Hledat

Ubytování

Apartamenty "Pestka" Apartmány

Wiejska 2, 78-111 Ustronie Morskie, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartamenty "Pestka". Located in Ustronie Morskie, Apartamenty "Pestka" provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Apartamenty "Pestka" se nachází ve městě Wiejska 2 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartamenty "Pestka"

Kołobrzeg is 14 km from Apartamenty "Pestka", while Koszalin is 32 km away. The nearest airport is Solidarity Szczecin-Goleniów Airport, 105 km from the accommodation. Located in Ustronie Morskie, Apartamenty "Pestka" provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A microwave and fridge are also provided, as well as a kettle and a coffee machine. Guests at the apartment can enjoy a à la carte breakfast.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Apartamenty "Pestka"

 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování k dispozici
 • Parkování na ulici
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Ustronie Morskie

SŁONECZKO

10

SŁONECZKO

Ubytování (Apartmán) SŁONECZKO. SŁONECZKO is situated in Ustronie Morskie and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a tennis court. Ubytování SŁONECZKO se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Family Park

10

Osada Family Park

Ubytování (Apartmány) Osada Family Park. Located in Ustronie Morskie, 28 km from Mielno, Osada Family Park provides a garden and free WiFi. Ubytování Osada Family Park se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Klifie Cafe Apartament

10

Na Klifie Cafe Apartament

Ubytování (Apartmán) Na Klifie Cafe Apartament. Na Klifie Cafe Apartament is set in Ustronie Morskie. Guests have access to free WiFi. Ubytování Na Klifie Cafe Apartament se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Wybrzeże Laguna

9,9

Apartamenty Wybrzeże Laguna

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Wybrzeże Laguna. Apartamenty Wybrzeże Laguna is situated in Ustronie Morskie and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a tennis court. Ubytování Apartamenty Wybrzeże Laguna se nachází ve městě ul. Zachodnia 7 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SEA & YOU Apartament z widokiem na morze - Dwie Sosny

9,9

SEA & YOU Apartament z widokiem na morze - Dwie Sosny

Ubytování (Apartmán) SEA & YOU Apartament z widokiem na morze - Dwie Sosny. SEA & YOU Apartament z widokiem na morze - Dwie Sosny is located in Ustronie Morskie and offers a restaurant, a fitness centre and a garden. Ubytování SEA & YOU Apartament z widokiem na morze - Dwie Sosny se nachází ve městě ul.Graniczna 6/31 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Ostrowski Dwie Sosny

9,9

Apartamenty Ostrowski Dwie Sosny

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Ostrowski Dwie Sosny. Situated in Ustronie Morskie, 28 km from Mielno, Apartamenty Ostrowski Dwie Sosny features a fitness centre and free WiFi. Ubytování Apartamenty Ostrowski Dwie Sosny se nachází ve městě Graniczna 6 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Aqua Ustronie Morskie

9,9

Apartament Aqua Ustronie Morskie

Ubytování (Apartmán) Apartament Aqua Ustronie Morskie. Apartament Aqua Ustronie Morskie is set in Ustronie Morskie and offers a fitness centre, a tennis court and a terrace. Ubytování Apartament Aqua Ustronie Morskie se nachází ve městě Ul. Zachodnia 11/24 Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat MATROS

9,9

Pensjonat MATROS

Ubytování (Privát) Pensjonat MATROS. Pensjonat MATROS is offering accommodation in Ustronie Morskie. With a private bathroom, rooms at the guest house also have free WiFi. Ubytování Pensjonat MATROS se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Polna

9,9

Apartamenty Polna

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Polna. Apartamenty Polna se nachází ve městě Ustronie Morskie, 28 km od Mielna, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má sluneční terasu. Ubytování Apartamenty Polna se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartos Sailor - Luxury Apartments

9,8

Apartos Sailor - Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Apartos Sailor - Luxury Apartments. Apartos Sailor - Luxury Apartments se nachází na pláži v Ustronie Morskie a nabízí bezplatné Wi-Fi. Do Mielna je to 21 km. Ubytování Apartos Sailor - Luxury Apartments se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Morski Widok

9,8

Apartment Morski Widok

Ubytování (Apartmán) Apartment Morski Widok. Apartment Morski Widok se nachází na pláži v letovisku Ustronie Morskie a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s výhledem na moře a bezplatné... Ubytování Apartment Morski Widok se nachází ve městě Kościuszki 3 G1 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Patrycja Dwie Sosny

9,8

Apartament Patrycja Dwie Sosny

Ubytování (Apartmán) Apartament Patrycja Dwie Sosny. Apartament Patrycja Dwie Sosny is situated in Ustronie Morskie and offers a restaurant, a fitness centre and a bar. Ubytování Apartament Patrycja Dwie Sosny se nachází ve městě Graniczna 6/71 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Domki i apartamenty w Ustroniu Morskim

9,8

Domki i apartamenty w Ustroniu Morskim

Ubytování (Chata) Domki i apartamenty w Ustroniu Morskim. Set in Ustronie Morskie, 29 km from Mielno, Domki i apartamenty w Ustroniu Morskim offers a garden and free WiFi. Ubytování Domki i apartamenty w Ustroniu Morskim se nachází ve městě Bolesława Chrobrego 36 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Wybrzeże

9,8

Apartamenty Wybrzeże

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Wybrzeże. Situated in Ustronie Morskie, 27 km from Mielno, Apartamenty Wybrzeże features a terrace and free WiFi. Ubytování Apartamenty Wybrzeże se nachází ve městě ul. Górna 29N (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe Azalia

9,8

Domki letniskowe Azalia

Ubytování (Chata) Domki letniskowe Azalia. Domki letniskowe se nachází v Ustroniu Morském, 29 km od Mielna. Azalia má zahradu a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Domki letniskowe Azalia se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Julia APARTAMENTY OZONOWANE

9,8

Apartamenty Julia APARTAMENTY OZONOWANE

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Julia APARTAMENTY OZONOWANE. Located in Ustronie Morskie, Apartamenty Julia offers accommodation with access to a garden. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Apartamenty Julia APARTAMENTY OZONOWANE se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SAILOR2.0

9,8

SAILOR2.0

Ubytování (Apartmán) SAILOR2.0. SAILOR2.0 is set in Ustronie Morskie and offers a restaurant. Ubytování SAILOR2.0 se nachází ve městě ul.Bolesława Chrobrego 35 20 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Gościnne REJS

9,8

Domki Gościnne REJS

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Gościnne REJS. Set in Ustronie Morskie, 29 km from Mielno, Domki Gościnne REJS offers a garden and free WiFi. Ubytování Domki Gościnne REJS se nachází ve městě 29 Leśna (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Na Wydmie - Dwie Sosny

9,8

Apartamenty Na Wydmie - Dwie Sosny

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Na Wydmie - Dwie Sosny. Ubytování Ustronie Morskie se nachází ve městě Ustronie Morskie, 28 km od Mielna. Ubytování Apartamenty Na Wydmie - Dwie Sosny se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezydencja Ustronie Morskie Zachodnia

9,8

Rezydencja Ustronie Morskie Zachodnia

Ubytování (Apartmány) Rezydencja Ustronie Morskie Zachodnia. Boasting an outdoor pool and a fitness room, Rezydencja Ustronie Morskie Zachodnia features accommodation situated in Ustronie Morskie, 29 km from Mielno. Ubytování Rezydencja Ustronie Morskie Zachodnia se nachází ve městě D6 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament SAILOR z widokiem na morze - Nadmorski Luksus

9,8

Apartament SAILOR z widokiem na morze - Nadmorski Luksus

Ubytování (Apartmány) Apartament SAILOR z widokiem na morze - Nadmorski Luksus. Located in Ustronie Morskie, 29 km from Mielno, Apartament SAILOR z widokiem na morze - Nadmorski Luksus provides a terrace and free WiFi. Ubytování Apartament SAILOR z widokiem na morze - Nadmorski Luksus se nachází ve městě Bolesława Chrobrego 35/13 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Stella Mare

9,7

Apartamenty Stella Mare

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Stella Mare. Apartmány Stella Mare se nachází v obci Ustronie Morskie a nabízí bezplatné Wi-Fi a kuchyňský kout. Ubytování Apartamenty Stella Mare se nachází ve městě Bogusława XIV 2 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APFORTY4YOU

9,7

APFORTY4YOU

Ubytování (Apartmán) APFORTY4YOU. Set in Ustronie Morskie, this apartment features a garden with a seasonal outdoor pool. The property features views of the sea is 14 km from Kołobrzeg. Ubytování APFORTY4YOU se nachází ve městě Graniczna 6 40 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bumerang

9,7

Bumerang

Ubytování (Apartmány) Bumerang. Situated in Ustronie Morskie, 29 km from Mielno, Bumerang features free bikes and free WiFi. Ubytování Bumerang se nachází ve městě Rolna 26a (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Luksusowe Eskada

9,7

Domki Luksusowe Eskada

Ubytování (Apartmány) Domki Luksusowe Eskada. Located in Ustronie Morskie, 28 km from Mielno, Domki Luksusowe Eskada provides free bikes and free WiFi. The accommodation features a spa bath and a... Ubytování Domki Luksusowe Eskada se nachází ve městě Ul. Ogrodowa 2 (wjazd od Bogusława XIV) (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Baltica - Rezydencja Ustronie Morskie

9,7

Apartament Baltica - Rezydencja Ustronie Morskie

Ubytování (Apartmán) Apartament Baltica - Rezydencja Ustronie Morskie. Boasting free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Apartament Baltica - Rezydencja Ustronie Morskie offers accommodation in Ustronie... Ubytování Apartament Baltica - Rezydencja Ustronie Morskie se nachází ve městě ul.Zachodnia 13/24 Apartamenty Burco (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DWIE SOSNY Apartament 52

9,7

DWIE SOSNY Apartament 52

Ubytování (Apartmán) DWIE SOSNY Apartament 52. Boasting accommodation with a seasonal outdoor pool, DWIE SOSNY Apartament 52 is situated in Ustronie Morskie. Ubytování DWIE SOSNY Apartament 52 se nachází ve městě ul Graniczna 6 Apartament 52 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Rezydencja Ustronie Morskie u Oksany

9,7

Rezydencja Ustronie Morskie u Oksany

Ubytování (Apartmán) Rezydencja Ustronie Morskie u Oksany. Rezydencja Ustronie Morskie u Oksany is located in Ustronie Morskie and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Rezydencja Ustronie Morskie u Oksany se nachází ve městě ul.Zachodnia 5/1 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Letniskowe U Kasi

9,7

Domki Letniskowe U Kasi

Ubytování (Chata) Domki Letniskowe U Kasi. Domki Letniskowe U Kasi se nachází ve městě Ustronie Morskie, 29 km od Mielna, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domki Letniskowe U Kasi se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dwie Sosny i Świerk 2

9,7

Dwie Sosny i Świerk 2

Ubytování (Apartmány) Dwie Sosny i Świerk 2. Located in Ustronie Morskie in the West Pomerania region, Dwie Sosny i Świerk 2 offers accommodation with access to a hot tub. Ubytování Dwie Sosny i Świerk 2 se nachází ve městě Graniczna 6 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Sunset

9,7

Apartament Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartament Sunset. Apartament Sunset is located in Ustronie Morskie and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a tennis court. Ubytování Apartament Sunset se nachází ve městě ul. Zachodnia 9 2 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ranczo u Stefana

9,7

Ranczo u Stefana

Ubytování (Farma) Ranczo u Stefana. Located in Ustronie Morskie, 28 km from Mielno, Ranczo u Stefana provides a garden and free WiFi. Ubytování Ranczo u Stefana se nachází ve městě Grąbnica 2 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Morski

9,7

Apartament Morski

Ubytování (Apartmány) Apartament Morski. Maritime apartment is located in a quiet district of Ustronie Morskie, 600 meters from the beach. Free WiFi and free parking are included. Ubytování Apartament Morski se nachází ve městě Zachodnia 1/3 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sailor Residence

9,7

Sailor Residence

Ubytování (Apartmány) Sailor Residence. Located in Ustronie Morskie, Sailor Residence provides accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytování Sailor Residence se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

365PAM Boulevard

9,7

365PAM Boulevard

Ubytování (Apartmány) 365PAM Boulevard. Located in Ustronie Morskie, 365PAM Boulevard offers accommodation with a terrace. Ubytování 365PAM Boulevard se nachází ve městě ul. Tadeusza Kosciuszki 3 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 13 Ustronie Morskie

9,7

Apartament 13 Ustronie Morskie

Ubytování (Apartmán) Apartament 13 Ustronie Morskie. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Apartament 13 Ustronie Morskie is situated in Ustronie Morskie. Ubytování Apartament 13 Ustronie Morskie se nachází ve městě Zachodnia 13/13 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brezza

9,6

Brezza

Ubytování (Apartmán) Brezza. Set in Ustronie Morskie, Brezza offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 28 km from Mielno. Ubytování Brezza se nachází ve městě ul. Gorna 32A/1 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Pokoiki Krotka10

9,6

Pokoiki Krotka10

Ubytování (Privát) Pokoiki Krotka10. Situated in Ustronie Morskie, 28 km from Mielno, Pokoiki Krotka10 features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Pokoiki Krotka10 se nachází ve městě Krótka 10 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 59 Dwie Sosny

9,6

Apartament 59 Dwie Sosny

Ubytování (Apartmán) Apartament 59 Dwie Sosny. Situated in quiet area of Ustronie Morskie, this apartment features free WiFi and a balcony. The unit is 14 km from Kołobrzeg. Ubytování Apartament 59 Dwie Sosny se nachází ve městě ul. Graniczna 6 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morskieustronie

9,6

Morskieustronie

Ubytování (Chata) Morskieustronie. Morskieustronie se nachází v městečku Ustronie Morskie a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Morskieustronie se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne - HESJOK

9,6

Pokoje gościnne - HESJOK

Ubytování (Penzion) Pokoje gościnne - HESJOK. Pokoje gościnne - HESJOK is offering accommodation in Ustronie Morskie. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytování Pokoje gościnne - HESJOK se nachází ve městě Wiejska 35 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Apartamenty Silence&Sea Dwie Sosny

9,6

Apartamenty Silence&Sea Dwie Sosny

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Silence&Sea Dwie Sosny. Set in Ustronie Morskie, 28 km from Mielno, Apartamenty Silence&Sea Dwie Sosny offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartamenty Silence&Sea Dwie Sosny se nachází ve městě Graniczna 6 /70 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Słoneczny Dwie Sosny

9,6

Apartament Słoneczny Dwie Sosny

Ubytování (Apartmán) Apartament Słoneczny Dwie Sosny. Located a 1-minute walk away from the beach and set in Ustronie Morskie, this air-conditioned apartment features a balcony. Ubytování Apartament Słoneczny Dwie Sosny se nachází ve městě ul Graniczna 6 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje na plaży

9,6

Pokoje na plaży

Ubytování (Apartmány) Pokoje na plaży. Pokoje na plaży are situated on a private pier on the Baltic Sea. Ubytování Pokoje na plaży se nachází ve městě Molo (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament DWIE SOSNY

9,6

Apartament DWIE SOSNY

Ubytování (Apartmán) Apartament DWIE SOSNY. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Apartament DWIE SOSNY is located in Ustronie Morskie. Ubytování Apartament DWIE SOSNY se nachází ve městě Graniczna 6/11 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bumerang pokoje gościnne

9,6

Bumerang pokoje gościnne

Ubytování (Privát) Bumerang pokoje gościnne. Set in Ustronie Morskie, 29 km from Mielno, Bumerang pokoje gościnne offers free bikes and free WiFi. The homestay offers a children's playground. Ubytování Bumerang pokoje gościnne se nachází ve městě ul. Rolna 26a (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Jolka

9,6

Pokoje Gościnne Jolka

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Jolka. Set in Ustronie Morskie, 28 km from Mielno, Pokoje Gościnne Jolka offers free bikes and free WiFi. A fridge and kettle are also offered. Ubytování Pokoje Gościnne Jolka se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Nadmorski Luksus - Boulevard

9,6

Apartament Nadmorski Luksus - Boulevard

Ubytování (Apartmán) Apartament Nadmorski Luksus - Boulevard. Featuring free WiFi, Apartament Nadmorski Luksus - Boulevard is situated on the beachfront in Ustronie Morskie. Ubytování Apartament Nadmorski Luksus - Boulevard se nachází ve městě 2s (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Szmaragdowy

9,6

Apartament Szmaragdowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Szmaragdowy. Apartament Szmaragdowy is situated in Ustronie Morskie and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a tennis court. Ubytování Apartament Szmaragdowy se nachází ve městě Zachodnia 7 12 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Etiuda

9,6

Villa Etiuda

Ubytování (Privát) Villa Etiuda. Villa Etiuda se nachází ve městě Ustronie Morskie a nabízí zahradu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. K dispozici je sdílená kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Villa Etiuda se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plaża Apartament

9,6

Plaża Apartament

Ubytování (Apartmány) Plaża Apartament. Plaża Apartament se nachází ve městě Ustronie Morskie, 21 km od Mielna, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Plaża Apartament se nachází ve městě Ustronie Morskie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)