Hledat

Ubytování

Chata na Izerskim Wzgórzu Farma

Grudza 18, 59-630 Mirsk, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Farma) Chata na Izerskim Wzgórzu. Set in Grudza, Chata na Izerskim Wzgórzu offers accommodation with free WiFi. Guests at the farm stay can enjoy a continental breakfast. Ubytování Chata na Izerskim Wzgórzu se nachází ve městě Grudza 18 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Chata na Izerskim Wzgórzu

Skiing and cycling are possible within the area, and the property offers ski storage space. Guests at the farm stay can enjoy a continental breakfast. Karpacz is 36 km from the accommodation, while Szklarska Poręba is 23 km from the property. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Mirsk! Set in Grudza, Chata na Izerskim Wzgórzu offers accommodation with free WiFi. Chata na Izerskim Wzgórzu offers a barbecue.

Vybavení ubytování Chata na Izerskim Wzgórzu

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Lyžárna
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Prohlídky na kole
 • Pěší prohlídky
 • Badmintonové vybavení
 • Aquapark Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Bowling Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Snídaně do pokoje
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Recepce 24 hodin denně
 • Bezpečnostní zábrany pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Mirsk

Wydrza-Przystań

10

Wydrza-Przystań

Ubytování (Farma) Wydrza-Przystań. Situated in Mirsk, 10 km from Świeradów-Zdrój, Wydrza-Przystań features a shared lounge and free WiFi. There is a seating and a dining area in all units. Ubytování Wydrza-Przystań se nachází ve městě Mlądz 61 Mirsk (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom pod Górami

10

Dom pod Górami

Ubytování (Apartmán) Dom pod Górami. Dom pod Górami se nachází v Mirsku a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, gril a terasu. 9 km od města Świeradów-Zdrój. Ubytování Dom pod Górami se nachází ve městě Mirsk (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agro Rawel

9,9

Agro Rawel

Ubytování (Apartmány) Agro Rawel. Set in Giebułtów, 45 km from Harrachov, Agro Rawel offers free bikes and free WiFi. Ubytování Agro Rawel se nachází ve městě Giebułtówek 56A (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gajowe Zacisze

9,8

Gajowe Zacisze

Ubytování (Bed and breakfast) Gajowe Zacisze. Located in Mirsk, 16 km from Świeradów-Zdrój, Gajowe Zacisze provides a garden and free WiFi. The bed and breakfast offers a children's playground. Ubytování Gajowe Zacisze se nachází ve městě Gajówka 20 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Czarnotka

9,7

Czarnotka

Ubytování (Farma) Czarnotka. Set in Mirsk, 8 km from Świeradów-Zdrój, Czarnotka offers a garden and free WiFi. Ubytování Czarnotka se nachází ve městě Gierczyn 72 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax with Alpacas

9,7

Relax with Alpacas

Ubytování (Penzion) Relax with Alpacas. Set in Świeradów-Zdrój, within 3.6 km of Świeradów-Zdrój Ski LIft and 3. Ubytování Relax with Alpacas se nachází ve městě Orlowice 24 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Augustów

9,7

Osada Augustów

Ubytování (Farma) Osada Augustów. Situated in Mirsk, 45 km from Harrachov, Osada Augustów features a garden and free WiFi. Ubytování Osada Augustów se nachází ve městě Giebułtów- Augstów 24 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśny Kurort w Gierczynie

9,6

Leśny Kurort w Gierczynie

Ubytování (Hotel) Leśny Kurort w Gierczynie. Offering a barbecue and sun terrace, Leśny Kurort w Gierczynie is located in Gierczyn, 8 km from Świeradów-Zdrój. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Leśny Kurort w Gierczynie se nachází ve městě Gierczyn 87 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Jeździecka Bata

9,6

Osada Jeździecka Bata

Ubytování (Venkovský dům) Osada Jeździecka Bata. Osada Jeździecka Bata se nachází v Mlądzi v Mirsku. Nabízí ubytování s přístupem do zahrady a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Osada Jeździecka Bata se nachází ve městě Mlądz 51 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Mirsk

9,6

Apartament Mirsk

Ubytování (Apartmán) Apartament Mirsk. Apartament Mirsk is situated in Mirsk. The apartment has garden views and is 9 km from Świeradów-Zdrój. Ubytování Apartament Mirsk se nachází ve městě Spacerowa 6 15 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Ostoja

9,5

Pokoje Gościnne Ostoja

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Ostoja. Situated in Mirsk, 10 km from Świeradów-Zdrój, Pokoje Gościnne Ostoja features a garden and free WiFi. Ubytování Pokoje Gościnne Ostoja se nachází ve městě Chopina 3 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Panorama

9,5

Villa Panorama

Ubytování (Vila) Villa Panorama. Villa Panorama is set in Mirsk and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Villa Panorama se nachází ve městě Przecznica 112 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gosciniec Kaszarnia Kamienne

9,4

Gosciniec Kaszarnia Kamienne

Ubytování (Farma) Gosciniec Kaszarnia Kamienne. Situated in Mirsk in the Lower Silesia region, Gosciniec Kaszarnia Kamienne features accommodation with free private parking. Ubytování Gosciniec Kaszarnia Kamienne se nachází ve městě Kwieciszowice 67 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament blisko Świeradowa

9,4

Apartament blisko Świeradowa

Ubytování (Apartmán) Apartament blisko Świeradowa. Situated in Mirsk in the Lower Silesia region, Apartament blisko Świeradowa has a balcony. The accommodation is 10 km from Świeradów-Zdrój. Ubytování Apartament blisko Świeradowa se nachází ve městě Al. Wojska Polskiego 34a/2 Mieszkanie (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Mirsk Giebultowek

Holiday home Mirsk Giebultowek

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Mirsk Giebultowek. Holiday home Mirsk Giebultowek is situated in Giebułtów. The 4-star holiday home features mountain views and is 32 km from Szklarska Poręba. Ubytování Holiday home Mirsk Giebultowek se nachází ve městě Mirsk (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krobica 51

Krobica 51

Ubytování (Apartmán) Krobica 51. Situated in Mirsk in the Lower Silesia region, Krobica 51 features a balcony and mountain views. The apartment has garden views and is 3. Ubytování Krobica 51 se nachází ve městě Krobica 51 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Mirsk Kamien

Holiday home Mirsk Kamien

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Mirsk Kamien. Holiday home Mirsk Kamien is set in Mirsk and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Mirsk Kamien se nachází ve městě (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Wypoczynkowy Pod Wieżą

Domek Wypoczynkowy Pod Wieżą

Ubytování (Apartmán) Domek Wypoczynkowy Pod Wieżą. Domek Wypoczynkowy Pod Wieżą is located in Mirsk and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Domek Wypoczynkowy Pod Wieżą se nachází ve městě Wodna 1 budynek (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Junior

Domek Junior

Ubytování (Vila) Domek Junior. Located in Mirsk in the Lower Silesia region, Domek Junior features a balcony. Ubytování Domek Junior se nachází ve městě osiedle Lniarskie (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KOWALÓWKA

KOWALÓWKA

Ubytování (Apartmán) KOWALÓWKA. KOWALÓWKA is located in Mirsk and offers a garden and a terrace. Ubytování KOWALÓWKA se nachází ve městě Mirsk (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IZERSKA CHATKA

IZERSKA CHATKA

Ubytování (Vila) IZERSKA CHATKA. Situated in Mirsk in the Lower Silesia region, IZERSKA CHATKA features a terrace and garden views. Ubytování IZERSKA CHATKA se nachází ve městě Mirsk (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Holiday home Mirsk Kamien II

Holiday home Mirsk Kamien II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Mirsk Kamien II. Holiday home Mirsk Kamien II is set in Mirsk and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Mirsk Kamien II se nachází ve městě (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka pod kasztanem [czynny od maja do września]

Agroturystyka pod kasztanem [czynny od maja do września]

Ubytování (Apartmány) Agroturystyka pod kasztanem [czynny od maja do września]. Agroturystyka pod kasztanem [czynny od maja do września] features accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Agroturystyka pod kasztanem [czynny od maja do września] se nachází ve městě Mirsk (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)