Hledat

Ubytování

Apartament w Karwi blisko morza Apartmán

Wojska Polskiego 45/4, 84-105 Karwia, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartament w Karwi blisko morza. Apartament w Karwi blisko morza is set in Karwia and offers a bar. The property is 8 km from Jastrzębia Góra and free private parking is offered. Ubytování Apartament w Karwi blisko morza se nachází ve městě Wojska Polskiego 45/4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament w Karwi blisko morza

Gdynia is 50 km from Apartament w Karwi blisko morza, while Władysławowo is 16 km from the property. Guests at the apartment can enjoy hiking nearby, or make the most of the garden. This apartment is fitted with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. The property is 8 km from Jastrzębia Góra and free private parking is offered. Apartament w Karwi blisko morza is set in Karwia and offers a bar. The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 67 km from the accommodation.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Rodinné pokoje
 • Bar

Vybavení ubytování Apartament w Karwi blisko morza

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Skříň nebo šatna
 • Zvláště dlouhé postele (> 2 metry)
 • Sprcha
 • Sprchový gel
 • Toaletní papír
 • Vana nebo sprcha
 • TV s plochou obrazovkou
 • Odpadkové koše
 • Rozkládací pohovka
 • Věšák na oblečení
 • Dřevěná nebo parketová podlaha
 • Soukromý vchod
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Pláž
 • Zahrada
 • Bar
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Windsurfing Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Karwia

Apartament Cristal

10

Apartament Cristal

Ubytování (Apartmán) Apartament Cristal. Located in Karwia in the Pomerania region, Apartament Cristal has a balcony and river views. Ubytování Apartament Cristal se nachází ve městě Ul. Melioracyjna 6 M7 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Julia

9,9

Apartament Julia

Ubytování (Apartmán) Apartament Julia. Apartmán Julia je apartmán s plně vybavenou kuchyní situovaný v Karwii. K zázemí patří zahrada. Ubytování Apartament Julia se nachází ve městě Melioracyjna 4/B17 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kalimera

9,8

Apartament Kalimera

Ubytování (Apartmán) Apartament Kalimera. Located in Karwia in the Pomerania region, Apartament Kalimera features a balcony and garden views. Ubytování Apartament Kalimera se nachází ve městě ul. Melioracyjna 6/2b (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa KAMA

9,8

Willa KAMA

Ubytování (Privát) Willa KAMA. Willa KAMA se nachází v Karwi a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Willa KAMA se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wczasowy Oskar

9,8

Dom Wczasowy Oskar

Ubytování (Privát) Dom Wczasowy Oskar. Dom Wczasowy Oskar se nachází v Karwi a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dom Wczasowy Oskar se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Verano

9,8

Willa Verano

Ubytování (Privát) Willa Verano. Willa Verano se nachází v Karwi a nabízí zahradu. K dispozici je sdílená kuchyň a terasa. Ubytování Willa Verano se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Jo-Jo

9,8

Pokoje Jo-Jo

Ubytování (Privát) Pokoje Jo-Jo. Located in Karwia, 49 km from Hel, Pokoje Jo-Jo provides a garden and free WiFi. Ubytování Pokoje Jo-Jo se nachází ve městě ul.Heweliusza 6 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Willa Port

9,8

Willa Port

Ubytování (Apartmány) Willa Port. Apartmány Willa Port se nacházejí v letovisku Karwia, 48 km od města Sopoty. Ubytování Willa Port se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Nadbałtycka

9,8

Willa Nadbałtycka

Ubytování (Penzion) Willa Nadbałtycka. Situated on the beachfront in Karwia and boasting a garden, Willa Nadbałtycka has free WiFi throughout the property. Ubytování Willa Nadbałtycka se nachází ve městě 9 Nadbałtycka (Polsko - Pomořské vojvodství).

Willa Nemo

9,7

Willa Nemo

Ubytování (Penzion) Willa Nemo. Situated in Karwia, Willa Nemo has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Willa Nemo se nachází ve městě Konwalii 4 (Polsko - Pomořské vojvodství).

NEMO 2

9,7

NEMO 2

Ubytování (Prázdninový areál) NEMO 2. NEMO 2 se nachází v Karwi a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. K dispozici je také zahrada a zázemí pro grilování. Na místě je dětské hřiště. Ubytování NEMO 2 se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Lubinowa

9,7

Willa Lubinowa

Ubytování (Apartmány) Willa Lubinowa. Set in Karwia, 49 km from Hel, Willa Lubinowa offers a garden and free WiFi. Ubytování Willa Lubinowa se nachází ve městě Lubinowa 10 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Apartament SOSNOWY

9,7

Apartament SOSNOWY

Ubytování (Apartmán) Apartament SOSNOWY. Apartament SOSNOWY is set in Karwia and offers a restaurant and a bar. Ubytování Apartament SOSNOWY se nachází ve městě Wojska Polskiego 79/4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Aquarius

9,7

Willa Aquarius

Ubytování (Privát) Willa Aquarius. Willa Aquarius se nachází v obci Karwia, 48 km od Sopot, a nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Willa Aquarius se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kajuta

9,6

Apartament Kajuta

Ubytování (Apartmán) Apartament Kajuta. Situated in Karwia in the Pomerania region, Apartament Kajuta has a terrace and sea views. Ubytování Apartament Kajuta se nachází ve městě ul. Melioracyjna 6 2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malta apartamenty i pokoje

9,6

Malta apartamenty i pokoje

Ubytování (Apartmány) Malta apartamenty i pokoje. Located in Karwia, 49 km from Hel, Malta apartamenty i pokoje provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Malta apartamenty i pokoje se nachází ve městě Ekologiczna 6 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Willa Złota

9,6

Hotel Willa Złota

Ubytování (Hotel) Hotel Willa Złota. Hotel Willa Złota se nachází v Karwi a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a sdílený lounge. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Hotel Willa Złota se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aplauz

9,5

Aplauz

Ubytování (Privát) Aplauz. Aplauz se nachází v Karwi v Pomořansku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Aplauz se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje goscinne Hania

9,5

Pokoje goscinne Hania

Ubytování (Privát) Pokoje goscinne Hania. Set in Karwia in the Pomerania region and Karwieńskie Błota Beach reachable within less than 1 km, Pokoje goscinne Hania offers accommodation with free... Ubytování Pokoje goscinne Hania se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matik Pokoje Goscinne

9,5

Matik Pokoje Goscinne

Ubytování (Privát) Matik Pokoje Goscinne. Located in Karwia, 49 km from Hel, Matik Pokoje Goscinne provides a garden and free WiFi. Ubytování Matik Pokoje Goscinne se nachází ve městě ul.Hoża 2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje i apartamenty "U Beaty"

9,5

Pokoje i apartamenty "U Beaty"

Ubytování (Privát) Pokoje i apartamenty "U Beaty". Pokoje i apartamenty "U Beaty" is set in Karwia and has a garden and a terrace. Ubytování Pokoje i apartamenty "U Beaty" se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aloha Karwia

9,4

Aloha Karwia

Ubytování (Privát) Aloha Karwia. Located in Karwia, 49 km from Hel, Aloha Karwia provides a garden and free WiFi. Ubytování Aloha Karwia se nachází ve městě Miła 4 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Pensjonat Nautilus

9,4

Pensjonat Nautilus

Ubytování (Penzion) Pensjonat Nautilus. Pensjonat Nautilus se nachází v Karwi a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Pensjonat Nautilus se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Baltic

9,4

Apartamenty Baltic

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Baltic. Apartamenty Baltic is located in Karwia. The property is 36 km from Jastarnia, and private parking is provided. Ubytování Apartamenty Baltic se nachází ve městě ul. Melioracyjna 4 20 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fajne Apartamenty

9,4

Fajne Apartamenty

Ubytování (Privát) Fajne Apartamenty. Fajne Apartamenty offers self-catering accommodation 400 metres from the sandy Baltic Sea beach. Ubytování Fajne Apartamenty se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mak

9,4

Mak

Ubytování (Privát) Mak. Situated in Karwia, 7 km from Jastrzębia Góra, Mak features a garden and free WiFi. The homestay offers a children's playground. Ubytování Mak se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Emilia

9,4

Apartament Emilia

Ubytování (Apartmán) Apartament Emilia. Located in Karwia in the Pomerania region, Apartament Emilia has a balcony. Ubytování Apartament Emilia se nachází ve městě ul. Melioracyjna 6/1A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Sara Karwia

9,4

Willa Sara Karwia

Ubytování (Privát) Willa Sara Karwia. Willa Sara Karwia se nachází v Karwi a nabízí zahradu a gril. K dispozici je dětské hřiště, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Willa Sara Karwia se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne IDALIA

9,4

Pokoje Gościnne IDALIA

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne IDALIA. Located in Karwia, 49 km from Hel, Pokoje Gościnne IDALIA provides free bikes and free WiFi. The homestay offers a children's playground. Ubytování Pokoje Gościnne IDALIA se nachází ve městě Stokrotki 5 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Dworek Karwia 10

9,4

Dworek Karwia 10

Ubytování (Privát) Dworek Karwia 10. Located in Karwia in the Pomerania region and Karwieńskie Błota Beach reachable within 1 km, Dworek Karwia 10 provides accommodation with free WiFi, a... Ubytování Dworek Karwia 10 se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek Karwia Wiosenna 8

9,3

Dworek Karwia Wiosenna 8

Ubytování (Penzion) Dworek Karwia Wiosenna 8. Dworek Karwia Wiosenna 8 je penzion situovaný v Karwii. Nabízí zahradu, gril a Wi-Fi zdarma. Působí v něm animační tým. Ubytování Dworek Karwia Wiosenna 8 se nachází ve městě Wiosenna 8 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Duet

9,3

Duet

Ubytování (Rezort) Duet. Duet is offering accommodation in Karwia. There is a children's playground and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Duet se nachází ve městě Wojska Polskiego (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament u Iwony

9,3

Apartament u Iwony

Ubytování (Apartmány) Apartament u Iwony. Apartament u Iwony se nachází v Karwii, 50 km od Helu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je gril. Ubytování Apartament u Iwony se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśny Karwia

9,3

Leśny Karwia

Ubytování (Privát) Leśny Karwia. Located in Karwia, 7 km from Jastrzębia Góra, Leśny Karwia provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Leśny Karwia se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství).

Apart House Karwia

9,3

Apart House Karwia

Ubytování (Apartmány) Apart House Karwia. Located in Karwia, 7 km from Jastrzębia Góra, Apart House Karwia provides a garden and free WiFi. Ubytování Apart House Karwia se nachází ve městě Srebrna 5 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Yellow Taxi

9,3

Apartament Yellow Taxi

Ubytování (Apartmán) Apartament Yellow Taxi. Apartament Yellow Taxi is a high-class self-catering accommodation located in Karwia, 250 metres from the beach on the Baltic Sea. Ubytování Apartament Yellow Taxi se nachází ve městě Melioracyjna 6 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tina

9,2

Tina

Ubytování (Penzion) Tina. Penzion Tina stojí 250 metrů od písečné pláže v přímořském městě Karwia. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a s vybavením na pláž. Ubytování Tina se nachází ve městě Hoża 11 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Krzyś

9,2

Pokoje Gościnne Krzyś

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne Krzyś. Located in Karwia, Pokoje Gościnne Krzyś features a bar, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Pokoje Gościnne Krzyś se nachází ve městě ul..Kolorowa 11 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Baltyk

9,2

Apartamenty Baltyk

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Baltyk. Apartamenty Baltyk is situated in Karwia. The property is 36 km from Jastarnia and private parking is available. Ubytování Apartamenty Baltyk se nachází ve městě Melioracyjna 4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Karwia Władyslawowo

9,2

Domek Karwia Władyslawowo

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Karwia Władyslawowo. Domek Karwia Władyslawowo se nachází v letovisku Karwia, 16 km od Władysławowa. Ubytování Domek Karwia Władyslawowo se nachází ve městě Walowa 3 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cicha

9,2

Villa Cicha

Ubytování (Penzion) Villa Cicha. Villa Cicha is located in the seaside town of Karwia. Free WiFi access is available. Ubytování Villa Cicha se nachází ve městě Cicha 14 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Chatka Morska

9,2

Chatka Morska

Ubytování (Privát) Chatka Morska. Set in Karwia, 49 km from Hel, Chatka Morska offers a garden and free WiFi. The homestay offers a children's playground. Ubytování Chatka Morska se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset

9,2

Sunset

Ubytování (Hotel) Sunset. Hotel Sunset se nachází ve městě Karwia a nabízí zázemí pro grilování. K dispozici je zde nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sunset se nachází ve městě 5 Miła (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chatka Morska 3

9,2

Chatka Morska 3

Ubytování (Privát) Chatka Morska 3. Chatka Morska 3 se nachází v Karwi a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chatka Morska 3 se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Izba u Jędrusia

9,2

Izba u Jędrusia

Ubytování (Privát) Izba u Jędrusia. Privát Izba u Jędrusia se nachází v Karwii, 49 km od Helu, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Izba u Jędrusia se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství).

Willa Bałtyk

9,2

Willa Bałtyk

Ubytování (Privát) Willa Bałtyk. Willa Bałtyk se nachází v obci Karwia v Pomořansku, pouhých 100 metrů od písečné pláže, a nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Willa Bałtyk se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Bałtyk

9,1

Apartamenty Bałtyk

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Bałtyk. Apartmán Trap Władysławowo nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Karwieńskie Błoto, 49 km od Sopotu a 41 km od Gdyně. Ubytování Apartamenty Bałtyk se nachází ve městě ul. Melioracyjna 4 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Solar Bed & Breakfast

9,1

Solar Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Solar Bed & Breakfast. Solar Bed & Breakfast se nachází v obci Karwia. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, bar a zahradu. Ubytování Solar Bed & Breakfast se nachází ve městě Stokrotki 2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best

9

Best

Ubytování (Privát) Best. Located in Karwia, Best features a garden, BBQ facilities, terrace, and free WiFi. Ubytování Best se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Homes 777

9

Holiday Homes 777

Ubytování (Chata) Holiday Homes 777. Set in Karwia, 7 km from Jastrzębia Góra, Holiday Homes 777 offers a garden and free WiFi. Ubytování Holiday Homes 777 se nachází ve městě Karwia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Baltic

9

Villa Baltic

Ubytování (Penzion) Villa Baltic. Set in Karwia, Villa Baltic has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Villa Baltic se nachází ve městě Wiosenna 5 (Polsko - Pomořské vojvodství).