Hledat

Ubytování

Belona Penzion

Lipowa 28, 82-103 Stegna, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Belona. Situated in Stegna, Belona offers a terrace. All units in the guest house are fitted with a kettle. Each room has a private bathroom. Ubytování Belona se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Belona

Gdańsk is 30 km from Belona. Situated in Stegna, Belona offers a terrace. Each room has a private bathroom. All units in the guest house are fitted with a kettle. Gdańsk Lech Wałęsa Airport is 42 km from the property. All rooms will provide guests with a fridge.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Belona

 • Vlastní koupelna
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pub crawls Dodatečný poplatek
 • Pláž
 • Jízda na koni Mimo ubytování
 • Potápění Mimo ubytování
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Parkování není možné.
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Lékárnička k dispozici
 • Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů
 • Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
 • Běžně používané předměty jako jídelní lístky, magazíny, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
 • Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
 • Dodržování pravidel fyzického odstupu
 • Možnost bezhotovostní platby
 • Bezkontaktní check-in/check-out
 • Zapečetění ubytovacích jednotek po úklidu
 • Dezinfekce ubytovacích jednotek před příjezdem nových hostů
 • Praní povlečení, ručníků a ostatního prádla v souladu s pokyny místních úřadů
 • Čistící prostředky účinné proti koronaviru

Jiná ubytování v polském městě Stegna

Przystanek Szkarpawa

10

Przystanek Szkarpawa

Ubytování (Penzion) Przystanek Szkarpawa. Przystanek Szkarpawa in Stegna provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Przystanek Szkarpawa se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przystań Stegna

9,7

Przystań Stegna

Ubytování (Privát) Przystań Stegna. Przystań Stegna se nachází v obci Stegna, 24 km od města Krynica Morska, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Przystań Stegna se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bałtyk Apartamenty- Stegna "Baltic Park"

9,7

Bałtyk Apartamenty- Stegna "Baltic Park"

Ubytování (Apartmány) Bałtyk Apartamenty- Stegna "Baltic Park". Located in Stegna, 38 km from Elblag, Bałtyk Apartamenty- Stegna "Baltic Park" provides a garden and free WiFi. Ubytování Bałtyk Apartamenty- Stegna "Baltic Park" se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w Baltic Park

9,6

Apartament w Baltic Park

Ubytování (Apartmán) Apartament w Baltic Park. Apartament w Baltic Park se nachází v obci Stegna a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 25 km od města Krynica Morska. Ubytování Apartament w Baltic Park se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Hanka i Apartamenty

9,6

Willa Hanka i Apartamenty

Ubytování (Prázdninový areál) Willa Hanka i Apartamenty. Located in Stegna, Willa Hanka i Apartamenty features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Willa Hanka i Apartamenty se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fregata

9,5

Fregata

Ubytování (Privát) Fregata. Fregata je penzion situovaný ve Stegně. Nabízí zahradu, gril, sdílenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Fregata se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Morska Syrenka

9,3

Pokoje Morska Syrenka

Ubytování (Privát) Pokoje Morska Syrenka. Located in Stegna in the Pomerania region and Stegna Morska Beach reachable within 1. Ubytování Pokoje Morska Syrenka se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje u Agi i Jurka

9,3

Pokoje u Agi i Jurka

Ubytování (Privát) Pokoje u Agi i Jurka. Nabízí restauraci, Pokoje u Agi i Jurka nabízí ubytování ve Stegně. Na místě je dětské hřiště. Ubytování Pokoje u Agi i Jurka se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słoneczna - Komfortowe Pokoje i Apartamenty

9,3

Słoneczna - Komfortowe Pokoje i Apartamenty

Ubytování (Privát) Słoneczna - Komfortowe Pokoje i Apartamenty. Słoneczna - Komfortowe Pokoje i Apartamenty is offering accommodation in Stegna. The guest house offers both free WiFi and free private parking. Ubytování Słoneczna - Komfortowe Pokoje i Apartamenty se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oaza

9,2

Oaza

Ubytování (Prázdninový areál) Oaza. Oaza se nachází ve městě Stegna. Nabízí sezónní venkovní bazén, zázemí pro grilování, zahradu, bar, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Oaza se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Grey Baltic Park

9

Apartamenty Grey Baltic Park

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Grey Baltic Park. Baltic Park Grey se nachází ve městě Stegna, 30 km od Gdyně a 37 km od Sopotu. Na místě lze zdarma zaparkovat. Ubytování Apartamenty Grey Baltic Park se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DARMAT Domki Letniskowe

8,9

DARMAT Domki Letniskowe

Ubytování (Prázdninový dům) DARMAT Domki Letniskowe. DARMAT Domki Letniskowe is set in Stegna and offers a terrace. Ubytování DARMAT Domki Letniskowe se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje DARMAT

8,9

Pokoje DARMAT

Ubytování (Privát) Pokoje DARMAT. Pokoje DARMAT se nachází ve vesnici Stegna a nabízí zahradu, gril, terasu, dětské hřiště, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pokoje DARMAT se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Nadmorski

8,8

Zajazd Nadmorski

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Nadmorski. Situated in Stegna, Zajazd Nadmorski features a restaurant and free WiFi. Guests can enjoy city views. Ubytování Zajazd Nadmorski se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siódme Niebo-komfortowe pokoje nad samym morzem

8,8

Siódme Niebo-komfortowe pokoje nad samym morzem

Ubytování (Privát) Siódme Niebo-komfortowe pokoje nad samym morzem. Siódme Niebo-komfortowe pokoje nad samym morzem se nachází ve vesnici Stegna. Wi-Fi je dostupné zdarma a za příplatek je k dispozici i soukromé parkoviště. Ubytování Siódme Niebo-komfortowe pokoje nad samym morzem se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Halibut

8,8

Halibut

Ubytování (Privát) Halibut. Halibut se nachází přímo na pláži ve městě Stegna a nabízí bezplatné Wi-Fi. Do Gdaňsku je to 47 km. V pokojích najdete TV s plochou obrazovkou a posezení. Ubytování Halibut se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokój od strony morza Morska 21 Apartament

8,6

Pokój od strony morza Morska 21 Apartament

Ubytování (Apartmány) Pokój od strony morza Morska 21 Apartament. Situated in Stegna in the Pomerania region, Pokój od strony morza Morska 21 Apartament features accommodation with free private parking. Ubytování Pokój od strony morza Morska 21 Apartament se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Nord

8,6

Apartamenty Nord

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Nord. Apartamenty Nord se nachází ve Stegně, 24 km od letoviska Krynica Morska. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Gdaňsk leží 34 km daleko a do Sopot to je 45 km. Ubytování Apartamenty Nord se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje goscinne ROMA

8,6

Pokoje goscinne ROMA

Ubytování (Privát) Pokoje goscinne ROMA. Situated in Stegna in the Pomerania region, Pokoje goscinne ROMA features accommodation with free private parking. Ubytování Pokoje goscinne ROMA se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki w sadzie

8,6

Domki w sadzie

Ubytování (Prázdninové domy) Domki w sadzie. Set in Stegna, 43 km from Gdynia, Domki w sadzie offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Domki w sadzie se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství).

O.W. Krakus II - Domki i Pokoje

8,4

O.W. Krakus II - Domki i Pokoje

Ubytování (Chata) O.W. Krakus II - Domki i Pokoje. O.W. Krakus II - Domki i Pokoje se nachází v obci Stegna v Pomořansku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování O.W. Krakus II - Domki i Pokoje se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tajek

8,3

Tajek

Ubytování (Prázdninový dům) Tajek. Tajek se nachází v obci Stegna a nabízí gril. 24 km od města Krynica Morska. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tajek se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Cubex

8

Ośrodek Wypoczynkowy Cubex

Ubytování (Bed and breakfast) Ośrodek Wypoczynkowy Cubex. Ośrodek Wypoczynkowy Cubex se nachází v obci Stegna v Pomořansku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Cubex se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baltika

7,9

Baltika

Ubytování (Hotel) Baltika. Baltika is offering accommodation in Stegna. The hotel features family rooms. All units in the hotel are equipped with a kettle. Ubytování Baltika se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natura Park w Stegnie

7,7

Natura Park w Stegnie

Ubytování (Prázdninový areál) Natura Park w Stegnie. Natura Park w Stegnie se nachází v obci Stegna a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také dětské hřiště a sdílená kuchyň. Ubytování Natura Park w Stegnie se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sanatorium Fala

7,5

Sanatorium Fala

Ubytování (Hotel) Sanatorium Fala. Located in Stegna, 3 km from Sztutowo Beach, Sanatorium Fala provides accommodation with a garden and private parking. Ubytování Sanatorium Fala se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MASHOUSE Apartament

7,4

MASHOUSE Apartament

Ubytování (Apartmán) MASHOUSE Apartament. MASHOUSE Apartament is set in Stegna and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 24 km from Krynica Morska. Ubytování MASHOUSE Apartament se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amberpol

5,9

Amberpol

Ubytování (Rezort) Amberpol. Amberpol se nachází v obci Stegna a nabízí zahradu a terasu. Nabízí sdílenou kuchyň a dětské hřiště. Ubytování Amberpol se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki z basenem Syrenka

Domki z basenem Syrenka

Ubytování (Prázdninové domy) Domki z basenem Syrenka. Located in Stegna, 30 km from Gdańsk, Domki z basenem Syrenka provides a bar and free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování Domki z basenem Syrenka se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství).

Apartament Madam

Apartament Madam

Ubytování (Apartmán) Apartament Madam. Apartament Madam is located in Stegna and offers a garden and a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartament Madam se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Rodzinny Baltic Park Stegna

Apartament Rodzinny Baltic Park Stegna

Ubytování (Apartmán) Apartament Rodzinny Baltic Park Stegna. Located in Stegna in the Pomerania region, Apartament Stegna Baltic Park features a terrace and garden views. Ubytování Apartament Rodzinny Baltic Park Stegna se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství).

O.W. Summer Club

O.W. Summer Club

Ubytování (Rezort) O.W. Summer Club. O.W. Summer Club in Stegna has a restaurant and a garden. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování O.W. Summer Club se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství).

PÓŁNOCNY ZAUŁEK

PÓŁNOCNY ZAUŁEK

Ubytování (Prázdninový dům) PÓŁNOCNY ZAUŁEK. PÓŁNOCNY ZAUŁEK is situated in Stegna and offers a garden. Offering free WiFi, the property also has a terrace. Ubytování PÓŁNOCNY ZAUŁEK se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Gościnny

Dom Gościnny

Ubytování (Penzion) Dom Gościnny. Located in Stegna, 2.2 km from Stegna Morska Beach, Dom Gościnny provides accommodation with a garden and free private parking. Ubytování Dom Gościnny se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśnik Bungalow

Leśnik Bungalow

Ubytování (Rezort) Leśnik Bungalow. Ośrodek Wczasowo Rekreacyjny Leśnik Bungalow is located in Stegna. The accommodation will provide you with a terrace and a seating area. Ubytování Leśnik Bungalow se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Aga

Apartament Aga

Ubytování (Apartmán) Apartament Aga. Apartament Aga is set in Stegna. The accommodation is 30 km from Gdańsk. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartament Aga se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Babci

U Babci

Ubytování (Privát) U Babci. Situated in Stegna in the Pomerania region, U Babci provides accommodation with free WiFi. Guests can also relax in the garden. Ubytování U Babci se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Wakacyjne Kacperek

Studio Wakacyjne Kacperek

Ubytování (Privát) Studio Wakacyjne Kacperek. Located in Stegna in the Pomerania region, Studio Wakacyjne Kacperek features a terrace and garden views. Situated 2. Ubytování Studio Wakacyjne Kacperek se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství).

NIKA

NIKA

Ubytování (Prázdninový dům) NIKA. NIKA se nachází v obci Stegna a nabízí restauraci, gril a terasu. 37 km od Elblągu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování NIKA se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki u Stasi

Domki u Stasi

Ubytování (Prázdninové domy) Domki u Stasi. Situated in Stegna in the Pomerania region and Sztutowo Beach reachable within 2. Ubytování Domki u Stasi se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prowansja I

Prowansja I

Ubytování (Apartmán) Prowansja I. Located in Stegna, Prowansja I - ogrodzony domek letniskowy offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Prowansja I se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koral Resort

Koral Resort

Ubytování (Hotel) Koral Resort. Located in Stegna, 2 km from Stegna Morska Beach, Koral Resort provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Koral Resort se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Kryształ

Willa Kryształ

Ubytování (Privát) Willa Kryształ. Located in Stegna, Willa Kryształ provides accommodation with access to a garden. The homestay offers a terrace. Ubytování Willa Kryształ se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe Słoneczna Osada

Domki letniskowe Słoneczna Osada

Ubytování (Prázdninový dům) Domki letniskowe Słoneczna Osada. Set in Stegna, Słoneczna Osada offers accommodation with free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování Domki letniskowe Słoneczna Osada se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Wakacyjne Kacperek

Domki Wakacyjne Kacperek

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Wakacyjne Kacperek. Situated in Stegna, Domki Kacperek offers free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytování Domki Wakacyjne Kacperek se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOMKI NAD MORZEM GRZEGORZ WRÓBEL

DOMKI NAD MORZEM GRZEGORZ WRÓBEL

Ubytování (Prázdninové domy) DOMKI NAD MORZEM GRZEGORZ WRÓBEL. DOMKI NAD MORZEM GRZEGORZ WRÓBEL is set in Stegna. This holiday home provides a garden. Ubytování DOMKI NAD MORZEM GRZEGORZ WRÓBEL se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství).

Walentynka - romantyczny domek 2-os z prywatnym ogródkiem

Walentynka - romantyczny domek 2-os z prywatnym ogródkiem

Ubytování (Apartmán) Walentynka - romantyczny domek 2-os z prywatnym ogródkiem. Walentynka - romantyczny domek 2-os z prywatnym ogródkiem is situated in Stegna and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Walentynka - romantyczny domek 2-os z prywatnym ogródkiem se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství).

APARTAMENT LUX- z dużą łazienką, tarasem, SAT-TV

APARTAMENT LUX- z dużą łazienką, tarasem, SAT-TV

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT LUX- z dużą łazienką, tarasem, SAT-TV. APARTAMENT LUX- z dużą łazienką, tarasem, SAT-TV is situated in Stegna and offers a bar and a terrace. This apartment features accommodation with free... Ubytování APARTAMENT LUX- z dużą łazienką, tarasem, SAT-TV se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przy Przystani

Przy Przystani

Ubytování (Prázdninový dům) Przy Przystani. Przy Przystani is set in Stegna and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Przy Przystani se nachází ve městě Stegna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)