Hledat

Ubytování

Apartamenty "Kotlina" Apartmány

ul. Kolejowa 175, 57-500 Kladská Bystřice, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartamenty "Kotlina". Situated in Bystrzyca Kłodzka, 28 km from Lądek-Zdrój, Apartamenty "Kotlina" features a garden and free WiFi. Ubytování Apartamenty "Kotlina" se nachází ve městě ul. Kolejowa 175 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartamenty "Kotlina"

The apartment provides a children's playground and a barbecue. The units come with parquet floors and feature a fully equipped kitchen with a microwave, a flat-screen TV, and a private bathroom with shower and a hairdryer. A fridge, an oven and stovetop are also available, as well as a kettle. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Kladská Bystřice! Situated in Bystrzyca Kłodzka, 28 km from Lądek-Zdrój, Apartamenty "Kotlina" features a garden and free WiFi. Polanica-Zdrój is 20 km from Apartamenty "Kotlina", while Kudowa-Zdrój is 45 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartamenty "Kotlina"

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Láhev vody
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Stolní hry/puzzle
 • Dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Kladská Bystřice

Apartamenty ZYGFRYD

9,8

Apartamenty ZYGFRYD

Ubytování (Apartmán) Apartamenty ZYGFRYD. Apartamenty ZYGFRYD is situated in Bystrzyca Kłodzka. The accommodation is 26 km from Lądek-Zdrój. Ubytování Apartamenty ZYGFRYD se nachází ve městě Okrzei 28 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty ZYGFRYD

9,6

Apartamenty ZYGFRYD

Ubytování (Apartmán) Apartamenty ZYGFRYD. Apartamenty ZYGFRYD is located in Bystrzyca Kłodzka. The accommodation is 26 km from Lądek-Zdrój. Ubytování Apartamenty ZYGFRYD se nachází ve městě Okrzei 28 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśny Domek

9,5

Leśny Domek

Ubytování (Farma) Leśny Domek. Farma Leśny Domek se nachází ve městě Bystrzyca Kłodzka, 46 km od města Lądek-Zdrój, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Farma má gril. Ubytování Leśny Domek se nachází ve městě 9 Lasówka lasówka 9 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Osmelakowa dolina"

9,5

"Osmelakowa dolina"

Ubytování (Farma) "Osmelakowa dolina". Situated in Bystrzyca Kłodzka, 39 km from Lądek-Zdrój, "Osmelakowa dolina" features a shared lounge and free WiFi. Ubytování "Osmelakowa dolina" se nachází ve městě Spalona 14 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sudecka Chata

9,4

Sudecka Chata

Ubytování (Venkovský dům) Sudecka Chata. Sudecka Chata se nachází v Kladské Bystřici a nabízí ubytování s výhledem do zahrady a vybavením pro grilování. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Sudecka Chata se nachází ve městě Kladská Bystřice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Piotrowickiej Przełęczy

9,4

Na Piotrowickiej Przełęczy

Ubytování (Farma) Na Piotrowickiej Przełęczy. Situated in Bystrzyca Kłodzka in the Lower Silesia region, Na Piotrowickiej Przełęczy features accommodation with free private parking. Ubytování Na Piotrowickiej Przełęczy se nachází ve městě Piotrowice 1 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek pod Jesionem

9,4

Domek pod Jesionem

Ubytování (Apartmán) Domek pod Jesionem. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Domek pod Jesionem is situated in Bystrzyca Kłodzka. Ubytování Domek pod Jesionem se nachází ve městě Nowy Waliszow 43 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przystanek Lasówka

9,3

Przystanek Lasówka

Ubytování (Bed and breakfast) Przystanek Lasówka. Set in Lasowka, 45 km from Lądek-Zdrój, Przystanek Lasówka offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Przystanek Lasówka se nachází ve městě Lasowka 17 (Polsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NOCLEGI W DWORKU

9,3

NOCLEGI W DWORKU

Ubytování (Privát) NOCLEGI W DWORKU. Set in Bystrzyca Kłodzka, 27 km from Lądek-Zdrój, NOCLEGI W DWORKU offers a garden and free WiFi. A fridge and kettle are also offered. Ubytování NOCLEGI W DWORKU se nachází ve městě LUDOWA 22 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Lasem

9,2

Pod Lasem

Ubytování (Apartmán) Pod Lasem. Apartmán Pod Lasem se nachází v obci Lasówka, 8 km od lyžařského areálu Bedřichovka, a nabízí zahradu. Ubytování Pod Lasem se nachází ve městě Lasówka 62 a (Polsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jama Jagodna

9,2

Jama Jagodna

Ubytování (Apartmán) Jama Jagodna. Set in Spalona, close to Osmelakowa Dolina Ski Lift, Jama Jagodna offers accommodation with restaurant, ski equipment hire, ski-to-door access, a bar and a... Ubytování Jama Jagodna se nachází ve městě Spalona 6 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AGROTURYSTYKA POD ŚNIEŻNĄ

8,9

AGROTURYSTYKA POD ŚNIEŻNĄ

Ubytování (Farma) AGROTURYSTYKA POD ŚNIEŻNĄ. AGROTURYSTYKA POD ŚNIEŻNĄ senachází ve městě Bystrzyca Kłodzka. Nabízí gil, kuchyňský kout a Wi-Fi zdarma. Ubytování AGROTURYSTYKA POD ŚNIEŻNĄ se nachází ve městě MARIANÓWKA 12 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VaBank

8,6

VaBank

Ubytování (Privát) VaBank. VaBank se nachází ve městě Bystrzyca Kłodzka, 650 metrů od tržního náměstí a radnice. Ubytování VaBank se nachází ve městě ul. Mickiewicza 8 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sudecka Chata

8,1

Sudecka Chata

Ubytování (Bed and breakfast) Sudecka Chata. Bed and breakfast Sudecka Chata se nachází ve městě Bystrzyca Kłodzka a nabízí výhled na hory, bar, zahradu, sdílený lounge a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Sudecka Chata se nachází ve městě ul.Lasówka 8 Lasówka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Hotel Castle

8

Hotel Castle

Ubytování (Hotel) Hotel Castle. Hotel Castle se nachází v okouzlující neogotické stavbě v malebném historickém městě Bystrzyca Kłodzka, jižně od Kladska. Ubytování Hotel Castle se nachází ve městě Okrzei (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy

7,9

Domek letniskowy

Ubytování (Chata) Domek letniskowy. Domek letniskowy is set in Bystrzyca Kłodzka and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Domek letniskowy se nachází ve městě Wojska Polskiego 37 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abis

7,6

Abis

Ubytování (Hotel) Abis. Nově postavený Hotel Abis se nachází na klidném místě v Bystrzyci Kłodské a nabízí pohodlné pokoje a apartmány, příjemnou zahradní terasu a restauraci,... Ubytování Abis se nachází ve městě Kladská Bystřice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Czarna Góra Haven

Czarna Góra Haven

Ubytování (Aparthotel) Czarna Góra Haven. Located in Bystrzyca Kłodzka, Czarna Góra Haven offers accommodation with a balcony. Ubytování Czarna Góra Haven se nachází ve městě Kladská Bystřice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Thank You Life, Apartament 1 Feel Good

Pokoje Gościnne Thank You Life, Apartament 1 Feel Good

Ubytování (Apartmán) Pokoje Gościnne Thank You Life, Apartament 1 Feel Good. Pokoje Gościnne Thank You Life, Apartament 1 Feel Good is located in Bystrzyca Kłodzka and offers a garden. It offers free WiFi and a terrace. Ubytování Pokoje Gościnne Thank You Life, Apartament 1 Feel Good se nachází ve městě Kladská Bystřice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Thank You Life, Apartament 2 Forest For Rest

Pokoje Gościnne Thank You Life, Apartament 2 Forest For Rest

Ubytování (Apartmán) Pokoje Gościnne Thank You Life, Apartament 2 Forest For Rest. Pokoje Gościnne Thank You Life, Apartament 2 Forest For Rest is situated in Bystrzyca Kłodzka. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Pokoje Gościnne Thank You Life, Apartament 2 Forest For Rest se nachází ve městě Kladská Bystřice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Zaciszny

Apartament Zaciszny

Ubytování (Apartmán) Apartament Zaciszny. Apartament Zaciszny is set in Bystrzyca Kłodzka and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartament Zaciszny se nachází ve městě Kladská Bystřice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/3

Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/3

Ubytování (Apartmán) Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/3. Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/3 is situated in Bystrzyca Kłodzka. The accommodation is 26 km from Lądek-Zdrój. Ubytování Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/3 se nachází ve městě 28 Stefana Okrzei 28c.3.3 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Willa Maria

Agroturystyka Willa Maria

Ubytování (Farma) Agroturystyka Willa Maria. Located in Bystrzyca Kłodzka, Willa Maria offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Agroturystyka Willa Maria se nachází ve městě Kladská Bystřice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OW Sorrento

OW Sorrento

Ubytování (Rezort) OW Sorrento. Located in a quiet, calm area of Bystrzyca Kłodzka, 10 km from Czarna Góra Ski Resort, OW Sorrento offers rooms with free Wi-Fi. Ubytování OW Sorrento se nachází ve městě Marianówka 3 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Czarna Góra Sunny Terrace

Czarna Góra Sunny Terrace

Ubytování (Apartmán) Czarna Góra Sunny Terrace. Situated in Bystrzyca Kłodzka in the Lower Silesia region, Czarna Góra Sunny Terrace features a balcony. Ubytování Czarna Góra Sunny Terrace se nachází ve městě Kladská Bystřice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zielony Dom na Wzgórzu Ewelina Krupa

Zielony Dom na Wzgórzu Ewelina Krupa

Ubytování (Privát) Zielony Dom na Wzgórzu Ewelina Krupa. Offering garden views, Zielony Dom na Wzgórzu Ewelina Krupa in Bystrzyca Kłodzka offers accommodation, a restaurant, a shared lounge, a garden, barbecue... Ubytování Zielony Dom na Wzgórzu Ewelina Krupa se nachází ve městě Kladská Bystřice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/2

Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/2

Ubytování (Apartmán) Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/2. Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/2 is situated in Bystrzyca Kłodzka. The property is 27 km from Lądek-Zdrój and free private parking is offered. Ubytování Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/2 se nachází ve městě 28 Stefana Okrzei 28c/3/2 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Superior Mountain View Apartament

Superior Mountain View Apartament

Ubytování (Apartmán) Superior Mountain View Apartament. Superior Mountain View Apartament is set in Bystrzyca Kłodzka. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Superior Mountain View Apartament se nachází ve městě Sienna (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament u Makosi

Apartament u Makosi

Ubytování (Apartmán) Apartament u Makosi. Apartament u Makosi is situated in Bystrzyca Kłodzka. Guests have access to free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartament u Makosi se nachází ve městě Kladská Bystřice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/1

Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/1

Ubytování (Apartmán) Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/1. Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/1 is situated in Bystrzyca Kłodzka and offers a terrace. Ubytování Apartamenty ZYGFRYD 28C/3/1 se nachází ve městě 28 Stefana Okrzei 28c/3/1 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Czarna Góra Panorama

Czarna Góra Panorama

Ubytování (Apartmán) Czarna Góra Panorama. Czarna Góra Panorama is situated in Bystrzyca Kłodzka and offers a terrace. The accommodation is 27 km from Polanica-Zdrój. Ubytování Czarna Góra Panorama se nachází ve městě Kladská Bystřice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)