Hledat

Ubytování

Apartament Traugutta Apartmán

31/33 Romualda Traugutta, 26-610 Radom, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartament Traugutta. Featuring city views, Apartament Traugutta provides accommodation with a balcony and a kettle, around 3.3 km from M1 Shopping Mall. Ubytování Apartament Traugutta se nachází ve městě 31/33 Romualda Traugutta (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament Traugutta

The nearest airport is Radom-Sadkow Airport, 4. Featuring city views, Apartament Traugutta provides accommodation with a balcony and a kettle, around 3. Guests staying at this apartment have access to a terrace. 3 km from M1 Shopping Mall. 2 km from the apartment. This apartment comes with 2 bedrooms, a flat-screen TV, a dining area, and a kitchen with a microwave and a fridge.

Vybavení ubytování Apartament Traugutta

 • Parkování není možné.
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Čisticí prostředky
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Budík
 • Zvláště dlouhé postele (> 2 metry)
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Otevřený sprchový kout
 • Toaletní papír
 • Povlečení
 • Toaleta
 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení
 • TV s plochou obrazovkou
 • TV
 • Rádio
 • Zvuková izolace
 • Hypoalergenní polštář
 • Péřový polštář
 • Zásuvka u postele
 • Odpadkové koše
 • Rozkládací pohovka
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Umyvadlo pro handicapované
 • Terasa
 • Balkon
 • Láhev vody
 • Apartmán v budově
 • Výhled do tiché ulice
 • Výhled na město
 • Výhled
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování v polském městě Radom

Noble Apartments

9,8

Noble Apartments

Ubytování (Apartmán) Noble Apartments. Noble Apartments se nachází v Radomu, jen 3,7 km od nákupního centra M1. Nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Noble Apartments se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství).

Apartament Poniatowskiego

9,8

Apartament Poniatowskiego

Ubytování (Apartmán) Apartament Poniatowskiego. Located in Radom, 2.4 km from M1 Shopping Mall, Apartament Poniatowskiego provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Apartament Poniatowskiego se nachází ve městě Księcia Józefa Poniatowskiego 6 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Przy Deptaku

9,7

Apartament Przy Deptaku

Ubytování (Apartmán) Apartament Przy Deptaku. Located in Radom, Apartament Przy Deptaku provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartament Przy Deptaku se nachází ve městě Żeromskiego 74 m.11 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Małgoś 62m2

9,7

Apartament Małgoś 62m2

Ubytování (Apartmán) Apartament Małgoś 62m2. Set in Radom, 6 km from M1 Shopping Mall, Apartament Małgoś 62m2 offers accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Apartament Małgoś 62m2 se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Przy Galerii

9,7

Apartament Przy Galerii

Ubytování (Apartmán) Apartament Przy Galerii. Boasting pool views, Apartament Przy Galerii features accommodation with a balcony and a kettle, around 3.9 km from M1 Shopping Mall. Ubytování Apartament Przy Galerii se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Favorite Spot

9,6

Favorite Spot

Ubytování (Apartmán) Favorite Spot. Favorite Spot se nachází v Radomu v Masovii a nabízí balkon. 3,5 km od nákupního centra M1. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Favorite Spot se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Leśniczówka

9,6

Apartment Leśniczówka

Ubytování (Apartmán) Apartment Leśniczówka. Apartment Leśniczówka in Radom features accommodation with free WiFi, 4.2 km from M1 Shopping Mall. Ubytování Apartment Leśniczówka se nachází ve městě 7 Filtrowa 32 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Młynarska

9,6

Młynarska

Ubytování (Apartmán) Młynarska. Set in Radom in the Masovia region, Młynarska features a balcony. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování Młynarska se nachází ve městě 10 Młynarska Młynarska 10 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Południowy

9,6

Apartament Południowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Południowy. Located in Radom in the Masovia region, Apartament Południowy has a balcony. Ubytování Apartament Południowy se nachází ve městě Zegara Słonecznego (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament RadMila2

9,6

Apartament RadMila2

Ubytování (Apartmán) Apartament RadMila2. Apartament RadMila2 se nachází asi 4,4 km od nákupního centra M1 a nabízí výhled na město a sdílený lounge. Ubytování Apartament RadMila2 se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Sloneczny

9,6

Apartament Sloneczny

Ubytování (Apartmán) Apartament Sloneczny. Boasting garden views, Apartament Sloneczny features accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from M1 Shopping Mall. Ubytování Apartament Sloneczny se nachází ve městě 8 Zegara Słonecznego (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Żeromskiego

9,6

Apartament Żeromskiego

Ubytování (Apartmán) Apartament Żeromskiego. Apartament Żeromskiego, a property with a shared lounge, is located in Radom, 3.8 km from M1 Shopping Mall. Ubytování Apartament Żeromskiego se nachází ve městě ul. Żeromskiego 118/14 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Przy Parku

9,5

Apartament Przy Parku

Ubytování (Apartmán) Apartament Przy Parku. Situated in Radom, just 3 km from M1 Shopping Mall, Apartament Przy Parku features accommodation with free WiFi. Ubytování Apartament Przy Parku se nachází ve městě Juliusza Slowackiego (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lord

9,5

Hotel Lord

Ubytování (Hotel) Hotel Lord. Situated in Radom, 3.5 km from M1 Shopping Mall, Hotel Lord features accommodation with a restaurant, free private parking and a terrace. Ubytování Hotel Lord se nachází ve městě Poranna 6 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spadzista 15

9,5

Spadzista 15

Ubytování (Vila) Spadzista 15. Located in Radom, 6 km from M1 Shopping Mall, Spadzista 15 provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování Spadzista 15 se nachází ve městě Spadzista 15 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Bogusławskiego

9,5

Apartament Bogusławskiego

Ubytování (Apartmán) Apartament Bogusławskiego. Situated in Radom, 2.7 km from M1 Shopping Mall, Apartament Bogusławskiego features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Apartament Bogusławskiego se nachází ve městě 7 Wojciecha Bogusławskiego (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament

9,4

Apartament

Ubytování (Apartmán) Apartament. Apartament is a quiet apartment located in centre of Radom, 2 km from M1 Shopping Mall. Ubytování Apartament se nachází ve městě ul. Żeromskiego 76/82 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum "Arka"

9,4

Centrum "Arka"

Ubytování (Bed and breakfast) Centrum "Arka". Set in Radom, 3.8 km from M1 Shopping Mall, Centrum "Arka" offers accommodation with a restaurant, free private parking and a shared lounge. Ubytování Centrum "Arka" se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kościuszki 14, Radom

9,4

Kościuszki 14, Radom

Ubytování (Apartmán) Kościuszki 14, Radom. Set in Radom, just 2.9 km from M1 Shopping Mall, Kościuszki 14, Radom offers accommodation with free WiFi. Ubytování Kościuszki 14, Radom se nachází ve městě Tadeusza Kościuszki 14/47 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Nihil Novi

9,2

Hotel Nihil Novi

Ubytování (Hotel) Hotel Nihil Novi. Boasting a bar, Hotel Nihil Novi is set in Radom in the Masovia region, 4.2 km from M1 Shopping Mall. Ubytování Hotel Nihil Novi se nachází ve městě Rynek 3 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel Anna Serafin

9

Motel Anna Serafin

Ubytování (Motel) Motel Anna Serafin. Located in Radom, 8 km from M1 Shopping Mall, Motel Anna Serafin provides accommodation with a garden and free private parking. Ubytování Motel Anna Serafin se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marilyn Monroe Apartament Radom

9

Marilyn Monroe Apartament Radom

Ubytování (Apartmán) Marilyn Monroe Apartament Radom. Featuring city views, Marilyn Monroe Apartament Radom provides accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from M1 Shopping Mall. Ubytování Marilyn Monroe Apartament Radom se nachází ve městě 11 Listopada 6/8 171 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel KARO

9

Hotel KARO

Ubytování (Hotel) Hotel KARO. Karo offers accommodation 7 km from the centre of Radom. The hotel has a terrace and sun terrace, and guests can enjoy a meal at the restaurant. Ubytování Hotel KARO se nachází ve městě Mleczków (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rynek 6 retro pub & hostel

8,8

Rynek 6 retro pub & hostel

Ubytování (Hostel) Rynek 6 retro pub & hostel. Located by the market square in the centre of Radom’s Old Town, 300 metres from Stary Ogród Park, Rynek 6 Retro Pub & Hostel offers rooms with free Wi-Fi... Ubytování Rynek 6 retro pub & hostel se nachází ve městě Rynek 6 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Przy Parku

8,7

Apartament Przy Parku

Ubytování (Apartmán) Apartament Przy Parku. Apartament Przy Parku in Radom features accommodation with free WiFi, 2.7 km from M1 Shopping Mall. Ubytování Apartament Przy Parku se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Poniatowski

8,7

Hotel Poniatowski

Ubytování (Hotel) Hotel Poniatowski. Featuring secured parking and free Wi-Fi, the Hotel Poniatowski is located only 50 metres from Radom Railway Station. Ubytování Hotel Poniatowski se nachází ve městě ul. Poniatowskiego 4 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek Saski

8,6

Dworek Saski

Ubytování (Penzion – hostinec) Dworek Saski. Dworek Saski se nachází v klidné předměstské části Radom, 1,5 km od přehrady Borki. Ubytování Dworek Saski se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel TM

8,6

Hotel TM

Ubytování (Hotel) Hotel TM. The TM hotel is located in the centre of Radom and offers warmly decorated rooms with free Wi-Fi and LCD TVs. Ubytování Hotel TM se nachází ve městě ul.Focha 12 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fantazja - Restauracja i Noclegi

8,5

Fantazja - Restauracja i Noclegi

Ubytování (Penzion – hostinec) Fantazja - Restauracja i Noclegi. Offering a la carte restaurant specialising in traditional Polish cuisine, Fantazja - Restauracja i Noclegi is located 4. Ubytování Fantazja - Restauracja i Noclegi se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Chrobrego

8,4

Apartament Chrobrego

Ubytování (Apartmán) Apartament Chrobrego. Boasting city views, Apartament Chrobrego features accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from M1 Shopping Mall. Ubytování Apartament Chrobrego se nachází ve městě Bolesława Chrobrego (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iskra

8,3

Iskra

Ubytování (Hotel) Iskra. První hotel se sídlem v Radomi ve středním Polsku je moderní rezidence, která nabízí vše, co potřebujete pro krátkodobý prcovní nebo dovolenkový pobyt v... Ubytování Iskra se nachází ve městě Planty 4 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel E7

8,3

Hotel E7

Ubytování (Hotel) Hotel E7. Hotel E7 is located in the outskirts of Radom, by the National 7 Route from the Czech Republic to Tricity Area. Free WiFi access is available. Ubytování Hotel E7 se nachází ve městě Czarnieckiego 70 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartament Centrum

8,3

Sauna Apartament Centrum

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartament Centrum. Sauna Apartament Centrum se nachází v Radomu, jen 4,2 km od nákupního centra M1. Nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sauna Apartament Centrum se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Premium Apartment

8,3

Premium Apartment

Ubytování (Apartmán) Premium Apartment. Featuring city views, Premium Apartment offers accommodation with a shared lounge and a balcony, around 3.3 km from M1 Shopping Mall. Ubytování Premium Apartment se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Europejski Boutique Hotel

8,3

Europejski Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Europejski Boutique Hotel. Tento hotel se nachází přímo naproti Kościuszkovu parku v centru Radomi a kombinuje moderní zařízení s historickým exteriérem. Ubytování Europejski Boutique Hotel se nachází ve městě ul. Słowackiego 11 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prymus

8,2

Prymus

Ubytování (Penzion) Prymus. Penzion Prymus s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách je situován ve městě Radom, u hlavní silnice mezi Varšavou s Krakovem. Ubytování Prymus se nachází ve městě ul. Czarnieckiego 69 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Stella

8,1

Hostel Stella

Ubytování (Hotel) Hostel Stella. Featuring free WiFi, Hostel Stella offers accommodation in the centre Radom, 3 km from M1 Shopping Mall. Free private parking is available on site. Ubytování Hostel Stella se nachází ve městě 10 Mikołaja Reja (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kościuszki

8

Kościuszki

Ubytování (Apartmán) Kościuszki. Kościuszki in Radom features accommodation with free WiFi, 2.9 km from M1 Shopping Mall. Ubytování Kościuszki se nachází ve městě 14 Tadeusza Kościuszki (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

studio, apartament, centrum

8

studio, apartament, centrum

Ubytování (Apartmán) studio, apartament, centrum. Situated in Radom, studio, apartament, centrum features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování studio, apartament, centrum se nachází ve městě parter (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gryf

7,9

Hotel Gryf

Ubytování (Hotel) Hotel Gryf. Set in Radom, 2.7 km from M1 Shopping Mall, Hotel Gryf offers accommodation with a restaurant and free private parking. Ubytování Hotel Gryf se nachází ve městě Puławska 8 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Promenada

7,9

Hotel Promenada

Ubytování (Hotel) Hotel Promenada. Located in Radom, just upon Lake Borki (Zalew Borki), Hotel Promenada offers classic rooms with a satellite TV, work desk and a private bathroom with a... Ubytování Hotel Promenada se nachází ve městě ul. Bulwarowa 15 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel LUKA

7,9

Hotel LUKA

Ubytování (Hotel) Hotel LUKA. Hotel LUKA se nachází v klidné části Radomu a nabízí prostorné pokoje se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel LUKA se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel CENTRUM

7,8

Hostel CENTRUM

Ubytování (Hostel) Hostel CENTRUM. Set in Radom, 5 km from M1 Shopping Mall, Hostel CENTRUM offers accommodation with a garden and free private parking. Ubytování Hostel CENTRUM se nachází ve městě 23 Jacka Malczewskiego (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AVATAR noclegi Radom

7,8

AVATAR noclegi Radom

Ubytování (Hostel) AVATAR noclegi Radom. Set in Radom, 3.1 km from M1 Shopping Mall, AVATAR noclegi Radom offers accommodation with barbecue facilities and free private parking. Ubytování AVATAR noclegi Radom se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restauracja Glass

7,7

Hotel & Restauracja Glass

Ubytování (Hotel) Hotel & Restauracja Glass. Hotel Glass se nachází v centru Radomu u hlavního autobusového nádraží. Hotelové pokoje mají klimatizaci, kabelovou TV, ledničku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel & Restauracja Glass se nachází ve městě Ul. Beliny Prażmowskiego 17 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gromada Radom Centrum

7,7

Hotel Gromada Radom Centrum

Ubytování (Hotel) Hotel Gromada Radom Centrum. Hotel Gromada Radom Centrum se nachází v centru města, 900 metrů od autobusového a vlakového nádraží. Nabízí elegantní pokoje s vlastní koupelnou. Ubytování Hotel Gromada Radom Centrum se nachází ve městě Narutowicza 9 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Astor

7,6

Hotel Astor

Ubytování (Hotel) Hotel Astor. Located in Radom, 3.2 km from M1 Shopping Mall, Hotel Astor provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Hotel Astor se nachází ve městě Chorzowska 1 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schronisko/Akademik

7,5

Schronisko/Akademik

Ubytování (Hostel) Schronisko/Akademik. Schronisko/Akademik se nachází v Radomu v Masovii, 4,3 km od nákupního centra M1. Ubytování Schronisko/Akademik se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Radom

7

Hostel Radom

Ubytování (Hostel) Hostel Radom. Located in Radom, Hostel Radom provides accommodation with private balconies. Ubytování Hostel Radom se nachází ve městě 25 Jacka Malczewskiego (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT W CENTRUM (STUDIO)!!!

6,5

APARTAMENT W CENTRUM (STUDIO)!!!

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT W CENTRUM (STUDIO)!!!. APARTAMENT W CENTRUM (STUDIO)!!! is situated in Radom. The accommodation is 3. Ubytování APARTAMENT W CENTRUM (STUDIO)!!! se nachází ve městě Radom (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament SUNTIME

Apartament SUNTIME

Ubytování (Apartmán) Apartament SUNTIME. Set 5 km from M1 Shopping Mall, Apartament SUNTIME is in Radom and has a garden and a terrace. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Apartament SUNTIME se nachází ve městě 4 Zegara Słonecznego (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)