Hledat

Ubytování

Apartament Struga Park B6 Apartmán

Morska 17/6, 76-270 Ustka, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartament Struga Park B6. Apartament Struga Park B6, a property with a terrace, is located in Ustka, 1.4 km from Ustka Beach, 3.7 km from Ustka Promenade, as well as 4. Ubytování Apartament Struga Park B6 se nachází ve městě Przewłoka (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament Struga Park B6

4 km from Ustka Beach, 3. Ustka Pier is 5 km from the apartment. A TV is provided. Apartament Struga Park B6, a property with a terrace, is located in Ustka, 1. 7 km from Ustka Promenade, as well as 4. 2 km from Ustka Lighthouse. This apartment is equipped with a living room and a fully equipped kitchen with a fridge and a stovetop. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Apartament Struga Park B6

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Lednička
 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna
 • Toaletní papír
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • TV
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Polovina dvojdomku
 • Faktury
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování v polském městě Przewłoka

mussurhouse

9,5

mussurhouse

Ubytování (Vila) mussurhouse. Boasting pool views, mussurhouse offers accommodation with a patio and a kettle, around 3.6 km from Ustka Promenade. Ubytování mussurhouse se nachází ve městě Lema 22 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lesna Domki Letniskowe

9,4

Lesna Domki Letniskowe

Ubytování (Chata) Lesna Domki Letniskowe. Lesna Domki Letniskowe se nachází v obci Ustka v Pomořansku, 1,7 km od pláže. Ubytování Lesna Domki Letniskowe se nachází ve městě Przewłoka (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domy "Pod Brzozami"

9,1

Domy "Pod Brzozami"

Ubytování (Chata) Domy "Pod Brzozami". Situated 1.4 km from Ustka Beach, Domy "Pod Brzozami" features accommodation with free bikes, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Domy "Pod Brzozami" se nachází ve městě Przewłoka (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Goscinne MNICH

9,1

Pokoje Goscinne MNICH

Ubytování (Privát) Pokoje Goscinne MNICH. Featuring garden views, Pokoje Goscinne MNICH features accommodation with a garden and a balcony, around 1.8 km from Ustka Beach. Ubytování Pokoje Goscinne MNICH se nachází ve městě Przewłoka (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne "Pod Brzozami"

9,1

Pokoje gościnne "Pod Brzozami"

Ubytování (Chata) Pokoje gościnne "Pod Brzozami". Offering a barbecue, Pokoje gościnne "Pod Brzozami" is situated in Ustka, 800 metres from Ustka Promenade. Ustka Lighthouse is 2.4 km away. Ubytování Pokoje gościnne "Pod Brzozami" se nachází ve městě Tuwima 21 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament MNICH

8,9

Apartament MNICH

Ubytování (Apartmán) Apartament MNICH. Boasting garden views, Apartament MNICH features accommodation with a terrace and a kettle, around 3.9 km from Ustka Promenade. Ubytování Apartament MNICH se nachází ve městě Przewłoka (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Goscinne BEATA

8,9

Pokoje Goscinne BEATA

Ubytování (Privát) Pokoje Goscinne BEATA. Pokoje Goscinne BEATA se nacházejí ve městě Ustka. Nabízejí ubytování s Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, zahradu a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Pokoje Goscinne BEATA se nachází ve městě Przewłoka (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Rybaka

7,4

Chata Rybaka

Ubytování (Privát) Chata Rybaka. Chata Rybaka stojí 2,6 km od majáku ve městě Ustka a nabízí bezplatná jízdní kola, zázemí pro grilování a sdílenou kuchyni. Ubytování Chata Rybaka se nachází ve městě Grota Roweckiego 17 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Lasem

Pod Lasem

Ubytování (Privát) Pod Lasem. Pod Lasem is located in Przewłoka and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Pod Lasem se nachází ve městě 50 Leśna (Polsko - Pomořské vojvodství).

Domki Agro-Grucha, Ustka

Domki Agro-Grucha, Ustka

Ubytování (Kemp) Domki Agro-Grucha, Ustka. Set in Przewłoka in the Pomerania region, Domki Ustka U Gruchy offers accommodation with free private parking. The camping offers a terrace. Ubytování Domki Agro-Grucha, Ustka se nachází ve městě Przewłoka (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ustka - Komfortowy domek nad morzem

Ustka - Komfortowy domek nad morzem

Ubytování (Prázdninový dům) Ustka - Komfortowy domek nad morzem. Ustka - Komfortowy domek nad morzem is set in Przewłoka and offers a garden and a terrace. Ubytování Ustka - Komfortowy domek nad morzem se nachází ve městě 5 Poswiatowskiej (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ustecka Fala

Ustecka Fala

Ubytování (Prázdninový areál) Ustecka Fala. Located in Ustka in the Pomerania region and Ustka Promenade reachable within 3. Ubytování Ustecka Fala se nachází ve městě Haliny Poświatowskiej 19 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOMKI USTKA

DOMKI USTKA

Ubytování (Chata) DOMKI USTKA. Featuring garden views, DOMKI USTKA provides accommodation with a terrace and a kettle, around 3.2 km from Ustka Promenade. Ubytování DOMKI USTKA se nachází ve městě Gombrowicza 6 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek "Słoneczne Wakacje"

Domek "Słoneczne Wakacje"

Ubytování (Chata) Domek "Słoneczne Wakacje". Featuring garden views, Domek "Słoneczne Wakacje" offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3.6 km from Ustka Lighthouse. Located 3. Ubytování Domek "Słoneczne Wakacje" se nachází ve městě ul. Witolda Gombrowicza 4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mussur House

Mussur House

Ubytování (Prázdninový dům) Mussur House. Set in Przewłoka, Mussur House features accommodation with a private pool and free WiFi. The accommodation is 44 km from Darłowo. Ubytování Mussur House se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Wiktor

Apartament Wiktor

Ubytování (Apartmán) Apartament Wiktor. Boasting garden views, Apartament Wiktor features accommodation with free bikes and a balcony, around 3.7 km from Ustka Promenade. Ubytování Apartament Wiktor se nachází ve městě Stanisława Witkiewicza 24a/2 Budynek (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament MNICH Struga Park

Apartament MNICH Struga Park

Ubytování (Apartmán) Apartament MNICH Struga Park. Set in Przewłoka in the Pomerania region, Apartament MNICH Struga Park features a balcony and garden views. Ubytování Apartament MNICH Struga Park se nachází ve městě Witkiewicza 24C/6 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)