Hledat

Ubytování

Apartamenty "Starówka" Apartmány

Rynek 3, 24-120 Kazimierz Dolny, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartamenty "Starówka". Apartament W Rynku offers pet-friendly accommodation in Kazimierz Dolny, a few steps from Parish Church and a few steps from Kazimierz Dolny Market Square. Ubytování Apartamenty "Starówka" se nachází ve městě Rynek 3 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartamenty "Starówka"

The nearest airport is Radom-Sadkow Airport, 52 km from the property. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Kazimierz Dolny! Apartament W Rynku offers pet-friendly accommodation in Kazimierz Dolny, a few steps from Parish Church and a few steps from Kazimierz Dolny Market Square. A flat-screen TV is provided.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkoviště
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartamenty "Starówka"

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Veřejné parkování je možné za poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná).
  • Parkování na ulici
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování v polském městě Kazimierz Dolny

Apartament Kameralny

10

Apartament Kameralny

Ubytování (Apartmán) Apartament Kameralny. Apartament Kameralny is located in Kazimierz Dolny, 200 metres from Kazimierz Dolny Market Square and 400 metres from Franciscan Monastery, in an area... Ubytování Apartament Kameralny se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Przytulny

10

Apartament Przytulny

Ubytování (Apartmán) Apartament Przytulny. Apartament Przytulny se nachází v Kazimierzi Dolném, 1 km od zříceniny hradu a 1,1 km od farního kostela, a nabízí terasu. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartament Przytulny se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Monika

10

Willa Monika

Ubytování (Penzion) Willa Monika. Boasting a garden and views of garden, Willa Monika is situated in Kazimierz Dolny, 500 metres from Kazimierz Dolny Market Square. Ubytování Willa Monika se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Mały Rynek

9,9

Apartament Mały Rynek

Ubytování (Apartmán) Apartament Mały Rynek. Apartament Mały Rynek is set in Kazimierz Dolny, 80 metres from Kazimierz Dolny Market Square and 200 metres from Parish Church, in an area where hiking... Ubytování Apartament Mały Rynek se nachází ve městě Browarna 2 2 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morelówka

9,9

Morelówka

Ubytování (Chata) Morelówka. Featuring a garden with a barbecue, Morelówka is a detached chalet situated in Kazimierz Dolny. Guests benefit from terrace. Ubytování Morelówka se nachází ve městě Plebanka 19 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

W Starym Dworku

9,8

W Starym Dworku

Ubytování (Prázdninový dům) W Starym Dworku. Located 300 metres from Franciscan Monastery in Kazimierz Dolny, this historical holiday home features a balcony with river views. Ubytování W Starym Dworku se nachází ve městě Krakowska 36 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty ELIT

9,8

Apartamenty ELIT

Ubytování (Penzion) Apartamenty ELIT. Featuring a terrace, Apartamenty ELIT is located in Kazimierz Dolny in the Lubelskie region, 400 metres from Kazimierz Dolny Market Square and 400 metres... Ubytování Apartamenty ELIT se nachází ve městě ul. Lubelska 26a (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sielsko-Anielsko centrum

9,8

Sielsko-Anielsko centrum

Ubytování (Apartmány) Sielsko-Anielsko centrum. Sielsko-Anielsko centrum features garden views, free WiFi and free private parking, located in Kazimierz Dolny, 400 metres from Kazimierz Dolny Market... Ubytování Sielsko-Anielsko centrum se nachází ve městě ul. Plebanka 7A (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sophia Studio

9,8

Sophia Studio

Ubytování (Privát) Sophia Studio. Located in Kazimierz Dolny, near Kazimierz Dolny Market Square, Parish Church and Franciscan Monastery, Sophia Studio features free WiFi, and guests can... Ubytování Sophia Studio se nachází ve městě ul. Witkiewicza 4 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Dom Kifnera

9,8

Apartament Dom Kifnera

Ubytování (Apartmán) Apartament Dom Kifnera. Offering river views, Apartament Dom Kifnera is an accommodation located in Kazimierz Dolny, 100 metres from Parish Church and 400 metres from Franciscan... Ubytování Apartament Dom Kifnera se nachází ve městě Rynek 2 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wzgórze Zamkowe Dom nr 7, Kazimierz Dolny, Góry

9,7

Wzgórze Zamkowe Dom nr 7, Kazimierz Dolny, Góry

Ubytování (Vila) Wzgórze Zamkowe Dom nr 7, Kazimierz Dolny, Góry. Wzgórze Zamkowe Dom nr 7, Kazimierz Dolny, Góry, a property with a terrace, is set in Kazimierz Dolny, 1.4 km from Parish Church, 1. Ubytování Wzgórze Zamkowe Dom nr 7, Kazimierz Dolny, Góry se nachází ve městě Góry (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Euforia Apartamenty

9,7

Euforia Apartamenty

Ubytování (Aparthotel) Euforia Apartamenty. Euforia Apartamenty has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Kazimierz Dolny, 200 metres from Kazimierz Dolny Market Square. Ubytování Euforia Apartamenty se nachází ve městě Plebanka 3 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Na Puławskiej 78

9,7

Studio Na Puławskiej 78

Ubytování (Apartmán) Studio Na Puławskiej 78. Studio Na Puławskiej 78 se nachází v Kazimierzi Dolném, 1,6 km od farního kostela, 1,8 km od františkánského kláštera a 2 km od zříceniny hradu, a nabízí... Ubytování Studio Na Puławskiej 78 se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Irys

9,7

Apartamenty Irys

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Irys. Apartamenty Irys se nachází v Kazimierzi Dolném, 2 km od františkánského kláštera a 2,1 km od náměstí Rynek. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamenty Irys se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek Kazimierski

9,7

Dworek Kazimierski

Ubytování (Farma) Dworek Kazimierski. Dworek Kazimierski se nachází ve městě Kazimierz Dolny, 5 km od zříceniny místního hradu, a nabízí zázemí pro grilování a sluneční terasu. Ubytování Dworek Kazimierski se nachází ve městě Uściąż 57B (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wzgórze Zamkowe Dom nr 6 Kazimierz Dolny, Góry 3

9,7

Wzgórze Zamkowe Dom nr 6 Kazimierz Dolny, Góry 3

Ubytování (Vila) Wzgórze Zamkowe Dom nr 6 Kazimierz Dolny, Góry 3. Set just 400 metres from Castle Ruins in Kazimierz Dolny, Wzgórze Zamkowe Dom nr 6 Kazimierz Dolny, Góry 3 provides accommodation in Kazimierz Dolny with... Ubytování Wzgórze Zamkowe Dom nr 6 Kazimierz Dolny, Góry 3 se nachází ve městě Góry (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Centrum

9,7

Apartamenty Centrum

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Centrum. Featuring free WiFi, Apartamenty Centrum offers pet-friendly accommodation in Kazimierz Dolny. Kazimierz Dolny Market Square is 100 metres away. Ubytování Apartamenty Centrum se nachází ve městě Ul. Senatorska 1/3 m. 2 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTY TUŹNIKOWIE

9,7

APARTAMENTY TUŹNIKOWIE

Ubytování (Apartmány) APARTAMENTY TUŹNIKOWIE. Offering a sun terrace and ski storage space, Apartment Tuźnikowie is situated in Kazimierz Dolny in the Lubelskie Region, 100 metres from Kazimierz Dolny... Ubytování APARTAMENTY TUŹNIKOWIE se nachází ve městě ul. Witkiewicza 6 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOMEK NAD WISŁĄ

9,7

DOMEK NAD WISŁĄ

Ubytování (Prázdninový dům) DOMEK NAD WISŁĄ. DOMEK NAD WISŁĄ se nachází v Kazimierzi Dolném, 200 metrů od náměstí a františkánského kláštera a 300 metrů od farního kostela. Nabízí terasu. Ubytování DOMEK NAD WISŁĄ se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Pod Jabłonią

9,7

Agroturystyka Pod Jabłonią

Ubytování (Farma) Agroturystyka Pod Jabłonią. Featuring garden views, Agroturystyka Pod Jabłonią in Kazimierz Dolny features accommodation, free bikes, a shared lounge, a garden, barbecue facilities... Ubytování Agroturystyka Pod Jabłonią se nachází ve městě Celejów 35 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Za Gościńcem

9,7

Za Gościńcem

Ubytování (Farma) Za Gościńcem. Za Gościńcem se nachází 2,4 km od farního kostela a nabízí ubytování se zahradou, grilem a sdílenou kuchyní. Ubytování Za Gościńcem se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Roma

9,6

Villa Roma

Ubytování (Apartmány) Villa Roma. Situated in Kazimierz Dolny, 2 km from Castle Ruins in Kazimierz Dolny, and Parish Church reachable within 2. Ubytování Villa Roma se nachází ve městě 38 Nadedworce (Polsko - Lublinské vojvodství).

Apartament Rynek3 , Kazimierz Dolny

9,6

Apartament Rynek3 , Kazimierz Dolny

Ubytování (Apartmány) Apartament Rynek3 , Kazimierz Dolny. Apartament Rynek3 , Kazimierz Dolny is a self-catering accommodation located on the Market Square in Kazimierz Dolny, right by the Parish Church and just... Ubytování Apartament Rynek3 , Kazimierz Dolny se nachází ve městě Rynek 3 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Fajansowy

9,6

Apartament Fajansowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Fajansowy. Set in Kazimierz Dolny, 300 metres from Parish Church and 400 metres from Kazimierz Dolny Market Square, Apartament Fajansowy offers air conditioning. Ubytování Apartament Fajansowy se nachází ve městě Puławska 4 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Przy Farze

9,6

Apartamenty Przy Farze

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Przy Farze. Located in Kazimierz Dolny in the Lubelskie region, with Parish Church and Kazimierz Dolny Market Square nearby, Apartamenty Przy Farze provides... Ubytování Apartamenty Przy Farze se nachází ve městě ul.Rynek 3 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek w ogrodzie

9,6

Domek w ogrodzie

Ubytování (Apartmány) Domek w ogrodzie. Situated less than 1 km from Parish Church, Domek w ogrodzie features accommodation with free bikes, a garden and a 24-hour front desk for your... Ubytování Domek w ogrodzie se nachází ve městě ul. Czerniawy 17 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cztery Pokoje

9,5

Cztery Pokoje

Ubytování (Apartmány) Cztery Pokoje. Cztery Pokoje has garden views, free WiFi and free private parking, set in Kazimierz Dolny, 300 metres from Kazimierz Dolny Market Square. Ubytování Cztery Pokoje se nachází ve městě Sadowa 4 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Węgiełek Treehouse

9,5

Węgiełek Treehouse

Ubytování (Apartmán) Węgiełek Treehouse. Domek na domě Ponad Drzewami se nachází v Kazimierzi Dolném, pouhých 500 metrů od zříceniny hradu, a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a nepřetržitě... Ubytování Węgiełek Treehouse se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom u Profesora

9,5

Dom u Profesora

Ubytování (Vila) Dom u Profesora. Located in Kazimierz Dolny, Dom u Profesora is 500 metres from the banks of Vistula river and offers a wooden terrace with an outdoor sofa and a hammock. Ubytování Dom u Profesora se nachází ve městě Krakowska 53 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Góreckich

9,5

Dom Góreckich

Ubytování (Penzion) Dom Góreckich. Dom Góreckich is located in Kazimierz Dolny, a 10-minute walk from the Market Square. Free Wi-Fi access and private parking are available. Ubytování Dom Góreckich se nachází ve městě ul. Kwaskowa Góra 19 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Nadedworce

9,5

Apartamenty Nadedworce

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Nadedworce. Situated in Kazimierz Dolny in the Lubelskie region and Castle Ruins in Kazimierz Dolny reachable within 1. Ubytování Apartamenty Nadedworce se nachází ve městě Nadedworce 29 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek w Ogrodzie

9,5

Dworek w Ogrodzie

Ubytování (Penzion) Dworek w Ogrodzie. Offering a barbecue and views of the garden, Dworek w Ogrodzie is set in Kazimierz Dolny in the Lubelskie Region, 200 metres from Kazimierz Dolny Market... Ubytování Dworek w Ogrodzie se nachází ve městě Senatorska 29 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chatka Parchatka

9,5

Chatka Parchatka

Ubytování (Vila) Chatka Parchatka. Situated just 8 km from Kazimierz Dolny Market Square, Chatka Parchatka features accommodation in Kazimierz Dolny with access to a shared lounge, a garden,... Ubytování Chatka Parchatka se nachází ve městě Parchatka 3b (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KLARNERÓWKA

9,5

KLARNERÓWKA

Ubytování (Apartmán) KLARNERÓWKA. Situated 2 km from Franciscan Monastery in Kazimierz Dolny, this apartment features free WiFi and a balcony. The property boasts views of the pool and is... Ubytování KLARNERÓWKA se nachází ve městě Albrychtówka 6 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lubelska 11

9,5

Lubelska 11

Ubytování (Apartmán) Lubelska 11. Lubelska 11 is set in Kazimierz Dolny, 200 metres from Kazimierz Dolny Market Square, and offers a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Lubelska 11 se nachází ve městě Lubelska 11 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Senatorski

9,4

Apartament Senatorski

Ubytování (Apartmán) Apartament Senatorski. Apartament Senatorski is an accommodation situated in Kazimierz Dolny, 300 metres from Franciscan Monastery and 700 metres from Castle Ruins in Kazimierz... Ubytování Apartament Senatorski se nachází ve městě Senatorska 1/3 m.11 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krakowska 39

9,4

Krakowska 39

Ubytování (Penzion) Krakowska 39. Set in Kazimierz Dolny, within 600 metres of Kazimierz Dolny Market Square and 600 metres of Franciscan Monastery, Krakowska 39 offers accommodation with a... Ubytování Krakowska 39 se nachází ve městě Krakowska 39 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Folwark Walencja kameralny hotel

9,4

Folwark Walencja kameralny hotel

Ubytování (Penzion) Folwark Walencja kameralny hotel. Folwark Walencja se může pochlubit venkovním bazénem a stylovými pokoji. Ubytování Folwark Walencja kameralny hotel se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 pokoje KD

9,4

4 pokoje KD

Ubytování (Apartmány) 4 pokoje KD. Featuring an outdoor pool, 4 pokoje KD in Kazimierz Dolny provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování 4 pokoje KD se nachází ve městě Sadowa 6 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 30 Angel - Pod Aniołem

9,4

Apartament 30 Angel - Pod Aniołem

Ubytování (Apartmán) Apartament 30 Angel - Pod Aniołem. Located in Kazimierz Dolny, 1.4 km from Kazimierz Dolny Market Square, 1.7 km from Franciscan Monastery and 1. Ubytování Apartament 30 Angel - Pod Aniołem se nachází ve městě ul. Puławska 72/30 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skrzydło Anioła

9,4

Skrzydło Anioła

Ubytování (Apartmány) Skrzydło Anioła. Featuring a garden, Skrzydło Anioła offers rooms in a separate floor of a home set in Kazimierz Dolny. Ubytování Skrzydło Anioła se nachází ve městě Góry 14 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sloneczny Domek

9,4

Sloneczny Domek

Ubytování (Apartmán) Sloneczny Domek. Set in Kazimierz Dolny in the Lubelskie region, Sloneczny Domek features a terrace. The accommodation is 2.3 km from the Parish Church. Ubytování Sloneczny Domek se nachází ve městě 43 Albrechtówka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Mars

9,4

Pokoje Mars

Ubytování (Penzion) Pokoje Mars. Set in Kazimierz Dolny, 100 metres from Parish Church, Pokoje Mars boasts a sun terrace and views of the city. A TV, as well as a CD player are available. Ubytování Pokoje Mars se nachází ve městě Krzywe Koło 8 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Irys z basenem

9,4

Willa Irys z basenem

Ubytování (Penzion) Willa Irys z basenem. Offering a seasonal outdoor pool and views of the garden, Willa Irys is located in Kazimierz Dolny, 1.9 km from Franciscan Monastery. Ubytování Willa Irys z basenem se nachází ve městě Cholewianka 1c (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agharta

9,4

Agharta

Ubytování (Penzion) Agharta. Located only 130 metres from the Market Square, Agharta offers warmly decorated rooms with stylish dark wooden furniture. Ubytování Agharta se nachází ve městě ul. Krakowska 2 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marychost- dom do wynajęcia

9,4

Marychost- dom do wynajęcia

Ubytování (Vila) Marychost- dom do wynajęcia. Marychost- dom do wynajęcia se nachází v Kazimierzi Dolném, 1,4 km od náměstí a 1,5 km od farního kostela. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Marychost- dom do wynajęcia se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serce miasta

9,4

Serce miasta

Ubytování (Apartmány) Serce miasta. Serce miasta se nachází v Kazimierzi Dolném, 600 metrů od františkánského kláštera. Ubytování Serce miasta se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trufla Rooms & Chocolate

9,4

Trufla Rooms & Chocolate

Ubytování (Bed and breakfast) Trufla Rooms & Chocolate. Located in Kazimierz Dolny, 80 metres from Franciscan Monastery, Trufla Rooms & Chocolate offers accommodation with free WiFi. Ubytování Trufla Rooms & Chocolate se nachází ve městě Kazimierz Dolny (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Studia-Centrum

9,4

Pokoje Studia-Centrum

Ubytování (Apartmány) Pokoje Studia-Centrum. Set in Kazimierz Dolny in the Lubelskie region, with Kazimierz Dolny Market Square and Franciscan Monastery nearby, Pokoje Studia-Centrum offers... Ubytování Pokoje Studia-Centrum se nachází ve městě Krakowska 4b (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezydencja Eger

9,4

Rezydencja Eger

Ubytování (Penzion) Rezydencja Eger. Designová Rezydencja Eger se nachází v klidné oblasti městečka Kazimierz Dolny, 2 km od zdejšího krásného náměstí. Ubytování Rezydencja Eger se nachází ve městě ul. Czerniawy 53b (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 37 Magnolia - Pod Aniołem

9,4

Apartament 37 Magnolia - Pod Aniołem

Ubytování (Apartmán) Apartament 37 Magnolia - Pod Aniołem. Apartament 37 Magnolia - Pod Aniołem is situated in Kazimierz Dolny, 1 km from Parish Church, 1.4 km from Kazimierz Dolny Market Square, as well as 1. Ubytování Apartament 37 Magnolia - Pod Aniołem se nachází ve městě ul. Puławska 72 m. 37 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)