Hledat

Ubytování

Apartament Zalesie Apartmány

Wiankowa 13 budynek parter, 84-105 Ostrowo, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartament Zalesie. Zalesie is located in Ostrowo and offers a garden. The accommodation is 47 km from Sopot. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Apartament Zalesie se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament Zalesie

The apartment offers a terrace. The apartment also features 1 bathroom. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Ostrowo! Zalesie is located in Ostrowo and offers a garden. The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 51 km from the property. The accommodation is 47 km from Sopot. Gdynia is 39 km from Zalesie, while Władysławowo is 11 km away.

Vybavení ubytování Apartament Zalesie

 • Vlastní koupelna
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Parkování není možné.
 • Hasicí přístroje
 • Venkovní kamerový systém
 • Kamerový systém ve společných prostorách
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Lékárnička k dispozici
 • Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů
 • Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
 • Běžně používané předměty jako jídelní lístky, magazíny, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
 • Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
 • Dodržování pravidel fyzického odstupu
 • Zapečetění ubytovacích jednotek po úklidu
 • Dezinfekce ubytovacích jednotek před příjezdem nových hostů
 • Praní povlečení, ručníků a ostatního prádla v souladu s pokyny místních úřadů
 • Čistící prostředky účinné proti koronaviru
 • Desinfekce veškerých talířů, příborů, sklenic a dalšího nádobí
 • Dodržování pravidel fyzického odstupu v jídelních částech

Jiná ubytování v polském městě Ostrowo

Czarna Perła

9,6

Czarna Perła

Ubytování (Privát) Czarna Perła. Located in Ostrowo, Czarna Perła features a restaurant. There is a children's playground and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Czarna Perła se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje AlfaOmega

9,5

Pokoje AlfaOmega

Ubytování (Privát) Pokoje AlfaOmega. Set in Ostrowo, Pokoje AlfaOmega provides accommodation with a terrace and free WiFi. The homestay features garden views and is 60 km from Sopot. Ubytování Pokoje AlfaOmega se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baltic Time

9,5

Baltic Time

Ubytování (Chata) Baltic Time. Situated in Ostrowo, 49 km from Hel, Baltic Time features a garden and free WiFi. Ubytování Baltic Time se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství).

Apartament "Pod sosnami"

9,4

Apartament "Pod sosnami"

Ubytování (Apartmán) Apartament "Pod sosnami". Located in Ostrowo in the Pomerania region, Apartament "Pod sosnami" has a balcony. Ubytování Apartament "Pod sosnami" se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Konik Morski Ostrowo

9,4

Apartamenty Konik Morski Ostrowo

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Konik Morski Ostrowo. Boasting free bikes as well as a garden, Apartamenty Konik Morski is situated in Ostrowo, within 13 km of Hallerówka Museum of the Puck Region and 13 km of... Ubytování Apartamenty Konik Morski Ostrowo se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki i pokoje "Pod sosnami"

9,4

Domki i pokoje "Pod sosnami"

Ubytování (Privát) Domki i pokoje "Pod sosnami". Domki i pokoje "Pod sosnami" se nachází ve městě Ostrowo, 48 km od Helu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také gril. Ubytování Domki i pokoje "Pod sosnami" se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Zacisze

9,4

Domki Zacisze

Ubytování (Chata) Domki Zacisze. Providing garden views, Domki Zacisze in Ostrowo provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Domki Zacisze se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe Anna

9,4

Domki letniskowe Anna

Ubytování (Prázdninové domy) Domki letniskowe Anna. Situated in Ostrowo, 48 km from Hel, Domki letniskowe Anna features a garden and free WiFi. Ubytování Domki letniskowe Anna se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství).

Dom Wypoczynkowy Sztorm

9,4

Dom Wypoczynkowy Sztorm

Ubytování (Privát) Dom Wypoczynkowy Sztorm. Dom Wypoczynkowy Sztorm se nachází ve městě Ostrowo a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dom Wypoczynkowy Sztorm se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emada- Pokoje Gościnne i Studia

9,3

Emada- Pokoje Gościnne i Studia

Ubytování (Privát) Emada- Pokoje Gościnne i Studia. Emada se nachází ve městě Ostrowo, Pokoje Gościnne i Studia nabízí bar, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Emada- Pokoje Gościnne i Studia se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ARKO - Pokoje Gościnne i Studia

9,3

ARKO - Pokoje Gościnne i Studia

Ubytování (Privát) ARKO - Pokoje Gościnne i Studia. ARKO - Pokoje Gościnne se nachází ve městě Ostrowo, 2,6 km od pláže Jastrzebia. Ubytování ARKO - Pokoje Gościnne i Studia se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Maharówka Ostrowo

9,3

Domki Maharówka Ostrowo

Ubytování (Privát) Domki Maharówka Ostrowo. Domki Maharówka Ostrowo se nachází ve městě Ostrowo, 2,9 km od pláže Jastrzebia. Ubytování Domki Maharówka Ostrowo se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Jolanta

9,2

Pokoje Gościnne Jolanta

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Jolanta. Pokoje Gościnne Jolanta se nachází ve městě Ostrowo, 2,9 km od pláže Jastrzebia, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm a... Ubytování Pokoje Gościnne Jolanta se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy z kortem tenisowym

9,2

Domek letniskowy z kortem tenisowym

Ubytování (Chata) Domek letniskowy z kortem tenisowym. Domek letniskowy z kortem tenisowym se nachází ve městě Ostrowo v Pomořansku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Domek letniskowy z kortem tenisowym se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství).

CYKADA 4

9,2

CYKADA 4

Ubytování (Privát) CYKADA 4. CYKADA 4 se nachází v obci Ostrowo v Pomořansku, 2,3 km od pláže Jastrzebia. Ubytování CYKADA 4 se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lawendowa Wyspa Klub Nadmorski

9,1

Lawendowa Wyspa Klub Nadmorski

Ubytování (Chata) Lawendowa Wyspa Klub Nadmorski. Lawendowa Wyspa Klub Nadmorski se nachází v pomořanském městě Ostrowo, 47 km od města Sopoty. Nabízí sezónní venkovní bazén, gril a dětské hřiště. Ubytování Lawendowa Wyspa Klub Nadmorski se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství).

Zefir

9,1

Zefir

Ubytování (Privát) Zefir. Set in Ostrowo, 6 km from Jastrzębia Góra, Zefir offers a garden and free WiFi. Ubytování Zefir se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje u Bożeny

9

Pokoje u Bożeny

Ubytování (Privát) Pokoje u Bożeny. Pokoje u Bożeny is peacefully set in Ostrowo, a 15-minute walk from the sandy Baltic Sea beach. Ubytování Pokoje u Bożeny se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

D.W Nawigator

9

D.W Nawigator

Ubytování (Privát) D.W Nawigator. D.W Nawigator se nachází ve městě Ostrowo a nabízí pokoje s balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV, kuchyňským koutem s lednicí a nádobím a vlastní koupelnou se... Ubytování D.W Nawigator se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Dolce Vita

9

Apartamenty Dolce Vita

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Dolce Vita. Set in Ostrowo, 2.9 km from Jastrzebia Beach, Apartamenty Dolce Vita offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an... Ubytování Apartamenty Dolce Vita se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Hanka

9

Pokoje Hanka

Ubytování (Privát) Pokoje Hanka. Set in Ostrowo in the Pomerania region, Pokoje Hanka offers accommodation with free private parking. The homestay offers a sun terrace. Ubytování Pokoje Hanka se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT Ostrowo

8,9

APARTAMENT Ostrowo

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT Ostrowo. APARTAMENT Ostrowo se nachází ve městě Ostrowo a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, balkonem, bezplatnou půjčovnou jízdních kol, zahradou a Wi-Fi... Ubytování APARTAMENT Ostrowo se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství).

Fala

8,9

Fala

Ubytování (Privát) Fala. Located in Ostrowo, 47 km from Hel, Fala provides free bikes and free WiFi. The homestay offers a children's playground. Ubytování Fala se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DELFIN Wynajem Pokoi

8,9

DELFIN Wynajem Pokoi

Ubytování (Privát) DELFIN Wynajem Pokoi. DELFIN Wynajem Pokoi se nachází 2,3 km od pláže Jastrzebia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování DELFIN Wynajem Pokoi se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax

8,9

Relax

Ubytování (Privát) Relax. Situated in Ostrowo, Relax features a garden and free WiFi. The guest house has family rooms. Ubytování Relax se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RAF-TUR - Pokoje Gościnne

8,7

RAF-TUR - Pokoje Gościnne

Ubytování (Privát) RAF-TUR - Pokoje Gościnne. Featuring accommodation with a balcony, RAF-TUR - Pokoje Gościnne is set in Ostrowo. This homestay also features free WiFi. Ubytování RAF-TUR - Pokoje Gościnne se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Klaudia

8,7

Pensjonat Klaudia

Ubytování (Penzion) Pensjonat Klaudia. Pensjonat Klaudia is offering accommodation in Ostrowo. Free WiFi is available. The rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytování Pensjonat Klaudia se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Goscinne ANNA

8,6

Pokoje Goscinne ANNA

Ubytování (Privát) Pokoje Goscinne ANNA. Set in Ostrowo, 48 km from Hel, Pokoje Goscinne ANNA offers a garden and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytování Pokoje Goscinne ANNA se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Lucyna

8,6

Pokoje Gościnne Lucyna

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Lucyna. Located in Ostrowo in the Pomerania region and Jastrzebia Beach reachable within 2. Ubytování Pokoje Gościnne Lucyna se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dw Maryla

8,5

Dw Maryla

Ubytování (Privát) Dw Maryla. Penzion Dw Maryla se nachází v obci Ostrowo a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dw Maryla se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DW MARYLA bis

8,4

DW MARYLA bis

Ubytování (Privát) DW MARYLA bis. DW MARYLA bis se nachází ve městě Ostrowo a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, přepážku s turistickými informacemi a sluneční terasu. Ubytování DW MARYLA bis se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostrowo Morza Brzeg

8,1

Ostrowo Morza Brzeg

Ubytování (Privát) Ostrowo Morza Brzeg. Morza Brzeg nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Nachází se v klidné oblasti, 1,3 km od písečné pláže na břehu Baltského moře. Ubytování Ostrowo Morza Brzeg se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne Danuta

8,1

Pokoje gościnne Danuta

Ubytování (Privát) Pokoje gościnne Danuta. Located in Ostrowo, Danuta Milosz - Kwatery prywatne features a garden and a terrace. Ubytování Pokoje gościnne Danuta se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

POKOJE GOŚCINNE -MARIA-

8

POKOJE GOŚCINNE -MARIA-

Ubytování (Bed and breakfast) POKOJE GOŚCINNE -MARIA-. POKOJE GOŚCINNE -MARIA- se nachází ve městě Ostrowo, 2,8 km od pláže Jastrzebia, a nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování POKOJE GOŚCINNE -MARIA- se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne Neptun

8

Pokoje gościnne Neptun

Ubytování (Privát) Pokoje gościnne Neptun. Located in Ostrowo in the Pomerania region, Pokoje gościnne Neptun features a garden. The accommodation is 47 km from Sopot. Ubytování Pokoje gościnne Neptun se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Artemida

7,9

B&B Artemida

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Artemida. B&B Artemida features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Ostrowo. Ubytování B&B Artemida se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GIM Ostrowo

6,4

GIM Ostrowo

Ubytování (Prázdninový areál) GIM Ostrowo. GIM Ostrowo se nachází uprostřed borových lesů ve městě Ostrów mezi sídly Karwia a Jastrzębia Góra, 900 metrů od pláže. Ubytování GIM Ostrowo se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ASIA- Pokoje Gościnne i Studia

ASIA- Pokoje Gościnne i Studia

Ubytování (Apartmány) ASIA- Pokoje Gościnne i Studia. Located in Ostrowo in the Pomerania region and Jastrzebia Beach reachable within 2. Ubytování ASIA- Pokoje Gościnne i Studia se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veroma

Veroma

Ubytování (Prázdninový areál) Veroma. Located in Ostrowo, 47 km from Sopot, Veroma offers a garden and free WiFi. The holiday park offers a terrace. Gdynia is 39 km from Veroma. Ubytování Veroma se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Weronika

Pokoje Gościnne Weronika

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Weronika. Pokoje Gościnne Weronika offers accommodation with a garden and free WiFi. A fridge and kettle are also provided. The homestay offers a terrace. Ubytování Pokoje Gościnne Weronika se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Robtom

Robtom

Ubytování (Penzion) Robtom. Fala is set in Ostrowo and features a garden. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Free WiFi is available. Ubytování Robtom se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Paradise

Domki Paradise

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Paradise. Located in Ostrowo, Domki Paradise offers accommodation with free WiFi. The holiday home offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování Domki Paradise se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostrowo Plaza

Ostrowo Plaza

Ubytování (Penzion) Ostrowo Plaza. Set in Ostrowo, Ostrowo Plaza offers a garden. Free WiFi is featured. Ubytování Ostrowo Plaza se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje u Oli

Pokoje u Oli

Ubytování (Privát) Pokoje u Oli. Pokoje u Oli is situated in Ostrowo. Sopot is 47 km from the homestay, while Gdynia is 39 km away. Ubytování Pokoje u Oli se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství).

Pokoje Zalesie

Pokoje Zalesie

Ubytování (Privát) Pokoje Zalesie. Boasting a garden, Pokoje Zalesie is situated in Ostrowo, within 2.7 km of Jastrzebia Beach. Ubytování Pokoje Zalesie se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne Sandra

Pokoje gościnne Sandra

Ubytování (Apartmány) Pokoje gościnne Sandra. Set less than 1 km from Ostrowo Beach, Pokoje gościnne Sandra offers accommodation with a garden, a terrace and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Pokoje gościnne Sandra se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Żagiel

Apartamenty Żagiel

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Żagiel. Situated in Ostrowo in the Pomerania region and Jastrzebia Beach reachable within 2. Ubytování Apartamenty Żagiel se nachází ve městě Ostrowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)