Hledat

Ubytování

Blast pokoje nad morzem Penzion

morska 11a, 76-034 Chłopy, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Blast pokoje nad morzem. Providing free WiFi, Blast pokoje nad morzem offers rooms in Chłopy, 200 metres from Sarbinowo Beach. Ubytování Blast pokoje nad morzem se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Blast pokoje nad morzem

Providing free WiFi, Blast pokoje nad morzem offers rooms in Chłopy, 200 metres from Sarbinowo Beach. At Blast pokoje nad morzem each room comes with a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom. Guest rooms in the guest house are equipped with a kettle.

Vybavení ubytování Blast pokoje nad morzem

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Fén
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna
 • Jídelní stůl
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Lednička
 • Zásuvka u postele
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • TV s plochou obrazovkou
 • TV
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Dlážděná/ Mramorová podlaha

Jiná ubytování v polském městě Chłopy

Pod Szklaną Wydmą

10

Pod Szklaną Wydmą

Ubytování (Chata) Pod Szklaną Wydmą. Ubytování se nachází v Chłopech v Západopomořanském vojvodství, 1,4 km od pláže Mielno. Ubytování Pod Szklaną Wydmą se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek domków Sztorm

9,8

Ośrodek domków Sztorm

Ubytování (Prázdninový areál) Ośrodek domków Sztorm. Located in Chłopy, 1.3 km from Mielno Beach, Ośrodek domków Sztorm provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private parking, a... Ubytování Ośrodek domków Sztorm se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Nautilus

9,8

Nautilus

Ubytování (Privát) Nautilus. Situated in Chłopy, 6 km from Mielno, Nautilus features free bikes and free WiFi. The homestay offers a children's playground. Ubytování Nautilus se nachází ve městě Morska 12 76-034 Chlopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Morskie Opowieści

9,8

Morskie Opowieści

Ubytování (Apartmány) Morskie Opowieści. Located in Chłopy in the West Pomerania region with Mielno Beach nearby, Morskie Opowieści provides accommodation with free private parking. Ubytování Morskie Opowieści se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe MałaMi Chłopy,Mielno, Sarbinowo

9,7

Domki letniskowe MałaMi Chłopy,Mielno, Sarbinowo

Ubytování (Chata) Domki letniskowe MałaMi Chłopy,Mielno, Sarbinowo. Situated in Chłopy in the West Pomerania region with Mielno Beach nearby, Domki letniskowe MałaMi Chłopy, Mielno, Sarbinowo features accommodation with... Ubytování Domki letniskowe MałaMi Chłopy,Mielno, Sarbinowo se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Domki wczasowe OSKAR

9,3

Domki wczasowe OSKAR

Ubytování (Rezort) Domki wczasowe OSKAR. Domki wczasowe OSKAR se nachází v obci Chłopy. Nabízí terasu, nepřetržitě otevřenou recepci a gril. Ubytování Domki wczasowe OSKAR se nachází ve městě Wiosenna10 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Zielona Okiennica Chillout

9,2

Zielona Okiennica Chillout

Ubytování (Penzion) Zielona Okiennica Chillout. Zielona Okiennica Chillout is situated in Chłopy and has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Zielona Okiennica Chillout se nachází ve městě Żeglarska 4 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sielska Chatka Chłopy

9,2

Sielska Chatka Chłopy

Ubytování (Prázdninové domy) Sielska Chatka Chłopy. Sielská Chatka Chłopy se nachází v Chłopech. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Sielska Chatka Chłopy se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Nad Morzem Chłopy

9,1

Dom Nad Morzem Chłopy

Ubytování (Penzion) Dom Nad Morzem Chłopy. Dom Nad Morzem Chłopy se nachází přímo u pláže v obci Chłopy. Ubytování Dom Nad Morzem Chłopy se nachází ve městě Portowa 1 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Astoria Chlopy

8,9

Astoria Chlopy

Ubytování (Bed and breakfast) Astoria Chlopy. Situated in Chłopy, Astoria Chlopy offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Astoria Chlopy se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chłopy Beach Resort

8,6

Chłopy Beach Resort

Ubytování (Chata) Chłopy Beach Resort. Chłopy Beach Resort se nachází v obci Chłopy a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. Ubytování Chłopy Beach Resort se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roza Wiatrow

8,5

Roza Wiatrow

Ubytování (Penzion) Roza Wiatrow. Roza Wiatrow se nachází v obci Chłopy a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Roza Wiatrow se nachází ve městě UL. KAPITANSKA 62 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Apartamenty Chłopy

8,5

Apartamenty Chłopy

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Chłopy. Apartamenty Chłopy se nachází v Chłopech, 4,2 km od Mielna, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamenty Chłopy se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

KAPITAŃSKA 88

8,2

KAPITAŃSKA 88

Ubytování (Farma) KAPITAŃSKA 88. Situated in Chłopy in the West Pomerania region, with Mielno Beach nearby, KAPITAŃSKA 88 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování KAPITAŃSKA 88 se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ledan

8

Ledan

Ubytování (Rezort) Ledan. Ledan se nachází ve vesnici Chłopy na pobřeží Baltského moře. Nabízí pokoje se satelitní, TV soukromým balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ledan se nachází ve městě ul. Kapitańska 61-63 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Złota Rybka

7,7

Pensjonat Złota Rybka

Ubytování (Privát) Pensjonat Złota Rybka. Pensjonat Złota Rybka se nachází v Chłopech, 1,5 km od pláže Mielno. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, bar a terasu. Ubytování Pensjonat Złota Rybka se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Morska

7,3

Pokoje Morska

Ubytování (Penzion) Pokoje Morska. Located in Chłopy, Pokoje Morska features a garden and BBQ facilities. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Pokoje Morska se nachází ve městě ul.Morska 8 A wejscie od ul.Zachodniej (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atlantic

7,2

Atlantic

Ubytování (Penzion) Atlantic. Atlantic leží jen 200 metrů od Baltského moře a nabízí útulné pokoje a karavany a svěží zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Atlantic se nachází ve městě ul. Bosmańska 14 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szymek

Szymek

Ubytování (Prázdninový dům) Szymek. Szymek is set in Chłopy. The property has garden views and is 5 km from Mielno. Ubytování Szymek se nachází ve městě 18 Bosmańska (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom wakacyjny

Dom wakacyjny

Ubytování (Prázdninový dům) Dom wakacyjny. Dom wakacyjny is situated in Chłopy and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Dom wakacyjny se nachází ve městě Zachodnia 13 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Wczasowe Victoria

Domki Wczasowe Victoria

Ubytování (Chata) Domki Wczasowe Victoria. Domki Wczasowe Victoria se nachází v Chłopech v Západopomořanském vojvodství, nedaleko pláže Mielno, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Domki Wczasowe Victoria se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Blast apartamenty nad morzem

Blast apartamenty nad morzem

Ubytování (Apartmány) Blast apartamenty nad morzem. Set in Chłopy, Blast offers accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Blast apartamenty nad morzem se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod brzozą

Pod brzozą

Ubytování (Chata) Pod brzozą. Pod brzozą is located in Chłopy and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 5 km from Mielno. Ubytování Pod brzozą se nachází ve městě ul. Szyprów 4 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe Eliza

Domki letniskowe Eliza

Ubytování (Prázdninové domy) Domki letniskowe Eliza. Set in Sarbinowo, 5 km from Mielno, Domki letniskowe Eliza offers free bikes and free WiFi. A terrace can be found at the holiday home, along with a... Ubytování Domki letniskowe Eliza se nachází ve městě Bosmańska (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Szymon

Szymon

Ubytování (Kemp) Szymon. Offering garden views, Szymon in Chłopy offers accommodation, a bar and a garden. Ubytování Szymon se nachází ve městě 18 Bosmańska (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laguna Chłopy

Laguna Chłopy

Ubytování (Chata) Laguna Chłopy. Laguna Chłopy se nachází ve vesnici Chłopy a nabízí ubytování se vstupem do zahrady. Ubytování Laguna Chłopy se nachází ve městě Wichrowa 11 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Wakacyjny kemping

Wakacyjny kemping

Ubytování (Kemp) Wakacyjny kemping. Set in Chłopy, Wakacyjny kemping features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytování Wakacyjny kemping se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne u Wandy

Pokoje Gościnne u Wandy

Ubytování (Kemp) Pokoje Gościnne u Wandy. Featuring a bar, Pokoje Gościnne u Wandy features accommodation in Chłopy. Some units also have a kitchenette equipped with a fridge and stovetop. Ubytování Pokoje Gościnne u Wandy se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Detached holiday cottages located 200 m from the sea in a seaside village

Detached holiday cottages located 200 m from the sea in a seaside village

Ubytování (Prázdninový dům) Detached holiday cottages located 200 m from the sea in a seaside village. Samostatně stojící prázdninové chaty se nacházejí 200 metrů od moře v přímořské vesnici Chłopy, 700 metrů od pláže Mielno. Ubytování Detached holiday cottages located 200 m from the sea in a seaside village se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MożeMorze? Ośrodek Domków Letniskowych

MożeMorze? Ośrodek Domków Letniskowych

Ubytování (Chata) MożeMorze? Ośrodek Domków Letniskowych. Set in Chłopy, 5 km from Mielno, MożeMorze? Ośrodek Domków Letniskowych offers a garden and free WiFi. Ubytování MożeMorze? Ośrodek Domków Letniskowych se nachází ve městě Bosmańska 1B (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Apartamenty BLUE BALTIC nad morzem Chłopy

Apartamenty BLUE BALTIC nad morzem Chłopy

Ubytování (Apartmány) Apartamenty BLUE BALTIC nad morzem Chłopy. Apartamenty BLUE BALTIC nad morzem Chłopy se nachází v Chłopech v Západopomořanském vojvodství a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamenty BLUE BALTIC nad morzem Chłopy se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idylla domki i kempingi

Idylla domki i kempingi

Ubytování (Chata) Idylla domki i kempingi. Domki i kempingi Idylla nabízí ubytování v Chłopech. Chata stojí 33 km od Kolobřehu a 17 km od Koszalinu. Ubytování Idylla domki i kempingi se nachází ve městě Chłopy (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)