Hledat

Ubytování

Apartamenty Asturia Apartmány

ul. Widokowa 19, 38-481 Rymanów-Zdrój, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Asturia. Situated in Rymanów-Zdrój, 30 km from Sanok, Apartamenty Asturia features a garden and free WiFi. The apartment provides a terrace. Ubytování Apartamenty Asturia se nachází ve městě ul. Widokowa 19 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartamenty Asturia

The nearest airport is Rzeszów-Jasionka Airport, 88 km from the accommodation. The apartment provides a terrace. Situated in Rymanów-Zdrój, 30 km from Sanok, Apartamenty Asturia features a garden and free WiFi. Iwonicz-Zdrój is 14 km from Apartamenty Asturia, while Krosno is 20 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartamenty Asturia

  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování v polském městě Rymanów-Zdrój

Domek Panorama

9,9

Domek Panorama

Ubytování (Chata) Domek Panorama. Domek Panorama is set in Rymanów-Zdrój and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Domek Panorama se nachází ve městě Kasztanowa 78 (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Dom Pod Lipą

9,5

Dom Pod Lipą

Ubytování (Farma) Dom Pod Lipą. Dom Pod Lipą se nachází ve městě Rymanów-Zdrój, 31 km od Sanoku, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dom Pod Lipą se nachází ve městě Rymanów-Zdrój (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Parkowa

9,4

Willa Parkowa

Ubytování (Farma) Willa Parkowa. Situated in Rymanów-Zdrój, 31 km from Sanok, Willa Parkowa features a garden and free WiFi. The farm stay provides a terrace. Ubytování Willa Parkowa se nachází ve městě 18 Słoneczny Stok (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Asturia

9,3

Villa Asturia

Ubytování (Penzion) Villa Asturia. Villa Asturia is located in a quiet area near a forest in Rymanów-Zdrój and offers a restaurant and a bar, as well as free WiFi access. Ubytování Villa Asturia se nachází ve městě ul.Widokowa 21 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Zofia

9,3

Willa Zofia

Ubytování (Rezort) Willa Zofia. Willa Zofia features a garden and a terrace in Rymanów-Zdrój. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Willa Zofia se nachází ve městě ul. Wyspianskiegi 1 Rymanów Zdrój (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Kaja

9,2

Pensjonat Kaja

Ubytování (Penzion) Pensjonat Kaja. Pensjonat Kaja is located in Rymanów-Zdrój and features a garden. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Pensjonat Kaja se nachází ve městě Ogrodowa 5 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gołąbek-Opatrzność

9,2

Gołąbek-Opatrzność

Ubytování (Hotel) Gołąbek-Opatrzność. Gołąbek-Opatrzność is offering accommodation in Rymanów-Zdrój. The hotel offers both free WiFi and free private parking. Ubytování Gołąbek-Opatrzność se nachází ve městě Rymanów-Zdrój (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Zdrojowy

9,1

Apartament Zdrojowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Zdrojowy. Offering free WiFi and river views, Apartament Zdrojowy is an accommodation set in Rymanów-Zdrój. The apartment has pool views and is 30 km from Sanok. Ubytování Apartament Zdrojowy se nachází ve městě Rymanów-Zdrój (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Marysieńka

9

Agroturystyka Marysieńka

Ubytování (Farma) Agroturystyka Marysieńka. Located in Rymanów-Zdrój, Agroturystyka Marysieńka offers accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování Agroturystyka Marysieńka se nachází ve městě Rymanów-Zdrój (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Bliźniaczek

8,6

Agroturystyka Bliźniaczek

Ubytování (Penzion) Agroturystyka Bliźniaczek. Agroturystyka Bliźniaczek is located in Rymanów-Zdrój, 850 metres from the Mineral Water Pump Room and 3 km from Rymanów. Ubytování Agroturystyka Bliźniaczek se nachází ve městě ul. Ogrodowa 12 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Zacisze

8

Zajazd Zacisze

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Zacisze. Located in Rymanów-Zdrój, Zajazd Zacisze features a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Zajazd Zacisze se nachází ve městě Ogrodowa 28 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Świtezianka

7,6

Świtezianka

Ubytování (Hotel) Świtezianka. Świtezianka is located in Rymanów-Zdrój. Providing a restaurant, the property also has a bar, as well as an indoor pool. Ubytování Świtezianka se nachází ve městě ul. Kasztanowa 4 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rymanowskie Zamczysko

Rymanowskie Zamczysko

Ubytování (Prázdninový dům) Rymanowskie Zamczysko. Situated in Rymanów-Zdrój in the Podkarpackie region, Rymanowskie Zamczysko has a garden. Ubytování Rymanowskie Zamczysko se nachází ve městě 3 Maja 204 b - (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty ,,U Macieja'' Rymanów-Zdrój

Apartamenty ,,U Macieja'' Rymanów-Zdrój

Ubytování (Apartmán) Apartamenty ,,U Macieja'' Rymanów-Zdrój. Set in Rymanów-Zdrój in the Podkarpackie region, Apartamenty, U Macieja'' Rymanów-Zdrój has a terrace. Ubytování Apartamenty ,,U Macieja'' Rymanów-Zdrój se nachází ve městě Rymanów-Zdrój (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karpacka Chata

Karpacka Chata

Ubytování (Prázdninový dům) Karpacka Chata. Karpacka Chata is located in Rymanów-Zdrój and offers a terrace. Ubytování Karpacka Chata se nachází ve městě 3 Maja 204 a - (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zdrojówka Domki

Zdrojówka Domki

Ubytování (Prázdninový dům) Zdrojówka Domki. Located in Rymanów-Zdrój in the Podkarpackie region, Zdrojówka Domki features a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytování Zdrojówka Domki se nachází ve městě Rymanów-Zdrój (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)