Hledat

Ubytování

Baszta Apartmán

ul. Jana Matejki Bochnia 14, 32-700 Bochnia, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Baszta. Baszta offers accommodation in Bochnia, 700 metres from Salt Mine in Bochnia. The property is 7 km from Nowy Wiśnicz Castle. Ubytování Baszta se nachází ve městě Bochnia (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Baszta

Baszta offers accommodation in Bochnia, 700 metres from Salt Mine in Bochnia. The apartment offers a terrace. John Paul II International Kraków–Balice Airport is 46 km away. The property is 7 km from Nowy Wiśnicz Castle. Leading onto a balcony, the apartment consists of a fully equipped kitchenette and a flat-screen TV.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Baszta

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Pračka
 • Kuchyňský kout
 • Skříň nebo šatna
 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Sprcha
 • Jídelna
 • TV s plochou obrazovkou
 • Soukromý vchod
 • Koberec
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Balkon
 • Terasa
 • Výhled na město
 • Apartmán v budově

Jiná ubytování v polském městě Bochnia

Klimatyczny apartament przy bocheńskim Rynku.

9,9

Klimatyczny apartament przy bocheńskim Rynku.

Ubytování (Apartmán) Klimatyczny apartament przy bocheńskim Rynku.. Set in Bochnia, within 8 km of Nowy Wiśnicz Castle, Klimatyczny apartament przy bocheńskim Rynku. Offers accommodation with air conditioning. Ubytování Klimatyczny apartament przy bocheńskim Rynku. se nachází ve městě Rynek 16 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Kingsajz

9,9

Studio Kingsajz

Ubytování (Apartmán) Studio Kingsajz. Studio Kingsajz, boasting a bar, is set in Bochnia, less than 1 km from Salt Mine in Bochnia and 8 km from Nowy Wiśnicz Castle. Ubytování Studio Kingsajz se nachází ve městě Biała 22 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Regis Residence

9,6

Regis Residence

Ubytování (Apartmán) Regis Residence. Located in Bochnia, 500 metres from Salt Mine in Bochnia and 8 km from Nowy Wiśnicz Castle, Regis Residence offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Regis Residence se nachází ve městě Regis 11/2 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drewniany dom z pięknym ogrodem

9,4

Drewniany dom z pięknym ogrodem

Ubytování (Prázdninový dům) Drewniany dom z pięknym ogrodem. Boasting free bikes, a shared lounge, and a garden, Drewniany dom z pięknym ogrodem features accommodation in Bochnia with free WiFi and garden views. Ubytování Drewniany dom z pięknym ogrodem se nachází ve městě ul. Wygoda (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Różana

9,1

Apartament Różana

Ubytování (Apartmán) Apartament Różana. Apartament Różana se nachází v Bochni, 200 metrů od solného dolu a 7 km od hradu Nowy Wiśnicz, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Apartmán má terasu. Ubytování Apartament Różana se nachází ve městě Bochnia (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Pachnacy Zywica

8,9

Dom Pachnacy Zywica

Ubytování (Farma) Dom Pachnacy Zywica. Featuring mountain views, Dom Pachnacy Zywica features accommodation with a patio and a kettle, around 11 km from Salt Mine in Bochnia. Ubytování Dom Pachnacy Zywica se nachází ve městě Dabrowica 86 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel nad Rabą - Bochnia

8,8

Hotel nad Rabą - Bochnia

Ubytování (Hotel) Hotel nad Rabą - Bochnia. Offering a restaurant and a garden, Hotel nad Rabą - Bochnia is located in Bochnia. Free WiFi access is available. Ubytování Hotel nad Rabą - Bochnia se nachází ve městě ul. Proszowska 121 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restauracja i Gościniec Salton

8,7

Restauracja i Gościniec Salton

Ubytování (Penzion) Restauracja i Gościniec Salton. Set in Bochnia, 2.4 km from Salt Mine in Bochnia, Restauracja i Gościniec Salton offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytování Restauracja i Gościniec Salton se nachází ve městě Serafińskich 2 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zalesie

8,7

Hotel Zalesie

Ubytování (Hotel) Hotel Zalesie. Hotel Zalesie is located a 15-minute walk from Bochnia Salt Mine and the town’s Market Square. Free Wi-Fi access is available all throughout the property. Ubytování Hotel Zalesie se nachází ve městě Dąbrowskiego 1 A (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miś

8,7

Miś

Ubytování (Hotel) Miś. Located in Bochnia, 5 km from Salt Mine in Bochnia, Miś provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared lounge. Ubytování Miś se nachází ve městě Łazy 707 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magic House

8,4

Magic House

Ubytování (Privát) Magic House. Providing garden views, Magic House in Bochnia provides accommodation, free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Magic House se nachází ve městě Brzeznicka 12 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zakątek Solny

8,1

Zakątek Solny

Ubytování (Privát) Zakątek Solny. Located in Bochnia in the Lesser Poland region, with Salt Mine in Bochnia nearby, Zakątek Solny provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Zakątek Solny se nachází ve městě Ulica Campi 3 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum-Konferencyjne Nowa Bochnia &Spa

8,1

Centrum-Konferencyjne Nowa Bochnia &Spa

Ubytování (Rezort) Centrum-Konferencyjne Nowa Bochnia &Spa. Aparthotel Centrum-Konferencyjne Nowa Bochnia & Spa se nachází v samém srdci města Bochnia, v bezprostřední blízkosti historického vlakového nádraží... Ubytování Centrum-Konferencyjne Nowa Bochnia &Spa se nachází ve městě Ks. Poniatowskiego 24 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urokliwy apartament w centrum Bochni

Urokliwy apartament w centrum Bochni

Ubytování (Apartmány) Urokliwy apartament w centrum Bochni. Urokliwy apartament w centrum Bochni is an accommodation set in Bochnia, 100 metres from Salt Mine in Bochnia and 7 km from Nowy Wiśnicz Castle. Ubytování Urokliwy apartament w centrum Bochni se nachází ve městě Bochnia (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft Malina - w samym centrum Bochni

Loft Malina - w samym centrum Bochni

Ubytování (Apartmán) Loft Malina - w samym centrum Bochni. Featuring garden views, Loft Malina - w samym centrum Bochni is located in Bochnia, 100 metres from Salt Mine in Bochnia. Ubytování Loft Malina - w samym centrum Bochni se nachází ve městě Bochnia (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Salton

Apartament Salton

Ubytování (Apartmán) Apartament Salton. Offering a bar and city view, Apartament Salton is set in Bochnia, 2.4 km from Salt Mine in Bochnia and 6 km from Nowy Wiśnicz Castle. Ubytování Apartament Salton se nachází ve městě Bochnia (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ekskluzywny Apartament Joanna w centrum Bochni

Ekskluzywny Apartament Joanna w centrum Bochni

Ubytování (Apartmán) Ekskluzywny Apartament Joanna w centrum Bochni. Ekskluzivní Apartament Joanna w centrum Bochni se nachází v Bochnii, 600 metrů od solného dolu a 8 km od hradu Nowy Wiśnicz. Ubytování Ekskluzywny Apartament Joanna w centrum Bochni se nachází ve městě Bochnia (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)