Hledat

Ubytování

Apartamenty Babina Apartmány

Babina 19, 62-800 Kališ, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Babina. Located in Kalisz, Apartamenty Babina provides accommodation less than 1 km from BWA Art Gallery and 4 km from Winiary Arena. Ubytování Apartamenty Babina se nachází ve městě Babina 19 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartamenty Babina

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Kališ. Located in Kalisz, Apartamenty Babina provides accommodation less than 1 km from BWA Art Gallery and 4 km from Winiary Arena. A stovetop and kettle are also offered. All units feature a cable flat-screen TV, a private bathroom with shower and a fully equipped kitchenette with a fridge. Free WiFi is featured throughout the property and private parking is available on site.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkoviště
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Apartamenty Babina

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Soukromé parkování je možné za 10 PLN na den v areálu hotelu (rezervace nutná).
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Kališ

Apartament na 6-stym

9,8

Apartament na 6-stym

Ubytování (Apartmán) Apartament na 6-stym. Within 1.2 km of BWA Art Gallery and 2.7 km of Winiary Arena, Apartament na 6-stym features free WiFi and a terrace. Ubytování Apartament na 6-stym se nachází ve městě Kališ (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Zacisze

9,8

Apartament Zacisze

Ubytování (Apartmán) Apartament Zacisze. Apartament Zacisze se nachází ve městě Kalisz, 300 metrů od arény Kalisz. Ubytování Apartament Zacisze se nachází ve městě Blizinskiego 6 24 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Metropolis Apartamenty Centrum

9,8

Metropolis Apartamenty Centrum

Ubytování (Aparthotel) Metropolis Apartamenty Centrum. Metropolis Apartamenty Centrum has city views, free WiFi and free private parking, set in Kalisz, 1.2 km from BWA Art Gallery. Ubytování Metropolis Apartamenty Centrum se nachází ve městě ul. Chopina 26 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament I Calisia

9,7

Apartament I Calisia

Ubytování (Apartmán) Apartament I Calisia. Apartament I Calisia se nachází v Kaliszu v regionu Velké Polsko a nabízí balkon. Ubytování Apartament I Calisia se nachází ve městě Kališ (Polsko - Velkopolské vojvodství).

Dobra Noc

9,7

Dobra Noc

Ubytování (Privát) Dobra Noc. Dobra Noc se nachází v Kaliszu, 1,5 km od umělecké galerie BWA a 3,1 km od Winiary Areny, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Dobra Noc se nachází ve městě Kališ (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pure Rental Apartments Kalisz

9,6

Pure Rental Apartments Kalisz

Ubytování (Apartmán) Pure Rental Apartments Kalisz. Featuring city views, Pure Rental Apartments Kalisz offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from BWA Art Gallery. Ubytování Pure Rental Apartments Kalisz se nachází ve městě 15 Główny Rynek (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w kamienicy z widokiem na planty

9,5

Apartament w kamienicy z widokiem na planty

Ubytování (Apartmán) Apartament w kamienicy z widokiem na planty. Apartament w kamienicy z widokiem na planty offers accommodation in Kalisz, 200 metres from BWA Art Gallery and 4 km from Winiary Arena. Ubytování Apartament w kamienicy z widokiem na planty se nachází ve městě Kališ (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LuxApart Kalisz V.I.P

9,5

LuxApart Kalisz V.I.P

Ubytování (Apartmán) LuxApart Kalisz V.I.P. Featuring city views, LuxApart Kalisz V.I.P provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from BWA Art Gallery. Ubytování LuxApart Kalisz V.I.P se nachází ve městě Korczak 15/62 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Nastrojowy

9,4

Apartament Nastrojowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Nastrojowy. Set in Kalisz, 2.4 km from BWA Art Gallery and 3.3 km from Winiary Arena, Apartament Nastrojowy offers air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování Apartament Nastrojowy se nachází ve městě Korczak 6/27 Piętro 1 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hampton By Hilton Kalisz

9,4

Hampton By Hilton Kalisz

Ubytování (Hotel) Hampton By Hilton Kalisz. Hampton By Hilton Kalisz has a restaurant, fitness centre, a bar and shared lounge in Kalisz. Ubytování Hampton By Hilton Kalisz se nachází ve městě ul. Fryderyka Chopina 9 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Polna

9,4

Apartamenty Polna

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Polna. Located 3.4 km from BWA Art Gallery, Apartamenty Polna provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartamenty Polna se nachází ve městě Polna 131 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przestronny Apartament

9,4

Przestronny Apartament

Ubytování (Apartmán) Przestronny Apartament. Przestronny Apartament is situated in Kalisz, 1.3 km from BWA Art Gallery and 3.2 km from Winiary Arena, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Przestronny Apartament se nachází ve městě Górnośląska 12 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Rodzinny w Kaliszu

9,4

Apartament Rodzinny w Kaliszu

Ubytování (Apartmán) Apartament Rodzinny w Kaliszu. Set in Kalisz, this apartment features a terrace. The unit is 1 km from Winiary Arena. The property features good connections with the centre. Ubytování Apartament Rodzinny w Kaliszu se nachází ve městě 40 Hanki Sawickiej (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kalisz

9,3

Apartament Kalisz

Ubytování (Apartmán) Apartament Kalisz. Situated less than 1 km from BWA Art Gallery and 3 km from Winiary Arena, Apartament Kalisz offers accommodation located in Kalisz. Ubytování Apartament Kalisz se nachází ve městě Kališ (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komoda Club Residence

9,3

Komoda Club Residence

Ubytování (Hotel) Komoda Club Residence. Offering a restaurant and a lobby bar, Komoda Club Residence is located in a quiet area in the vicinity of a park in Kalisz, the oldest city park in Poland... Ubytování Komoda Club Residence se nachází ve městě Niecała 6a (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Złota 71

9,2

Apartamenty Złota 71

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Złota 71. Set in Kalisz, Apartamenty Złota 71 offers garden views and free WiFi, 2.3 km from BWA Art Gallery and 5 km from Winiary Arena. Ubytování Apartamenty Złota 71 se nachází ve městě ul. Złota 71/41 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Złoty i Srebrny

9,2

Apartament Złoty i Srebrny

Ubytování (Apartmány) Apartament Złoty i Srebrny. Set within 2.3 km of BWA Art Gallery and 5 km of Winiary Arena in Kalisz, Apartament Złoty i Srebrny offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Apartament Złoty i Srebrny se nachází ve městě Kališ (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Europa

9,1

Hotel Europa

Ubytování (Hotel) Hotel Europa. Located in the cultural and business centre of Kalisz town, Hotel Europa offers great views, comfortable accommodation with free Wi-Fi and the care of... Ubytování Hotel Europa se nachází ve městě Aleja Wolności 5 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JDK Apartamenty Kalisz Podmiejska

9

JDK Apartamenty Kalisz Podmiejska

Ubytování (Apartmán) JDK Apartamenty Kalisz Podmiejska. Featuring city views, JDK Apartamenty Kalisz Podmiejska offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2.3 km from Winiary Arena. It is set 2. Ubytování JDK Apartamenty Kalisz Podmiejska se nachází ve městě Podmiejska 25/51 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Rynek Główny

9

Apartamenty Rynek Główny

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Rynek Główny. Situated in Kalisz, less than 1 km from BWA Art Gallery and 4.3 km from Winiary Arena, Apartamenty Rynek Główny features city views and free WiFi. Ubytování Apartamenty Rynek Główny se nachází ve městě Zlota 1/4 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LuxApart Kalisz Złota

8,9

LuxApart Kalisz Złota

Ubytování (Apartmán) LuxApart Kalisz Złota. Tento dvoupodlažní klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od starého trhu a 600 metrů od galerie umění BWA v Kaliszu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování LuxApart Kalisz Złota se nachází ve městě Kališ (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Rodzinny S10

8,8

Apartament Rodzinny S10

Ubytování (Apartmán) Apartament Rodzinny S10. Apartament Rodzinny S10 offers accommodation in Kalisz, 5 km from Winiary Arena. Ubytování Apartament Rodzinny S10 se nachází ve městě ul. Stawiszyńska 37 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przytulna kawalerka

8,7

Przytulna kawalerka

Ubytování (Apartmán) Przytulna kawalerka. Offering free WiFi and city views, Przytulna kawalerka provides accommodation set in Kalisz, just 1.9 km from BWA Art Gallery. The apartment is 3. Ubytování Przytulna kawalerka se nachází ve městě Legionów 15-17 117 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

E.T. Hotel

8,7

E.T. Hotel

Ubytování (Hotel) E.T. Hotel. E.T. Hotel in Kalisz is located in quiet and green surroundings near the park. It offers warmly decorated rooms with free Wi-Fi and private bathrooms. Ubytování E.T. Hotel se nachází ve městě ul. Tuwima 6 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Stary Kalisz

8,6

Villa Stary Kalisz

Ubytování (Penzion) Villa Stary Kalisz. Villa Stary Kalisz is situated 100 metres from the Przyjaźń Park and offers classically appointed rooms with free WiFi and private bathroom facilities. Ubytování Villa Stary Kalisz se nachází ve městě ul. Polna 63b (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chwila relaksu 2

8,6

Chwila relaksu 2

Ubytování (Apartmán) Chwila relaksu 2. Chwila relaksu 2 enjoys a location in Kalisz, just 500 metres from BWA Art Gallery and 5 km from Winiary Arena. Ubytování Chwila relaksu 2 se nachází ve městě Grodzka 11/13 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magic Garden Hostel

8,6

Magic Garden Hostel

Ubytování (Hostel) Magic Garden Hostel. Magic Garden Hostel is located in a quiet area by the river Prosna in Kalisz. The property features a garden and free WiFi access. The property is 1. Ubytování Magic Garden Hostel se nachází ve městě JAGODOWA 16 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Roma

8,6

Hotel Roma

Ubytování (Hotel) Hotel Roma. Hotel Roma se nachází v Kaliszu, necelý 1 km od umělecké galerie BWA, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Hotel Roma se nachází ve městě Kališ (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Hostel Stajnia Wolica

8,5

B&B Hostel Stajnia Wolica

Ubytování (Hostel) B&B Hostel Stajnia Wolica. B&B Hostel Stajnia Wolica is located in Wolica. The hostel also provides free WiFi and free private parking. Ubytování B&B Hostel Stajnia Wolica se nachází ve městě Wolica 1G (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament by Golden Gate

8,4

Apartament by Golden Gate

Ubytování (Apartmán) Apartament by Golden Gate. Offering city views, Apartament by Golden Gate is an accommodation set in Kalisz, 2.7 km from BWA Art Gallery and 3.2 km from Winiary Arena. Ubytování Apartament by Golden Gate se nachází ve městě Kališ (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Babina

8,1

Pokoje Babina

Ubytování (Hostel) Pokoje Babina. Situated in Kalisz, less than 1 km from BWA Art Gallery, Pokoje Babina features views of the city. Ubytování Pokoje Babina se nachází ve městě 19 Babina (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Calisia

8

Hotel Calisia

Ubytování (Hotel) Hotel Calisia. Located in the Kalisz centre, 500 metres from the Old Town, Hotel Calisia features rooms with free Wi-Fi and LCD TV with satellite channels. Ubytování Hotel Calisia se nachází ve městě Nowy Świat 1-3 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baba Hostel

8

Baba Hostel

Ubytování (Hostel) Baba Hostel. Baba Hostel is located in Kalisz and features a 24-hour front desk and free WiFi. Most rooms have a shared bathroom with a shower. Ubytování Baba Hostel se nachází ve městě Babina 19 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Rodzinny S8

8

Apartament Rodzinny S8

Ubytování (Apartmán) Apartament Rodzinny S8. Apartament Rodzinny S8 offers accommodation in Kalisz, less than 1 km from BWA Art Gallery and 5 km from Winiary Arena. Ubytování Apartament Rodzinny S8 se nachází ve městě Stawiszyńska 37 8 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kalisz

8

Apartament Kalisz

Ubytování (Privát) Apartament Kalisz. Located in Kalisz, within 5 km of BWA Art Gallery and 6 km of Winiary Arena, Apartament Kalisz provides accommodation with a garden and free WiFi... Ubytování Apartament Kalisz se nachází ve městě Kališ (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barbara

7,8

Barbara

Ubytování (Apartmán) Barbara. Barbara in Kalisz provides accommodation with free WiFi, 500 metres from BWA Art Gallery and 5 km from Winiary Arena. Ubytování Barbara se nachází ve městě 3 Maja 17 13 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bursztyn

7,8

Hotel Bursztyn

Ubytování (Hotel) Hotel Bursztyn. Hotel Bursztyn is located 900 metres from a picturesque, 18th century city park. It offers spacious rooms with free Wi-Fi access. Ubytování Hotel Bursztyn se nachází ve městě ul. Łódzka 29 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Seven 7

7,7

Hotel Seven 7

Ubytování (Hotel) Hotel Seven 7. Hotel Seven is located in the centre of Kalisz, within walking distance of the Old Market, about 3 kilometres from a bus station. Ubytování Hotel Seven 7 se nachází ve městě Częstochowska 77 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi 24h Kalisz

7,7

Noclegi 24h Kalisz

Ubytování (Privát) Noclegi 24h Kalisz. Located 2.8 km from BWA Art Gallery, Noclegi 24h Kalisz provides accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Noclegi 24h Kalisz se nachází ve městě Długa 38 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazur

7,3

Mazur

Ubytování (Apartmán) Mazur. Offering city views, Mazur is an accommodation set in Kalisz, 1.4 km from BWA Art Gallery and 4.1 km from Winiary Arena. Ubytování Mazur se nachází ve městě Mazurska 2-4-6 41 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Serbinowska

5,3

Apartament Serbinowska

Ubytování (Apartmán) Apartament Serbinowska. Apartament Serbinowska in Kalisz provides accommodation with free WiFi, 2.1 km from Winiary Arena and 2.6 km from BWA Art Gallery. Ubytování Apartament Serbinowska se nachází ve městě 15 Serbinowska 1 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Loft Kalisz

Modern Loft Kalisz

Ubytování (Apartmán) Modern Loft Kalisz. Situated in Kalisz in the Greater Poland region, Modern Loft Kalisz features a balcony. Ubytování Modern Loft Kalisz se nachází ve městě 31 Pułaskiego (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Szaława

Apartament Szaława

Ubytování (Apartmán) Apartament Szaława. Apartament Szaława in Kalisz offers accommodation with free WiFi, 4.2 km from Winiary Arena. The property is 5 km from BWA Art Gallery. Ubytování Apartament Szaława se nachází ve městě Kališ (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Rodzinny S7

Apartament Rodzinny S7

Ubytování (Apartmán) Apartament Rodzinny S7. Apartament Rodzinny S7 offers accommodation in Kalisz, 5 km from Winiary Arena. Ubytování Apartament Rodzinny S7 se nachází ve městě Stawiszyńska 37 7 (Polsko - Velkopolské vojvodství).

Apartamenty Dobra Noc

Apartamenty Dobra Noc

Ubytování (Bed and breakfast) Apartamenty Dobra Noc. Situated within 1.5 km of BWA Art Gallery and 3.1 km of Winiary Arena in Kalisz, Apartamenty Dobra Noc features accommodation with a flat-screen TV. Ubytování Apartamenty Dobra Noc se nachází ve městě Kališ (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi u Joanny

Noclegi u Joanny

Ubytování (Farma) Noclegi u Joanny. Set 10 km from BWA Art Gallery, Noclegi u Joanny offers accommodation with barbecue facilities, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Noclegi u Joanny se nachází ve městě Russów 17 (Polsko - Velkopolské vojvodství).

Apartament

Apartament

Ubytování (Apartmán) Apartament. Set in Kalisz, 1.8 km from Winiary Arena and 4.4 km from BWA Art Gallery, Apartament offers air conditioning. This property offers access to a terrace. Ubytování Apartament se nachází ve městě Prymasa Stefana Wyszyńskiego (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JM Noclegi

JM Noclegi

Ubytování (Privát) JM Noclegi. Set within 800 metres of BWA Art Gallery and 5 km of Winiary Arena in Kalisz, Noclegi Piwna provides accommodation with a flat-screen TV. Ubytování JM Noclegi se nachází ve městě Kališ (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament wygodny S4

Apartament wygodny S4

Ubytování (Apartmán) Apartament wygodny S4. Within less than 1 km of BWA Art Gallery and 5 km of Winiary Arena, Apartament wygodny S4 features free WiFi and a garden. Ubytování Apartament wygodny S4 se nachází ve městě Stawiszyńska 37 4 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament wygodny S3

Apartament wygodny S3

Ubytování (Apartmán) Apartament wygodny S3. Boasting a garden, Apartament wygodny S3 offers accommodation in Kalisz with free WiFi and garden views. Ubytování Apartament wygodny S3 se nachází ve městě Stawiszyńska 37 3 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coffee Apartment

Coffee Apartment

Ubytování (Apartmán) Coffee Apartment. Coffee Apartment is set in Kalisz. With free private parking, the property is 2.6 km from BWA Art Gallery and 3.1 km from Winiary Arena. Ubytování Coffee Apartment se nachází ve městě Korczak 19a/14 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)