Hledat

Ubytování

Białowieskie Ustronie Privát

Janowo 35, 17-220 Narewka, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Białowieskie Ustronie. The guest house Białowieskie Ustronie is located on the edge of the beautiful Białowieża Forest. Ubytování Białowieskie Ustronie se nachází ve městě Narewka (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Białowieskie Ustronie

Guests can relax in a common room with a TV and a fireplace. There is a private bathroom featured in each of them, as well as a table with chairs and a wardrobe. It offers accommodation in peaceful and picturesque surroundings 2 km from the Białowieża Forest. The rooms are classically decorated in pastel colours. Guests can also barbecue or organise a bonfire in the garden. Bicycle rental is also available and the surroundings are perfect for hiking and cycling. The guest house Białowieskie Ustronie is located on the edge of the beautiful Białowieża Forest.

Vybavení ubytování Białowieskie Ustronie

  • Vlastní koupelna
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Cyklistika
  • Pěší turistika
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování v polském městě Narewka

U Witalisa

10

U Witalisa

Ubytování (Farma) U Witalisa. Situated in Narewka in the Podlaskie region, U Witalisa features a balcony and garden views. Ubytování U Witalisa se nachází ve městě Krynica 10A (Podlaskie) gmina (Polsko - Podleské vojvodství).

Domek przy Wilczym Szlaku

9,9

Domek przy Wilczym Szlaku

Ubytování (Chata) Domek przy Wilczym Szlaku. Offering garden views, Domek przy Wilczym Szlaku in Masiewo offers accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue... Ubytování Domek przy Wilczym Szlaku se nachází ve městě Zamosze 48 a (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siedlisko Gruszki

9,7

Siedlisko Gruszki

Ubytování (Prázdninový dům) Siedlisko Gruszki. Siedlisko Gruszki is set in Narewka and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Siedlisko Gruszki se nachází ve městě Gruszki 6c (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom na skraju Puszczy Białowieskiej

9,7

Dom na skraju Puszczy Białowieskiej

Ubytování (Prázdninový dům) Dom na skraju Puszczy Białowieskiej. Dom na skraju Puszczy Białowieskiej is set in Narewka and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Dom na skraju Puszczy Białowieskiej se nachází ve městě Skupowo 96 Skupowo 96 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Narewka, caly dom, Puszcza Bialowieska

9,6

Narewka, caly dom, Puszcza Bialowieska

Ubytování (Privát) Narewka, caly dom, Puszcza Bialowieska. Boasting a spa bath, Narewka, caly dom, Puszcza Bialowieska is situated in Narewka. Ubytování Narewka, caly dom, Puszcza Bialowieska se nachází ve městě 49 Mickiewicza (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dwór Bartnika

9,2

Dwór Bartnika

Ubytování (Penzion) Dwór Bartnika. Dwór Bartnika is located in Narewka, a quiet village near the Białowieża National Park. Ubytování Dwór Bartnika se nachází ve městě Hajnowska 2/1 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Tarasie..

9,2

Na Tarasie..

Ubytování (Prázdninový dům) Na Tarasie... Na Tarasie.. Is set in Planta and offers a garden and a terrace. The property is 44 km from Białowieża and free private parking is featured. Ubytování Na Tarasie.. se nachází ve městě Narewka (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bojarski Gościniec

9

Bojarski Gościniec

Ubytování (Penzion) Bojarski Gościniec. Situated on the edge of the Białowieża National Park, Bojarski Gościniec offers quiet accommodation with free Wi-Fi and private parking. Ubytování Bojarski Gościniec se nachází ve městě Ogrodowa 28 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lilac Organic Farm

Lilac Organic Farm

Ubytování (Chata) Lilac Organic Farm. Located in Narewka in the Podlaskie region, Lilac Organic Farm features a patio and river views. With garden views, this accommodation provides a terrace. Ubytování Lilac Organic Farm se nachází ve městě Porosłe 83 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom w Gruszkach - Puszcza Białowieska

Dom w Gruszkach - Puszcza Białowieska

Ubytování (Prázdninový dům) Dom w Gruszkach - Puszcza Białowieska. Dom w Gruszkach - Puszcza Białowieska is located in Narewka and offers a garden. The accommodation is 15 km from Białowieża. Ubytování Dom w Gruszkach - Puszcza Białowieska se nachází ve městě Narewka (Polsko - Podleské vojvodství).

Agroturystyka Bora Zdrój

Agroturystyka Bora Zdrój

Ubytování (Prázdninový dům) Agroturystyka Bora Zdrój. Featuring accommodation with a terrace, Agroturystyka Bora Zdrój is set in Narewka. Ubytování Agroturystyka Bora Zdrój se nachází ve městě Narewka (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokój czteroosobowy 1

Pokój czteroosobowy 1

Ubytování (Farma) Pokój czteroosobowy 1. Located in Narewka in the Podlaskie region, Pokój czteroosobowy 1 has a terrace. This farm stay features a garden. Białystok is 48 km from the farm stay. Ubytování Pokój czteroosobowy 1 se nachází ve městě Narewka (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)