Hledat

Ubytování

Apartamenty Apartmány

Modrzewiowa 5, 84-120 Władysławowo, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartamenty. Situated in Władysławowo in the Pomerania region, Apartamenty features accommodation with free private parking. Ubytování Apartamenty se nachází ve městě Modrzewiowa 5 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartamenty

The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 60 km from Apartamenty. Each unit features a patio, a fully equipped kitchen with a microwave, a seating area with a sofa, a flat-screen TV and a private bathroom with shower. 1 km from the accommodation, while Butterfly Museum Władysławowo is 4 km from the property. The apartment offers a sun terrace. Hallerówka Museum of the Puck Region is 3. A garden and a children's playground are available at Apartamenty. Situated in Władysławowo in the Pomerania region, Apartamenty features accommodation with free private parking. A fridge, a stovetop and toaster are also provided, as well as a kettle.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Apartamenty

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž
 • Badmintonové vybavení
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Parkování na ulici
 • Expresní přihlášení/odhlášení Dodatečný poplatek
 • Dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Svatební apartmá
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Władysławowo-Chłapowo

U Basi Barbara Michalak

10

U Basi Barbara Michalak

Ubytování (Penzion) U Basi Barbara Michalak. Set in Władysławowo, 1.8 km from Hallerówka Museum of the Puck Region, U Basi Barbara Michalak offers accommodation with free bikes, free private parking,... Ubytování U Basi Barbara Michalak se nachází ve městě Władysławowska 21 (Polsko - Pomořské vojvodství).

GabiSun Domki Letniskowe

10

GabiSun Domki Letniskowe

Ubytování (Prázdninový dům) GabiSun Domki Letniskowe. Boasting garden views, GabiSun Domki Letniskowe offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 3. Ubytování GabiSun Domki Letniskowe se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALE FALE!

9,8

ALE FALE!

Ubytování (Prázdninové domy) ALE FALE!. Situated in Władysławowo in the Pomerania region and Hallerówka Museum of the Puck Region reachable within 2.9 km, ALE FALE! Ubytování ALE FALE! se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Margot

9,8

Apartament Margot

Ubytování (Apartmány) Apartament Margot. Set in Chłapowo, Apartament Margot offers spacious accommodation in a quiet and green area, an 15-minute walk from a beach by the Baltic Sea. Ubytování Apartament Margot se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství).

Willa Nadmorska

9,8

Willa Nadmorska

Ubytování (Privát) Willa Nadmorska. Set 2.2 km from Hallerówka Museum of the Puck Region, Willa Nadmorska offers a free bikes, a garden and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Willa Nadmorska se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szafranówka

9,7

Szafranówka

Ubytování (Privát) Szafranówka. Privát Szafranówka se nachází v obci Władysławowo-Chłapowo, 300 metrů od moře, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Szafranówka se nachází ve městě Zielona 23 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Magnati

9,7

Domki Magnati

Ubytování (Chata) Domki Magnati. Featuring garden views, Domki Magnati in Władysławowo features accommodation, free bikes, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Domki Magnati se nachází ve městě Solna 21 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Żeglarska Przystań

9,7

Żeglarska Przystań

Ubytování (Prázdninové domy) Żeglarska Przystań. Set 1.8 km from Hallerówka Museum of the Puck Region in Chłapowo, this holiday home features a terrace. Ubytování Żeglarska Przystań se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Eskada

9,7

Willa Eskada

Ubytování (Privát) Willa Eskada. Located in Władysławowo in the Pomerania region and Hallerówka Museum of the Puck Region reachable within 2 km, Willa Eskada provides accommodation with... Ubytování Willa Eskada se nachází ve městě Albatrosa 7 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Sara

9,7

Domki Sara

Ubytování (Chata) Domki Sara. Located 2.5 km from Hallerówka Museum of the Puck Region, Domki Sara provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Domki Sara se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Czerwone Żagle Apartamenty Całoroczne

9,6

Czerwone Żagle Apartamenty Całoroczne

Ubytování (Apartmány) Czerwone Żagle Apartamenty Całoroczne. Czerwone Żagle se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo, 42 km od Sopot, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Czerwone Żagle Apartamenty Całoroczne se nachází ve městě Sobótki (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mado

9,6

Mado

Ubytování (Aparthotel) Mado. Situated in Władysławowo in the Pomerania region, Mado features accommodation with free private parking. Ubytování Mado se nachází ve městě Jeżynowa 36 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Villa Alexandre

9,6

La Villa Alexandre

Ubytování (Apartmán) La Villa Alexandre. La Villa Alexandre is set in Władysławowo, 2.4 km from Hallerówka Museum of the Puck Region, 3.4 km from Butterfly Museum Władysławowo, as well as 3. Ubytování La Villa Alexandre se nachází ve městě Maszoperii 12 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delfinek

9,5

Delfinek

Ubytování (Privát) Delfinek. Situated in Władysławowo in the Pomerania region, Delfinek features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Delfinek se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa la Perla

9,5

Villa la Perla

Ubytování (Privát) Villa la Perla. Situated in Władysławowo in the Pomerania region and Lighthouse Beach reachable within 2. Ubytování Villa la Perla se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Pozytywki

9,5

Domki Pozytywki

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Pozytywki. Located in Władysławowo in the Pomerania region, Domki Pozytywki provides accommodation with free private parking. Ubytování Domki Pozytywki se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství).

Konik Morski

9,5

Konik Morski

Ubytování (Privát) Konik Morski. Konik Morski se nachází ve městě Władysławowo, 2 km od pláže Wladyslawowo a 2,7 km od muzea puckého regionu Hallerówka. Ubytování Konik Morski se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa SARA

9,5

Willa SARA

Ubytování (Privát) Willa SARA. Willa SARA se nachází 2,5 km od muzea Hallerówka regionu Puck a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Willa SARA se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Ciskowscy

9,5

Willa Ciskowscy

Ubytování (Prázdninový areál) Willa Ciskowscy. Set in Władysławowo in the Pomerania region and Hallerówka Museum of the Puck Region reachable within 2. Ubytování Willa Ciskowscy se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Arkadia

9,5

Willa Arkadia

Ubytování (Penzion) Willa Arkadia. Willa Arkadia se nachází ve městě Władysławowo, 2,5 km od muzea regionu Puck Hallérowka a 3,5 km od muzea motýlů a rozhledny. Ubytování Willa Arkadia se nachází ve městě ul. Solna 17 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Dom Wczasowy Rudnik

9,4

Dom Wczasowy Rudnik

Ubytování (Rezort) Dom Wczasowy Rudnik. Located in Władysławowo, 2.9 km from Hallerówka Museum of the Puck Region, Dom Wczasowy Rudnik provides accommodation with a restaurant, free private... Ubytování Dom Wczasowy Rudnik se nachází ve městě ul.Władysławowska 60 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Morska w Chłapowie

9,4

Willa Morska w Chłapowie

Ubytování (Privát) Willa Morska w Chłapowie. Willa Morska w Chłapowie se nachází pouhých 150 metrů od písečné pláže a 2,5 km od vlakového nádraží Władysławowo. Ubytování Willa Morska w Chłapowie se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Grawit

9,4

Willa Grawit

Ubytování (Privát) Willa Grawit. Willa Grawit je výhodně situovaná jen 300 metrů od pláže a nabízí příjemně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, LCD TV a rychlovarnou konvicí. Ubytování Willa Grawit se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szmaragdowy Zakątek

9,4

Szmaragdowy Zakątek

Ubytování (Prázdninové domy) Szmaragdowy Zakątek. Szmaragdowy Zakątek se nachází ve městě Władysławowo v Pomořansku, 2 km od pláže Wladyslawowo. Ubytování Szmaragdowy Zakątek se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wichrowe Domki

9,4

Wichrowe Domki

Ubytování (Chata) Wichrowe Domki. Located in Władysławowo in the Pomerania region and Hallerówka Museum of the Puck Region reachable within 3. Ubytování Wichrowe Domki se nachází ve městě Wichrowa dz nr 41/21 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fajne Domki

9,3

Fajne Domki

Ubytování (Chata) Fajne Domki. Located in Władysławowo in the Pomerania region and Hallerówka Museum of the Puck Region reachable within 2. Ubytování Fajne Domki se nachází ve městě UL.WIETRZNA (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Angel

9,3

Willa Angel

Ubytování (Bed and breakfast) Willa Angel. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Willa Angel provides accommodation in Władysławowo with free WiFi and garden views. Ubytování Willa Angel se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Latający Holender

9,3

Willa Latający Holender

Ubytování (Privát) Willa Latający Holender. Situated in Władysławowo in the Pomerania region and Wladyslawowo Beach reachable within 1. Ubytování Willa Latający Holender se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wczasowy Gracja

9,3

Dom Wczasowy Gracja

Ubytování (Penzion) Dom Wczasowy Gracja. Situated in Władysławowo, within 2.4 km of Hallerówka Museum of the Puck Region and 3. Ubytování Dom Wczasowy Gracja se nachází ve městě Ludzi Morza 26 a (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Magnolia

9,3

Willa Magnolia

Ubytování (Penzion) Willa Magnolia. Willa Magnolia se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo. Nabízí restauraci a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Willa Magnolia se nachází ve městě Zielona 15 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Agroturystyka Pod Jesionem

9,3

Agroturystyka Pod Jesionem

Ubytování (Penzion) Agroturystyka Pod Jesionem. Agroturystyka Pod Jesionem se nachází ve Władysławowu, 2,4 km od muzea Puckého regionu Hallerówka a 3,3 km od muzea motýlů. Ubytování Agroturystyka Pod Jesionem se nachází ve městě Władysławowska 59 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szmaragdowe Morze

9,3

Szmaragdowe Morze

Ubytování (Chata) Szmaragdowe Morze. Studio Szmaragdowe Morze se nachází v obci Władysławowo-Chłapowo, 43 km od Sopotu. Nabízí terasu, zahradu s grilem, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Szmaragdowe Morze se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STELLA Resort

9,3

STELLA Resort

Ubytování (Prázdninový areál) STELLA Resort. Set 400 metres from a beach in Władysławowo-Chłapowo, STELLA Resort & Spa provides accommodation with private balconies. Ubytování STELLA Resort se nachází ve městě ul. Maszoperii 21 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antalya Pokoje i Apartamenty

9,2

Antalya Pokoje i Apartamenty

Ubytování (Privát) Antalya Pokoje i Apartamenty. Pensjonat Antalya se nachází ve městě Władysławowo, pouhých 200 metrů od mořského útesu a nejbližší pláže. Ubytování Antalya Pokoje i Apartamenty se nachází ve městě ul. Bursztynowa 22 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wakacje nad morzem Bałtyckim Chłapowo Pokoje Gościnne KLIMAT

9,2

Wakacje nad morzem Bałtyckim Chłapowo Pokoje Gościnne KLIMAT

Ubytování (Privát) Wakacje nad morzem Bałtyckim Chłapowo Pokoje Gościnne KLIMAT. Situated in Władysławowo and with Hallerówka Museum of the Puck Region reachable within 2. Ubytování Wakacje nad morzem Bałtyckim Chłapowo Pokoje Gościnne KLIMAT se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Dar Morza

9,2

Willa Dar Morza

Ubytování (Penzion) Willa Dar Morza. Willa Dar Morza is situated in Władysławowo-Chłapowo and features a garden. All rooms are fitted with a balcony. Ubytování Willa Dar Morza se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa u-Kasi

9,1

Willa u-Kasi

Ubytování (Privát) Willa u-Kasi. Situated 2.7 km from Hallerówka Museum of the Puck Region, Willa u-Kasi features accommodation with free bikes, a garden and a shared kitchen for your... Ubytování Willa u-Kasi se nachází ve městě ul.Jarowa 9 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Willa Alga

9,1

Willa Alga

Ubytování (Privát) Willa Alga. Willa Alga se nachází v obci Władysławowo-Chłapowo, 10 minut pěšky od písečné pláže. Toto ubytování nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Willa Alga se nachází ve městě Korsarska 3 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albatros

9,1

Albatros

Ubytování (Privát) Albatros. Privát Albatros se nachází v přímořském letovisku Władysławowo-Chłapowo, pouhých 5 minut chůze od písečné pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Albatros se nachází ve městě ul. Albatrosa 17 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe U Joli

9,1

Domki letniskowe U Joli

Ubytování (Chata) Domki letniskowe U Joli. Situated 2.5 km from Hallerówka Museum of the Puck Region, Domki letniskowe U Joli features accommodation with a garden, a terrace and a 24-hour front desk... Ubytování Domki letniskowe U Joli se nachází ve městě ul Władysławowska 69 Władysławowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kwatery prywatne Monika i Artur Lamczyk

9,1

Kwatery prywatne Monika i Artur Lamczyk

Ubytování (Privát) Kwatery prywatne Monika i Artur Lamczyk. Set in Władysławowo, 2 km from Hallerówka Museum of the Puck Region, Kwatery prywatne Monika i Artur Lamczyk boasts a barbecue and children's playground. Ubytování Kwatery prywatne Monika i Artur Lamczyk se nachází ve městě Ludzi Morza 6 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

POKOJE BLISKO MORZA

9,1

POKOJE BLISKO MORZA

Ubytování (Privát) POKOJE BLISKO MORZA. Located in Władysławowo in the Pomerania region, with Hallerówka Museum of the Puck Region nearby, POKOJE BLISKO MORZA provides accommodation with free... Ubytování POKOJE BLISKO MORZA se nachází ve městě Władysławowska 4 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Pokoje gościnne Renusz Wacław

9,1

Pokoje gościnne Renusz Wacław

Ubytování (Privát) Pokoje gościnne Renusz Wacław. Pokoje gościnne Renusz Wacław se nachází ve městě Władysławowo v Pomořansku, 1,4 km od pláže Wladyslawowo. Ubytování Pokoje gościnne Renusz Wacław se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klif Residence

9

Klif Residence

Ubytování (Apartmány) Klif Residence. Klif Residence is located 500 metres from a sandy beach in Władysławowo. Ubytování Klif Residence se nachází ve městě Żeromskiego 81-83 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mistral

9

Mistral

Ubytování (Privát) Mistral. Mistral is located in Władysławowo-Chłapowo, 400 metres from the sea. It offers a spacious garden with a playground for children. Ubytování Mistral se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Róża Wiatrów

9

Róża Wiatrów

Ubytování (Prázdninový areál) Róża Wiatrów. Hotel Róża Wiatrów se nachází na útesu, je obklopený chráněnou krajinnou oblastní Nadmorski Park Krajobrazowy a nabízí ubytování v bungalovech a útulných... Ubytování Róża Wiatrów se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Horn

9

Willa Horn

Ubytování (Penzion) Willa Horn. Willa Horn se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo, 450 metrů od pláže. Nabízí různé typy ubytování s bezplatným Wi-Fi a četná zařízení pro děti. Ubytování Willa Horn se nachází ve městě ul. Boczna 4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Wiktoria

9

Willa Wiktoria

Ubytování (Privát) Willa Wiktoria. Located 2.9 km from Hallerówka Museum of the Puck Region, Willa Wiktoria provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Willa Wiktoria se nachází ve městě Hutnicza 11 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Batory

9

Batory

Ubytování (Privát) Batory. Batory- Komfortowe pokoje se nachází ve městě Władysławowo v Pomořansku, 1,3 km od pláže Wladyslawowo. Ubytování Batory se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Sara'

9

Willa Sara'

Ubytování (Privát) Willa Sara'. Willa Sara' se nachází ve Władysławowu, 2,5 km od muzea Puckého regionu Hallerówka a 3,3 km od Muzea motýlů. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a grilem. Ubytování Willa Sara' se nachází ve městě Władysławowo-Chłapowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morskie Apartamenty "Zefir" "Notos" "Loft" "Gniazdo"

9

Morskie Apartamenty "Zefir" "Notos" "Loft" "Gniazdo"

Ubytování (Apartmány) Morskie Apartamenty "Zefir" "Notos" "Loft" "Gniazdo". Set in Władysławowo in the Pomerania region and Hallerówka Museum of the Puck Region reachable within 2. Ubytování Morskie Apartamenty "Zefir" "Notos" "Loft" "Gniazdo" se nachází ve městě Jasminowa 34 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)