Hledat

Ubytování

Batalionówka Chata

32 Dolistowska, 19-110 Goniadz, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Batalionówka. Located 7 km from Biebrza National Park, Batalionówka provides accommodation with a shared lounge, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Batalionówka se nachází ve městě Goniadz (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Batalionówka

The lodge offers a barbecue. Located 7 km from Biebrza National Park, Batalionówka provides accommodation with a shared lounge, a garden and a 24-hour front desk for your convenience.

Vybavení ubytování Batalionówka

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Společenská místnost
 • Recepce 24 hodin denně
 • Televizní programy pro děti
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Goniadz

Łosiowy Kąt

9,6

Łosiowy Kąt

Ubytování (Chata) Łosiowy Kąt. Situated 10 km from Biebrza National Park, Łosiowy Kąt features accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Łosiowy Kąt se nachází ve městě Wólka Piaseczna 22 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Dworek Baranówka

9,3

Pensjonat Dworek Baranówka

Ubytování (Bed and breakfast) Pensjonat Dworek Baranówka. Pensjonat Dworek Baranówka se nachází v Biebrzském národním parku a nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi a společnou koupelnou. Ubytování Pensjonat Dworek Baranówka se nachází ve městě Goniadz (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolistówka

9,2

Dolistówka

Ubytování (Privát) Dolistówka. Pokoje Dolistówka se nachází 7 km od národního parku Biebrza a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, zahradou a sdílenou kuchyní. Ubytování Dolistówka se nachází ve městě Goniadz (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Piotra

9

Dom Piotra

Ubytování (Penzion) Dom Piotra. Situated in Goniadz, 5 km from Biebrza National Park, Dom Piotra features free WiFi access and free private parking. The centre is 100 metres away. Ubytování Dom Piotra se nachází ve městě Piotra z Goniądza 11 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gosciniec Osowiec

8,9

Gosciniec Osowiec

Ubytování (Farma) Gosciniec Osowiec. Set in Osowiec in the Podlaskie region, Gosciniec Osowiec offers accommodation with free private parking. Ubytování Gosciniec Osowiec se nachází ve městě Osowiec 116A Osowiec 116A (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słoneczna Dolina nad Biebrzą

8

Słoneczna Dolina nad Biebrzą

Ubytování (Venkovský dům) Słoneczna Dolina nad Biebrzą. Located in Goniadz, Słoneczna Dolina nad Biebrzą features a garden and barbecue. The property is located in Biebrza National Park. Ubytování Słoneczna Dolina nad Biebrzą se nachází ve městě Goniadz (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bartlowizna Serce Biebrzy noclegi

7,7

Bartlowizna Serce Biebrzy noclegi

Ubytování (Rezort) Bartlowizna Serce Biebrzy noclegi. In the heart of the gorgeous Biebrza National Park, on the banks of the Biebrza River, this hotel is ideal for a relaxing break or for a business... Ubytování Bartlowizna Serce Biebrzy noclegi se nachází ve městě Nadbiebrzańska 32 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolina Biebrzy

7,3

Dolina Biebrzy

Ubytování (Farma) Dolina Biebrzy. Located in Goniadz in the Podlaskie region and Biebrza National Park reachable within 16 km, Dolina Biebrzy provides accommodation with free WiFi, a... Ubytování Dolina Biebrzy se nachází ve městě Wrocen 44 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Moniuszko

Agroturystyka Moniuszko

Ubytování (Apartmány) Agroturystyka Moniuszko. Situated just 16 km from Biebrza National Park, Agroturystyka Moniuszko features accommodation in Goniadz with access to a garden, barbecue facilities, as... Ubytování Agroturystyka Moniuszko se nachází ve městě Goniadz (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

agroturystyka nad Biabrzą

agroturystyka nad Biabrzą

Ubytování (Farma) agroturystyka nad Biabrzą. Situated in Goniadz, agroturystyka nad Biabrzą provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování agroturystyka nad Biabrzą se nachází ve městě Osowiec 89 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)