, gril a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dworek Chateau de Janauis se nachází ve městě Lipusz (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wakacyjny apartament nad Wdą Lipusz

9,8

Wakacyjny apartament nad Wdą Lipusz

Ubytování (Apartmán) Wakacyjny apartament nad Wdą Lipusz. Wakacyjny apartament nad Wdą Lipusz is located in Lipusz. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Wakacyjny apartament nad Wdą Lipusz se nachází ve městě Lipusz (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Kot

9,7

Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Kot

Ubytování (Farma) Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Kot. Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Kot se nachází ve vesnici Lipusz v Pomořansku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Kot se nachází ve městě Derdowskiego 4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agro Breza domek nad samym jeziorem

9,7

Agro Breza domek nad samym jeziorem

Ubytování (Chata) Agro Breza domek nad samym jeziorem. Agro Breza domek nad samym jeziorem is set in Lipusz and offers a restaurant and a garden. Ubytování Agro Breza domek nad samym jeziorem se nachází ve městě Nowe Karpno 2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaszubska Zagroda

9,6

Kaszubska Zagroda

Ubytování (Chata) Kaszubska Zagroda. Offering a garden, Kaszubska Zagroda is a traditional Kashubian hut situated in the village of Wyrówno, only 100 metres from Wyrówno Lake and 50 metres... Ubytování Kaszubska Zagroda se nachází ve městě Wyrówno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agro Breza

9,3

Agro Breza

Ubytování (Chata) Agro Breza. Located in Lipusz, 15 km from Kościerzyna, Agro Breza provides a garden and free WiFi. Ubytování Agro Breza se nachází ve městě Lipusz (Polsko - Pomořské vojvodství).

Holiday home Lipusz Lipusz

Holiday home Lipusz Lipusz

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Lipusz Lipusz. Holiday home Lipusz Lipusz is set in Lipusz and offers barbecue facilities. The property is 14 km from Kościerzyna and free private parking is featured. Ubytování Holiday home Lipusz Lipusz se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství).

Agro Breza dom z kominkiem 80 metrów od jeziora

Agro Breza dom z kominkiem 80 metrów od jeziora

Ubytování (Vila) Agro Breza dom z kominkiem 80 metrów od jeziora. Agro Breza dom z kominkiem 80 metrów od jeziora is located in Lipusz and offers a restaurant, a garden and water sports facilities. Ubytování Agro Breza dom z kominkiem 80 metrów od jeziora se nachází ve městě 2 Nowe Karpno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agro Breza - dom z kominkiem 20 metrow od jeziora

Agro Breza - dom z kominkiem 20 metrow od jeziora

Ubytování (Vila) Agro Breza - dom z kominkiem 20 metrow od jeziora. Agro Breza - dom z kominkiem 20 metrow od jeziora is located in Lipusz. The accommodation is 15 km from Kościerzyna. Ubytování Agro Breza - dom z kominkiem 20 metrow od jeziora se nachází ve městě Polska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borowa Chatka

Borowa Chatka

Ubytování (Chata) Borowa Chatka. Set in Lipusz in the Pomerania region, Borowa Chatka has a balcony. Guests staying at this lodge have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Borowa Chatka se nachází ve městě Lipusz (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek u Lipków na Kaszubach

Domek u Lipków na Kaszubach

Ubytování (Vila) Domek u Lipków na Kaszubach. Featuring accommodation with a balcony, Domek u Lipków na Kaszubach is set in Lipusz. Guests have a private terrace. The villa has a flat-screen TV. Ubytování Domek u Lipków na Kaszubach se nachází ve městě Lipusz (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)