Hledat

Ubytování

Apartament w Wągrowcu Apartmány

127 Kcyńska, 62-100 Wągrowiec, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartament w Wągrowcu. Apartament w Wągrowcu offers a garden, as well as accommodation with a kitchenette in Wągrowiec. Ubytování Apartament w Wągrowcu se nachází ve městě 127 Kcyńska (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament w Wągrowcu

The nearest airport is Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Airport, 65 km from the apartment. Apartament w Wągrowcu offers a garden, as well as accommodation with a kitchenette in Wągrowiec. Each unit is fully fitted with a washing machine, a flat-screen TV, a sofa and wardrobe.

Vybavení ubytování Apartament w Wągrowcu

  • Prostory vhodné na piknik
  • Venkovní nábytek
  • Zahrada
  • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Parkování na ulici
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování v polském městě Wągrowiec

Studio Gabi - Apartament Wagrowiec,

9,5

Studio Gabi - Apartament Wagrowiec,

Ubytování (Apartmán) Studio Gabi - Apartament Wagrowiec,. Located in Wągrowiec in the Greater Poland region, Studio Gabi - Apartament Wagrowiec has a balcony and garden views. Ubytování Studio Gabi - Apartament Wagrowiec, se nachází ve městě Wągrowiec (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Polna

9,4

Apartament Polna

Ubytování (Apartmán) Apartament Polna. Apartament Polna is located in Wągrowiec. The accommodation is 44 km from Gniezno, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytování Apartament Polna se nachází ve městě Polna 44 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Kręta 49

9,3

Noclegi Kręta 49

Ubytování (Penzion) Noclegi Kręta 49. Noclegi Kręta 49 is offering accommodation in Wągrowiec. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytování Noclegi Kręta 49 se nachází ve městě ul. Kręta 49 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament ul. Średnia 15 Wągrowiec

9,3

Apartament ul. Średnia 15 Wągrowiec

Ubytování (Apartmán) Apartament ul. Średnia 15 Wągrowiec. Apartament ul. Średnia 15 Wągrowiec se nachází ve Wągrowci. Wi-Fi je dostupné zdarma. Apartmán je vzdálený 38 km od Poznaně a 32 km od Gniezna. Ubytování Apartament ul. Średnia 15 Wągrowiec se nachází ve městě Wągrowiec (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

dobra truskawka

8,9

dobra truskawka

Ubytování (Hotel) dobra truskawka. Located in Wągrowiec, dobra truskawka features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování dobra truskawka se nachází ve městě Nowe 12 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jamajka

8,8

Hotel Jamajka

Ubytování (Hotel) Hotel Jamajka. Hotel Jamajka is located in a quiet area of Wągrowiec, 200 metres from Lake Rgielskie. Ubytování Hotel Jamajka se nachází ve městě ul. Kcyńska 129 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Wągrowiec

8,7

Apartament Wągrowiec

Ubytování (Apartmán) Apartament Wągrowiec. Located in Wągrowiec in the Greater Poland region, Apartament Wągrowiec features a balcony and city views. Ubytování Apartament Wągrowiec se nachází ve městě Średnia 39/10 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eldom-NOCLEGI, Kolejowa 15 Wągrowiec

8,6

Eldom-NOCLEGI, Kolejowa 15 Wągrowiec

Ubytování (Penzion) Eldom-NOCLEGI, Kolejowa 15 Wągrowiec. Eldom-NOCLEGI, Kolejowa 15 Wągrowiec provides accommodation in Wągrowiec. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Eldom-NOCLEGI, Kolejowa 15 Wągrowiec se nachází ve městě Kolejowa 15 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pietrak

8,4

Hotel Pietrak

Ubytování (Hotel) Hotel Pietrak. Situated at the lakeside of the Durowskie Lake, Hotel Pietrak features elegant spacious rooms with free Wi-Fi and a minibar. Ubytování Hotel Pietrak se nachází ve městě Kościuszki 47 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Wagrowiec

8,1

Noclegi Wagrowiec

Ubytování (Hostel) Noclegi Wagrowiec. Situated in Wągrowiec, Noclegi Wagrowiec has a shared lounge, garden and free WiFi. All rooms boast a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Noclegi Wagrowiec se nachází ve městě Kolejowa 15 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eldom-Noclegi Daleka 12

7,2

Eldom-Noclegi Daleka 12

Ubytování (Privát) Eldom-Noclegi Daleka 12. Eldom-Noclegi Daleka 12 se nachází ve Wągrowci a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Eldom-Noclegi Daleka 12 se nachází ve městě Wągrowiec (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nocleg Wągrowiec

Nocleg Wągrowiec

Ubytování (Apartmán) Nocleg Wągrowiec. Located in Wągrowiec in the Greater Poland region, Nocleg Wągrowiec has a garden. Ubytování Nocleg Wągrowiec se nachází ve městě Berdychowska 50 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eldom-Noclegi Rogozińska 29E

Eldom-Noclegi Rogozińska 29E

Ubytování (Privát) Eldom-Noclegi Rogozińska 29E. Eldom-Noclegi Rogozińska 29E se nachází ve Wągrowci ve Velkopolsku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Eldom-Noclegi Rogozińska 29E se nachází ve městě Wągrowiec (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy OAZA

Ośrodek Wypoczynkowy OAZA

Ubytování (Kemp) Ośrodek Wypoczynkowy OAZA. Situated in Wągrowiec in the Greater Poland region, Ośrodek Wypoczynkowy OAZA features accommodation with free private parking. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy OAZA se nachází ve městě Kamienica 11 (Polsko - Velkopolské vojvodství).

Kamienica House 9

Kamienica House 9

Ubytování (Apartmány) Kamienica House 9. Kamienica House 9 is situated in Wągrowiec. Complimentary WiFi is featured. The apartment offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování Kamienica House 9 se nachází ve městě Wągrowiec (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)