Hledat

Ubytování

Apartament Wałowa Wejherowo Apartmán

Wałowa 30/10, 84-200 Wejherowo, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartament Wałowa Wejherowo. Apartament Wałowa Wejherowo is situated in Wejherowo. The accommodation is 30 km from Władysławowo. The apartment also includes 1 bathroom. Ubytování Apartament Wałowa Wejherowo se nachází ve městě Wałowa 30/10 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament Wałowa Wejherowo

The apartment also includes 1 bathroom. Apartament Wałowa Wejherowo is situated in Wejherowo. Sopot is 35 km from the apartment, while Gdynia is 24 km from the property. The accommodation is 30 km from Władysławowo. The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 41 km from Apartament Wałowa Wejherowo. If you would like to discover the area, hiking is possible in the surroundings.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartament Wałowa Wejherowo

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Parkování pro handicapované
 • Parkování na ulici
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Vlastní koupelna
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Láhev vody
 • Aquapark Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Výtah
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Wejherowo

Apartament RODZINNY Wałowa Wejherowo

10

Apartament RODZINNY Wałowa Wejherowo

Ubytování (Apartmán) Apartament RODZINNY Wałowa Wejherowo. Apartament RODZINNY Wałowa Wejherowo is situated in Wejherowo. The property has city views and is 30 km from Władysławowo. Ubytování Apartament RODZINNY Wałowa Wejherowo se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament przy starówce

10

Apartament przy starówce

Ubytování (Apartmán) Apartament przy starówce. Apartament przy starówce is situated in Wejherowo. Complimentary WiFi is available. The apartment is fitted with a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování Apartament przy starówce se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum - Mala Apartamenty

10

Centrum - Mala Apartamenty

Ubytování (Apartmán) Centrum - Mala Apartamenty. Situated in Wejherowo in the Pomerania region, Centrum - Mala Apartamenty has a balcony. The accommodation is 23 km from Gdynia. Ubytování Centrum - Mala Apartamenty se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament POD PAPUGĄ

10

Apartament POD PAPUGĄ

Ubytování (Apartmán) Apartament POD PAPUGĄ. Boasting a restaurant, Apartament POD PAPUGĄ features accommodation in Wejherowo with free WiFi and city views. Ubytování Apartament POD PAPUGĄ se nachází ve městě Wałowa 28/22 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MalaApartamenty

9,8

MalaApartamenty

Ubytování (Apartmán) MalaApartamenty. Situated in Wejherowo, MalaApartamenty features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 30 km from Władysławowo. Ubytování MalaApartamenty se nachází ve městě Gen. Władysława Sikorskiego 160 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słoneczny - Mala Apartamenty

9,8

Słoneczny - Mala Apartamenty

Ubytování (Apartmán) Słoneczny - Mala Apartamenty. Set in Wejherowo, Słoneczny - Mala Apartamenty offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 32 km from Władysławowo. Ubytování Słoneczny - Mala Apartamenty se nachází ve městě Jana III Sobieskiego 356/48 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Słoneczny

9,7

Apartament Słoneczny

Ubytování (Apartmán) Apartament Słoneczny. Located in Wejherowo in the Pomerania region, Apartament Słoneczny has a balcony and garden views. Ubytování Apartament Słoneczny se nachází ve městě 3-go Maja 17/27 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Wejhera

9,7

Apartament Wejhera

Ubytování (Apartmán) Apartament Wejhera. Apartament Wejhera se nachází ve Wejherowu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Władysławowo je vzdálené 30 km. Ubytování Apartament Wejhera se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Bukowy

9,4

Apartament Bukowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Bukowy. Set in Wejherowo, Apartament Bukowy offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property features garden views and is 31 km from Władysławowo. Ubytování Apartament Bukowy se nachází ve městě św. Jacka 26 /12 C (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Centrum Wejherowa

9,2

Apartament Centrum Wejherowa

Ubytování (Apartmán) Apartament Centrum Wejherowa. Offering free WiFi and city views, Apartament Centrum Wejherowa is an accommodation situated in Wejherowo. Ubytování Apartament Centrum Wejherowa se nachází ve městě 12 Marca 234 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sierra Apartments

9,2

Sierra Apartments

Ubytování (Apartmány) Sierra Apartments. Located 3.5 km from Wejherowo, Sierra Apartments is right by the Sierra Golf Club. This accommodation features free Wi-Fi and private parking. Ubytování Sierra Apartments se nachází ve městě Pętkowice (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Olimp Business & Spa

9

Hotel Olimp Business & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Olimp Business & Spa. Hotel Olimp Business & Spa se nachází ve Wejherowu, v blízkosti silnice E-6, a nabízí bezplatné wellness se saunou, vířivkou a fitness centrem, Wi-Fi... Ubytování Hotel Olimp Business & Spa se nachází ve městě I Brygady Pancernej wojska Polskiego 82 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Góra

9

Apartamenty Góra

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Góra. Located in Bolszewo, 35 km from Władysławowo, Apartamenty Góra provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartamenty Góra se nachází ve městě Polska pomorskie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek Rajska Góra

8,9

Dworek Rajska Góra

Ubytování (Penzion – hostinec) Dworek Rajska Góra. Dworek Rajska Góra je vila situovaná u lesa Darżlubie, 6 minut chůze od Orlího jezera. Ubytování Dworek Rajska Góra se nachází ve městě ul. Wiejska 6 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dwór Polski

8,6

Dwór Polski

Ubytování (Bed and breakfast) Dwór Polski. Dwór Polski se nachází ve Wejherowu a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Dwór Polski se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pola

8,6

Pola

Ubytování (Apartmán) Pola. Pola is situated in Wejherowo. The air-conditioned accommodation is 31 km from Władysławowo. Ubytování Pola se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Marmułowski

8,5

Hotel Marmułowski

Ubytování (Hotel) Hotel Marmułowski. Hotel Marmułowski se nachází v jádru historického centra města Wejherowo a nabízí elegantní pokoje s bezplatným Wi-Fi a bezpečnostní schránkou. Ubytování Hotel Marmułowski se nachází ve městě 12 Marca 207 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Wejherowo

8,5

Pokoje Gościnne Wejherowo

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne Wejherowo. Located in Wejherowo, Pokoje Gościnne Wejherowo provides a garden. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Pokoje Gościnne Wejherowo se nachází ve městě I Brygady Pancernej WP 7 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Wejherowo

7,8

Pokoje Gościnne Wejherowo

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne Wejherowo. Pokoje Gościnne Wejherowo se nachází v centru města Wejherowo, 500 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Pokoje Gościnne Wejherowo se nachází ve městě 12 Marca 193 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golf Apartament Sierra

Golf Apartament Sierra

Ubytování (Apartmán) Golf Apartament Sierra. Golf Apartament Sierra is set in Wejherowo and offers a bar and a garden. The accommodation is 38 km from Gdańsk. Ubytování Golf Apartament Sierra se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament z trzema pokojami Wejherowo

Apartament z trzema pokojami Wejherowo

Ubytování (Apartmán) Apartament z trzema pokojami Wejherowo. Situated in Wejherowo in the Pomerania region, Apartament z trzema pokojami Wejherowo features a garden. The accommodation is 32 km from Władysławowo. Ubytování Apartament z trzema pokojami Wejherowo se nachází ve městě Stefana Żeromskiego 28 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golf Apartament Sierra GC

Golf Apartament Sierra GC

Ubytování (Apartmán) Golf Apartament Sierra GC. Golf Apartament Sierra GC is situated in Wejherowo and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Golf Apartament Sierra GC se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Słoneczny na Placu Wejhera

Apartament Słoneczny na Placu Wejhera

Ubytování (Apartmán) Apartament Słoneczny na Placu Wejhera. Apartament Słoneczny na Placu Wejhera is located in Wejherowo. The property features city views and is 22 km from Gdynia. Ubytování Apartament Słoneczny na Placu Wejhera se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament

Apartament

Ubytování (Apartmán) Apartament. Mieszkanie 2 pokojowej is located in Wejherowo. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytování Apartament se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sierra No.3

Sierra No.3

Ubytování (Apartmán) Sierra No.3. Located in Wejherowo in the Pomerania region, Sierra No.3 has a garden. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytování Sierra No.3 se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Spacerowa

Apartament Spacerowa

Ubytování (Apartmán) Apartament Spacerowa. Situated in Wejherowo in the Pomerania region, Apartament Spacerowa features a balcony and city views. Ubytování Apartament Spacerowa se nachází ve městě lokal 2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golf Apartament

Golf Apartament

Ubytování (Apartmány) Golf Apartament. Golf Apartament is situated in Wejherowo. Gdańsk is 38 km from the apartment. Gdańsk Lech Wałęsa Airport is 28 km away. Ubytování Golf Apartament se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament EWA

Apartament EWA

Ubytování (Apartmán) Apartament EWA. Apartament EWA is situated in Wejherowo. The accommodation is 36 km from Gdańsk. The apartment also comes with 1 bathroom. Ubytování Apartament EWA se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Sierra Golf Resort

Aparthotel Sierra Golf Resort

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Sierra Golf Resort. Providing pool views, Sierra Golf Resort in Wejherowo provides accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Aparthotel Sierra Golf Resort se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mieszkanie Wejherowo Centrum

Mieszkanie Wejherowo Centrum

Ubytování (Privát) Mieszkanie Wejherowo Centrum. Mieszkanie Wejherowo Centrum is located in Wejherowo and offers a restaurant. The accommodation is 23 km from Gdynia. Ubytování Mieszkanie Wejherowo Centrum se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Sikorski Park

Apartament Sikorski Park

Ubytování (Apartmán) Apartament Sikorski Park. Apartament Sikorski Park se nachází ve Wejherowu. 31 km od Władysławowa. Apartmán je vzdálený 35 km od Sopot a 25 km od Gdyně. Ubytování Apartament Sikorski Park se nachází ve městě Wejherowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)