Hledat

Ubytování

Apartamenty Na Winklu Apartmán

Generała Maczka 2a, 75-032 Unieście, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Na Winklu. Set in Unieście, Apartamenty Na Winklu features accommodation with free WiFi. Kołobrzeg is 35 km from the apartment, while Koszalin is 10 km away. Ubytování Apartamenty Na Winklu se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Popis ubytování Apartamenty Na Winklu

Set in Unieście, Apartamenty Na Winklu features accommodation with free WiFi. Kołobrzeg is 35 km from the apartment, while Koszalin is 10 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartamenty Na Winklu

  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Vlastní koupelna
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování v polském městě Unieście

Willa Atlantis

9,7

Willa Atlantis

Ubytování (Penzion) Willa Atlantis. Willa Atlantis is situated in Mielno. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Willa Atlantis se nachází ve městě 3 Przyjaciół (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tu Urlop

9,5

Tu Urlop

Ubytování (Chata) Tu Urlop. Located in Mielno, 31 km from Ustronie Morskie, Tu Urlop provides a garden and free WiFi. Ubytování Tu Urlop se nachází ve městě Przyjaciół 20 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament BalticAparts

9,4

Apartament BalticAparts

Ubytování (Apartmán) Apartament BalticAparts. Set in Unieście in the West Pomerania region, Apartament BalticAparts features a balcony. The accommodation is 2.8 km from Mielno. Ubytování Apartament BalticAparts se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riwiera

9,2

Riwiera

Ubytování (Privát) Riwiera. Riwiera se nachází u jezera Jamno, 200 metrů od Baltského moře v centru Unieścia. Nabízí klasicky zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Ubytování Riwiera se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wczasowy Sloneczko

9,2

Dom Wczasowy Sloneczko

Ubytování (Penzion) Dom Wczasowy Sloneczko. Dom Wczasowy Sloneczko is offering accommodation in Unieście. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Dom Wczasowy Sloneczko se nachází ve městě ul. Przyjaciol 18 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Willa Nest

9

Willa Nest

Ubytování (Privát) Willa Nest. Willa Nest se nachází v obci Unieście. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar, zahradu a soukromé parkoviště. Ubytování Willa Nest se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Wydmą Pokoje Gościnne

9

Pod Wydmą Pokoje Gościnne

Ubytování (Bed and breakfast) Pod Wydmą Pokoje Gościnne. Pod Wydmą Pokoje Gościnne se nachází necelých 50 metrů od písečné pláže a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Pod Wydmą Pokoje Gościnne se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Marcela

9

Ośrodek Wypoczynkowy Marcela

Ubytování (Prázdninový areál) Ośrodek Wypoczynkowy Marcela. Ośrodek Wypoczynkowy Marcela se nachází u pláže v Mielnu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí sdílenou kuchyň a dětské hřiště. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Marcela se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Prusa - pensjonat Unieście

9

Villa Prusa - pensjonat Unieście

Ubytování (Penzion) Villa Prusa - pensjonat Unieście. Villa Prusa - pensjonat Unieście se nachází v obci Unieście. Ubytování Villa Prusa - pensjonat Unieście se nachází ve městě Boleslawa Prusa 4 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Granik Pokoje Gościnne

8,9

Granik Pokoje Gościnne

Ubytování (Penzion) Granik Pokoje Gościnne. Granik Pokoje Gościnne features accommodation in Unieście. Boasting luggage storage space, this property also provides guests with a sun terrace. Ubytování Granik Pokoje Gościnne se nachází ve městě 3B Pogodna (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FLORIAN - tuż przy plaży

8,7

FLORIAN - tuż przy plaży

Ubytování (Penzion) FLORIAN - tuż przy plaży. Situated in quiet surroundings, just about 50 metres from a beautiful, sandy beach, FLORIAN - tuż przy plaży offers accommodation with free private parking... Ubytování FLORIAN - tuż przy plaży se nachází ve městě ul. Bolesława Prusa 5 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willalux

8,6

Willalux

Ubytování (Privát) Willalux. Set in Mielno, 30 km from Ustronie Morskie, Willalux offers a garden and free WiFi. Ubytování Willalux se nachází ve městě Rybacka 4 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Carmen

8,5

Willa Carmen

Ubytování (Penzion) Willa Carmen. Vila Carmen se nachází ve městě Unieście, 50 metrů od jezera Jamno a 200 metrů od Baltského moře. Ubytování Willa Carmen se nachází ve městě ul. 6 Marca 20d (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helios

8,5

Helios

Ubytování (Penzion) Helios. Helios is located 150 metres from the Baltic Sea and offers homely rooms with free Wi-Fi and a private bathroom. Ubytování Helios se nachází ve městě ul. 6-go Marca 25A (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Marine Mielno

8,3

Blue Marine Mielno

Ubytování (Aparthotel) Blue Marine Mielno. Blue Marine Mielno nabízí ubytování u moře, krytý bazén a restauraci. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Blue Marine Mielno se nachází ve městě ul. Gen. Maczka 32 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eden Resort & Spa

8,1

Eden Resort & Spa

Ubytování (Rezort) Eden Resort & Spa. Eden Resort & Spa se nachází v obci Mielno na pobřeží Baltského moře, 110 metrů od pláže, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, parkování zdarma a wellness... Ubytování Eden Resort & Spa se nachází ve městě Morska 20A (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Holenderskie Eden Resort & Spa

7,8

Domki Holenderskie Eden Resort & Spa

Ubytování (Chata) Domki Holenderskie Eden Resort & Spa. Chaty Domki Holenderskie Eden Resort & Spa se nacházejí v městečku Mielno, 31 km od obce Ustronie Morskie, a nabízejí restauraci a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Domki Holenderskie Eden Resort & Spa se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ORW Floryn

7,5

ORW Floryn

Ubytování (Prázdninový areál) ORW Floryn. Boasting a garden and free WiFi throughout the property, ORW Floryn is situated in Unieście. Ubytování ORW Floryn se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament SZWED-POL

Apartament SZWED-POL

Ubytování (Apartmán) Apartament SZWED-POL. Apartament SZWED-POL is set in Unieście and offers a garden. This apartment provides a terrace. Ubytování Apartament SZWED-POL se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VacationClub™ – Generała Maczka 2A Apartament 1B

VacationClub™ – Generała Maczka 2A Apartament 1B

Ubytování (Apartmán) VacationClub™ – Generała Maczka 2A Apartament 1B. VacationClub™ – Generała Maczka 2A Apartament 1B is situated in Unieście. The accommodation is 2.7 km from Mielno. Ubytování VacationClub™ – Generała Maczka 2A Apartament 1B se nachází ve městě 2a Generała Stanisława Maczka (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unieście Maczka 2a

Unieście Maczka 2a

Ubytování (Apartmán) Unieście Maczka 2a. Unieście Maczka 2a is located in Unieście. The property is 2.7 km from Mielno, and complimentary private parking is featured. Ubytování Unieście Maczka 2a se nachází ve městě 2a Generała Stanisława Maczka (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Anavill

Pensjonat Anavill

Ubytování (Penzion) Pensjonat Anavill. Pensjonat Anavill offers accommodation in Unieście. The guest house also features free WiFi and free private parking. Ubytování Pensjonat Anavill se nachází ve městě ul. Poprzeczna 5 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

U Rybaka

U Rybaka

Ubytování (Privát) U Rybaka. U Rybaka is situated in Unieście and offers free bikes and a garden. The property is 2.2 km from Mielno and free private parking is available. Ubytování U Rybaka se nachází ve městě ul. 6 Marca 24 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Enklawa Mielno przy plaży

Enklawa Mielno przy plaży

Ubytování (Apartmán) Enklawa Mielno przy plaży. Enklawa Mielno se nachází v Unieściu a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Apartmán stojí 36 km od Kolobřehu a 10 km od Koszalinu. Ubytování Enklawa Mielno przy plaży se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mielno Enklawa 28

Mielno Enklawa 28

Ubytování (Apartmán) Mielno Enklawa 28. Enklawa/ Mielno is situated in Unieście. This apartment offers a terrace. The apartment includes 1 bedroom and a living room with a flat-screen TV. Ubytování Mielno Enklawa 28 se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Jabłonka

Apartament Jabłonka

Ubytování (Prázdninový dům) Apartament Jabłonka. Located in Unieście in the West Pomerania region, Apartament Jabłonka has a garden. The accommodation is 34 km from Kołobrzeg. Ubytování Apartament Jabłonka se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VacationClub – Enklawa Apartament 11

VacationClub – Enklawa Apartament 11

Ubytování (Apartmán) VacationClub – Enklawa Apartament 11. Set in Unieście in the West Pomerania region, VacationClub – Enklawa Apartament 11 features a garden. This apartment provides a terrace. Ubytování VacationClub – Enklawa Apartament 11 se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wschodzące Słońce

Wschodzące Słońce

Ubytování (Privát) Wschodzące Słońce. Wschodzące Słońce features accommodation with a garden and free WiFi, and is situated in Unieście. Ubytování Wschodzące Słońce se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rewita Mielno

Rewita Mielno

Ubytování (Prázdninový areál) Rewita Mielno. Rewita Mielno se nachází v Unieściu, 400 metrů od pláže Mielno, a nabízí zahradu, soukromé parkoviště a terasu. Ubytování Rewita Mielno se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zefir Pokoje

Zefir Pokoje

Ubytování (Privát) Zefir Pokoje. Located in Unieście in the West Pomerania region, Zefir Pokoje provides accommodation with free private parking. A fridge and kettle are also featured. Ubytování Zefir Pokoje se nachází ve městě 6 Marca 30 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

One-Bedroom Apartment Uniescie 0 06

One-Bedroom Apartment Uniescie 0 06

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment Uniescie 0 06. One-Bedroom Apartment Uniescie 0 06 is situated in Unieście and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment Uniescie 0 06 se nachází ve městě (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Złote Piaski

Złote Piaski

Ubytování (Apartmán) Złote Piaski. Złote Piaski se nachází v Unieściu v Západopomořanském vojvodství a nabízí zahradu. 2,7 km od Mielna. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Złote Piaski se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Sea&Lake Apartamenty

Sea&Lake Apartamenty

Ubytování (Apartmán) Sea&Lake Apartamenty. Sea&Lake Apartamenty nabízí ubytování se zahradou v Unieściu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. K dispozici je také terasa. Ubytování Sea&Lake Apartamenty se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Na Mierzei - 365PAM

Apartament Na Mierzei - 365PAM

Ubytování (Apartmán) Apartament Na Mierzei - 365PAM. Apartament Na Mierzei Mielno - 365PAM is situated in Unieście and offers a terrace. The accommodation is 36 km from Kołobrzeg. Ubytování Apartament Na Mierzei - 365PAM se nachází ve městě Unieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)