Hledat

Ubytování

Cezar Hotel Hotel

Koszuty 7, 63-000 Koszuty, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Cezar Hotel. Cezar Hotel has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Koszuty. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Cezar Hotel se nachází ve městě Koszuty 7 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Cezar Hotel

Cezar Hotel offers a continental or buffet breakfast. This property features both free WiFi and private parking free of charge. At the hotel, rooms are fitted with a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom. Cezar Hotel has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Koszuty. Languages spoken at the reception include German and English. Poznań is 28 km from the accommodation, while Września is 34 km from the property. The nearest airport is Poznań-Ławica Henryk Wieniawski Airport, 34 km from Cezar Hotel.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bar

Vybavení ubytování Cezar Hotel

 • Prostory vhodné na piknik
 • Gril
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Bar
 • Restaurace
 • Fantastická káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Transfer na letiště Dodatečný poplatek
 • Transfer z letiště Dodatečný poplatek
 • Společenská místnost
 • Letištní transfer
 • Recepce 24 hodin denně
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek

Jiná ubytování v polském městě Środa Wielkopolska

Dwór Trzebisławki

10

Dwór Trzebisławki

Ubytování (Penzion) Dwór Trzebisławki. Located in Środa Wielkopolska, Dwór Trzebisławki provides a garden. The accommodation offers free WiFi. Ubytování Dwór Trzebisławki se nachází ve městě Środa Wielkopolska (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w zieleni do wynajęcia blisko jeziora

9,6

Apartament w zieleni do wynajęcia blisko jeziora

Ubytování (Apartmán) Apartament w zieleni do wynajęcia blisko jeziora. Apartament w zieleni do wynajęcia blisko jeziora se nachází ve městě Środa Wielkopolska a nabízí terasu a výhled do zahrady. 25 km od Wrześni. Ubytování Apartament w zieleni do wynajęcia blisko jeziora se nachází ve městě Środa Wielkopolska (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Almarco

8,7

Hotel Almarco

Ubytování (Hotel) Hotel Almarco. Almarco se nachází ve městě Sroda Wielkopolska, jen 1 km od dálnice S11, jenž vede do Poznaně. Ubytování Hotel Almarco se nachází ve městě Niedziałkowskiego 17 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wielkopolanka

8,2

Hotel Wielkopolanka

Ubytování (Hotel) Hotel Wielkopolanka. Offering a restaurant serving Polish cuisine, Hotel Wielkopolanka is located 3 km from Środa Wielkopolska. Ubytování Hotel Wielkopolanka se nachází ve městě Pętkowo 3 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy w zieleni blisko jeziora średzkiego

Domek letniskowy w zieleni blisko jeziora średzkiego

Ubytování (Kemp) Domek letniskowy w zieleni blisko jeziora średzkiego. Domek letniskowy w zieleni blisko jeziora średzkiego features accommodation with a garden and free WiFi, and is located in Środa Wielkopolska. Ubytování Domek letniskowy w zieleni blisko jeziora średzkiego se nachází ve městě Środa Wielkopolska (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokój

Pokój

Ubytování (Apartmán) Pokój. Pokój se nachází ve městě Środa Wielkopolska a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také terasa. Ubytování Pokój se nachází ve městě Środa Wielkopolska (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)