Hledat

Ubytování

Apartamenty Apartinfo Lesna Apartmány

ul. Lesna 5G, 84-150 Hel, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Apartinfo Lesna. Apartamenty Apartinfo Lesna se nachází v městečku Hel a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Ubytování Apartamenty Apartinfo Lesna se nachází ve městě ul. Lesna 5G (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartamenty Apartinfo Lesna

Apartamenty Apartinfo Lesna se nachází v městečku Hel a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Hel. Apartamenty Apartinfo Lesna najdete 92 km od letiště Lecha Wałęsy v Gdaňsku. Součástí apartmánů je i posezení a jídelní kout. V okolí apartmánů najdete řadu zajímavostí, mezi které patří Muzeum rybolovu, maják na poloostrově Hel a akvárium Seal Sanctuary.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartamenty Apartinfo Lesna

  • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
  • Parkovací garáž
  • Parkování na ulici
  • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování v polském městě Hel

Apartament ITAWA - Mieszkanie wakacyjne

9,9

Apartament ITAWA - Mieszkanie wakacyjne

Ubytování (Apartmán) Apartament ITAWA - Mieszkanie wakacyjne. Featuring city views, Apartament ITAWA - Mieszkanie wakacyjne features accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Fisheries Museum. Ubytování Apartament ITAWA - Mieszkanie wakacyjne se nachází ve městě Hel (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HELove Apartamenty

9,9

HELove Apartamenty

Ubytování (Apartmány) HELove Apartamenty. Located 700 metres from Hel Peninsula Lighthouse, HELove Apartamenty offers a seasonal outdoor swimming pool, a terrace and air-conditioned accommodation... Ubytování HELove Apartamenty se nachází ve městě 20 Steyera 206 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heaven in Hel II

9,8

Heaven in Hel II

Ubytování (Apartmán) Heaven in Hel II. Set just 500 metres from The Seal Centre, Heaven in Hel II offers accommodation in Hel with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Heaven in Hel II se nachází ve městě ul. Admirała Steyera 10C m.2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fisher House - Hel

9,8

Fisher House - Hel

Ubytování (Apartmán) Fisher House - Hel. Fisher House - Hel se nachází v obci Hel, 100 metrů od rybářského muzea. Nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a výhled na město. Ubytování Fisher House - Hel se nachází ve městě 56 Wiejska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Portowy

9,8

Apartament Portowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Portowy. Apartament Portowy se nachází v obci Hel, 1 minutu chůze od muzea rybolovu a 300 metrů tulení rezervace, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a klimatizací. Ubytování Apartament Portowy se nachází ve městě Wiejska 58 m. 9 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nadmorski Apartament

9,8

Nadmorski Apartament

Ubytování (Apartmán) Nadmorski Apartament. Nadmorski Apartament se nachází ve městě Hel, 700 metrů od akvária s tuleni i od majáku na poloostrově Hel, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Nadmorski Apartament se nachází ve městě Steyera 18/65 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament z jacuzzi

9,8

Apartament z jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Apartament z jacuzzi. Apartament Jawy in Hel provides accommodation with free WiFi, 300 metres from The Seal Centre. The property is 500 metres from Fisheries Museum and 1. Ubytování Apartament z jacuzzi se nachází ve městě Hel (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Silva Hel

9,7

Apartamenty Silva Hel

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Silva Hel. Located in Hel and only 700 metres from Fisheries Museum, Apartamenty Silva Hel provides accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartamenty Silva Hel se nachází ve městě Leśna 6B/20 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Fala

9,7

Willa Fala

Ubytování (Privát) Willa Fala. Located in Hel in the Pomerania region and The Seal Centre reachable within 1. Ubytování Willa Fala se nachází ve městě ul. Sikorskiego 3 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hel Amber Apart

9,7

Hel Amber Apart

Ubytování (Apartmán) Hel Amber Apart. Apartmán Hel Amber Apart se nachází ve městě Hel, 600 metrů od tulení rezervace a 700 metrů od majáku na poloostrově Hel. Ubytování Hel Amber Apart se nachází ve městě Steyera 20 / pietro 3 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Czarny Kormoran

9,7

Apartamenty Czarny Kormoran

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Czarny Kormoran. Apartamenty Czarny Kormoran se nachází v Helu v oblasti Pomořanska, 1,6 km od fokária. Ubytování Apartamenty Czarny Kormoran se nachází ve městě ul.Bursztynowa 9 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Wioska Rybacka

9,6

Domki Wioska Rybacka

Ubytování (Apartmán) Domki Wioska Rybacka. Domki Wioska Rybacka se nachází asi 600 metrů od Rybářského muzea a nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady a rychlovarnou konvicí. Ubytování Domki Wioska Rybacka se nachází ve městě Hel (Polsko - Pomořské vojvodství).

Apartament Laura

9,6

Apartament Laura

Ubytování (Apartmán) Apartament Laura. Apartment Laura nabízí ubytování v Helu, 600 metrů od rybářského muzea a 700 metrů od majáku a tulení rezervace s akváriem. Ubytování Apartament Laura se nachází ve městě Leśna 7B (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fok Sztormowy

9,6

Fok Sztormowy

Ubytování (Apartmán) Fok Sztormowy. Fok Sztormowy se nachází v obci Hel, 600 metrů od záchranné stanice pro tuleně a 700 metrů od muzea rybolovu, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fok Sztormowy se nachází ve městě Admirała Steyera (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Foka Pokoje

9,6

Foka Pokoje

Ubytování (Privát) Foka Pokoje. Located in Hel in the Pomerania region, with Hel Peninsula Lighthouse and Fisheries Museum nearby, Foka Pokoje provides accommodation with free WiFi and... Ubytování Foka Pokoje se nachází ve městě Hel (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOTHEL

9,6

HOTHEL

Ubytování (Apartmány) HOTHEL. HOTHEL jsou apartmány situované v Helu, nedaleko centra pro záchranu tuleňů a muzea rybolovu. Hosté tu mohou využívat i terasu. Ubytování HOTHEL se nachází ve městě ul. Bursztynowa 10 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LesnApart

9,5

LesnApart

Ubytování (Apartmán) LesnApart. LesnApart s bezplatným Wi-Fi je situován v městečku Hel, pouhých 500 metrů od majáku na stejnojmenném poloostrově. Ubytování LesnApart se nachází ve městě Leśna 12 B m.13 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HelApartamenty - Apartament Zatoka

9,5

HelApartamenty - Apartament Zatoka

Ubytování (Apartmán) HelApartamenty - Apartament Zatoka. Offering city views, HelApartamenty - Apartament Zatoka is an accommodation set in Hel, 500 metres from The Seal Centre and 700 metres from Fisheries... Ubytování HelApartamenty - Apartament Zatoka se nachází ve městě ul. Steyera 10d/10 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helskie Tarasy

9,5

Helskie Tarasy

Ubytování (Apartmány) Helskie Tarasy. Helskie Tarasy v Helu nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi i neplacené parkoviště. Ubytování Helskie Tarasy se nachází ve městě Steyera 20 201 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio&ApartamentHelLeśna12

9,5

Studio&ApartamentHelLeśna12

Ubytování (Apartmán) Studio&ApartamentHelLeśna12. Offering city views, Studio&ApartamentHelLeśna12 is an accommodation set in Hel, less than 1 km from Baltycka Beach and a 7-minute walk from Hel Peninsula... Ubytování Studio&ApartamentHelLeśna12 se nachází ve městě Hel (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SEA apartment

9,4

SEA apartment

Ubytování (Apartmán) SEA apartment. Apartmán se nachází ve městě Hel, 600 metrů od majáku a záchranné stanice pro tuleně. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkoviště. Ubytování SEA apartment se nachází ve městě Leśna 8b/11 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Marynarski Hel

9,4

Apartament Marynarski Hel

Ubytování (Apartmán) Apartament Marynarski Hel. Boasting sea views, Apartament Marynarski Hel features accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Fisheries Museum. Ubytování Apartament Marynarski Hel se nachází ve městě ul. Leśna 10A 20 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helska Villa

9,4

Helska Villa

Ubytování (Apartmán) Helska Villa. Helska Villa se nachází asi 800 metrů od majáku na Helské kose a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, balkonem a varnou konvicí. Ubytování Helska Villa se nachází ve městě Ul. Admirała Steyera 18 41 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Delux w Helu

9,4

Domki Delux w Helu

Ubytování (Chata) Domki Delux w Helu. Domki Delux w Helu se nachází v obci Hel, 700 metrů od muzea rybolovu. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Některé bungalovy mají kuchyni s mikrovlnnou troubou. Ubytování Domki Delux w Helu se nachází ve městě ul.Kuracyjna 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natural Hel Apartamenty

9,4

Natural Hel Apartamenty

Ubytování (Apartmány) Natural Hel Apartamenty. Natural Hel Apartamenty in Hel se nachází v obci Hel. Nabízí venkovní bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Natural Hel Apartamenty se nachází ve městě ul. Steyera 20 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Natalia

9,4

Apartament Natalia

Ubytování (Apartmán) Apartament Natalia. Apartmán Natalia se nachází ve Městě Hel, 600 metrů od Muzea rybolovu a 700 metrů od majáku na poloostrově Hel, a nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a výhled... Ubytování Apartament Natalia se nachází ve městě Leśna 7 D 13 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Horyzont

9,4

Willa Horyzont

Ubytování (Penzion) Willa Horyzont. Willa Horyzont se nachází ve městě Hel a nabízí gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Willa Horyzont se nachází ve městě Adm.Steyera 14c (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Sternik

9,4

Willa Sternik

Ubytování (Penzion) Willa Sternik. Willa Sternik se nachází v Helu, nedaleko fokária a muzea rybolovu a 600 metrů od majáku na Helské kose. Nabízí nekuřácké pokoje. Ubytování Willa Sternik se nachází ve městě Adm. Steyera 38 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Apartamenty Bursztynowa Hel

9,3

Apartamenty Bursztynowa Hel

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Bursztynowa Hel. Apartmány Bursztynowa Hel se nachází v Helu, 1,6 km od akvária Fokarium w Helu a 1,8 km od Muzea rybářství. Ubytování Apartamenty Bursztynowa Hel se nachází ve městě Bursztynowa 14 i 16 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mieszkanie dwupokojowe

9,3

Mieszkanie dwupokojowe

Ubytování (Apartmán) Mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie dwupokojowe se nachází asi 300 metrů od muzea rybolovu a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Mieszkanie dwupokojowe se nachází ve městě Hel (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heaven in Hel

9,3

Heaven in Hel

Ubytování (Apartmán) Heaven in Hel. Heaven in Hel se nachází 600 metrů od tuleního centra Fokarium w Helu i od majáku na tomto poloostrově a jde o možnost ubytování s domácími mazlíčky na... Ubytování Heaven in Hel se nachází ve městě Ul. Lesna 8A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HelApartamenty - Apartament Leśna 6

9,3

HelApartamenty - Apartament Leśna 6

Ubytování (Apartmán) HelApartamenty - Apartament Leśna 6. Offering free WiFi and free private parking, HelApartamenty - Apartament Leśna 6 is situated in Hel, just 700 metres from Fisheries Museum. Ubytování HelApartamenty - Apartament Leśna 6 se nachází ve městě ul. Leśna 6d / 10 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Bursztyn

9,2

Dom Bursztyn

Ubytování (Privát) Dom Bursztyn. Situated in Hel, near Fisheries Museum, Hel Peninsula Lighthouse and The Seal Centre, Dom Bursztyn features free WiFi. Ubytování Dom Bursztyn se nachází ve městě Hel (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sailor Apartments

9,2

Sailor Apartments

Ubytování (Apartmány) Sailor Apartments. Sailor Apartments se nachází ve městě Hel, 600 metrů od muzea rybolovu a 800 metrů od tulení rezervace. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sailor Apartments se nachází ve městě ul. Leśna 5G/3 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Ku Słońcu - Hel

9,2

Apartament Ku Słońcu - Hel

Ubytování (Apartmán) Apartament Ku Słońcu - Hel. Apartmán La Mar - Hel se nachází v obci Hel, 400 metrů od centra výcviku tuleňů a 6 minut pěšky od muzea rybářství. Tento apartmán nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartament Ku Słońcu - Hel se nachází ve městě Obrońców Helu 10C m1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom z tarasem, ogródkiem i słońcem

9,2

Dom z tarasem, ogródkiem i słońcem

Ubytování (Prázdninový dům) Dom z tarasem, ogródkiem i słońcem. Featuring garden views, Dom z tarasem, ogródkiem i słońcem offers accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from The Seal Centre. Ubytování Dom z tarasem, ogródkiem i słońcem se nachází ve městě ul. Kaszubska 14 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baltic Sands - Aparthotel

9,1

Baltic Sands - Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Baltic Sands - Aparthotel. Baltic Sands - Aparthotel se nachází 400 metrů od centra pro záchranu tuleňů a nabízí zahradu, terasu a klimatizované apartmány a pokoje s balkonem a... Ubytování Baltic Sands - Aparthotel se nachází ve městě Żeromskiego 13 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helska Villa 73

9,1

Helska Villa 73

Ubytování (Apartmán) Helska Villa 73. Set in Hel, 700 metres from The Seal Centre, Helska Villa 73 offers accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Helska Villa 73 se nachází ve městě Admirała Steyera 18 /73 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Kaszub

9,1

Willa Kaszub

Ubytování (Penzion) Willa Kaszub. Willa Kaszub se nachází v přímořském letovisku Hel, 800 metrů od malebné písečné pláže, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Willa Kaszub se nachází ve městě ul. Adm. Steyera 34B (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loco Yellow

9,1

Loco Yellow

Ubytování (Apartmán) Loco Yellow. Loco Yellow nabízí ubytování s možností vlastního stravování na úplném konci poloostrova Hel. Je velmi blízko vody a přístaviště. Poskytuje bezplatné... Ubytování Loco Yellow se nachází ve městě ul. Przybyszewskiego 6A/2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kantal Apartamenty Hel

9,1

Kantal Apartamenty Hel

Ubytování (Apartmány) Kantal Apartamenty Hel. Apartmány Kantal Hel se nacházejí ve městě Hel, 180 metrů od vlakového nádraží, a nabízejí bezplatné parkoviště. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Kantal Apartamenty Hel se nachází ve městě Boczna 9 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Aparts

9

Family Aparts

Ubytování (Apartmán) Family Aparts. Family Aparts se nachází v budově z roku 2017 ve městě Hel, 700 metrů od majáku i od lachtaního centra. Ubytování Family Aparts se nachází ve městě Steyera 20 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cypel Hostel

9

Cypel Hostel

Ubytování (Hostel) Cypel Hostel. Hostel Cypel se nachází v Helu, necelý 1 km od majáku na poloostrově Hel, 1,1 km od Muzea rybolovu a 1,3 km od tuleního centra. Ubytování Cypel Hostel se nachází ve městě Hel (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bałtyckie-Hel

9

Bałtyckie-Hel

Ubytování (Privát) Bałtyckie-Hel. Ubytování v soukromí Bałtyckie-Hel se nachází ve městě Hel, 250 metrů od přístavu, 750 metrů od akvária Fokarium w Helu a 800 metrů od nejbližší pláže a... Ubytování Bałtyckie-Hel se nachází ve městě Leśna 7c/8 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa & Restaurant ADMIRAL NELSON

9

Villa & Restaurant ADMIRAL NELSON

Ubytování (Hotel) Villa & Restaurant ADMIRAL NELSON. Villa & Restaurant ADMIRAL NELSON se nachází v obci Hel, pouhých 200 metrů od Muzea rybolovu, 400 metrů od Centra pro ochranu tuleňů a 1,2 km od pobřežního... Ubytování Villa & Restaurant ADMIRAL NELSON se nachází ve městě ul.Wiejska 62 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nova 34A

9

Villa Nova 34A

Ubytování (Penzion) Villa Nova 34A. Vila Nova 34A se nachází ve městě Hel, 500 metrů od Seal Centre. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Villa Nova 34A se nachází ve městě Adm. Steyera 34A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Sun & Snow Cypel Helski

9

Apartamenty Sun & Snow Cypel Helski

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Sun & Snow Cypel Helski. Apartmány Sun & Snow Cypel Helski s Wi-Fi zdarma se nachází na poloostrově Hel, kousek od Muzea rybolovu, majáku a Tuleního centra. Ubytování Apartamenty Sun & Snow Cypel Helski se nachází ve městě 11 Kuracyjna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gola Studio Apartment

9

Gola Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Gola Studio Apartment. Gola Studio Apartment se nachází na poloostrově Hel, 100 metrů od moře a 800 metrů od písečné pláže. Ubytování Gola Studio Apartment se nachází ve městě Bałtycka 3d/22 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty w Helu

9

Apartamenty w Helu

Ubytování (Apartmány) Apartamenty w Helu. Situated in Hel in the Pomerania region, with Fisheries Museum and Hel Peninsula Lighthouse nearby, Apartamenty w Helu features accommodation with free... Ubytování Apartamenty w Helu se nachází ve městě ul. Leśna 5G (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Korona

8,9

Willa Korona

Ubytování (Penzion) Willa Korona. Hotel Willa Korona se nachází na poloostrově Hel, pouhých 800 metrů od pláže, a nabízí útulné pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou se sprchovým... Ubytování Willa Korona se nachází ve městě ul. Adm. Steyera 14B (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Delfin

8,9

Apartament Delfin

Ubytování (Apartmán) Apartament Delfin. Featuring free bikes, Apartament Delfin provides accommodation in Hel with free WiFi and garden views. Ubytování Apartament Delfin se nachází ve městě 10 Obrońców Helu m.8 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)