Hledat

Ubytování

Chata pod bocianim Gniazdem Chata

Załakowo 18A dom 26, 83-342 Załakowo, 84-342 Załakowo, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Chata pod bocianim Gniazdem. Situated in Załakowo, Chata pod bocianim Gniazdem provides accommodation with access to a garden. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Chata pod bocianim Gniazdem se nachází ve městě 83-342 Załakowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Chata pod bocianim Gniazdem

The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 58 km from Chata pod bocianim Gniazdem. The lodge offers a barbecue. Fishing is possible within the area and Chata pod bocianim Gniazdem offers a private beach area. This unit features a living room with a flat-screen TV and a kitchen fitted with an oven, microwave and a toaster. Brodnica is 29 km from the accommodation. Complimentary WiFi is offered. Situated in Załakowo, Chata pod bocianim Gniazdem provides accommodation with access to a garden. A fridge and stovetop are also provided, as well as a kettle.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bar
 • Soukromá pláž

Vybavení ubytování Chata pod bocianim Gniazdem

 • Soukromá pláž
 • Gril
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Pláž
 • Vodní sporty Dodatečný poplatek
 • Bowling Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Dětské hřiště
 • Rybaření
 • Bar
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování v polském městě Załakowo

Domek U Justyny

9,9

Domek U Justyny

Ubytování (Vila) Domek U Justyny. Domek U Justyny is set in Załakowo and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Domek U Justyny se nachází ve městě Załakowo 18A 19 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaszubówka 22

9,9

Kaszubówka 22

Ubytování (Prázdninový dům) Kaszubówka 22. Boasting accommodation with a balcony, Kaszubówka 22 is located in Załakowo. Ubytování Kaszubówka 22 se nachází ve městě Załakwowo 18 a (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tomaszówka - Domek na Kaszubach

9,7

Tomaszówka - Domek na Kaszubach

Ubytování (Prázdninový dům) Tomaszówka - Domek na Kaszubach. Tomaszówka - Domek na Kaszubach is set in Załakowo and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Tomaszówka - Domek na Kaszubach se nachází ve městě 18 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Przy Lesie

9,7

Domki Przy Lesie

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Przy Lesie. Providing garden views, Domki Przy Lesie in Załakowo provides accommodation, a restaurant, a bar, a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Domki Przy Lesie se nachází ve městě Zalakowo 18 28 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaszubówka

9,6

Kaszubówka

Ubytování (Prázdninový dům) Kaszubówka. Set in Załakowo in the Pomerania region, Kaszubówka features a balcony and lake views. Ubytování Kaszubówka se nachází ve městě Załakowo 18 a/29 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek "Na Gwizdówce"

9,4

Domek "Na Gwizdówce"

Ubytování (Prázdninový dům) Domek "Na Gwizdówce". Domek "Na Gwizdówce" is situated in Załakowo and offers a restaurant, a bar and barbecue facilities. Ubytování Domek "Na Gwizdówce" se nachází ve městě Załakowo 18 a koło Sierakowic (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chëcz Kaszëbsko 59

9

Chëcz Kaszëbsko 59

Ubytování (Prázdninový dům) Chëcz Kaszëbsko 59. Located in Załakowo in the Pomerania region, Chëcz Kaszëbsko 59 features a terrace and garden views. Ubytování Chëcz Kaszëbsko 59 se nachází ve městě Załakowo 18A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek 20

8,9

Domek 20

Ubytování (Prázdninový dům) Domek 20. Domek 20 is situated in Załakowo and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování Domek 20 se nachází ve městě Załakowo 18a/20 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Műlk Chëcz 57

8,5

Műlk Chëcz 57

Ubytování (Prázdninový dům) Műlk Chëcz 57. Located in Załakowo in the Pomerania region, Műlk Chëcz 57 features a terrace and garden views. Ubytování Műlk Chëcz 57 se nachází ve městě Załakowo 18 Sierakowice Na terenie ośrodka '' Na gwizdówce'' (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Kaszubska Impresja

8,2

Dom Kaszubska Impresja

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Kaszubska Impresja. Offering a garden, Dom Kaszubska Impresja offers pet-friendly accommodation in Załakowo. Guests can have fun at the bowling alley. Ubytování Dom Kaszubska Impresja se nachází ve městě Załakowo 18a (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Kaszubach na Gwizdowce

Domek na Kaszubach na Gwizdowce

Ubytování (Prázdninový dům) Domek na Kaszubach na Gwizdowce. Domek na Kaszubach na Gwizdowce is set in Załakowo and offers a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování Domek na Kaszubach na Gwizdowce se nachází ve městě Załakowo 18A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek u Oliwii

Domek u Oliwii

Ubytování (Chata) Domek u Oliwii. With garden views, Domek u Oliwii is set in Załakowo and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden and children's playground. Ubytování Domek u Oliwii se nachází ve městě Załakowo 18a/13 83-340 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek nad jeziorem

Domek nad jeziorem

Ubytování (Vila) Domek nad jeziorem. Domek nad jeziorem is located in Załakowo and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Domek nad jeziorem se nachází ve městě 18/A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prusian House Zalakowo

Prusian House Zalakowo

Ubytování (Prázdninový dům) Prusian House Zalakowo. Set in Załakowo, Prusian House Zalakowo offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 34 km from Kościerzyna. Ubytování Prusian House Zalakowo se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Gwizdówce nr.40

Domek na Gwizdówce nr.40

Ubytování (Prázdninový dům) Domek na Gwizdówce nr.40. Domek na Gwizdówce nr.40 se nachází ve městě Załakowo a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén a bar. 48 km od Rumie. Ubytování Domek na Gwizdówce nr.40 se nachází ve městě Załakowo (Polsko - Pomořské vojvodství).

Domek w kratkę 56

Domek w kratkę 56

Ubytování (Prázdninový dům) Domek w kratkę 56. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Domek w kratkę 56 is situated in Załakowo. Ubytování Domek w kratkę 56 se nachází ve městě Załakowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)