Hledat

Ubytování

Apartament Turkusowy Ruciane-Nida Apartmán

Ruciane-Nida Kwiatowa 1D/8, 12-220 Ruciane-Nida, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartament Turkusowy Ruciane-Nida. Apartament Turkusowy Ruciane-Nida is located in Ruciane-Nida. The accommodation is 19 km from Pisz. Ubytování Apartament Turkusowy Ruciane-Nida se nachází ve městě Ruciane-Nida Kwiatowa 1D/8 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament Turkusowy Ruciane-Nida

The accommodation is 19 km from Pisz. Mikołajki is 27 km from the apartment, while Mrągowo is 36 km away. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. The nearest airport is Olsztyn-Mazury Regional Airport, 58 km from Apartament Turkusowy Ruciane-Nida. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Ruciane-Nida! Apartament Turkusowy Ruciane-Nida is located in Ruciane-Nida.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Apartament Turkusowy Ruciane-Nida

  • Parkování není možné.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Vlastní koupelna
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování v polském městě Ruciane-Nida

Chaty Mazur w Wierzbie

10

Chaty Mazur w Wierzbie

Ubytování (Prázdninový dům) Chaty Mazur w Wierzbie. Chaty Mazur w Wierzbie se nachází v obci Ruciane-Nida ve Warmińsko-Mazurské župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. Pisz je vzdálený 28 km. Ubytování Chaty Mazur w Wierzbie se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Camp Pod Dębem

10

Camp Pod Dębem

Ubytování (Kemp) Camp Pod Dębem. Located in Ruciane-Nida in the Warmia-Masuria region, Camp Pod Dębem provides accommodation with free private parking. Ubytování Camp Pod Dębem se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wypoczynek pod Lipami

9,9

Wypoczynek pod Lipami

Ubytování (Bed and breakfast) Wypoczynek pod Lipami. Set in Ruciane-Nida, 22 km from Pisz, Wypoczynek pod Lipami offers free bikes and free WiFi. Ubytování Wypoczynek pod Lipami se nachází ve městě Wólka 1 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wiejska 21

9,9

Wiejska 21

Ubytování (Prázdninové domy) Wiejska 21. Located in Ruciane-Nida, 19 km from Pisz, Wiejska 21 provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Wiejska 21 se nachází ve městě 21 Wiejska (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stara Owczarnia Ukta

9,9

Stara Owczarnia Ukta

Ubytování (Farma) Stara Owczarnia Ukta. Stara Owczarnia Ukta is set in Ukta and offers a private beach area. Ubytování Stara Owczarnia Ukta se nachází ve městě Ukta 120/1 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Masuria

9,8

La Masuria

Ubytování (Penzion) La Masuria. La Masuria is located in Ruciane-Nida and features a terrace. The guest house has a garden and provides an outdoor swimming pool. Ubytování La Masuria se nachází ve městě Wiejska 37a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazurska Gajówka

9,8

Mazurska Gajówka

Ubytování (Apartmány) Mazurska Gajówka. Situated in Ruciane-Nida, 17 km from Pisz, Mazurska Gajówka features a shared lounge and free WiFi. The apartment offers a sun terrace. Ubytování Mazurska Gajówka se nachází ve městě ul. Spacerowa 15 Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na zielonej łące...

9,8

Na zielonej łące...

Ubytování (Prázdninové domy) Na zielonej łące.... Situated in Ruciane-Nida in the Warmia-Masuria region, Na zielonej łące. Features accommodation with free private parking. Ubytování Na zielonej łące... se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Dom Wiejska 39 a

9,8

Dom Wiejska 39 a

Ubytování (Penzion) Dom Wiejska 39 a. Featuring a private bathing jetty, boutique style Dom Wiejska 39 a is located in Ruciane-Nida and offers individually and elegantly furnished rooms with... Ubytování Dom Wiejska 39 a se nachází ve městě ul. Wiejska 39a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Lusi

9,8

U Lusi

Ubytování (Chata) U Lusi. Located in Ruciane-Nida, 22 km from Pisz, U Lusi provides a garden and free WiFi. Ubytování U Lusi se nachází ve městě Wygryny 49 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazurska Chata

9,8

Mazurska Chata

Ubytování (Prázdninový dům) Mazurska Chata. Mazurska Chata is set in Ruciane-Nida and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Mazurska Chata se nachází ve městě Wojnowo 13 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kwietne Laki w Wojnowie

9,7

Kwietne Laki w Wojnowie

Ubytování (Prázdninový dům) Kwietne Laki w Wojnowie. Kwietne Laki w Wojnowie is set in Ruciane-Nida and offers a garden and a terrace. Ubytování Kwietne Laki w Wojnowie se nachází ve městě Wojnowo 13 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Na Wodzie

9,7

Apartament Na Wodzie

Ubytování (Prázdninový dům) Apartament Na Wodzie. Apartament Na Wodzie is set in Ruciane-Nida and offers a restaurant, a garden and a private beach area. Ubytování Apartament Na Wodzie se nachází ve městě Żeglarska 15 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

YACHT CLUB WEJSUNY

9,7

YACHT CLUB WEJSUNY

Ubytování (Prázdninový dům) YACHT CLUB WEJSUNY. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, YACHT CLUB WEJSUNY is situated in Ruciane-Nida. Ubytování YACHT CLUB WEJSUNY se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Port przy Zeglarskiej

9,6

Port przy Zeglarskiej

Ubytování (Prázdninový dům) Port przy Zeglarskiej. Port przy Zeglarskiej is situated in Ruciane-Nida and offers a private beach area and water sports facilities. Ubytování Port przy Zeglarskiej se nachází ve městě ul. Zeglarska 13 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki przy jeziorze

9,6

Domki przy jeziorze

Ubytování (Prázdninové domy) Domki przy jeziorze. Domki przy jeziorze se nachází v obci Ruciane-Nida, 15 km od Piszu, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Na místě je dětské hřiště a terasa. Ubytování Domki przy jeziorze se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Wejsuny

9,6

Agroturystyka Wejsuny

Ubytování (Apartmán) Agroturystyka Wejsuny. Siedlisko nad Wejsunkiem se nachází v obci Ruciane-Nida a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 16 km od Pisze. Ubytování Agroturystyka Wejsuny se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Gościniec Gałkowo

9,6

Gościniec Gałkowo

Ubytování (Venkovský dům) Gościniec Gałkowo. Set in Gałkowo, 27 km from Pisz, Gościniec Gałkowo offers a shared lounge and free WiFi. The country house offers a children's playground. Ubytování Gościniec Gałkowo se nachází ve městě Gałkowo 30 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pan tu nie spal

9,6

Pan tu nie spal

Ubytování (Penzion) Pan tu nie spal. Featuring free WiFi and a barbecue, Pan tu nie spal offers pet-friendly accommodation in a quiet village of Gałkowo, 3 km from Krutynia Lake and 8 km from... Ubytování Pan tu nie spal se nachází ve městě Gałkowo 2A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wczasy jak Marzenie

9,4

Wczasy jak Marzenie

Ubytování (Chata) Wczasy jak Marzenie. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Wczasy jak Marzenie is situated in Ruciane-Nida. Ubytování Wczasy jak Marzenie se nachází ve městě Wólka 15 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Villa Plaza

9,4

Pokoje Gościnne Villa Plaza

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne Villa Plaza. Set on the beachfront in Ruciane-Nida and featuring a shared lounge, Pokoje Gościnne Villa Plaza has free WiFi throughout the property. Ubytování Pokoje Gościnne Villa Plaza se nachází ve městě ul.Wiejska 35a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ranczo w Dolinie

9,4

Ranczo w Dolinie

Ubytování (Privát) Ranczo w Dolinie. Located in Ukta, 24 km from Pisz, Ranczo w Dolinie provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Ranczo w Dolinie se nachází ve městě Ukta 116A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec Jawor

9,4

Gościniec Jawor

Ubytování (Privát) Gościniec Jawor. Gościniec Jawor se nachází v obci Ruciane-Nida v regionu Warmia-Mazury a nabízí terasu a výhled do zahrady. 27 km od Mikołajek. Ubytování Gościniec Jawor se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trzy Jeziora

9,4

Trzy Jeziora

Ubytování (Penzion) Trzy Jeziora. Penzion Trzy Jeziora se nachází přímo na břehu Mikolajského jezera a 1,6 km od jezera Śniardwy. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Trzy Jeziora se nachází ve městě Wierzba 1 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom nad jeziorem Bełdany

9,2

Dom nad jeziorem Bełdany

Ubytování (Penzion) Dom nad jeziorem Bełdany. Offering a private beach area, Domek nad Jeziorem Bełdany is located in Kamień, by the Lake Bełdany. Free Wi-Fi access is available. Ubytování Dom nad jeziorem Bełdany se nachází ve městě Kamień 2F (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonacik Mazury

9,2

Pensjonacik Mazury

Ubytování (Privát) Pensjonacik Mazury. Pensjonacik Mazury is set 6 km from Ruciane-Nide. A continental breakfast is available every morning at the homestay for a surcharge. Ubytování Pensjonacik Mazury se nachází ve městě Wejsuny 82 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zielony Domek

9,1

Zielony Domek

Ubytování (Apartmán) Zielony Domek. Zielony Domek se nachází v srdci Mazurské jezerní oblasti, 700 metrů od jezera Nidzkie a 500 metrů od centra města Ruciane-Nida. Ubytování Zielony Domek se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

POD DEBEM Kompleks Zeglarsko-Rekreacyjny

9,1

POD DEBEM Kompleks Zeglarsko-Rekreacyjny

Ubytování (Bed and breakfast) POD DEBEM Kompleks Zeglarsko-Rekreacyjny. Located in Ruciane-Nida, 21 km from Pisz, POD DEBEM Kompleks Zeglarsko-Rekreacyjny provides a bar and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování POD DEBEM Kompleks Zeglarsko-Rekreacyjny se nachází ve městě Zeglarska 15 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Beaty

9,1

U Beaty

Ubytování (Chata) U Beaty. Set in Ruciane-Nida in the Warmia-Masuria Region, U Beaty features a barbecue, free private parking and views of the garden. Ubytování U Beaty se nachází ve městě Słowiańska 16 12-220 Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Kaczorka

9,1

U Kaczorka

Ubytování (Privát) U Kaczorka. U Kaczorka se nachází v Ruciane-Nidě, 32 km od Piszu, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování U Kaczorka se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Letni Domek

9,1

Letni Domek

Ubytování (Chata) Letni Domek. Situated in Ruciane-Nida, 19 km from Pisz, Letni Domek features a garden and free WiFi. Ubytování Letni Domek se nachází ve městě 2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazurska

9

Mazurska

Ubytování (Privát) Mazurska. Set in Ruciane-Nida, 18 km from Pisz, Mazurska offers a terrace and free WiFi. Ubytování Mazurska se nachází ve městě Mazurska 9/2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cezar Dom Wczasowy

9

Cezar Dom Wczasowy

Ubytování (Penzion) Cezar Dom Wczasowy. Cezar Dom Wczasowy in Ruciane-Nida has a bar and a garden. Ubytování Cezar Dom Wczasowy se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Ruciane-Nida

8,9

Pokoje Gościnne Ruciane-Nida

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne Ruciane-Nida. Pokoje Gościnne Ruciane Nida nabízí ubytování v centru města Ruciane-Nida s mnoha bary, restauracemi a kavárnami, pouhých 170 metrů od vlakového nádraží... Ubytování Pokoje Gościnne Ruciane-Nida se nachází ve městě ul. Dworcowa 6 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek nad Krutynią

8,9

Domek nad Krutynią

Ubytování (Chata) Domek nad Krutynią. Domek nad Krutynią se nachází v Iznotě a nabízí zahradu a soukromou pláž. Pisz je vzdálený 32 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Domek nad Krutynią se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

PAN Dom Pracy Twórczej w Wierzbie

8,8

PAN Dom Pracy Twórczej w Wierzbie

Ubytování (Rezort) PAN Dom Pracy Twórczej w Wierzbie. PAN Dom Pracy Twórczej w Wierzbie features a restaurant, bar, a shared lounge and private beach area in Wierzba. Ubytování PAN Dom Pracy Twórczej w Wierzbie se nachází ve městě Wierzba 7 Wierzba (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Noclegi Relax

8,7

Noclegi Relax

Ubytování (Privát) Noclegi Relax. Set in Ruciane-Nida, 18 km from Pisz, Noclegi Relax offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Noclegi Relax se nachází ve městě Słowiańska 17A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazurski Raj - Hotel, Marina & Spa

8,7

Mazurski Raj - Hotel, Marina & Spa

Ubytování (Rezort) Mazurski Raj - Hotel, Marina & Spa. Tříhvězdičkový hotel Mazurski Raj - Hotel, Marina & Spa se nachází na břehu jezera Bełdany, je obklopený lesy a nabízí soukromý přístav a písečnou pláž. Ubytování Mazurski Raj - Hotel, Marina & Spa se nachází ve městě Piaski 5 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przytulisko na Mazurach

8,7

Przytulisko na Mazurach

Ubytování (Privát) Przytulisko na Mazurach. Przytulisko na Mazurach se nachází v Ruciane-Nidě a nabízí zahradu, gril a terasu. K dispozici je sdílená kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Przytulisko na Mazurach se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec Mazurski

8,7

Gościniec Mazurski

Ubytování (Privát) Gościniec Mazurski. Set in Ruciane-Nida, 17 km from Pisz, Gościniec Mazurski offers a garden and free WiFi. Guests at the homestay can enjoy a continental breakfast. Ubytování Gościniec Mazurski se nachází ve městě Spacerowa 6 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klub Mila Kamień

8,5

Klub Mila Kamień

Ubytování (Rezort) Klub Mila Kamień. Klub Mila Kamień se nachází na klidném místě nedaleko jezera Bełdany. Má 2 restaurace a nabízí moderní ubytování v námořním stylu. Ubytování Klub Mila Kamień se nachází ve městě Kamień 1 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Energetyk

8,3

Ośrodek Wypoczynkowy Energetyk

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wypoczynkowy Energetyk. Ośrodek Wypoczynkowy Energetyk se nachází v obci Ruciane-Nida, 24 km od města Mikołajki, a nabízí bezplatné Wi-Fi, soukromou pláž, vybavení pro vodní... Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Energetyk se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galindia Refugia

8,3

Galindia Refugia

Ubytování (Rezort) Galindia Refugia. Galindia Refugia na břehu jezera Bełdany je tématické ubytování zaměřené na pohanský kmen Galind a nabízí restauraci, pronájem jízdních kol a kánoí a... Ubytování Galindia Refugia se nachází ve městě Bartlewo 2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina Niedźwiedzi Róg

8,3

Marina Niedźwiedzi Róg

Ubytování (Penzion) Marina Niedźwiedzi Róg. Marina Niedźwiedzi Róg se nachází v Ruciane-Nidě. Hosté mohou využívat zahradu. Penzion poskytuje ubytování v pokojích s rychlovarnou konvicí. Ubytování Marina Niedźwiedzi Róg se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mieszkanie dla letników Ruciane Nida Słowiańska 15/13

8,2

Mieszkanie dla letników Ruciane Nida Słowiańska 15/13

Ubytování (Apartmán) Mieszkanie dla letników Ruciane Nida Słowiańska 15/13. Mieszkanie dla letników Ruciane Nida Słowiańska 15/13 is set in Ruciane-Nida and offers a restaurant and barbecue facilities. Ubytování Mieszkanie dla letników Ruciane Nida Słowiańska 15/13 se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eco domki

8,1

Eco domki

Ubytování (Prázdninový dům) Eco domki. Eco domki is set in Ruciane-Nida and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. The property is 23 km from Pisz and private parking is offered. Ubytování Eco domki se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Krystyny

7,7

U Krystyny

Ubytování (Privát) U Krystyny. Located in Ruciane-Nida in the Warmia-Masuria region, U Krystyny features a garden. Ubytování U Krystyny se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Nidzki

7,6

Hotel Nidzki

Ubytování (Hotel) Hotel Nidzki. Elegantní Hotel Nidzki se nachází v Ruciane-Nida, přímo u Nidského jezera. Ubytování Hotel Nidzki se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chill Out Wygryny

7,6

Chill Out Wygryny

Ubytování (Bed and breakfast) Chill Out Wygryny. Offering a sun terrace and hot spring bath, Chill Out Wygryny is set by the Bełdany Lake, 4km from Ruciane-Nida in the Warmia-Masuria Region. Ubytování Chill Out Wygryny se nachází ve městě Wygryny 55d (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Skarpa

7,3

Skarpa

Ubytování (Prázdninový areál) Skarpa. Skarpa se nachází v Ruciane-Nidě a nabízí restauraci, bar a sdílený lounge. Za příplatek je k dispozici soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají balkon. Ubytování Skarpa se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nocleg lub rejs na jachcie motorowym w Ruciane Nida

Nocleg lub rejs na jachcie motorowym w Ruciane Nida

Ubytování (Botel) Nocleg lub rejs na jachcie motorowym w Ruciane Nida. Nocleg lub rejs na jachcie motorowym w Ruciane Nida is located in Ruciane-Nida. The accommodation is 18 km from Mikołajki. Giżycko is 46 km from the boat. Ubytování Nocleg lub rejs na jachcie motorowym w Ruciane Nida se nachází ve městě Ruciane-Nida (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)