Hledat

Ubytování

Bielawa Apartament nad morzem Apartmán

Myśliwska 48, 84-105 Karwieńskie Błoto Pierwsze, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Bielawa Apartament nad morzem. Bielawa Apartament nad morzem is situated in Karwieńskie Błoto Pierwsze. The accommodation is 47 km from Sopot. Ubytování Bielawa Apartament nad morzem se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Bielawa Apartament nad morzem

The apartment is fitted with a flat-screen TV. Gdynia is 39 km from Bielawa Apartament nad morzem. The accommodation is 47 km from Sopot. The apartment offers a terrace. The accommodation is equipped with a kitchen. Bielawa Apartament nad morzem is situated in Karwieńskie Błoto Pierwsze. The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 51 km from the property.

Vybavení ubytování Bielawa Apartament nad morzem

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Dětská jídelní židlička
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Povlečení
 • Toaletní papír
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Sprcha
 • Jídelna
 • Krb
 • TV s plochou obrazovkou
 • TV
 • Zásuvka u postele
 • Sušák na prádlo
 • Pro alergiky
 • Soukromý vchod
 • Žehlicí potřeby
 • Žehlička
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní jídelní kout
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Výhled do zahrady
 • Samostatná budova
 • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování v polském městě Karwieńskie Błoto Pierwsze

Zacisze pod Laskiem

9,7

Zacisze pod Laskiem

Ubytování (Chata) Zacisze pod Laskiem. Zacisze pod Laskiem se nachází v obci Karwieńskie Błoto Pierwsze v Pomořansku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Zacisze pod Laskiem se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Amir

9,6

Pokoje Gościnne Amir

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Amir. Located in Karwieńskie Błoto Pierwsze in the Pomerania region and Karwieńskie Błota Beach reachable within 2. Ubytování Pokoje Gościnne Amir se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki u Goni

9,5

Domki u Goni

Ubytování (Chata) Domki u Goni. Domki u Goni se nachází v obci Karwieńskie Błoto Pierwsze, 10 km od obce Jastrzębia Góra, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Domki u Goni se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství).

Pokoje gościnne u Beti

9,4

Pokoje gościnne u Beti

Ubytování (Privát) Pokoje gościnne u Beti. Pokoje gościnne u Beti se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze, 9 km od města Jastrzębia Góra. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pokoje gościnne u Beti se nachází ve městě Jagodowa 2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gwiazda Morska

9,4

Gwiazda Morska

Ubytování (Privát) Gwiazda Morska. Gwiazda Morska se nachází v obci Karwieńskie Błoto Pierwsze a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatnou půjčovnu jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gwiazda Morska se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wczasowa 73

9,3

Wczasowa 73

Ubytování (Privát) Wczasowa 73. Wczasowa 73 se nachází v obci Karwieńskie Błoto Pierwsze a nabízí zahradu, sdílenou kuchyň a gril. Ubytování Wczasowa 73 se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom na Błękitnej

9,1

Dom na Błękitnej

Ubytování (Privát) Dom na Błękitnej. Set in Karwieńskie Błoto Pierwsze in the Pomerania region, Dom na Błękitnej features a balcony and garden views. Ubytování Dom na Błękitnej se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki nad morzem

9,1

Domki nad morzem

Ubytování (Chata) Domki nad morzem. Domki nad morzem se nachází v obci Karwieńskie Błoto Pierwsze v Pomořansku, 10 km od Jastrzebie Góry. Ubytování Domki nad morzem se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Letniskowe Lilka

9

Domki Letniskowe Lilka

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Letniskowe Lilka. Domki Letniskowe Lilka se nachází ve vesnici Karwieńskie Błoto Pierwsze, 9 km od letoviska Jastrzębia Góra. Ubytování Domki Letniskowe Lilka se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje z Widokiem na Morze III

8,5

Pokoje z Widokiem na Morze III

Ubytování (Privát) Pokoje z Widokiem na Morze III. Pokoje z Widokiem na Morze III nabízí ubytování s možností vlastního stravování v klidné přímořské oblasti. Na místě lze zdarma zaparkovat. Ubytování Pokoje z Widokiem na Morze III se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fala - Karwienskie Blota

8

Fala - Karwienskie Blota

Ubytování (Privát) Fala - Karwienskie Blota. Located in Karwieńskie Błoto Pierwsze, 9 km from Jastrzębia Góra, Fala - Karwienskie Blota provides free bikes and free WiFi. Ubytování Fala - Karwienskie Blota se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wakacyjny Apartament

7,9

Wakacyjny Apartament

Ubytování (Apartmán) Wakacyjny Apartament. Wakacyjny Apartament is set in Karwieńskie Błoto Pierwsze and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Wakacyjny Apartament se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wakacyjny z bali 'Złoto Północy'

Dom Wakacyjny z bali 'Złoto Północy'

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Wakacyjny z bali 'Złoto Północy'. Dom Wakacyjny z bali 'Złoto Północy' se nachází v obci Karwieńskie Błoto Pierwsze a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Dom Wakacyjny z bali 'Złoto Północy' se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne u Beti

Pokoje Gościnne u Beti

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne u Beti. Situated in Karwieńskie Błoto Pierwsze, Pokoje Gościnne u Beti offers accommodation with free WiFi. Sopot is 47 km from the homestay. Ubytování Pokoje Gościnne u Beti se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Falabay

Domki Falabay

Ubytování (Prázdninový dům) Domki Falabay. Domki Falabay is set in Karwieńskie Błoto Pierwsze. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Domki Falabay se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy Młyn

Domek letniskowy Młyn

Ubytování (Chata) Domek letniskowy Młyn. Domek letniskowy Młyn se nachází v obci Karwieńskie Błoto Pierwsze a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol. Část ubytování zahrnuje posezení a/nebo terasu. Ubytování Domek letniskowy Młyn se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství).

Two-Bedroom Holiday Home in Karwienskie Blota

Two-Bedroom Holiday Home in Karwienskie Blota

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Karwienskie Blota. Two-Bedroom Holiday Home in Karwienskie Blota is set in Karwieńskie Błoto Pierwsze and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Karwienskie Blota se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Falabay

Domki Falabay

Ubytování (Prázdninový dům) Domki Falabay. Domki Falabay is located in Karwieńskie Błoto Pierwsze and offers a garden. The accommodation has free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování Domki Falabay se nachází ve městě Karwieńskie Błoto Pierwsze (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)