Hledat

Ubytování

Chata pod Bacówką Privát

Koniaków 177, 43-474 Koniaków, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Chata pod Bacówką. Chata pod Bacówką se nachází v obci Koniaków, 200 metrů od lyžařského vleku Ochodzita a 1 km od vleku Szańce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Chata pod Bacówką se nachází ve městě Koniaków 177 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Chata pod Bacówką

Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Chata pod Bacówką se nachází v obci Koniaków, 200 metrů od lyžařského vleku Ochodzita a 1 km od vleku Szańce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, přístupem do zahrady a masážní vanou. Chata pod Bacówką stojí 2,5 km od lyžařského vleku Szus a 13 km od skokanského můstku Pod Mytem. Poblíž se lze věnovat lyžování. Chata má plně vybavenou sdílenou koupelnu se sprchou a fénem.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Chata pod Bacówką

  • Zahrada
  • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
  • Lyžování
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování v polském městě Koniaków

Kukurooms

9,8

Kukurooms

Ubytování (Apartmán) Kukurooms. Set in Koniaków, 1.2 km from Szańce Ski Lift, Kukurooms offers accommodation with a garden, free WiFi and room service. Ubytování Kukurooms se nachází ve městě Koniaków 4 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Koniaków

9,8

Apartamenty Koniaków

Ubytování (Aparthotel) Apartamenty Koniaków. Situated 13 km from Pod Mytem Ski Jump, Apartamenty Koniaków features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartamenty Koniaków se nachází ve městě Koniaków (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Rastoce

9,6

Domek na Rastoce

Ubytování (Apartmán) Domek na Rastoce. Featuring river views, Domek na Rastoce offers accommodation with a terrace and a kettle, around less than 1 km from Szańce Ski Lift. Ubytování Domek na Rastoce se nachází ve městě 113 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Koniaków

9,6

Osada Koniaków

Ubytování (Chata) Osada Koniaków. Located in Koniaków, less than 1 km from Szańce Ski Lift, Osada Koniaków provides accommodation with a terrace, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Osada Koniaków se nachází ve městě Koniaków 439 Luksusowy Domek (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Na Ochodzitej

9,5

Osada Na Ochodzitej

Ubytování (Chata) Osada Na Ochodzitej. Chaty Osada Na Ochodzitej se nacházejí v obci Koniaków, 400 metrů od lyžařského vleku Ochodzita a 1,1 km od lyžařského vleku Szańce, a nabízejí restauraci... Ubytování Osada Na Ochodzitej se nachází ve městě Koniaków 1083 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek w górach

9,5

Domek w górach

Ubytování (Chata) Domek w górach. Domek w górach se nachází v obci Koniaków, pouhých 14 km od lyžařského vleku Jawornik a skokanského můstku Pod Mytem. Ubytování Domek w górach se nachází ve městě Koniaków 803 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Koczy Zamek

9,5

Agroturystyka Koczy Zamek

Ubytování (Penzion) Agroturystyka Koczy Zamek. Located in Koniaków, 2.6 km from Ochodzita Ski Lift, Agroturystyka Koczy Zamek provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden... Ubytování Agroturystyka Koczy Zamek se nachází ve městě Koniaków 755 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki nad Lasem

9,4

Domki nad Lasem

Ubytování (Privát) Domki nad Lasem. Domki nad Lasem se nachází v obci Koniaków, 2 km od lyžařského vleku Szańce, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domki nad Lasem se nachází ve městě Kadłuby (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Poduszka Dom na Rozceściu

9,3

Poduszka Dom na Rozceściu

Ubytování (Penzion) Poduszka Dom na Rozceściu. Dom na Rozceściu se nachází ve vesnici Koňákov. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Všechny pokoje mají TV, lednici, jídelní část a kávovar. Ubytování Poduszka Dom na Rozceściu se nachází ve městě Koniaków 450 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modrzew - Dwór Bogdałów

9,3

Modrzew - Dwór Bogdałów

Ubytování (Penzion) Modrzew - Dwór Bogdałów. Penzion Modrzew se nachází v obci Koniaków, 2,9 km lyžařského vleku Ochodzita, 3,7 km lyžařského vleku Szańce, 5 km od lyžařského vleku Szus a 11 km od... Ubytování Modrzew - Dwór Bogdałów se nachází ve městě Koniaków 604 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd u Szczepana

9,3

Zajazd u Szczepana

Ubytování (Penzion) Zajazd u Szczepana. Zajazd u Szczepana se nachází v Koňákově, 3 km od lyžařského vleku Złoty Groń, a nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a dětské hřiště. Ubytování Zajazd u Szczepana se nachází ve městě Koniaków 920 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Koniaków 2

9,2

Osada Koniaków 2

Ubytování (Apartmán) Osada Koniaków 2. Osada Koniaków 2 se nachází v obci Koniaków, 14 km od skokanského můstku Pod Mytem a lyžařského vleku Cuplik. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Osada Koniaków 2 se nachází ve městě Koniaków (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Doroty

9,2

U Doroty

Ubytování (Chata) U Doroty. U Doroty nabízí ubytování s výhledem na hory v Koniakově, 9 km od lyžařského vleku Cuplik a 14 km od skokanského můstku Pod Mytem. Ubytování U Doroty se nachází ve městě Koniaków (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom nad stawem

9,2

Dom nad stawem

Ubytování (Apartmán) Dom nad stawem. Dom nad stawem se nachází v Koniakově, 10 km od lyžařského vleku Cuplik a 13 km od skokanského můstku Pod Mytem. Ubytování Dom nad stawem se nachází ve městě Koniaków (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Koniaków 4

9,2

Osada Koniaków 4

Ubytování (Prázdninový dům) Osada Koniaków 4. Osada Koniaków 4 se nachází v Koniakově, 5 km od skokanského můstku Pod Mytem a lyžařského vleku Cuplik, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Osada Koniaków 4 se nachází ve městě Koniaków (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Kompromis w Koniakowie

9,1

Apartamenty Kompromis w Koniakowie

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Kompromis w Koniakowie. Apartamenty Kompromis w Koniakowie se nachází v obci Koňákov, 2,3 km od lyžařského vleku Ochodzita, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamenty Kompromis w Koniakowie se nachází ve městě Koniaków 384 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Szus

9,1

Willa Szus

Ubytování (Privát) Willa Szus. Willa Szus se nachází ve městě Koniaków, 6 km od hranic s Českou republikou. Toto ubytování v soukromí nabízí vlastní lyžařský vlek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Willa Szus se nachází ve městě Kadłuby 680 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek pod Ochodzitą

9

Domek pod Ochodzitą

Ubytování (Prázdninový dům) Domek pod Ochodzitą. Domek pod Ochodzitą is a property set in Koniaków near Szańce Ski Lift. Ubytování Domek pod Ochodzitą se nachází ve městě Koniaków (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne U Bocka

8,9

Pokoje gościnne U Bocka

Ubytování (Privát) Pokoje gościnne U Bocka. Privát Pokoje Gościnne U Bocka se nachází ve vesnici Koniaków, 1,1 km od lyžařského vleku Ochodzita a 1,9 km od lyžařského vleku Szańce. Ubytování Pokoje gościnne U Bocka se nachází ve městě Bukowina ul. Bukowina 58 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Tyniok

8,7

Agroturystyka Tyniok

Ubytování (Bed and breakfast) Agroturystyka Tyniok. Located in Koniaków in the Silesia region and Ochodzita Ski Lift reachable within 3. Ubytování Agroturystyka Tyniok se nachází ve městě Koniakow 459 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek w gorach

Domek w gorach

Ubytování (Chata) Domek w gorach. Domek w gorach in Koniaków offers accommodation with free WiFi, 800 metres from Ochodzita Ski Lift, 1. Ubytování Domek w gorach se nachází ve městě Koniakow 965 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Górskie Zacisze

Domki Górskie Zacisze

Ubytování (Chata) Domki Górskie Zacisze. Domki Górskie Zacisze, a property with a restaurant, a shared lounge and a garden, is located in Koniaków, 2.4 km from Ochodzita Ski Lift, 3. Ubytování Domki Górskie Zacisze se nachází ve městě Pietraszyna 1093 Koniaków 1093 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koniakowo - dom Albino

Koniakowo - dom Albino

Ubytování (Vila) Koniakowo - dom Albino. Koniakowo - dom Albino is situated in Koniaków, 15 km from Pod Mytem Ski Jump, 15 km from Jawornik Ski Lift, as well as 15 km from Cuplik Ski Lift. Ubytování Koniakowo - dom Albino se nachází ve městě Koniaków (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Koniaków 3

Osada Koniaków 3

Ubytování (Apartmán) Osada Koniaków 3. Osada Koniaków 3, a property with a garden, is set in Koniaków, 15 km from Pod Mytem Ski Jump, 15 km from Jawornik Ski Lift, as well as 15 km from Cuplik... Ubytování Osada Koniaków 3 se nachází ve městě Koniaków (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Koniaków

Domek Koniaków

Ubytování (Apartmán) Domek Koniaków. Domek Koniaków is located in Koniaków, 2.3 km from Szus Ski Lift and 2.3 km from Ochodzita Ski Lift, in an area where skiing can be enjoyed. Situated 1. Ubytování Domek Koniaków se nachází ve městě Koniaków 614 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Koniaków

Apartamenty Koniaków

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Koniaków. Apartamenty Koniaków is located in Koniaków, 3 km from Ochodzita Ski Lift, 3.7 km from Szańce Ski Lift, as well as 5 km from Szus Ski Lift. Ubytování Apartamenty Koniaków se nachází ve městě Koniakowska (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Pietraszyna

Chata Pietraszyna

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Pietraszyna. Located in Koniaków and only 4.4 km from Cuplik Ski Lift, Chata Pietraszyna provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Chata Pietraszyna se nachází ve městě Koniaków (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koniakowo - dom Pinto

Koniakowo - dom Pinto

Ubytování (Vila) Koniakowo - dom Pinto. Koniakowo - dom Pinto se nachází v Koniakowie, 15 km od skokanského můstku Pod Mytem, lyžařského vleku Jawornik a lyžařského vleku Cuplik, a nabízí... Ubytování Koniakowo - dom Pinto se nachází ve městě Koniaków (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koniakowo - dom Hunter

Koniakowo - dom Hunter

Ubytování (Vila) Koniakowo - dom Hunter. Koniakowo - dom Hunter se nachází v obci Koniaków, 8 km od skokanského můstku Pod Mytem a 15 km od lyžařského vleku Jawornik. Ubytování Koniakowo - dom Hunter se nachází ve městě Koniaków (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dwór Bogdałów

Dwór Bogdałów

Ubytování (Hotel) Dwór Bogdałów. Dwór Bogdałów features accommodation in Koniaków. The property is situated 400 metres from Ochodzita Ski Lift, 500 metres from Szańce Ski Lift and 1. Ubytování Dwór Bogdałów se nachází ve městě Koniaków (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)