Hledat

Ubytování

Apartament Wall Street Apartmán

Murowa 64, 86-300 Grudziądz, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartament Wall Street. Offering city views, Apartament Wall Street is an accommodation situated in Grudziądz, less than 1 km from Grudziądz Granaries and 10 km from Lisie Katy... Ubytování Apartament Wall Street se nachází ve městě Murowa 64 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament Wall Street

2 km from the property. Offering city views, Apartament Wall Street is an accommodation situated in Grudziądz, less than 1 km from Grudziądz Granaries and 10 km from Lisie Katy Airfield. The apartment is located on the ground floor and has 2 bedrooms, a TV with satellite channels and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, a washing machine, a fridge and an oven. Planetarium and Observatory is 2. The air-conditioned accommodation is 200 metres from Old Town in Grudziądz, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. 3 km from the apartment, while Water Gate is 1. The nearest airport is Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Airport, 77 km from Apartament Wall Street.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Apartament Wall Street

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Budík
 • Ručníky
 • Povlečení
 • Jídelna
 • Satelitní programy
 • TV
 • Zvuková izolace
 • Žehlička
 • Věšák na oblečení
 • Žehlicí potřeby
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Celá jednotka se nachází v přízemí
 • Samostatná budova
 • Výhled na město
 • Výhled na památku
 • Klimatizace
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování v polském městě Grudziądz

Apartament Miedziany

9,7

Apartament Miedziany

Ubytování (Apartmán) Apartament Miedziany. Apartament Miedziany se nachází v Grudziądzi v Pomořanském vojvodství a nabízí balkon. Ubytování Apartament Miedziany se nachází ve městě Grudziądz (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Long Island

9,4

Long Island

Ubytování (Apartmán) Long Island. Located in the Old Town Market Square in Grudziądz, this apartment features a balcony with city views. The apartment is 200 metres from Grudziądz... Ubytování Long Island se nachází ve městě ul. Długa 1/3 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis styles Grudziadz

9,3

ibis styles Grudziadz

Ubytování (Hotel) ibis styles Grudziadz. Located in Grudziądz, 1 km from Old Town in Grudziądz, ibis styles Grudziadz provides air-conditioned rooms and a bar. Ubytování ibis styles Grudziadz se nachází ve městě Pilsudskiego 18 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 4 You

9,2

Apartament 4 You

Ubytování (Apartmán) Apartament 4 You. Featuring garden views, Apartament 4 You features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.3 km from Old Town in Grudziądz. Ubytování Apartament 4 You se nachází ve městě Mieszka I 3A 28 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Marusza

9,2

Hotel Marusza

Ubytování (Hotel) Hotel Marusza. 3-star Hotel Hotel Marusza is located 5 km from the centre of Grudziądz and 1.6 km to the Teutonic Order Castle Ruins in Pokrzywno. Ubytování Hotel Marusza se nachází ve městě Marusza 12 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Ołowiany

9,2

Apartament Ołowiany

Ubytování (Apartmán) Apartament Ołowiany. Apartament Ołowiany is set in Grudziądz, 2 km from Old Town in Grudziądz, 3 km from Grudziądz Granaries, as well as 9 km from Lisie Katy Airfield. Ubytování Apartament Ołowiany se nachází ve městě Grudziądz (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Olimpia

9

Apartament Olimpia

Ubytování (Apartmán) Apartament Olimpia. Apartament Olimpia se nachází v Grudziądzi, 600 metrů od historického centra Grudziądze a 1,1 km od granátů. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Apartament Olimpia se nachází ve městě Grudziądz (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biały Bór Rooms

9

Biały Bór Rooms

Ubytování (Penzion) Biały Bór Rooms. Biały Bór Rooms is situated in Biały Bór, just south of Grudziądz, 10 km from Grudziądz Granaries. Guests can enjoy the on-site restaurant. Ubytování Biały Bór Rooms se nachází ve městě Biały Bór 68A (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Patynowy

9

Apartament Patynowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Patynowy. Featuring river views, Apartament Patynowy features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from Old Town in Grudziądz. Ubytování Apartament Patynowy se nachází ve městě Grudziądz (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel w ogrodzie

9

Hostel w ogrodzie

Ubytování (Hostel) Hostel w ogrodzie. Set in Grudziądz, 2.6 km from Old Town in Grudziądz, Hostel w ogrodzie offers accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and... Ubytování Hostel w ogrodzie se nachází ve městě Ruchniewicza 41 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winter Garden

8,9

Winter Garden

Ubytování (Apartmán) Winter Garden. Featuring garden views, Winter Garden provides accommodation with a balcony and a kettle, around a few steps from Old Town in Grudziądz. Ubytování Winter Garden se nachází ve městě 1 Dluga (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel City

8,8

Hotel City

Ubytování (Hotel) Hotel City. Located in the very centre of Grudziądz, Hotel City offers accommodation with free Wi-Fi, a refrigerator and a satellite TV. Ubytování Hotel City se nachází ve městě ul. Toruńska 28/30 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rad

8,7

Hotel Rad

Ubytování (Hotel) Hotel Rad. Hotel Rad se nachází na poklidném místě na trase mezi městy Grudziądz a Toruň, 1,5 km od centra prvního z nich, a nabízí pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Hotel Rad se nachází ve městě ul. Chełmińska 144 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rudnik

8,5

Hotel Rudnik

Ubytování (Hotel) Hotel Rudnik. Offering a restaurant, 3-star Hotel Rudnik is located in the quiet area of Grudziądz, right by the beach on Rudnickie Wielkie Lake. Ubytování Hotel Rudnik se nachází ve městě Miła 2 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Adriano

8,5

Pokoje Adriano

Ubytování (Farma) Pokoje Adriano. Located in Grudziądz in the Kuyavian-Pomeranian region and Grudziądz Granaries reachable within 10 km, Pokoje Adriano provides accommodation with free... Ubytování Pokoje Adriano se nachází ve městě Mały Rudnik 27a (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Rudnik

8,2

Willa Rudnik

Ubytování (Bed and breakfast) Willa Rudnik. Set 7 km from Old Town in Grudziądz, Willa Rudnik offers accommodation with a garden, a private beach area and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Willa Rudnik se nachází ve městě ul. Miła 16 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ararat

8

Ararat

Ubytování (Penzion) Ararat. Set in Grudziądz, within 6 km of Old Town in Grudziądz and 6 km of Grudziądz Granaries, Ararat offers accommodation with a garden and free WiFi as well as... Ubytování Ararat se nachází ve městě ul. Jasminowa 42A (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Czarci Młyn

7,8

Czarci Młyn

Ubytování (Aparthotel) Czarci Młyn. Czarci Młyn is located in Grudziądz, only 500 metres from the communal forest, which provides hiking and cycling possibilities. Ubytování Czarci Młyn se nachází ve městě ul. Chełmińska 208 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stal

7,7

Hotel Stal

Ubytování (Hotel) Hotel Stal. Situated in Grudziądz, 9 km from Grudziądz Granaries, Hotel Stal features accommodation with a restaurant, free private parking, a shared lounge and a... Ubytování Hotel Stal se nachází ve městě Aleja Sportowców 3 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství).

Hotel Kowalkowski

7,3

Hotel Kowalkowski

Ubytování (Hotel) Hotel Kowalkowski. Located in a historical building in the centre of Grudziądz, the 3-star Hotel Kowalkowski offers accommodation with free W-Fi and a 24-hour front desk. Ubytování Hotel Kowalkowski se nachází ve městě ul. Chopina 1/3 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Modrzewskiego

Apartament Modrzewskiego

Ubytování (Apartmán) Apartament Modrzewskiego. Apartament Modrzewskiego is located in Grudziądz, 1.2 km from Old Town in Grudziądz, 1.7 km from Grudziądz Granaries, and 11 km from Lisie Katy Airfield. Ubytování Apartament Modrzewskiego se nachází ve městě Modrzewskiego 2/7 piętro 1 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Przy Solankach

Hotel Przy Solankach

Ubytování (Hotel) Hotel Przy Solankach. Set in Grudziądz, 5 km from Old Town in Grudziądz, Hotel Przy Solankach features a garden. Ubytování Hotel Przy Solankach se nachází ve městě Grudziądz (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Różany Domek

Różany Domek

Ubytování (Chata) Różany Domek. Boasting accommodation with a terrace, Różany Domek is located in Grudziądz. This property is 1.8 km from Old Town in Grudziądz and features free WiFi. Ubytování Różany Domek se nachází ve městě Grudziądz (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Staromiejski

Hostel Staromiejski

Ubytování (Apartmán) Hostel Staromiejski. Hostel Staromiejski is located in Grudziądz, 200 metres from Old Town in Grudziądz, 1. Ubytování Hostel Staromiejski se nachází ve městě 22 Kościelna (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusive Apartment

Exclusive Apartment

Ubytování (Apartmán) Exclusive Apartment. Just 50 metres from Old Town in Grudziądz and 100 metres from Grudziądz Granaries and featuring free WiFi, Exclusive Apartment offers accommodation in... Ubytování Exclusive Apartment se nachází ve městě Grudziądz (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT STARA 20

APARTAMENT STARA 20

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT STARA 20. A terrace is offered on-site at APARTAMENT STARA 20, which is set in Grudziądz, just 200 metres away from Old Town in Grudziądz and 200 metres away from... Ubytování APARTAMENT STARA 20 se nachází ve městě Grudziądz (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herman View Apartment

Herman View Apartment

Ubytování (Apartmán) Herman View Apartment. Located 1.3 km from Old Town in Grudziądz, 1.4 km from Grudziądz Granaries and 7 km from Lisie Katy Airfield, Herman View Apartment provides accommodation... Ubytování Herman View Apartment se nachází ve městě Grudziądz (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Królewska

Apartament Królewska

Ubytování (Apartmán) Apartament Królewska. Apartament Grudziądz has a balcony and is situated in Grudziądz, within just 1.2 km of Old Town in Grudziądz and 1.3 km of Grudziądz Granaries. Ubytování Apartament Królewska se nachází ve městě Grudziądz (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Tram Apartment

City Tram Apartment

Ubytování (Apartmán) City Tram Apartment. City Tram Apartment is set in Grudziądz, 1.3 km from Old Town in Grudziądz, 1.4 km from Grudziądz Granaries, and 7 km from Lisie Katy Airfield. Ubytování City Tram Apartment se nachází ve městě Grudziądz (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wczasowy WARMA

Ośrodek Wczasowy WARMA

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wczasowy WARMA. Boasting a terrace, Ośrodek Wczasowy WARMA is situated in Grudziądz, 6 km from Old Town in Grudziądz. Ubytování Ośrodek Wczasowy WARMA se nachází ve městě Grudziądz (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Balcony Apartment

Cosy Balcony Apartment

Ubytování (Apartmán) Cosy Balcony Apartment. Cosy Balcony Apartment is an accommodation situated in Grudziądz, 1.3 km from Old Town in Grudziądz and 1.4 km from Grudziądz Granaries. Ubytování Cosy Balcony Apartment se nachází ve městě Grudziądz (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)