Hledat

Ubytování

Bania Resort noclegi i rekreacja Kraśnik Privát

Ostrowiecka 7A, 23-200 Kraśnik, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Bania Resort noclegi i rekreacja Kraśnik. Located in Kraśnik, Bania Resort noclegi i rekreacja provides a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Bania Resort noclegi i rekreacja Kraśnik se nachází ve městě Kraśnik (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Bania Resort noclegi i rekreacja Kraśnik

Sandomierz is 48 km from Bania Resort noclegi i rekreacja. Located in Kraśnik, Bania Resort noclegi i rekreacja provides a garden. The nearest airport is Lublin Airport, 76 km from the accommodation. All units in the guest house are equipped with a flat-screen TV. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Bania Resort noclegi i rekreacja Kraśnik

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Povlečení
 • Výhled do zahrady
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • TV s plochou obrazovkou
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Vstup do Executive Lounge
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Kraśnik

Kmicic

9

Kmicic

Ubytování (Penzion) Kmicic. Kmicic is situated in Kraśnik and has a bar, a garden and a terrace. Ubytování Kmicic se nachází ve městě ul. Przemyslowa 24 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd "Marta"

8,7

Zajazd "Marta"

Ubytování (Hotel) Zajazd "Marta". Zajazd "Marta" is set in a quiet and green area in Kraśnik, 37 km from Lublin. Guests can enjoy the on-site restaurant, which specialises in venison. Ubytování Zajazd "Marta" se nachází ve městě Pułankowice 5A (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restauracja Zielony Dworek

8,6

Restauracja Zielony Dworek

Ubytování (Motel) Restauracja Zielony Dworek. Offering a children's playground and sauna, Restauracja Zielony Dworek is located in Kraśnik in the Lubelskie Region. Ubytování Restauracja Zielony Dworek se nachází ve městě Kolejowa 10 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Weselny Ludmiła

8

Dom Weselny Ludmiła

Ubytování (Hotel) Dom Weselny Ludmiła. Hotel Ludmiła provides air-conditioned rooms in Kraśnik. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Dom Weselny Ludmiła se nachází ve městě Kraśnik (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bania Resort noclegi i rekreacja.

Bania Resort noclegi i rekreacja.

Ubytování (Apartmány) Bania Resort noclegi i rekreacja.. Situated in Kraśnik, 48 km from Sandomierz, Bania Resort noclegi i rekreacja. Features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Bania Resort noclegi i rekreacja. se nachází ve městě Kraśnik (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lux Resort

Lux Resort

Ubytování (Hotel) Lux Resort. Featuring free WiFi, Lux Resort is situated in Kraśnik. The accommodation features a 24-hour front desk, a shared kitchen and ticket service for guests. Ubytování Lux Resort se nachází ve městě ul kolejowa 10 b (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

5 Kościuszki

5 Kościuszki

Ubytování (Apartmán) 5 Kościuszki. Set in Kraśnik, 5 Kościuszki offers a shared lounge, a garden and a barbecue. This apartment offers free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování 5 Kościuszki se nachází ve městě Kraśnik (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)