Hledat

Ubytování

Apartament w Gorcach Apartmány

os.Robow 9, 34-400 Nowy Targ, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartament w Gorcach. Located in Nowy Targ in the Lesser Poland region, with Zadział Ski Lift nearby, Apartament w Gorcach provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartament w Gorcach se nachází ve městě os.Robow 9 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament w Gorcach

There is a garden with a barbecue at this property and guests can go hiking and skiing nearby. Located in Nowy Targ in the Lesser Poland region, with Zadział Ski Lift nearby, Apartament w Gorcach provides accommodation with free WiFi and free private parking. The apartment offers a terrace. 8 km from Apartament w Gorcach. The nearest airport is John Paul II International Kraków–Balice Airport, 93 km from the accommodation. Długa Polana Ski Lift is 2.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartament w Gorcach

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Aquapark Dodatečný poplatek
 • Lyžařská škola Dodatečný poplatek
 • Lyžárna
 • Jízda na koni Mimo ubytování
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika
 • Lyžování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Pronájem aut
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Minimarket v objektu
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování v polském městě Nowy Targ

Noclegi u Pauliny i Pawła

9,9

Noclegi u Pauliny i Pawła

Ubytování (Apartmán) Noclegi u Pauliny i Pawła. Located in Nowy Targ in the Lesser Poland region, Noclegi u Pauliny i Pawła has a terrace and mountain views. Ubytování Noclegi u Pauliny i Pawła se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek pod tamą

9,9

Domek pod tamą

Ubytování (Chata) Domek pod tamą. Located 1.1 km from Długa Polana Ski Lift, Domek pod tamą provides accommodation with a shared lounge, a garden and a 24-hour front desk for your... Ubytování Domek pod tamą se nachází ve městě Kowaniec 175 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buflaczanka

9,9

Buflaczanka

Ubytování (Chata) Buflaczanka. Boasting a garden and a terrace, Buflaczanka provides accommodation in Nowy Targ with free WiFi and mountain views. Ubytování Buflaczanka se nachází ve městě osiedle Buflak 6 6 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Pod Tatrami

9,9

Apartament Pod Tatrami

Ubytování (Apartmán) Apartament Pod Tatrami. Apartament Pod Tatrami se nachází ve městě Nowy Targ. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartament Pod Tatrami se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Blisko Słońca

9,9

Apartament Blisko Słońca

Ubytování (Apartmán) Apartament Blisko Słońca. Situated in Nowy Targ, 1.9 km from Zadział Ski Lift, Apartament Blisko Słońca features accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartament Blisko Słońca se nachází ve městě Szuflów 20 E (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Góralska Willa

9,8

Góralska Willa

Ubytování (Chata) Góralska Willa. Set just less than 1 km from Zadział Ski Lift, Góralska Willa offers accommodation in Nowy Targ with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Góralska Willa se nachází ve městě os.Zadział 9a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Maja Nowy Targ

9,8

Apartament Maja Nowy Targ

Ubytování (Apartmán) Apartament Maja Nowy Targ. Apartament Maja Nowy Targ in Nowy Targ features accommodation with free WiFi, 5 km from Zadział Ski Lift and 7 km from Długa Polana Ski Lift. Ubytování Apartament Maja Nowy Targ se nachází ve městě osiedle Polana Szaflarska 13/45 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

zielony zakątek

9,8

zielony zakątek

Ubytování (Penzion) zielony zakątek. Located in Nowy Targ, within 2 km of Zadział Ski Lift and 3. Ubytování zielony zakątek se nachází ve městě ul. Zielona 7a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Nowotarskie Tarasy

9,8

Apartament Nowotarskie Tarasy

Ubytování (Apartmán) Apartament Nowotarskie Tarasy. Offering free WiFi and mountain views, Apartament Nowotarskie Tarasy is an accommodation set in Nowy Targ. Ubytování Apartament Nowotarskie Tarasy se nachází ve městě osiedle Polana Szaflarska 5/8 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w Stolicy Podhala

9,7

Apartament w Stolicy Podhala

Ubytování (Apartmán) Apartament w Stolicy Podhala. Located in Nowy Targ, 4.4 km from Zadział Ski Lift, Apartament w Stolicy Podhala provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared... Ubytování Apartament w Stolicy Podhala se nachází ve městě al. Mikołaja Kopernika 4/17 piętro 2 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament-Studio Polana Szaflarska

9,7

Apartament-Studio Polana Szaflarska

Ubytování (Apartmán) Apartament-Studio Polana Szaflarska. Aprtament-Studio Polana Szaflarska offers accommodation in Nowy Targ, 23 km from Zakopane. This apartment provides accommodation with a balcony. Ubytování Apartament-Studio Polana Szaflarska se nachází ve městě osiedle Polana Szaflarska 3/47 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśna Bacówka

9,7

Leśna Bacówka

Ubytování (Chata) Leśna Bacówka. Leśna Bacówka se nachází ve městě Nowy Targ a má zahradu a gril. Do města Zakopane je to 26 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Leśna Bacówka se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bacówka w Gorcach

9,7

Bacówka w Gorcach

Ubytování (Chata) Bacówka w Gorcach. Located just 3.3 km from Zadział Ski Lift, Bacówka w Gorcach provides accommodation in Nowy Targ with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Bacówka w Gorcach se nachází ve městě Os. Buflak 7a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Buflak

9,7

Domek Buflak

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Buflak. Boasting garden views, Domek Buflak provides accommodation with a garden and a patio, around 2.4 km from Zadział Ski Lift. Ubytování Domek Buflak se nachází ve městě Osiedle Buflak 22 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty u Huberta

9,6

Apartamenty u Huberta

Ubytování (Apartmány) Apartamenty u Huberta. Situated 4.1 km from Zadział Ski Lift in Nowy Targ, Apartamenty u Huberta offers accommodation with a kitchen. Ubytování Apartamenty u Huberta se nachází ve městě 107 Kolejowa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty na Podhalu

9,6

Apartamenty na Podhalu

Ubytování (Apartmány) Apartamenty na Podhalu. Apartamenty na Podhalu features river views, free WiFi and free private parking, located in Nowy Targ, 4 km from Zadział Ski Lift. Ubytování Apartamenty na Podhalu se nachází ve městě ul. Szaflarska 76 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Pod Długą Polaną

9,5

Pensjonat Pod Długą Polaną

Ubytování (Penzion) Pensjonat Pod Długą Polaną. Pensjonat Pod Długą Polaną is located in a quiet area of Nowy Targ, 150 metres from Długa Polana Ski Station and 600 metres to the hiking route to Turbacz... Ubytování Pensjonat Pod Długą Polaną se nachází ve městě Oleksówki 4B (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GAZDÓWKA POD JABŁONKAMI

9,4

GAZDÓWKA POD JABŁONKAMI

Ubytování (Farma) GAZDÓWKA POD JABŁONKAMI. Situated in Nowy Targ, 22 km from Bukowina Tatrzańska, GAZDÓWKA POD JABŁONKAMI features a garden and free WiFi. Ubytování GAZDÓWKA POD JABŁONKAMI se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament U Janusza

9,4

Apartament U Janusza

Ubytování (Apartmán) Apartament U Janusza. Within 5 km of Zadział Ski Lift and 6 km of Długa Polana Ski Lift, Apartament U Janusza features free WiFi and a garden. Ubytování Apartament U Janusza se nachází ve městě Os. Witosa 1 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w Górach

9,3

Apartament w Górach

Ubytování (Apartmány) Apartament w Górach. Situated 3.3 km from Zadział Ski Lift, Apartament w Górach features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartament w Górach se nachází ve městě ul. Waksmundzka 86 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bacówka u Winiarskich

9,3

Bacówka u Winiarskich

Ubytování (Chata) Bacówka u Winiarskich. Featuring accommodation with a terrace, Bacówka u Winiarskich is situated in Nowy Targ. The property is 2.4 km from Zadział Ski Lift and 3. Ubytování Bacówka u Winiarskich se nachází ve městě 126 Kokoszków Boczna (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WIILA GORCZAŃSKA

9,3

WIILA GORCZAŃSKA

Ubytování (Prázdninový dům) WIILA GORCZAŃSKA. WIILA GORCZAŃSKA se nachází ve městě Nowy Targ a nabízí zahradu. Tento prázdninový dům má terasu. Zakopane leží 23 km od prázdninového domu. Ubytování WIILA GORCZAŃSKA se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel***Gorce

9,2

Hotel***Gorce

Ubytování (Hotel) Hotel***Gorce. Hotel***Gorce se nachází ve městě Nowy Targ a nabízí restauraci, sdílený lounge a zahradu. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí úschovnu zavazadel. Ubytování Hotel***Gorce se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek nad Potokiem

9,2

Domek nad Potokiem

Ubytování (Prázdninový dům) Domek nad Potokiem. Domek nad Potokiem se nachází v obci Nowy Targ. Tento prázdninový dům nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na hory, zahradu, bezplatné půjčení jízdních kol a... Ubytování Domek nad Potokiem se nachází ve městě osiedle Gazdy 5c (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel *** Rancho Lot

9

Hotel *** Rancho Lot

Ubytování (Hotel) Hotel *** Rancho Lot. Situated in Nowy Targ, 5 km from Zadział Ski Lift, Hotel *** Rancho Lot features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Hotel *** Rancho Lot se nachází ve městě Lotników 2 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skalny Dworek

8,8

Skalny Dworek

Ubytování (Hotel) Skalny Dworek. Skalny Dworek je útulný hotel v centru mezi městy Zakopane a Nowy Targ a nabízí komfortní ubytování a skvělé služby. Ubytování Skalny Dworek se nachází ve městě Krakowska 7A (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane

8,7

Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane

Ubytování (Hotel) Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane. Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane se nachází ve městě Nowy Targ, 21 km od města Zakopane a nabízí klimatizované pokoje a soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane se nachází ve městě Królowej Jadwigi 17 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Oberża Pod Różą

8,7

Oberża Pod Różą

Ubytování (Penzion – hostinec) Oberża Pod Różą. Oberża Pod Różą se nachází ve městě Nowy Targ, které leží pod Tatrami, a nabízí pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Oberża Pod Różą se nachází ve městě ul. generała Władysława Sikorskiego 20 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Nad Dunajcem

8,6

Willa Nad Dunajcem

Ubytování (Penzion) Willa Nad Dunajcem. Willa Nad Dunajcem is located at the confluence of 2 rivers, Biały Dunajec and Czarny Dunajec, 2 km from central Nowy Targ. Ubytování Willa Nad Dunajcem se nachází ve městě Kokoszków 36 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Ruczaj

8,4

Noclegi Ruczaj

Ubytování (Penzion) Noclegi Ruczaj. Noclegi Ruczaj se nachází 30 minut chůze od centra města Nowy Targ. Nabízí komfortně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi a lednicí. Parkovat zde lze zdarma. Ubytování Noclegi Ruczaj se nachází ve městě Ludźmierska 32 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Góralski Raj

8,2

Hotel Góralski Raj

Ubytování (Hotel) Hotel Góralski Raj. Góralski Raj se nachází na sever od Tater v polském kraji Podhala. Ubytování Hotel Góralski Raj se nachází ve městě Os. Szuflów 12B (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Styles Nowy Targ

ibis Styles Nowy Targ

Ubytování (Hotel) ibis Styles Nowy Targ. Located in Nowy Targ, 5 km from Zadział Ski Lift, ibis Styles Nowy Targ provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared... Ubytování ibis Styles Nowy Targ se nachází ve městě Kolejowa 165 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious Tatras villa

Luxurious Tatras villa

Ubytování (Vila) Luxurious Tatras villa. Located in Nowy Targ, Luxurious Tatras villa provides a private pool and free WiFi. Ubytování Luxurious Tatras villa se nachází ve městě (Polsko - Malopolské vojvodství).

Luksusowy dom w górach ze strefą spa

Luksusowy dom w górach ze strefą spa

Ubytování (Chata) Luksusowy dom w górach ze strefą spa. Situated in Nowy Targ, Domek w górach DELUXE offers accommodation within 1.4 km of Zadział Ski Lift. The units have a terrace and balcony. Ubytování Luksusowy dom w górach ze strefą spa se nachází ve městě Marfiana Góra (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Obidowa 23B

Noclegi Obidowa 23B

Ubytování (Farma) Noclegi Obidowa 23B. Featuring accommodation with a balcony, Noclegi Obidowa 23B is situated in Nowy Targ. The farm stay features garden views and is 27 km from Zakopane. Ubytování Noclegi Obidowa 23B se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Biała Magnolia

Willa Biała Magnolia

Ubytování (Vila) Willa Biała Magnolia. Offering barbecue facilities and mountain view, Willa Biała Magnolia is located in Nowy Targ, 1.4 km from Zadział Ski Lift and 1. Ubytování Willa Biała Magnolia se nachází ve městě ul. Kowaniec 141b (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Panorama

Apartament Panorama

Ubytování (Apartmán) Apartament Panorama. Situated in Nowy Targ in the Lesser Poland region, Apartament Panorama has a balcony and city views. Ubytování Apartament Panorama se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Polana

Polana

Ubytování (Apartmán) Polana. Polana se nachází ve městě Nowy Targ. Bukowina Tatrzańska je vzdálená 20 km. Ubytování Polana se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GóraLove Mieszkanie w Górach Mountain Apartment

GóraLove Mieszkanie w Górach Mountain Apartment

Ubytování (Apartmán) GóraLove Mieszkanie w Górach Mountain Apartment. Boasting garden views, GóraLove Mieszkanie w Górach Mountain Apartment offers accommodation with a garden and a balcony, around 4 km from Zadział Ski Lift. Ubytování GóraLove Mieszkanie w Górach Mountain Apartment se nachází ve městě 38B Grel (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek drewniany w górach

Domek drewniany w górach

Ubytování (Chata) Domek drewniany w górach. Situated high up in a wooded area, Domek drewniany w górach offers tranquil and natural surroundings. It features a balcony with a mountain view. Ubytování Domek drewniany w górach se nachází ve městě oś. Oleksówki 25b (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain chalet SmoLenisko domek w górach

Mountain chalet SmoLenisko domek w górach

Ubytování (Chata) Mountain chalet SmoLenisko domek w górach. Boasting garden views, Mountain chalet SmoLenisko domek w górach provides accommodation with a balcony and a kettle, around 3.5 km from Zadział Ski Lift. Ubytování Mountain chalet SmoLenisko domek w górach se nachází ve městě osiedle Buflak 7C Budynek (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamilux

Kamilux

Ubytování (Chata) Kamilux. Featuring a private pool and garden views, Kamilux is located in Nowy Targ. This lodge provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Kamilux se nachází ve městě Osiedle Nowe 1D (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RB Apartments

RB Apartments

Ubytování (Privát) RB Apartments. Located 3.6 km from Zadział Ski Lift, RB Apartments provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování RB Apartments se nachází ve městě ul. Waksmundzka 160 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Detka

Apartament Detka

Ubytování (Apartmán) Apartament Detka. Apartament Detka is situated in Nowy Targ. The apartment has city views and is 19 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytování Apartament Detka se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Damianek

Noclegi Damianek

Ubytování (Privát) Noclegi Damianek. Situated in Nowy Targ, 20 km from Bukowina Tatrzańska, Noclegi Damianek features a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Noclegi Damianek se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty W37

Apartamenty W37

Ubytování (Apartmán) Apartamenty W37. Set in Nowy Targ, Apartamenty W37 features free WiFi and units equipped with a kitchenette. Ubytování Apartamenty W37 se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství).

Apartament Lusi

Apartament Lusi

Ubytování (Apartmán) Apartament Lusi. Apartament Lusi is an accommodation situated in Nowy Targ, 1.2 km from Zadział Ski Lift and 4.2 km from Długa Polana Ski Lift. Ubytování Apartament Lusi se nachází ve městě OS.ZADZIAŁ 24B (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w górach Gorce

Apartament w górach Gorce

Ubytování (Apartmán) Apartament w górach Gorce. Apartament Gorce is situated in Nowy Targ. Complimentary WiFi is offered. Guests can also relax in the garden. Ubytování Apartament w górach Gorce se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty SZAROTKA Nowy Targ

Apartamenty SZAROTKA Nowy Targ

Ubytování (Apartmány) Apartamenty SZAROTKA Nowy Targ. Situated in Nowy Targ, Apartamenty SZAROTKA Nowy Targ offers accommodation with a balcony. Ubytování Apartamenty SZAROTKA Nowy Targ se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi u Pauliny i Pawła

Noclegi u Pauliny i Pawła

Ubytování (Apartmán) Noclegi u Pauliny i Pawła. Located in Nowy Targ in the Lesser Poland region, Noclegi u Pauliny i Pawła features a terrace and garden views. Ubytování Noclegi u Pauliny i Pawła se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przytulne nowoczesne studio z tarasem nad Dunajcem

Przytulne nowoczesne studio z tarasem nad Dunajcem

Ubytování (Apartmán) Przytulne nowoczesne studio z tarasem nad Dunajcem. Situated in Nowy Targ, Przytulne nowoczesne studio z tarasem nad Dunajcem features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Przytulne nowoczesne studio z tarasem nad Dunajcem se nachází ve městě Nowy Targ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)