Hledat

Ubytování

Bar Sandacz Penzion – hostinec

Legnicka 51, 97-215 Inowłódz, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion – hostinec) Bar Sandacz. Located in Inowłódz, Bar Sandacz provides a bar. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Bar Sandacz se nachází ve městě Inowłódz (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Bar Sandacz

Located in Inowłódz, Bar Sandacz provides a bar. The nearest airport is Radom-Sadkow Airport, 76 km from the accommodation. All units will provide guests with a wardrobe and a kettle. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ossa is 41 km from Bar Sandacz, while Piotrków Trybunalski is 48 km away. Private parking can be arranged at an extra charge. Staff at the hotel are always available to provide guidance at the reception.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích
  • Bar

Vybavení ubytování Bar Sandacz

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Bar
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Recepce 24 hodin denně

Jiná ubytování v polském městě Inowłódz

your house

your house

Ubytování (Apartmán) your house. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, your house offers accommodation in Łódź with free WiFi and lake views. Ubytování your house se nachází ve městě Łódzka tymienieckiego 25c (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Amber Zakościele

Willa Amber Zakościele

Ubytování (Privát) Willa Amber Zakościele. Willa Amber Zakościele se nachází na pláži v Inowłódzi a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí sdílenou kuchyň a gril. Ubytování Willa Amber Zakościele se nachází ve městě Inowłódz (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)