Hledat

Ubytování

Apartamenty Niko-okolice Zatora-Energylandia Apartmán

Kaniów 74, 34-116 Bachowice, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Niko-okolice Zatora-Energylandia. Apartamenty Niko is set in Bachowice. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartamenty Niko-okolice Zatora-Energylandia se nachází ve městě Bachowice (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartamenty Niko-okolice Zatora-Energylandia

Guests can relax in the garden at the property. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Kraków is 33 km from the apartment. The nearest airport is John Paul II International Kraków–Balice Airport, 25 km from Apartamenty Niko. Apartamenty Niko is set in Bachowice. The apartment consists of 1 bathroom and a living room.

Vybavení ubytování Apartamenty Niko-okolice Zatora-Energylandia

  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Vlastní koupelna
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Zahrada
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování v polském městě Bachowice

Apartament Bachowice - blisko Energylandia, Wadowice

9,9

Apartament Bachowice - blisko Energylandia, Wadowice

Ubytování (Apartmán) Apartament Bachowice - blisko Energylandia, Wadowice. Situated in Bachowice, Apartament Bachowice - blisko Energylandia, Wadowice offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and room service. Ubytování Apartament Bachowice - blisko Energylandia, Wadowice se nachází ve městě Stefczyka 50 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brzozowy Gaj

9,4

Brzozowy Gaj

Ubytování (Prázdninové domy) Brzozowy Gaj. Brzozowy Gaj se nachází v Bachowicích a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Brzozowy Gaj se nachází ve městě Stefczyka 83 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wiktoria

8,3

Wiktoria

Ubytování (Privát) Wiktoria. Located in Bachowice, 49 km from Bielsko-Biala, Wiktoria provides a garden and free WiFi. Ubytování Wiktoria se nachází ve městě Ul Na Wzgórzach 23 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

,,Dom na Wzgórzach,,

,,Dom na Wzgórzach,,

Ubytování (Apartmán) ,,Dom na Wzgórzach,,. Dom na Wzgórzach se nachází v Bachowicích a nabízí zahradu a terasu. 50 km od Wieliczky. Ubytování ,,Dom na Wzgórzach,, se nachází ve městě Bachowice (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)