Hledat

Ubytování

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu Rezort

Zdobywców Wału Pomorskiego 99, 78-600 Wałcz, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Rezort) Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu. Centralny Ośrodek Sportu Wałcz, located in a quiet and green area right by the Lake Raduń, offers a wide selection of sports and wellness facilities. Ubytování Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu se nachází ve městě Zdobywców Wału Pomorskiego 99 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu

The city of Piła is 30 km away. The property is 3 km from the city centre. Centralny Ośrodek Sportu Wałcz you will find facilities such as a fitness centre, an indoor pool, a hot tub, a tennis court and table tennis. Depending on the category, they are housed in four different buildings. Massages and cryotherapy are also available. Guests can enjoy their meals in the on-site canteen, which serves breakfast and other meal. Centralny Ośrodek Sportu Wałcz, located in a quiet and green area right by the Lake Raduń, offers a wide selection of sports and wellness facilities. The rooms are classically decorated in warm colours. Each will provide you with a TV and a private bathroom with a shower. 7 km away. The Wałcz Train Station is 3. Free Wi-Fi is also available.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště

Vybavení ubytování Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu

 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vodní sporty Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Jízda na kanoích Dodatečný poplatek
 • Šipky
 • Kulečník
 • Herna
 • Tenisový kurt Dodatečný poplatek
 • Kavárna přímo na místě
 • Snížené umyvadlo pro handicapované
 • Zvýšená toaleta pro handicapované
 • Toaleta s madly pro handicapované
 • Bezbariérový přístup
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Soukromé parkování je možné za 11 PLN na den v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Bazén
 • Brouzdaliště
 • Vodní skluzavka
 • Krytý bazén (sezónní)
 • Krytý bazén (po celý rok)
 • Krytý bazén Dodatečný poplatek
 • Masáže Dodatečný poplatek
 • Lázně a wellness Dodatečný poplatek
 • Solárium Dodatečný poplatek
 • Sauna Dodatečný poplatek
 • Uzamykatelné skříňky
 • Automat (občerstvení)
 • Automat (nápoje)
 • Business centrum Dodatečný poplatek
 • Recepce 24 hodin denně
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Výtah
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Wałcz

Apartamenty Widok (Lake View Apartments)

10

Apartamenty Widok (Lake View Apartments)

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Widok (Lake View Apartments). Apartamenty Widok (Lake View Apartments) se nachází ve Wałči a nabízí zahradu. 23 km od Piły. Ubytování Apartamenty Widok (Lake View Apartments) se nachází ve městě Wałcz (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lakehouse Nakielno

9,9

Lakehouse Nakielno

Ubytování (Prázdninový dům) Lakehouse Nakielno. Located in Wałcz, Lakehouse Nakielno offers a bar, a garden and a barbecue. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytování Lakehouse Nakielno se nachází ve městě 270 Nakielno (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tila

9,7

Tila

Ubytování (Apartmán) Tila. Tila is located in Wałcz. This beachfront property offers access to a balcony and free WiFi. Ubytování Tila se nachází ve městě Jasna 2 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wałcz nad jeziorem

9,6

Wałcz nad jeziorem

Ubytování (Apartmán) Wałcz nad jeziorem. Wałcz nad jeziorem is an apartment set in Wałcz 300 metres from the lake, offering free WiFi. Guests have a private terrace and free parking. Ubytování Wałcz nad jeziorem se nachází ve městě Chopina 22 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klimatyczny Apartament

9,3

Klimatyczny Apartament

Ubytování (Apartmán) Klimatyczny Apartament. Klimatyczny Apartament se nachází ve Wałči. Apartmán má 1 ložnici, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s myčkou nádobí a lednicí,... Ubytování Klimatyczny Apartament se nachází ve městě Wałcz (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Rezydencja nad jeziorem Pestkownica

9,2

Rezydencja nad jeziorem Pestkownica

Ubytování (Hotel) Rezydencja nad jeziorem Pestkownica. Offering an outdoor pool and a restaurant, Rezydencja nad jeziorem Pestkownica is located in the village of Pestkownica, near a green and wooded area. Ubytování Rezydencja nad jeziorem Pestkownica se nachází ve městě Pestkownica (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolne miasto 9 Apartament

8,9

Dolne miasto 9 Apartament

Ubytování (Apartmán) Dolne miasto 9 Apartament. Dolne miasto 9 Apartament is situated in Wałcz and offers free bikes. This beachfront property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Dolne miasto 9 Apartament se nachází ve městě Dolne miasto 9 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

POD ORŁEM

8,2

POD ORŁEM

Ubytování (Farma) POD ORŁEM. Set in Wałcz, POD ORŁEM offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a garden. Ubytování POD ORŁEM se nachází ve městě Piława 6 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel Za Grosik

8

Motel Za Grosik

Ubytování (Motel) Motel Za Grosik. Motel Za Grosik has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Wałcz. Ubytování Motel Za Grosik se nachází ve městě 35 Nowomiejska (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament U Kowala

7,9

Apartament U Kowala

Ubytování (Apartmán) Apartament U Kowala. Apartament U Kowala is located in Wałcz and offers a restaurant. Ubytování Apartament U Kowala se nachází ve městě Południowa 19/3 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mosir Wałcz

7,3

Mosir Wałcz

Ubytování (Prázdninový areál) Mosir Wałcz. Mosir Wałcz se nachází ve Wałči a nabízí zahradu. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a terasu. Za příplatek je k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování Mosir Wałcz se nachází ve městě Wałcz (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korona

6,6

Korona

Ubytování (Hotel) Korona. Situated in Wałcz, Korona has a bar, garden and free WiFi throughout the property. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Korona se nachází ve městě 103 Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament dla firm i osób prywatnych

Apartament dla firm i osób prywatnych

Ubytování (Apartmán) Apartament dla firm i osób prywatnych. Apartament dla firm i osób prywatnych is set in Wałcz. Ubytování Apartament dla firm i osób prywatnych se nachází ve městě Robotnicza (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament dla firm i osób prywatnych

Apartament dla firm i osób prywatnych

Ubytování (Penzion) Apartament dla firm i osób prywatnych. Apartament dla firm i osób prywatnych is located in Wałcz. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Apartament dla firm i osób prywatnych se nachází ve městě ul. Wojska Polskiego 87/22 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek, Chata Kowala

Domek, Chata Kowala

Ubytování (Prázdninový dům) Domek, Chata Kowala. Domek, Chata Kowala is set in Wałcz and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Domek, Chata Kowala se nachází ve městě Dobino 59 Domek (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat u Kowala

Pensjonat u Kowala

Ubytování (Apartmány) Pensjonat u Kowala. Located in Wałcz in the West Pomerania region, Pensjonat u Kowala provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Pensjonat u Kowala se nachází ve městě Dobino 59 Dobino 59 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pojezierze wałeckie kusi atrakcjami

Pojezierze wałeckie kusi atrakcjami

Ubytování (Apartmán) Pojezierze wałeckie kusi atrakcjami. Located in Wałcz in the West Pomerania region, Pojezierze wałeckie kusi atrakcjami features a terrace. Ubytování Pojezierze wałeckie kusi atrakcjami se nachází ve městě Wałcz (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Skandynawski Sen

Dom Skandynawski Sen

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Skandynawski Sen. Dom w Czechyniu is situated in Wałcz and offers a garden and a terrace. This holiday home also features free WiFi. Ubytování Dom Skandynawski Sen se nachází ve městě Wałcz (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Wieża - Tower Appartments

Apartamenty Wieża - Tower Appartments

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Wieża - Tower Appartments. Featuring a garden and a terrace, Apartamenty Wieża - Tower Appartments offers accommodation in Wałcz with free WiFi and lake views. Ubytování Apartamenty Wieża - Tower Appartments se nachází ve městě plac Polski 3/34 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)