Hledat

Ubytování

Chalkos Yacht Club Rezort

lubiatów 54, 67-410 Lubiatów, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Rezort) Chalkos Yacht Club. Chalkos Yacht Club is situated in Lubiatów and features a bar. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Chalkos Yacht Club se nachází ve městě lubiatów 54 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Chalkos Yacht Club

Chalkos Yacht Club is situated in Lubiatów and features a bar. Leszno is 49 km from Chalkos Yacht Club, while Głogów is 35 km from the property. This property features both free WiFi and private parking free of charge. The resort offers a buffet or à la carte breakfast.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bar

Vybavení ubytování Chalkos Yacht Club

 • Gril
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Večerní zábavní program
 • Pěší turistika
 • Jízda na kanoích Dodatečný poplatek
 • Rybaření
 • Bar
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Lubiatów

Luxury Villa & SPA

9,6

Luxury Villa & SPA

Ubytování (Vila) Luxury Villa & SPA. Offering free WiFi and pool views, Luxury Villa & SPA is an accommodation set in Lubiatów. Ubytování Luxury Villa & SPA se nachází ve městě Osiedle Leśne 6 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haleszka

8,8

Haleszka

Ubytování (Privát) Haleszka. Set in Lubiatów, Haleszka offers free WiFi, and guests can enjoy barbecue facilities and a terrace. Ubytování Haleszka se nachází ve městě Lubiatów (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sława Family Resort

8,6

Sława Family Resort

Ubytování (Chata) Sława Family Resort. Sława Family Resort se nachází v obci Lubiatów v Lubušském vojvodství a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sława Family Resort se nachází ve městě Lubiatów (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek do wynajęcia nad jeziorem Sławskim

Domek do wynajęcia nad jeziorem Sławskim

Ubytování (Prázdninový dům) Domek do wynajęcia nad jeziorem Sławskim. Domek do wynajęcia nad jeziorem Sławskim se nachází v Lubiatově a nabízí bar a terasu. Zielona Góra je vzdálená 33 km. Ubytování Domek do wynajęcia nad jeziorem Sławskim se nachází ve městě Lubiatów (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Julka

Domek Julka

Ubytování (Chata) Domek Julka. Featuring a hot tub, Domek Julka is located in Lubiatów. The property is 48 km from Gorzów Wielkopolski, and complimentary private parking is provided. Ubytování Domek Julka se nachází ve městě (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)