Hledat

Ubytování

Apartamenty Alexa Old Town Kutno Apartmány

ul. Królewska 20, 99-300 Kutno, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Alexa Old Town Kutno. Apartamenty Alexa is housed in a 19th century city house, located in the Old Town. It offers self-catering accommodation with free Wi-Fi. Ubytování Apartamenty Alexa Old Town Kutno se nachází ve městě ul. Królewska 20 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartamenty Alexa Old Town Kutno

Apartamenty Alexa is housed in a 19th century city house, located in the Old Town. It offers self-catering accommodation with free Wi-Fi. The bathroom includes a shower and free toiletries. There is a flat-screen TV, offering satellite channels. Every apartment includes a TV and a kitchen or a kitchenette equipped a microwave, a stovetop and kitchenware, as well as a a dining area. Apartamenty Alexa is located 850 metres from the Regional Museum and 3 km from the Battle of Bzura Museum. There is also a private bathroom featuring a shower, a hairdryer and free toiletries.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště

Vybavení ubytování Apartamenty Alexa Old Town Kutno

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma.
 • Veřejné parkování je možné za případný poplatek na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkovací garáž
 • Televizní programy pro děti
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Kutno

Apartament Lotniczy

9,5

Apartament Lotniczy

Ubytování (Apartmán) Apartament Lotniczy. Apartament Lotniczy is situated in Kutno and offers a garden and a terrace. The apartment has garden views and is 46 km from Płock. Ubytování Apartament Lotniczy se nachází ve městě Kasztanowa 28/15 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siódme Niebo

9,3

Siódme Niebo

Ubytování (Hotel) Siódme Niebo. Siódme Niebo is located in Kutno and features a bar. Ubytování Siódme Niebo se nachází ve městě Nowe Sójki 3 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Patron

9,2

Apartament Patron

Ubytování (Apartmán) Apartament Patron. Located in Kutno in the Lodz region, Apartament Patron has a balcony and city views. Ubytování Apartament Patron se nachází ve městě Jana III Sobieskiego 18/54 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oleńka

9,2

Oleńka

Ubytování (Penzion – hostinec) Oleńka. Oleńka is set in Kutno and features a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Oleńka se nachází ve městě Dudki 6 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Inner City

8,5

Hotel Inner City

Ubytování (Hotel) Hotel Inner City. Hotel Inner City is set in Kutno and has a bar and a shared lounge. Ubytování Hotel Inner City se nachází ve městě Kutno (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi z klasą Dworek

8,5

Noclegi z klasą Dworek

Ubytování (Aparthotel) Noclegi z klasą Dworek. Hotel Dworek se nachází u jedné z hlavních ulic, ale daleko od hluku města, a nabízí pokoje/apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Noclegi z klasą Dworek se nachází ve městě Kościuszki 9 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Garden Kutno Centrum

8,4

Villa Garden Kutno Centrum

Ubytování (Hotel) Villa Garden Kutno Centrum. Villa Garden Kutno Centrum has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Kutno. Ubytování Villa Garden Kutno Centrum se nachází ve městě ul. Zduńska 11 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel u Liska

8,3

Hotel u Liska

Ubytování (Hotel) Hotel u Liska. Hotel u Liska in Kutno has 2-star accommodation with a garden and a bar. This hotel offers free WiFi. There is a restaurant. Ubytování Hotel u Liska se nachází ve městě Łąkoszyńska 238 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restauracja Rondo

8,1

Hotel Restauracja Rondo

Ubytování (Hotel) Hotel Restauracja Rondo. Set in Kutno, Hotel Restauracja Rondo features a bar and a terrace. Ubytování Hotel Restauracja Rondo se nachází ve městě Mickiewicza 3 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Paola

7,7

Hotel Paola

Ubytování (Hotel) Hotel Paola. Situated in Kutno, Hotel Paola has a restaurant, garden and free WiFi throughout the property. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Hotel Paola se nachází ve městě GOŁĘBIEW NOWY 1G (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Villa Hubertus Kutno

7,7

Hotel Villa Hubertus Kutno

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Hubertus Kutno. Vila Hubertus se nachází v klidné oblasti ve městě Kutno, 3 minuty jízdy od centra. Nabízí ubytování s vířivkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Villa Hubertus Kutno se nachází ve městě Ul. Zielona 2 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Awis

7,5

Hotel Awis

Ubytování (Hotel) Hotel Awis. Hotel Awis se nachází v Kutnu, 47 km od obce Uniejow. Na místě je restaurace, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Awis se nachází ve městě Łęczycka 8 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stacja Kutno

7,2

Hotel Stacja Kutno

Ubytování (Hotel) Hotel Stacja Kutno. Hotel Stacja Kutno nabízí světlé pokoje s Wi-Fi zdarma a satelitní TV v zeleném okraji města. Ubytování Hotel Stacja Kutno se nachází ve městě Łąkoszyńska 127 (Polsko - Lodžské vojvodství).

Hostel Soleil

6,1

Hostel Soleil

Ubytování (Hostel) Hostel Soleil. Hostel Soleil is located in Kutno and features a garden. The accommodation provides a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Hostel Soleil se nachází ve městě Kutno (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Strefa

Apartament Strefa

Ubytování (Apartmán) Apartament Strefa. Apartament Strefa is situated in Kutno. The accommodation is 48 km from Płock, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytování Apartament Strefa se nachází ve městě Batorego 3/37 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Lawenda

Apartament Lawenda

Ubytování (Apartmán) Apartament Lawenda. Located in Kutno in the Lodz region, Apartament Lawenda features a balcony. The property is 46 km from Płock, and complimentary private parking is... Ubytování Apartament Lawenda se nachází ve městě Kasztanowa 28/13 (Polsko - Lodžské vojvodství).

Malula Apartament

Malula Apartament

Ubytování (Apartmán) Malula Apartament. Malula Apartament is set in Kutno. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Malula Apartament se nachází ve městě Kutno (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Magnolia

Hotel Magnolia

Ubytování (Hotel) Hotel Magnolia. Set in Kutno, Hotel Magnolia provides a restaurant and garden. The accommodation offers room service and free WiFi. Ubytování Hotel Magnolia se nachází ve městě Kutno (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)