Hledat

Ubytování

Apartamenty & Restauracja Janus Aparthotel

Nadjeziorna 2 B, 19-300 Ełk, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) Apartamenty & Restauracja Janus. Located right on the shores of Lake Ełckie, Apartamenty & Restauracja Janus offers spacious en-suited apartments. Ubytování Apartamenty & Restauracja Janus se nachází ve městě Nadjeziorna 2 B (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartamenty & Restauracja Janus

They also offer large private balconies, some with lake views. Billiards and a karaoke bar can be found inside the property. Guests can enjoy local food specialties at the restaurant of the hotel, which has an outdoor terrace along with the indoor area. The property features free Wi-Fi, free parking and bicycle rental facilities. The airy units of the Janus are fitted with a modern kitchen equipped with refrigerator and oven. They are completed by a dressing room and a living area with Satellite TV reception. The apartments are located within 1 km from Ełk city centre and Ełk Station. Apartamenty & Restauracja Janus offers an array of activity options from hiking to diving, from fishing to cycling. Located right on the shores of Lake Ełckie, Apartamenty & Restauracja Janus offers spacious en-suited apartments.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Restaurace
 • Rodinné pokoje
 • Bar

Vybavení ubytování Apartamenty & Restauracja Janus

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Rybaření Dodatečný poplatek
 • Obědové balíčky
 • Bar
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Svatební apartmá
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Ełk

Dom Wypoczynkowy na Mazurach

9,9

Dom Wypoczynkowy na Mazurach

Ubytování (Vila) Dom Wypoczynkowy na Mazurach. Situated in Ełk in the Warmia-Masuria region, Dom Wypoczynkowy na Mazurach has a terrace and pool views. Ubytování Dom Wypoczynkowy na Mazurach se nachází ve městě Regielnica (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Przy Plaży

9,9

Apartament Przy Plaży

Ubytování (Apartmán) Apartament Przy Plaży. Set in Ełk in the Warmia-Masuria region, Apartament Przy Plaży has a terrace and lake views. Ubytování Apartament Przy Plaży se nachází ve městě Biskupa Edwarda Samsela (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Olivia

9,8

Apartment Olivia

Ubytování (Apartmán) Apartment Olivia. Apartment Olivia se nachází v Ełku a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 48 km od Augustowa. Ubytování Apartment Olivia se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Relax

9,8

Apartament Relax

Ubytování (Apartmán) Apartament Relax. Located in Ełk, Apartament Relax provides accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment features city views and is 46 km from Augustów. Ubytování Apartament Relax se nachází ve městě 4 piętro (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lake Apartment

9,8

Lake Apartment

Ubytování (Apartmán) Lake Apartment. Lake Apartment se nachází v Ełku v regionu Warmia-Mazury a nabízí balkon a výhled na jezero. Ubytování Lake Apartment se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Mazurski

9,8

Apartament Mazurski

Ubytování (Apartmán) Apartament Mazurski. Featuring free WiFi, Apartament Mazurski is situated on the beachfront in Ełk. The apartment has lake views and is 49 km from Augustów. Ubytování Apartament Mazurski se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Nadjeziorna

9,8

Nadjeziorna

Ubytování (Apartmán) Nadjeziorna. Featuring a restaurant and a terrace, Nadjeziorna offers accommodation in Ełk with free WiFi and lake views. Ubytování Nadjeziorna se nachází ve městě Nadjeziorna (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Spa - sauna i garaż w cenie

9,8

Apartament Spa - sauna i garaż w cenie

Ubytování (Apartmán) Apartament Spa - sauna i garaż w cenie. Located in Ełk in the Warmia-Masuria region, Apartament Spa - sauna i garaż w cenie features a balcony and city views. Ubytování Apartament Spa - sauna i garaż w cenie se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siedlisko Dzika Kaczka

9,8

Siedlisko Dzika Kaczka

Ubytování (Prázdninové domy) Siedlisko Dzika Kaczka. Located in Płociczno, 12 km from Ełk, Siedlisko Dzika Kaczka provides free bikes and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Siedlisko Dzika Kaczka se nachází ve městě Płociczno 7 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WczasyMazurskie - Mazury

9,7

WczasyMazurskie - Mazury

Ubytování (Prázdninový dům) WczasyMazurskie - Mazury. Located in Ełk in the Warmia-Masuria region, WczasyMazurskie - Mazury features a terrace and garden views. Ubytování WczasyMazurskie - Mazury se nachází ve městě Mołdzie ul. Uśmiechu 14A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Beauty

9,7

Apartament Beauty

Ubytování (Apartmán) Apartament Beauty. Situated in Ełk, Apartament Beauty features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartament Beauty se nachází ve městě Juliana Tuwima 2/2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazury Drewniany Dom Malkinie k/Ełku

9,7

Mazury Drewniany Dom Malkinie k/Ełku

Ubytování (Chata) Mazury Drewniany Dom Malkinie k/Ełku. Mazury Drewniany Dom Malkinie k/Ełku se nachází v obci Małkinie a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování, sdílenou kuchyni a společný obývací... Ubytování Mazury Drewniany Dom Malkinie k/Ełku se nachází ve městě Małkinie 17/7/c (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Apartament Polonia

9,7

Apartament Polonia

Ubytování (Apartmán) Apartament Polonia. Located in Ełk in the Warmia-Masuria region, Apartament Polonia has a garden. Ubytování Apartament Polonia se nachází ve městě 10 Juliusza Słowackiego (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Sunny House Ełk

9,7

Apartament Sunny House Ełk

Ubytování (Apartmán) Apartament Sunny House Ełk. Apartament Sunny House Ełk is situated in Ełk. This beachfront property offers access to a terrace. Ubytování Apartament Sunny House Ełk se nachází ve městě Biskupa Edwarda Samsela 4/101 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina Green Loft

9,7

Marina Green Loft

Ubytování (Apartmán) Marina Green Loft. Set in Ełk in the Warmia-Masuria region, Marina Green Loft has a terrace and lake views. Ubytování Marina Green Loft se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament MAZURIA

9,7

Apartament MAZURIA

Ubytování (Apartmán) Apartament MAZURIA. Located in Ełk, Apartament MAZURIA offers terrace, free WiFi, a shared kitchen, and an ATM. The accommodation is 41 km from Pisz. Ubytování Apartament MAZURIA se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina Blue

9,7

Marina Blue

Ubytování (Apartmán) Marina Blue. Boasting a terrace, EŁK MARINA APARTMENTS features accommodation in Ełk with free WiFi and lake views. Ubytování Marina Blue se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

rockxi - Apartament

9,6

rockxi - Apartament

Ubytování (Apartmán) rockxi - Apartament. Located in Ełk, rockxi - Apartament provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property has lake views and is 47 km from Augustów. Ubytování rockxi - Apartament se nachází ve městě Nadjeziorna 2F numer lokalu 3 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Promenada

9,6

Apartamenty Promenada

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Promenada. Set in Ełk, 47 km from Augustów, Apartamenty Promenada offers a bar and free WiFi. Ubytování Apartamenty Promenada se nachází ve městě ul. Nadjeziorna 1A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio 49 Apartment

9,6

Studio 49 Apartment

Ubytování (Apartmán) Studio 49 Apartment. Studio 49 Apartment is located in Ełk and offers a restaurant and a bar. The apartment features city views and is 46 km from Augustów. Ubytování Studio 49 Apartment se nachází ve městě Mickiewicza 4/49 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Dana

9,6

Apartament Dana

Ubytování (Apartmán) Apartament Dana. Featuring accommodation with a balcony, Apartament Dana is set in Ełk. The property has lake views and is 49 km from Augustów. Ubytování Apartament Dana se nachází ve městě Juliana tuwima 26a/70 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Błękitny

9,6

Apartament Błękitny

Ubytování (Apartmán) Apartament Błękitny. Apartament Błękitny is a self-catering accommodation located 50 metres from Lake Ełk. Ubytování Apartament Błękitny se nachází ve městě ul. Nadjeziorna 17/11 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kochanowskiego

9,6

Apartament Kochanowskiego

Ubytování (Apartmán) Apartament Kochanowskiego. Situated in Ełk, Apartament Kochanowskiego provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 47 km from Giżycko. Ubytování Apartament Kochanowskiego se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Słoneczny

9,6

Apartament Słoneczny

Ubytování (Apartmán) Apartament Słoneczny. Apartament Słoneczny se nachází v Ełku. Wi-Fi je dostupné zdarma. Apartmán je vzdálený 45 km od Giżycka. Ubytování Apartament Słoneczny se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Music Apartment

9,5

Music Apartment

Ubytování (Apartmán) Music Apartment. Situated in Ełk in the Warmia-Masuria region, Music Apartment features a balcony and lake views. The air-conditioned accommodation is 47 km from Augustów. Ubytování Music Apartment se nachází ve městě ul. Nadjeziorna 13 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lake View Villa

9,5

Lake View Villa

Ubytování (Apartmán) Lake View Villa. Lake View Villa is situated in Ełk and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Lake View Villa se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonacik Grażyna

9,5

Pensjonacik Grażyna

Ubytování (Penzion) Pensjonacik Grażyna. Pensjonacik Grażyna is located on the shore of Ełckie Lake, in the centre of the town of Ełk. Ubytování Pensjonacik Grażyna se nachází ve městě ul. Nadjeziorna 11 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty w Villa Park

9,5

Apartamenty w Villa Park

Ubytování (Apartmány) Apartamenty w Villa Park. Aprtamenty w Villa Park offers accommodation in a quiet area by the lake in Ełk. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Apartamenty w Villa Park se nachází ve městě Nadjeziorna 23 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nadjeziorna

9,5

Nadjeziorna

Ubytování (Apartmán) Nadjeziorna. Boasting a terrace, Nadjeziorna features accommodation in Ełk with free WiFi and lake views. The air-conditioned accommodation is 47 km from Augustów. Ubytování Nadjeziorna se nachází ve městě Nadjeziorna 19 11 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Alicji

9,5

Apartament Alicji

Ubytování (Apartmán) Apartament Alicji. Offering free WiFi and city views, Apartament Alicji is an accommodation set in Ełk. The property has lake views and is 47 km from Augustów. Ubytování Apartament Alicji se nachází ve městě ul. Wojska Polskiego 33/5 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty i Pokoje "U BARBARY"

9,4

Apartamenty i Pokoje "U BARBARY"

Ubytování (Farma) Apartamenty i Pokoje "U BARBARY". Situated in Ełk, Apartamenty i Pokoje "U BARBARY" features free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Apartamenty i Pokoje "U BARBARY" se nachází ve městě Straduny (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Nadjeziorna

9,4

Apartament Nadjeziorna

Ubytování (Apartmán) Apartament Nadjeziorna. Situated in Ełk, Apartament Nadjeziorna features accommodation with a balcony and free WiFi. The property features lake views and is 47 km from Augustów. Ubytování Apartament Nadjeziorna se nachází ve městě Nadjeziorna 17/2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Araval Apartament

9,4

Araval Apartament

Ubytování (Apartmán) Araval Apartament. Araval Apartament poskytuje ubytování s možností vlastního stravování v klidné části města Ełk, 100 metrů od místního jezera. Ubytování Araval Apartament se nachází ve městě Ul. Jana Pawła 10 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malta

9,3

Malta

Ubytování (Apartmán) Malta. Boasting a garden, Malta offers accommodation in Ełk with free WiFi and garden views. Ubytování Malta se nachází ve městě Ul. Jana Pawła II 4 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Szeligi

9,3

Ośrodek Szeligi

Ubytování (Prázdninový areál) Ośrodek Szeligi. Boasting a garden, Ośrodek Szeligi is situated in Ełk. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Ośrodek Szeligi se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bahia w Krainie Alicji

9,3

Bahia w Krainie Alicji

Ubytování (Apartmán) Bahia w Krainie Alicji. Bahia w Krainie Alicji is a self-catering accommodation located on Lake Ełk and 750 metres from the town beach. Ubytování Bahia w Krainie Alicji se nachází ve městě Nadjeziorna 15/2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

COTTAGE BIALOJANY

9,2

COTTAGE BIALOJANY

Ubytování (Prázdninový dům) COTTAGE BIALOJANY. COTTAGE BIALOJANY se nachází v Białojanech a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a zahradu. Ubytování COTTAGE BIALOJANY se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Na Skarpie

9,2

Apartamenty Na Skarpie

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Na Skarpie. Situated in Ełk, 47 km from Augustów, Apartamenty Na Skarpie features a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartamenty Na Skarpie se nachází ve městě ul. K. Pułaskiego 24 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Żeglarski PRZYJAZNY RODZINOM

9,1

Apartament Żeglarski PRZYJAZNY RODZINOM

Ubytování (Apartmán) Apartament Żeglarski PRZYJAZNY RODZINOM. Apartament Żeglarski se nachází u pláže v Ełku a nabízí bezplatné Wi-Fi. 47 km od Augustowa. Ubytování Apartament Żeglarski PRZYJAZNY RODZINOM se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diamonds / Zanzi w Krainie Alicji

9

Diamonds / Zanzi w Krainie Alicji

Ubytování (Aparthotel) Diamonds / Zanzi w Krainie Alicji. Set in Ełk, Diamonds / Zanzi w Krainie Alicji offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. The accommodation has a spa bath. Ubytování Diamonds / Zanzi w Krainie Alicji se nachází ve městě Nadjeziorna 15 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka pod Kasztanem

9

Agroturystyka pod Kasztanem

Ubytování (Farma) Agroturystyka pod Kasztanem. Located in Ełk, Agroturystyka pod Kasztanem provides accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a shared lounge and a garden. Ubytování Agroturystyka pod Kasztanem se nachází ve městě Oracze 31 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Apartament Ełk Promenada

9

Apartament Ełk Promenada

Ubytování (Apartmán) Apartament Ełk Promenada. Apartament Ełk Promenada se nachází v Ełku v regionu Warmia-Mazury a nabízí balkon a výhled na jezero. 47 km od Augustowa. Ubytování Apartament Ełk Promenada se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fregata

9

Fregata

Ubytování (Bed and breakfast) Fregata. Set in Ełk, 47 km from Augustów, Fregata offers a restaurant and free WiFi. Guests at the bed and breakfast can enjoy a continental or a buffet breakfast. Ubytování Fregata se nachází ve městě ul. Piękna 14 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuredu / Uroa w Krainie Alicji

9

Kuredu / Uroa w Krainie Alicji

Ubytování (Privát) Kuredu / Uroa w Krainie Alicji. Set in Ełk, the property offers a room with a waterbed and free WiFi. The unit is 45 km from Giżycko. Towels and bed linen are provided in the room. Ubytování Kuredu / Uroa w Krainie Alicji se nachází ve městě Nadjeziorna 15/3 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Masuria

9

Apartament Masuria

Ubytování (Apartmán) Apartament Masuria. Apartament Masuria is located in Ełk. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartament Masuria se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty nad jeziorem

9

Apartamenty nad jeziorem

Ubytování (Apartmán) Apartamenty nad jeziorem. Apartamenty nad jeziorem is situated in Ełk. Free WiFi is featured. The accommodation is fitted with a kitchen. Ubytování Apartamenty nad jeziorem se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Limba Elk

9

Dom Limba Elk

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Limba Elk. Dom Limba Elk is located in Ełk and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Dom Limba Elk se nachází ve městě Wrzosowa 5 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Apartamenty Smętek

9

Apartamenty Smętek

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Smętek. Apartamenty Smętek is located within a 5-minute walk from central Ełk, next to the Ełckie Lake. Ubytování Apartamenty Smętek se nachází ve městě Pułaskiego 19 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft Rooms

8,9

Loft Rooms

Ubytování (Aparthotel) Loft Rooms. Featuring free WiFi, Loft Rooms offers accommodation in a tenement house in the centre of Ełk, within 1 km from Lake Ełk. Ubytování Loft Rooms se nachází ve městě Armii krajowej 40/2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Faust

8,6

Pensjonat Faust

Ubytování (Penzion) Pensjonat Faust. Pensjonat Faust offers stylish, warmly decorated rooms with free Wi-Fi and a view of the Lake Elckie. Ubytování Pensjonat Faust se nachází ve městě ul. Pułaskiego 26 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dos Patos

8,5

Dos Patos

Ubytování (Bed and breakfast) Dos Patos. Situated in Ełk, 47 km from Augustów, Dos Patos features a restaurant and free WiFi. Ubytování Dos Patos se nachází ve městě Ełk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)