Hledat

Ubytování

Apartament Wichrowe Wzgórze Apartmán

Wichrowe Wzgórze 2, 83-330 Chmielno, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartament Wichrowe Wzgórze. Apartament Wichrowe Wzgórze is located in Chmielno and offers free bikes, a garden and a terrace. The accommodation is 49 km from Gdynia. Ubytování Apartament Wichrowe Wzgórze se nachází ve městě Wichrowe Wzgórze 2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament Wichrowe Wzgórze

Gdańsk is 42 km from the accommodation, while Sopot is 46 km away. A bicycle rental service is available at Apartament Wichrowe Wzgórze. The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 38 km from Apartament Wichrowe Wzgórze. The accommodation is 49 km from Gdynia. At the apartment guests are welcome to take advantage of a sauna. Apartament Wichrowe Wzgórze is located in Chmielno and offers free bikes, a garden and a terrace.

Vybavení ubytování Apartament Wichrowe Wzgórze

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž
 • Terasa
 • Zahrada
 • Sauna
 • Jízda na koni Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Jízda na kanoích Dodatečný poplatek
 • Rybaření
 • Jízdní kola (zdarma)
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Obchody v hotelu
 • Obchod se suvenýry
 • Kadeřnictví/kosmetika
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování v polském městě Chmielno

DOMKI APARTAMENTOWE CHMIELÓWKA

10

DOMKI APARTAMENTOWE CHMIELÓWKA

Ubytování (Prázdninové domy) DOMKI APARTAMENTOWE CHMIELÓWKA. DOMKI APARTAMENTOWE CHMIELÓWKA nabízí ubytování se zahradou v Chmielnie. Wi-Fi je dostupné zdarma. Prázdninový dům má terasu. Ubytování DOMKI APARTAMENTOWE CHMIELÓWKA se nachází ve městě Chmielno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SKOLIMÓWKA

10

SKOLIMÓWKA

Ubytování (Hotel) SKOLIMÓWKA. SKOLIMÓWKA is offering accommodation in Chmielno. Among the various facilities are a restaurant and a bar. The hotel provides city views and a terrace. Ubytování SKOLIMÓWKA se nachází ve městě Chmielno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wakacje Kaszuby Chmielno-Sznurki

9,7

Wakacje Kaszuby Chmielno-Sznurki

Ubytování (Prázdninový dům) Wakacje Kaszuby Chmielno-Sznurki. Situated in Chmielno, Wakacje Kaszuby Chmielno-Sznurki offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Wakacje Kaszuby Chmielno-Sznurki se nachází ve městě sznurki 155 Przewóz Sznurki 155 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Zawory nad Jeziorem Kłodno

9,6

Apartamenty Zawory nad Jeziorem Kłodno

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Zawory nad Jeziorem Kłodno. Situated in Chmielno, 48 km from Gdynia, Apartamenty Zawory nad Jeziorem Kłodno features a garden and free WiFi. Ubytování Apartamenty Zawory nad Jeziorem Kłodno se nachází ve městě Zawory 12 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Całoroczny dom letniskowy

9,5

Całoroczny dom letniskowy

Ubytování (Prázdninový dům) Całoroczny dom letniskowy. Situated in Chmielno in the Pomerania region, Całoroczny dom letniskowy has a terrace and garden views. Ubytování Całoroczny dom letniskowy se nachází ve městě Borzestowska Huta Borzestowska Huta (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Slonecznikowej

9,4

Domek na Slonecznikowej

Ubytování (Prázdninový dům) Domek na Slonecznikowej. Domek na Slonecznikowej is situated in Chmielno. The property is 49 km from Gdynia, and complimentary private parking is available. Ubytování Domek na Slonecznikowej se nachází ve městě ul. Slonecznikowa 9 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOSTE Apartamenty na wczasy

9,4

HOSTE Apartamenty na wczasy

Ubytování (Apartmány) HOSTE Apartamenty na wczasy. Located in Chmielno, 49 km from Gdynia, HOSTE Apartamenty na wczasy provides free bikes and free WiFi. Ubytování HOSTE Apartamenty na wczasy se nachází ve městě ul. Kłodno 3a (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Letniskowy CHMIELNO KASZUBY

9,3

Domek Letniskowy CHMIELNO KASZUBY

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Letniskowy CHMIELNO KASZUBY. Domek Letniskowy CHMIELNO KASZUBY is located in Chmielno and offers a garden and a terrace. Ubytování Domek Letniskowy CHMIELNO KASZUBY se nachází ve městě Słowińców 3 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Na Wzgórzu

9

Apartament Na Wzgórzu

Ubytování (Apartmán) Apartament Na Wzgórzu. Situated in Chmielno in the Pomerania region, Apartament Na Wzgórzu has a balcony and lake views. Ubytování Apartament Na Wzgórzu se nachází ve městě Słonecznikowa 9 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaszubskie Zacisze

9

Kaszubskie Zacisze

Ubytování (Apartmány) Kaszubskie Zacisze. Located in Chmielno, 48 km from Gdynia, Kaszubskie Zacisze provides a garden and free WiFi. The apartment offers a children's playground. Ubytování Kaszubskie Zacisze se nachází ve městě Zawory 17 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat WiR na Kaszubach

9

Pensjonat WiR na Kaszubach

Ubytování (Penzion) Pensjonat WiR na Kaszubach. Set in Chmielno, Pensjonat WiR na Kaszubach offers a terrace. Ubytování Pensjonat WiR na Kaszubach se nachází ve městě Grodzisko 219/2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne u Jasia i Małgosi w Chmielnie na Kaszubach

9

Pokoje gościnne u Jasia i Małgosi w Chmielnie na Kaszubach

Ubytování (Privát) Pokoje gościnne u Jasia i Małgosi w Chmielnie na Kaszubach. Pokoje gościnne u Jasia i Małgosi w Chmielnie na Kaszubach se nachází v Chmielnie, 10 km od Brodnice. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pokoje gościnne u Jasia i Małgosi w Chmielnie na Kaszubach se nachází ve městě Chmielno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Chłopa

8,8

U Chłopa

Ubytování (Penzion) U Chłopa. U Chłopa has a bar, shared lounge, a garden and private beach area in Chmielno. Ubytování U Chłopa se nachází ve městě Wiejska 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wichrowe Wzgórze Chmielno

8,6

Wichrowe Wzgórze Chmielno

Ubytování (Hotel) Wichrowe Wzgórze Chmielno. Pensjonat Wichrowe Wzgórze is located near the Kłodno Lake in Chmielno and offers homely rooms with free Wi-Fi. Ubytování Wichrowe Wzgórze Chmielno se nachází ve městě Wichrowe Wzgórze 13 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gosciniec Zacisze

8,4

Gosciniec Zacisze

Ubytování (Penzion) Gosciniec Zacisze. Situated in Chmielno, Gosciniec Zacisze has a restaurant, free bikes, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Gosciniec Zacisze se nachází ve městě Wegliska 20A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wakacyjny Irena

8,2

Dom Wakacyjny Irena

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Wakacyjny Irena. Dom Wakacyjny Irena is set in Chmielno and offers a garden and a terrace. The holiday home features lake views and is 9 km from Brodnica. Ubytování Dom Wakacyjny Irena se nachází ve městě Chmielno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przystań Raduńska

8,2

Przystań Raduńska

Ubytování (Penzion) Przystań Raduńska. Located in Chmielno, Przystań Raduńska features a garden and a terrace. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Przystań Raduńska se nachází ve městě Raduńska 30 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Apartment Adam

7,6

Holiday Apartment Adam

Ubytování (Privát) Holiday Apartment Adam. Holiday Apartment Adam se nachází v Chmielno a nabízí zahradu. Všechny pokoje mají kuchyňský kout, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Holiday Apartment Adam se nachází ve městě Chmielno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśny domek

Leśny domek

Ubytování (Prázdninový dům) Leśny domek. Leśny domek is set in Chmielno. This holiday home also has free WiFi. The holiday home also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Leśny domek se nachází ve městě Chmielno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Zielone Wzgórze Garcz

Apartament Zielone Wzgórze Garcz

Ubytování (Apartmán) Apartament Zielone Wzgórze Garcz. Located in Chmielno, Apartament Garcz Anna Daleka offers accommodation with a terrace and free WiFi. The property has garden views and is 35 km from... Ubytování Apartament Zielone Wzgórze Garcz se nachází ve městě Chmielno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Alicja

Ferienhaus Alicja

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Alicja. Ferienhaus Alicja is located on the shore of Kłodno Lake in the centre of Kaszuby Landscape Park. Ubytování Ferienhaus Alicja se nachází ve městě Zawory 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne JOLANTA

Pokoje gościnne JOLANTA

Ubytování (Prázdninový dům) Pokoje gościnne JOLANTA. Situated in Chmielno in the Pomerania region, Pokoje gościnne JOLANTA features a terrace. The accommodation is 35 km from Gdańsk. Ubytování Pokoje gościnne JOLANTA se nachází ve městě Chmielno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przystan Zajezierze

Przystan Zajezierze

Ubytování (Vila) Przystan Zajezierze. Situated in Chmielno in the Pomerania region, Przystan Zajezierze features a garden. Ubytování Przystan Zajezierze se nachází ve městě ZAJEZIERZE 292 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Chmielno Kozyczkowo

Holiday home Chmielno Kozyczkowo

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Chmielno Kozyczkowo. Holiday home Chmielno Kozyczkowo is located in Kożyczkowo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Chmielno Kozyczkowo se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśny Apartament - Shuuumi Las

Leśny Apartament - Shuuumi Las

Ubytování (Apartmán) Leśny Apartament - Shuuumi Las. Leśny Apartament - Shuuumi Las is set in Chmielno and offers free bikes and a terrace. Ubytování Leśny Apartament - Shuuumi Las se nachází ve městě Chmielno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)