Hledat

Ubytování

Apartamenty Apartinfo Nadmorski Park Apartmány

Leśna 9, 84-140 Jastarnia, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Apartinfo Nadmorski Park. Apartamenty Apartinfo Nadmorski Park is located just 100 metres from the sandy beach. Ubytování Apartamenty Apartinfo Nadmorski Park se nachází ve městě Leśna 9 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartamenty Apartinfo Nadmorski Park

It features a modern apartment with a spacious terrace, LCD TV with a DVD player, a fully-equipped kitchenette and free Wi-Fi. Free parking is provided on site. Guests can benefit from a dishwasher and a washing machine. A private bathroom comes with a shower and a hairdryer. The apartment at the Apartinfo Nadmorski Park is fitted with a seating area with a sofa. Apartamenty Apartinfo Nadmorski Park is located just 100 metres from the sandy beach. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Jastarnia. At the Apartinfo guests can make use of the outdoor BBQ facilities.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Apartamenty Apartinfo Nadmorski Park

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Jastarnia

Willa Dominik

10

Willa Dominik

Ubytování (Privát) Willa Dominik. Set in Jastarnia, Willa Dominik features accommodation with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is provided. A microwave and kettle are also available. Ubytování Willa Dominik se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Draga

9,8

Apartamenty Draga

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Draga. Apartamenty Draga jsou apartmá a studio s Wi-Fo zdarma situované v Jastarnii. Ubytování Apartamenty Draga se nachází ve městě 1 Meczennikow Piasnicy (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Premium Przyczepy w Surf Wiosce

9,8

Premium Przyczepy w Surf Wiosce

Ubytování (Kemp) Premium Przyczepy w Surf Wiosce. Situated 2.3 km from Jurata Beach, Premium Przyczepy w Surf Wiosce offers accommodation with a patio. Private parking is available on site. Ubytování Premium Przyczepy w Surf Wiosce se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

mikroKlimat II

9,8

mikroKlimat II

Ubytování (Apartmány) mikroKlimat II. MikroKlimat II se nachází v Jastarnii, 250 metrů od pláže Jastarnia, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování mikroKlimat II se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Haven Moonapart Jastarnia

9,8

Willa Haven Moonapart Jastarnia

Ubytování (Apartmán) Willa Haven Moonapart Jastarnia. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Willa Haven Moonapart Jastarnia is set in Jastarnia. Ubytování Willa Haven Moonapart Jastarnia se nachází ve městě Ogrodowa 136/11 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Corka Rybaka Apartments

9,7

Corka Rybaka Apartments

Ubytování (Apartmány) Corka Rybaka Apartments. Apartmány Corka Rybaka se nacházejí ve městě Jastarnia, 4,4 km od Helské kosy, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Corka Rybaka Apartments se nachází ve městě ul. Spokojna 12 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Inez

9,7

Inez

Ubytování (Penzion) Inez. Inez is set in Jastarnia and features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Inez se nachází ve městě Mickiewicza 81 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun&Sea

9,7

Sun&Sea

Ubytování (Privát) Sun&Sea. Situated in Jastarnia, 14 km from Hel, Sun&Sea features a terrace and free WiFi. There is a fully equipped private bathroom with shower and a hairdryer. Ubytování Sun&Sea se nachází ve městě Wydmowa 20 A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pauza

9,7

Villa Pauza

Ubytování (Privát) Villa Pauza. Jastarnia is located on the Hel Sandbar, Villa Pauza provides accommodation with a kitchenette. Free WiFi is offered. Ubytování Villa Pauza se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Zatoka - OZONOWANIE

9,7

Willa Zatoka - OZONOWANIE

Ubytování (Privát) Willa Zatoka - OZONOWANIE. Set in Jastarnia in the Pomerania region and Jurata Beach reachable within 2 km, Willa Zatoka - OZONOWANIE offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Willa Zatoka - OZONOWANIE se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Laura

9,7

Willa Laura

Ubytování (Penzion) Willa Laura. Vila Laura se nachází v Jastarnii, 5 km od pobřeží Hel Sandbar, a nabízí Wi-Fi zdarma a gril. Ubytování Willa Laura se nachází ve městě Ogrodowa 100 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U motyli

9,7

U motyli

Ubytování (Privát) U motyli. Boasting accommodation with a balcony, U motyli is situated in Jastarnia. The accommodation is 39 km from Gdańsk. The homestay features a flat-screen TV. Ubytování U motyli se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki BLANKA Jastarnia

9,7

Domki BLANKA Jastarnia

Ubytování (Chata) Domki BLANKA Jastarnia. Situated in Jastarnia in the Pomerania region and Jurata Beach reachable within 1. Ubytování Domki BLANKA Jastarnia se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTY ZATOKA

9,7

APARTAMENTY ZATOKA

Ubytování (Apartmány) APARTAMENTY ZATOKA. APARTAMENTY ZATOKA features sea views, free WiFi and free private parking, set in Jastarnia, 2 km from Jurata Beach. Ubytování APARTAMENTY ZATOKA se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Marand

9,7

Willa Marand

Ubytování (Privát) Willa Marand. Willa Marand is located in Jastarnia, 14 km from Hel Sandbar. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels. Ubytování Willa Marand se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Cove

9,6

Willa Cove

Ubytování (Privát) Willa Cove. Located in Jastarnia, 6 km from Hel Sandbar, Willa Cove offers rooms with air conditioning and free WiFi. Ubytování Willa Cove se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Goscinne Bemar

9,6

Pokoje Goscinne Bemar

Ubytování (Privát) Pokoje Goscinne Bemar. POKOJE GOSCINNE BEMAR se nachází v Jastarnii, 14 km od letiště Hel Sandbar. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Pokoje Goscinne Bemar se nachází ve městě ul.Tadeusza Kosciuszki 22 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Willa Klara

9,6

Willa Klara

Ubytování (Penzion) Willa Klara. Willa Klara se nachází ve městě Jastarnia v Pomořansku a nabízí gril, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a celoroční... Ubytování Willa Klara se nachází ve městě Ks. B. Sychty 151 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pastelowa

9,6

Villa Pastelowa

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Pastelowa. Villa Pastelowa se nachází na pláži Hel Sandbar v Jastarnii a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, dětské hřiště, terasu a parkování na místě zdarma. Ubytování Villa Pastelowa se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przystanek Wczasy

9,6

Przystanek Wczasy

Ubytování (Prázdninový dům) Przystanek Wczasy. Przystanek Wczasy is situated in Jastarnia and offers a terrace. Ubytování Przystanek Wczasy se nachází ve městě ul. A. Mickiewicza 148 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HORYZONT pokoje gościnne

9,6

HORYZONT pokoje gościnne

Ubytování (Penzion) HORYZONT pokoje gościnne. Located in Jastarnia, HORYZONT pokoje gościnne features a garden. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování HORYZONT pokoje gościnne se nachází ve městě Mickiewicza 42 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Art

9,5

Willa Art

Ubytování (Penzion) Willa Art. Willa Art se nachází ve městě Jastarnia. Nabízí ubytování se zahradou, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Willa Art se nachází ve městě Portowa 33 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wenge

9,5

Wenge

Ubytování (Apartmán) Wenge. Situated in Jastarnia, 500 metres from Jastarnia Beach, Wenge features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Wenge se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Jastarnia ul Bałtycka

9,5

Apartament Jastarnia ul Bałtycka

Ubytování (Apartmán) Apartament Jastarnia ul Bałtycka. Apartament Jastarnia ul Bałtycka is situated in Jastarnia. The accommodation is 15 km from Hel. Ubytování Apartament Jastarnia ul Bałtycka se nachází ve městě 26 Bałtycka (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

eMeN Apartamenty Jastarnia

9,5

eMeN Apartamenty Jastarnia

Ubytování (Privát) eMeN Apartamenty Jastarnia. Ubytování v soukromí eMeN Apartamenty Jastarnia se nachází ve městě Jastarnia a nabízí apartmány se zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování eMeN Apartamenty Jastarnia se nachází ve městě 136 Mickiewicza (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PATYKIEM PO WODZIE

9,5

PATYKIEM PO WODZIE

Ubytování (Prázdninový dům) PATYKIEM PO WODZIE. PATYKIEM PO WODZIE se nachází ve městě Jastarnia, 22 km od Gdyně. Nabízí společný lounge a terasu. Ubytování PATYKIEM PO WODZIE se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty u Rybaka

9,4

Apartamenty u Rybaka

Ubytování (Apartmány) Apartamenty u Rybaka. Apartamenty u Rybaka se nachází v Jastarnii, 5 km od Helské kosy. Nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartamenty u Rybaka se nachází ve městě 110 A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

mikroKlimat

9,4

mikroKlimat

Ubytování (Apartmány) mikroKlimat. MikroKlimat se nachází ve městě Jastarnia, 6 km od písečného poloostrova Hel, a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a monitorované soukromé... Ubytování mikroKlimat se nachází ve městě ul. Kościuszki 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Stornia

9,4

Willa Stornia

Ubytování (Apartmány) Willa Stornia. Offering garden views, Willa Stornia in Jastarnia provides accommodation and free bikes. Free WiFi is featured. Ubytování Willa Stornia se nachází ve městě Ogrodowa 65 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki KREDKA

9,4

Domki KREDKA

Ubytování (Prázdninový dům) Domki KREDKA. Domki KREDKA is located in Jastarnia and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Domki KREDKA se nachází ve městě ul. Ogrodowa 110 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina Plaza Apartamenty Jastarnia

9,4

Marina Plaza Apartamenty Jastarnia

Ubytování (Apartmány) Marina Plaza Apartamenty Jastarnia. Marina Plaza Apartamenty Jastarnia se nachází ve městě Jastarnia, 600 metrů od pláže u Baltského moře. Ubytování Marina Plaza Apartamenty Jastarnia se nachází ve městě Szyprów 26 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jeżynowa 30

9,4

Jeżynowa 30

Ubytování (Penzion) Jeżynowa 30. Jeżynowa 30 se nachází ve městě Jastarnia, 2,5 km od písečné kosy Hel, a nabízí ubytování se zahradou. Některé pokoje zahrnují balkon s výhledem do... Ubytování Jeżynowa 30 se nachází ve městě Jeżynowa 30 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aleksandra

9,4

Aleksandra

Ubytování (Privát) Aleksandra. Aleksandra se nachází v Jastarnii v Pomořansku, nedaleko místní pláže. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aleksandra se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dwa Morza

9,3

Villa Dwa Morza

Ubytování (Penzion) Villa Dwa Morza. Villa Dwa Morza is located in Jastarnia. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Dwa Morza se nachází ve městě Jeżynowa 1B (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Michalinka

9,3

Willa Michalinka

Ubytování (Privát) Willa Michalinka. Located in Jastarnia in the Pomerania region, Willa Michalinka has a garden. The accommodation features free WiFi. Ubytování Willa Michalinka se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Jurata Centrum

9,3

Apartament Jurata Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartament Jurata Centrum. Located in Jurata in the Pomerania region, Apartament Jurata Centrum has a balcony. Ubytování Apartament Jurata Centrum se nachází ve městě Jurata (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Konik Morski

9,3

Konik Morski

Ubytování (Privát) Konik Morski. Konik Morski is located on the Hel Peninsula, 350 meters from the center of Jastarnia, 200 meters from the Gdańsk Bay and 650 meters from the beach, Konik... Ubytování Konik Morski se nachází ve městě Szyprów 4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Letniskowe Grażyna

9,3

Domki Letniskowe Grażyna

Ubytování (Chata) Domki Letniskowe Grażyna. Domki Letniskowe Grażyna is located in Jastarnia and offers a terrace. Ubytování Domki Letniskowe Grażyna se nachází ve městě Stelmaszczyka 10 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Nadmorski Jastarnia

9,3

Apartament Nadmorski Jastarnia

Ubytování (Apartmán) Apartament Nadmorski Jastarnia. Apartament Nadmorski Jastarnia is located in Jastarnia and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartament Nadmorski Jastarnia se nachází ve městě 136 Mickiewicza (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jagodowy Dwór

9,3

Jagodowy Dwór

Ubytování (Apartmány) Jagodowy Dwór. Jagodowy Dwór se nachází ve městě Jastarnia, 3,1 km od Helské kosy. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístup do zahrady s terasou. Ubytování Jagodowy Dwór se nachází ve městě Ogrodowa 56 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty i Pokoje Gościnne Relax

9,2

Apartamenty i Pokoje Gościnne Relax

Ubytování (Privát) Apartamenty i Pokoje Gościnne Relax. Set in Jastarnia in the Pomerania region, Apartamenty i Pokoje Gościnne Relax offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartamenty i Pokoje Gościnne Relax se nachází ve městě 1 Sportowa (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enklawa

9,2

Enklawa

Ubytování (Apartmány) Enklawa. Apartmán Enklawa se nachází ve městě Jastarnia a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Enklawa se nachází ve městě 20 Stelmaszczyka (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Haven BlueApart Jastarnia

9,2

Willa Haven BlueApart Jastarnia

Ubytování (Apartmány) Willa Haven BlueApart Jastarnia. Located in Jastarnia, 16 km from Hel, Willa Haven BlueApart Jastarnia provides a garden and free WiFi. Ubytování Willa Haven BlueApart Jastarnia se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Ada

9,2

Willa Ada

Ubytování (Apartmány) Willa Ada. Willa Ada se nachází v Jastarnii a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, zázemí pro grilování a možnost bezplatného využití jízdních kol. Ubytování Willa Ada se nachází ve městě ul. Księdza Wojciecha Kossaka-Główczewskiego 10 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Willa Litoral

9,2

Willa Litoral

Ubytování (Privát) Willa Litoral. Situated in Jastarnia, 15 km from Hel, Willa Litoral features a garden and free WiFi. Ubytování Willa Litoral se nachází ve městě 5 Krótka (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Dominika

9,2

Pokoje Gościnne Dominika

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Dominika. Located in Jastarnia in the Pomerania region, Pokoje Gościnne Dominika provides accommodation with free private parking. Ubytování Pokoje Gościnne Dominika se nachází ve městě 11 Sztormowa (Polsko - Pomořské vojvodství).

Villa Cannes Resort

9,2

Villa Cannes Resort

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Cannes Resort. Villa Cannes Resort se nachází jen pár minut chůze od centra města Jastarnia, pouhých 350 metrů od zdejšího přístavu a 400 metrů od písečné pláže. Ubytování Villa Cannes Resort se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek w Porcie

9,1

Domek w Porcie

Ubytování (Kemp) Domek w Porcie. Located in Jastarnia in the Pomerania region, Domek w Porcie provides accommodation with free private parking. Ubytování Domek w Porcie se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství).

Mario Pokoje Gościnne

9,1

Mario Pokoje Gościnne

Ubytování (Privát) Mario Pokoje Gościnne. Located in Jastarnia in the Pomerania region, Mario Pokoje Gościnne features a garden. This property offers access to a balcony. Ubytování Mario Pokoje Gościnne se nachází ve městě Jastarnia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Jadwiga Konkel

9,1

Pokoje Jadwiga Konkel

Ubytování (Penzion) Pokoje Jadwiga Konkel. Pokoje Jadwiga Konkel in Jastarnia has a garden and a terrace. All rooms boast a kitchenette, a flat-screen TV with cable channels, and a private bathroom. Ubytování Pokoje Jadwiga Konkel se nachází ve městě Błękitna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje u Rybaka

9,1

Pokoje u Rybaka

Ubytování (Privát) Pokoje u Rybaka. Pokój 2-osobowy standard s bezplatným Wi-Fi se nachází ve městě Jastarnia. Ubytování Pokoje u Rybaka se nachází ve městě Mickiewicza 110 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)