Hledat

Ubytování

Apartament z Dziada Pradziada Apartmán

Jurzyste 52, 34-425 Gliczarów, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartament z Dziada Pradziada. Apartament z Dziada Pradziada is set in Gliczarów. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartament z Dziada Pradziada se nachází ve městě Gliczarów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament z Dziada Pradziada

The nearest airport is John Paul II International Kraków–Balice Airport, 82 km from Apartament z Dziada Pradziada. This property offers access to free WiFi. Apartament z Dziada Pradziada is set in Gliczarów. The apartment consists of 4 separate bedrooms, 5 bathrooms and a living room. Zakopane is 9 km from the apartment, while Białka Tatrzanska is 6 km away.

Vybavení ubytování Apartament z Dziada Pradziada

  • Vlastní koupelna
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování v polském městě Gliczarów

Za-Górski Domek

10

Za-Górski Domek

Ubytování (Chata) Za-Górski Domek. Za-Górski Domek is situated in Gliczarów and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Za-Górski Domek se nachází ve městě Gliczarów (Polsko - Malopolské vojvodství).

Fiśkowa Osada

10

Fiśkowa Osada

Ubytování (Horské chaty) Fiśkowa Osada. Fiśkowa Osada se nachází v obci Gliczarów, 4,2 km od obce Bukowina Tatrzańska, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fiśkowa Osada se nachází ve městě Gliczarów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki u Skowyrów

9,9

Domki u Skowyrów

Ubytování (Horské chaty) Domki u Skowyrów. Domki u Skowyrów se nachází v obci Gliczarów, 5 km od obce Bukowina Tatrzańska, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domki u Skowyrów se nachází ve městě Gliczarów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek z widokiem na Tatry

9,9

Domek z widokiem na Tatry

Ubytování (Chata) Domek z widokiem na Tatry. Domek z widokiem na Tatry is set in Gliczarów and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Domek z widokiem na Tatry se nachází ve městě Gliczarów (Polsko - Malopolské vojvodství).

Noclegi Emma

9,8

Noclegi Emma

Ubytování (Privát) Noclegi Emma. Situated 3.4 km from Sami Swoi Ski Lift, Noclegi Emma offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Noclegi Emma se nachází ve městě ul. Widokowa 8 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gliczarówka

9,7

Gliczarówka

Ubytování (Privát) Gliczarówka. Set in Gliczarów, 7 km from Bukowina Tatrzańska, Gliczarówka offers a garden and free WiFi. Ubytování Gliczarówka se nachází ve městě Gliczarów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Góralskie

9,7

Domki Góralskie

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Góralskie. Set 3.7 km from Sami Swoi Ski Lift and 400 metres from U Steni – Gliczarów Górny, Domki Góralskie features free WiFi and units equipped with a kitchen and... Ubytování Domki Góralskie se nachází ve městě Stasikowka115 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Górski z panoramą TATR

9,6

Apartament Górski z panoramą TATR

Ubytování (Apartmán) Apartament Górski z panoramą TATR. Boasting garden views, Apartament Górski z panoramą TATR provides accommodation with a garden and a balcony, around 5 km from Sami Swoi Ski Lift. Ubytování Apartament Górski z panoramą TATR se nachází ve městě Gliczarow Gorny 82b/c Osada Gorska (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje u Matusa

9,3

Pokoje u Matusa

Ubytování (Bed and breakfast) Pokoje u Matusa. Pkokoje u Matusa se nachází ve Stasikówce. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Pokoje u Matusa se nachází ve městě Gliczarów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Skowyrów

9,2

U Skowyrów

Ubytování (Penzion) U Skowyrów. Situated in Gliczarów, 3.1 km from Sami Swoi Ski Lift, U Skowyrów features accommodation with a shared lounge, free private parking and a garden. Ubytování U Skowyrów se nachází ve městě Gliczarów Górny 102 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Bulcyk

9,1

Pokoje Gościnne Bulcyk

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Bulcyk. Pokoje Gościnne Bulcyk is located in Gliczarów, within 30 metres from the nearest ski lift and Bania Thermal Baths in Białka Tatrzańska are within 5k m. Ubytování Pokoje Gościnne Bulcyk se nachází ve městě Gliczarow Gorny 130a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wolne pokoje Maria Rzadkosz

9,1

Wolne pokoje Maria Rzadkosz

Ubytování (Privát) Wolne pokoje Maria Rzadkosz. Situated in Gliczarów in the Lesser Poland region and Sami Swoi Ski Lift reachable within 3. Ubytování Wolne pokoje Maria Rzadkosz se nachází ve městě ul. Tatrzańska 11 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Janka

9,1

Pokoje Gościnne Janka

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne Janka. Pokoje Gościnne Janka is located in Gliczarów. Free WiFi access is available. Each room here will provide you with a TV. Ubytování Pokoje Gościnne Janka se nachází ve městě Gliczarów Górny 112c (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa u Steni

9,1

Willa u Steni

Ubytování (Privát) Willa u Steni. Set 0.4 km from U Steni Ski Lift, Willa u Steni offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Willa u Steni se nachází ve městě Gliczarów Górny (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tatrzańska Panorama

8,9

Tatrzańska Panorama

Ubytování (Privát) Tatrzańska Panorama. Tatrzańska Panorama se nachází v Gliczarowě a nabízí zahradu a sdílený lounge. Ubytování Tatrzańska Panorama se nachází ve městě Gliczarów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nad Grapą

Nad Grapą

Ubytování (Bed and breakfast) Nad Grapą. Situated in Gliczarów, Nad Grapą has a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Nad Grapą se nachází ve městě Gliczarów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Gliczarow

Domki Gliczarow

Ubytování (Prázdninový dům) Domki Gliczarow. Offering barbecue facilities and a garden, that is complemented with a terrace, Domki Gliczarow is situated in Gliczarów, 3.1 km from Sami Swoi Ski Lift. Ubytování Domki Gliczarow se nachází ve městě Gliczarow Gorny 124b (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lux Houses

Lux Houses

Ubytování (Chata) Lux Houses. Lux Houses is situated in Stasikówka and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Lux Houses se nachází ve městě Gliczarów (Polsko - Malopolské vojvodství).

Apartament z Widokiem

Apartament z Widokiem

Ubytování (Apartmán) Apartament z Widokiem. Apartament z Widokiem is situated in Gliczarów. The accommodation is 10 km from Zakopane. Ubytování Apartament z Widokiem se nachází ve městě Gliczarów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)